• Ново
Далечински Управувач За LG 50PK350 22LD350 26LD350 32LD351 32LD350C 42LD420C 32LH202C 32LH250C 42PJ250 50PJ250 LCD LED ТВ HDTV

Далечински Управувач За LG 50PK350 22LD350 26LD350 32LD351 32LD350C 42LD420C 32LH202C 32LH250C 42PJ250 50PJ250 LCD LED ТВ HDTV

Оценка на клиентот:
DEN 669.60

Износ
Залиха

Опис 1.Сосема Нов компатибилен далечински управувач.
2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.
3.количина попуст е достапен.
4.користете AAA батерии,батерии не се вклучени
Превозот
1.Објектот ќе биде од кина во светот.
2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 3-5 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 5-7 работни дена од EMS,17-22business дена од Сингапур Пост.
3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.
4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.
5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има). Ние САМО се справи со превозот.
Се враќа и размена
1.Нашиот производ е внимателно прегледани од нас. Па ние сме да понудиме на нашите купувачи Задоволство Гаранција или Вашите Пари Назад.
2.Оваа содржина е добиена од 90 дена гаранција од купување, со исклучок на човечките штети и штетите предизвикани од неуспехот или неисправност на проектор.
3.Купувачи се одговорни за исплата на превозот и ракувањето со обвиненија за размена.
Контактирајте со нас
1.Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да ни оставите порака.
2.Ние трговија на големо оригиналната ТВ Светилки /светилки/modle,компатибилен ТВ светилки/светилки/modle, проектор remotes...

Карактеристики

Пакет:
Yes
Бренд Име:
UNICELAI
Употреба:
TV
Фреквенција:
433 MHz
Безжична Комуникација:
IR

Производи во категоријата

1pc DC12V 2Ch Про Приемник Предавателот Совршен за Учење Код Реле Приемник+Безжичниот Далечински Управувач Предавателот 2 Каналот Mayitr

290.88 -15 % DEN 247.00

EA0002758Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетМали димензии, лесно и практично да работатСтабилни перформанси, висока чувствителност приемникЕнергијазаштеда на дизајн, ви овозможува долг животен векМоже да се користи во гаражни врати, ролери shutter врата или windows, далечински управувач вратата се заклучува, итнБезжичниот реле модул е главно се користи во областа на индустриската контрола и безбедност на надзорСпецификација : 1) Реле Приемник Модул : Работен напон : DC 12 VОперативен фреквенција : 433 MHzСтатична струја : 8m AОсетливост : 103d BmТемпературата на работа : 15℃~+70℃Модулација метод : ПРАШАМКодирање тип : Учење кодотГолемина : прибл...

433Mhz Универзален Безжичен Далечински Управувач Switch AC 85V ~ 250V 110V 220V 2CH Реле Приемник Модул и RF 433 Mhz Далечински Контроли

DEN 360.00

433 Mhz Универзален Безжичен Далечински Управувач Switch AC 85 V~250 V 110 V 220 V " 2 CH Реле Приемник Модул и RF 433 Mhz Далечински КонтролиПакет се Вклучени : 1 BUC * Приемник модул (KR22024 ) ( вклучуваат Школка ) 1 BUC * Далечински Управувач (вклучува батерија )Технички Податоци : Текст Напојување : AC 85 V250 V Режим на Струја : RF Фреквенција : 433 M ЗА работа на владата : superheterodyne Добиваат чувствителност : > 97 dbm Емитува растојание : Повеќе од 15 метри Декодирање на владата : MCU софтвер декодирање Learnable Предаватели : 116 предаватели Поддршка далечински тип : Учење код (1527) Префрлување Начини : И Еден & Toggle Жици тип на : фиксен терминал Switch Излез : нормално отворен & нормално затворени...

IR Инфра-Црвени Преку HDMI Адаптер Инјектор Extender Emitter SAC Blaster Магично Око

DEN 674.88

12510 Препорачуваме За Носите е IR сигнал преку вашите постоечки HDMI кабел Ќе работат до 25 M во должина Plug and Play едноставна инсталација Max Оперативни струја : 15m A Носат е IR сигнал преку вашите постоечки HDMI кабелЌе работат до 25 M во должина.Plug and Play едноставна инсталацијаМакс Оперативни струја : 15m AРаботен опсег 30k Hz50k HzВе молиме имајте во предвид овој IR extender не ќе работат со богородица Медиуми Tivo Set top кутија...

CN-KESI ОДГОВАРА проектор BenQ замена оригиналниот далечински управувач RCX022 за 5-, 6-Серија, GP1

DEN 789.12

Ова е со Висок Квалитет проектор за Далечинска КонтролаУслов : Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен!Далечински modle : ОДГОВАРА BENQ Замена за далечинска контролаОвој производ е вистински но истата функција со : CP270 / GP1 / MP510 / MP511 / MP511+ / MP512 / MP512 ST / MP513 / MP514 / MP515 / MP522 / MP522 ST / MP523 / MP525 / MP525 P / MP525V / MP525 ST / MP575 / MP611 / MP611 C / MP612 / MP612 C / MP615 P / MP622 / MP622 C / MP623 / MP624 / MP625 P / MP626 / MP670 / MS510 / MS612 ST / MW512 / MX511 / MX613 ST / MS614 / MX615 / MX660 / MX660 P / MS500 / MS500V / MX501 / MX501V / TX501 / MW814 ST / MX813 ST / MX501 / MS500+ / MW712 / MS513 / MX514 / MW516 / MS502 / MX503 / TX762 / MX701 / MS500 H / TS513 P / MX815 ST / MX816 ST / MW817 ST / MP727 / MP782 ST / MP722 / MP723 / MP730 / MP776 / MP770 / MP771 / MP772 ST / MP776 ST / MP777 / MP782 ST / SP920 P / SP870 / SP830 / SP831 / SP890 / SP891 / SH910 / W1100 / W1200 / W20000 / W5000 / MX616 ST / MX703 / MW817 ST / MX818 ST / MX819 ST / MW820 ST / MW821 ST / MX520 / MX662 / MW663 / MX618 ST / MS517 / MX518 / MW519 / MS617 / MX661 / MX805 ST / BX8730 ST / MS504 / MX505 / MS619 ST / MX620 ST / MX666 / MW665 / LX20 / LW21 / MS521 / MX522 / MW523 / MH680 / MS521 P / MX522 P / TW523 / TH680 / TS537 / TX538 / MS504 P / TH681 / MS512 H / TS521 P / TW523 P / TW539 / MH680 / TH681..2 Месеци ГаранцијаПакет Содржина : 1 X далечински управувач (Батерии не се Вклучени)1 Месеци ГаранцијаПакет Содржина : 1 X далечински управувач (Батерии не се Вклучени.)ShippingingНие брод на светот...

Универзална 6 Копче за Учење Далечинско Учење Копирате Кодот Од Инфраред IR-Далечински Управувач за ТВ СТ DVD ДИГИТАЛНА HIFI Засилувач

170.88 -16 % DEN 144.00

Опис : За да дознаете од кој било инфрацрвениот далечински управувач, а потоа имаат иста функција како и досега...

Нови оригиналниот далечински управувач за јамаха AV засилувач YHT-150 YHT-160 YHT-550 YHT-560 HTR-5635 HTR-5835 HTR-5930 HTR-5935

864.00 -5 % DEN 821.00

Одржување инструкции на далечинскиот управувач : 1 Не користите сиромашните батеријата две за да се спречи поплавување, падот три, ако е можно да се купи далечински управувач јакна со употреба на, ве Молиме купувачите во набавка на стоки, бидете сигурни да се комуницира со продавачот, за да се спречи загуба предизвикана од страна на погрешен модел Напишани пред предностите на оригиналниот далечински управувач : 1 издржлив во однос на пазарот за имитација на далечинскиот управувач е поотпорен на шок и отпор 2 функционална погодност некои луѓе купуваат универзален далечински управувач, но во автобус, скрши на ТВ губење надминува стекнат...

Метал Мини Telecomando 433MHZ RF Аларм гаражни врати Далечински Управувач Duplicator Клон Код Скенер Предавателот

232.32 -10 % DEN 209.00

Карактеристики : Боја : Црна+Sliver Тип : Авто Далечински Управувач Duplicator Тежина : 30g Материјал : Метални+Пластика Спецификации : Работен напон : DC12 V (27 A батеријата на, вклучувајќи) Оперативни Струја : ≤ 8m A Работна фреквенција : 433 MHz Модулација Режимот : ПРАШАЈ (СУМ) преносот на моќ : ≤ 100m W Емисија Растојание : од 50 до 100 m (доказ) кодирање тип : само Копија На работна температура : 10 ° C до +50 ° C Работи со следниве далечински управувач IC модули (ве молиме проверете ја вашата оригиналниот далечински управувач пред да нарачате),и вашиот remotes, исто така, треба да биде Фиксна шифра или Учење код...

Далечински Управувач За LG M4213CCBA M4213CCBAG M4224C M4224CB M4224CBA M4224CBAG M4224CC M4224CCB M4224CCBH LCD LED TV Monitor

DEN 661.92

Опис 1.Сосема Нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете AAA батерии,батерии не се вклучениПревозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

Далечински Управувач За EIKI LC-Х5 LC-X4A LC-X4LA LC-X4LI LC-XNB2UW LC-XNB2W LC-SVGA870U LC-SM2 LC-XM1 LC-XGA980P 3LCD Проектор

DEN 842.40

Опис 1.Сосема Нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете АА батерија,батерии не се вклучени5.Ако модел што ви треба не е на листата,pls порака до нас,ние имаме повеќе од 1000 различни remotes во парк.Превозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

Далечински Управувач За LG W18UHMNB61 W13UHM-NB61 6711A20034J W09THM-CB60 W09UHM-CB61 6711A90023C ASH0966KA2 AC A/C клима уред

DEN 720.00

Опис 1.Сосема нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.Превозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Youwillget вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

Безжична 4 Клучни 433MHZ Авто Далечински Управувач Duplicator Клон Клонирање Портата Код Скенер Гаража Motorcyle Автомобил

234.72 -10 % DEN 211.00

Карактеристики : Боја : Црна Тип : Авто Далечински Управувач Duplicator Тежина : 40g Материјал : Метални+Пластика Спецификации : Работен напон : DC12 V (27 A батеријата на, вклучувајќи) Оперативни Струја : ≤ 8m A Работна фреквенција : 433 MHz Модулација Режимот : ПРАШАЈ (СУМ) преносот на моќ : ≤ 100m W Емисија Растојание : од 50 до 100 m (доказ) кодирање тип : само Копија На работна температура : 10 °C до +50 °C Работи со следниве далечински управувач IC модули (ве молиме проверете ја вашата оригиналниот далечински управувач пред да нарачате),и вашиот remotes, исто така, треба да биде Фиксна шифра или Учење код...

Универзална RF 433mhz Duplicator Клон Клонирање Далечински Управувач за Автомобил Алармот Портата гаражни врати Предавателот

232.32 -10 % DEN 209.00

Карактеристики : Тип : Авто Далечински Управувач Duplicator Тежина : 30g Материјал : Метални+Пластика Спецификации : Работен напон : DC12 V (27 A батеријата на, вклучувајќи) Оперативни Струја : ≤ 8m A Работна фреквенција : 433 MHz Модулација Режимот : ПРАШАЈ (СУМ) преносот на моќ : ≤ 100m W Емисија Растојание : од 50 до 100 m (доказ) кодирање тип : само Копија На работна температура : 10 ° C до +50 ° C Работи со следниве далечински управувач IC модули (ве молиме проверете ја вашата оригиналниот далечински управувач пред да нарачате),и вашиот remotes, исто така, треба да биде Фиксна шифра или Учење код...

Далечински Управувач За LG M4714CB-АП M4714CBA-СТР M5201CB M5201CB-А M5201CB-AE M6503CB M6503CB-А M6503CB-AG LCD Монитор LED TV

DEN 704.16

Опис 1.Сосема нова универзална замена на далечинскиот управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете АА батерии,батерии не се вклучениПревозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

433MHZ Автомобил Алармот Паркинг за заклучување ЗА Далечински Управувач Duplicator Клон Код Скенер Предавателот Безбедност Аларм Електронски Порти

232.32 -10 % DEN 209.00

Карактеристики : Тип : Авто Далечински Управувач Duplicator Тежина : 35g Материјал : Метални+Пластика Спецификации : Работен напон : DC12 V (27 A батеријата на, вклучувајќи) Оперативни Струја : ≤ 8m A Работна фреквенција : 433 MHz Модулација Режимот : ПРАШАЈ (СУМ) преносот на моќ : ≤ 100m W Емисија Растојание : од 50 до 100 m (доказ) кодирање тип : само Копија На работна температура : 10 ° C до +50 ° C Работи со следниве далечински управувач IC модули (ве молиме проверете ја вашата оригиналниот далечински управувач пред да нарачате),и вашиот remotes, исто така, треба да биде Фиксна шифра или Учење код...

Нова ТВ Далечински Управувач Замена за Samsung LCD/LED 3D TV AA59-00431A Далечински Контролер Без Батерија

220.80 -11 % DEN 196.00

Нова ТВ Далечински Управувач Замена за Samsung LCD / LED 3 D TV AA5900431 A Далечински Контролер Без БатеријаКарактеристики : Совршен за Samsung ТВ AA5900431 A далечински управувач, не програмирање е потребно, користете производ само откако ќе се повлече на батерии во!Спецификација : Боја : ЦрнаГолемина : прибл...

Бесплатен Превозот Нови Замена за Далечинска Контрола РК-253 За DENON RC253 CD Remoto Контролер Fernbedienung

378.72 -15 % DEN 322.00

Новата Замена за Далечинска Контрола РК253 За DENON RC253 CD Remoto Контролер FernbedienungСостојба : КОРИСТЕНО! Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен! Пакет Содржина : 1 X далечински управувач (Батерии не се Вклучени.)Ве молиме бидете сигурни дека производот е соодветен за вашата опрема пред ставање на ред .1...

висок квалитет duplicator ДЕА 433-1, ДЕА 433-2,ДЕА 433-4 далечински contorl за гаражни врати

456.00 -5 % DEN 433.00

Информација за производот : Висока стабилност : Усвојување на увезени SMT компонента ВИДОВ и супер висока фреквенција audion(6.5 G)Дупликат на Вашиот Постоечки Далечински Контролори така ќе имате секогаш резервна копија : 1...

A/C controllerair далечински управувач погоден за hitachi ВЕСТЕЛ KTRL003 клима уред Fernbedineung Бесплатен превозот

335.52 -28 % DEN 241.00

A / C controllerair далечински управувач погоден за hitachi ВЕСТЕЛ KTRL003 клима уред Fernbedineung Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен! СликаИспорака : 1.Ние Брод на Сите Објекти во Светот во Рок од 36 часа (Освен Одмор), Ќе Избере Еден Од Нив Според Различни Земји ...

Новиот универзален Далечински управувач ПАН-918 За Panasonic ТВ Со NETFLIX 3D За N2QAYB000485 N2QAYB000100 N2QAYB000221 Fernbedienung

527.52 -20 % DEN 422.00

4355302996589600 Нешто ви се допаѓа парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеНовиот универзален Далечински управувач ПАН918 За Panasonic ТВ Со NETFLIX 3 D За N2 QAYB000485 N2 QAYB000100 N2 QAYB000221 FernbedienungСостојба : КОРИСТЕНО ( 90% НОВИ ) ! Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен!Ова е со Висок Квалитет remotes Контролер1 Месеци ГаранцијаПакет Содржина : 1 X далечински управувач (Батерии не се Вклучени.)1...

Далечински Управувач За KELVINATOR EWH12HRB KSE26CRA KSE35CRA KSE70CRA ESE24HRBA ESE30HRBA ESE12HRBA A/C AC клима уред

DEN 704.64

Опис 1.Сосема нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете AAA батерии,батерии не се вклучениПревозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

Нови оригиналниот далечински управувач за vivitek D510 D861 MW1301F D538W-3D D54HA далечинска контрола

DEN 720.00

Нови оригиналниот далечински управувач ffor vivitek D510 D861 MW1301 F D538 W3 D D54 HA далечинска контролаПлаќање1 .Можете да платите цел на Aliexpress2.И ако сакате тоа да се плати преку други начини, како на Запад Унија, TT,Pape I и така натаму, се разбира, ние исто така може даприфати.Ве молиме слободно контактирајте со насИспорака1 Ние нудиме да испратите објекти на целиот страна на курирската служба DHL / UPS / EMS / Aramex / ТНТ КИНА Пост Воздух Mail, и така натаму2.Пред превозот,предмети ќе бидат внимателно селектирани од страна на инженери.3 Општо Земено,7 дена за DHL / UPS / Федекс испорака.15 25 daysfor ЕМС испорака...

климатизација клима уред далечински управувач погоден за прв РМ-8016y сите модел може да се користи KT-TL

DEN 191.52

Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди следење на информации...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.