• Ново
Нова ТВ Далечински Управувач Замена за Samsung LCD/LED 3D TV AA59-00431A Далечински Контролер Без Батерија

Нова ТВ Далечински Управувач Замена за Samsung LCD/LED 3D TV AA59-00431A Далечински Контролер Без Батерија

Оценка на клиентот:
DEN 220.80
DEN 196.00 -11 %

Износ
Залиха

Нова ТВ Далечински Управувач Замена за Samsung LCD/LED 3 D TV AA59-00431 A Далечински Контролер Без Батерија
Карактеристики :
Совршен за Samsung ТВ AA59-00431 A далечински управувач, не програмирање е потребно, користете производ само откако ќе се повлече на батерии во!
Спецификација :
Боја : Црна
Големина : прибл. 215 X 50mm/8.46 X 1.97"
Моќност : 2 X AAA Батерии (не се вклучени)
1 X Далечинска Контрола

Карактеристики

Употреба:
TV
Фреквенција:
433 MHz
Канал:
1
Бренд Име:
ALLOYSEED
Број На Модел На:
ТВ Далечински Управувач Замена за Samsung
Пакет:
No
Безжична Комуникација:
RF
боја:
Црна
моќност:
2 x AAA батерии (не се вклучени)
Големина:
approx. 215 X 50mm/8.46 X 1.97

Производи во категоријата

Новиот универзален Далечински управувач ПАН-918 За Panasonic ТВ Со NETFLIX 3D За N2QAYB000485 N2QAYB000100 N2QAYB000221 Fernbedienung

527.52 -20 % DEN 422.00

4355302996589600 Нешто ви се допаѓа парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеНовиот универзален Далечински управувач ПАН918 За Panasonic ТВ Со NETFLIX 3 D За N2 QAYB000485 N2 QAYB000100 N2 QAYB000221 FernbedienungСостојба : КОРИСТЕНО ( 90% НОВИ ) ! Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен!Ова е со Висок Квалитет remotes Контролер1 Месеци ГаранцијаПакет Содржина : 1 X далечински управувач (Батерии не се Вклучени.)1...

Далечински Управувач За LG 55SL5B AKB73715622 19MN43D 22MN43D 24MN33D 26LN450B AKB73715637 AKB73715669 27MT93S-PZ LCD LED TV Monitor

DEN 667.68

Опис 1.Сосема Нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете AAA батерии,батерии не се вклучениПревозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

НОВ далечински управувач За LG LCD LED ТВ AKB72914209 AKB72914296 AKB74115502

432.00 -20 % DEN 346.00

НОВ далечински управувач За LG LCD LED ТВ AKB72914209 AKB72914296 AKB74115502 Слободни Ние брод на светот Ве молиме погледнете нашите превозот калкулатор за да се утврди превозот цена...

Далечински Управувач За LG M4714CB-АП M4714CBA-СТР M5201CB M5201CB-А M5201CB-AE M6503CB M6503CB-А M6503CB-AG LCD Монитор LED TV

DEN 704.16

Опис 1.Сосема нова универзална замена на далечинскиот управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете АА батерии,батерии не се вклучениПревозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

Универзална RF 433mhz Duplicator Клон Клонирање Далечински Управувач за Автомобил Алармот Портата гаражни врати Предавателот

232.32 -10 % DEN 209.00

Карактеристики : Тип : Авто Далечински Управувач Duplicator Тежина : 30g Материјал : Метални+Пластика Спецификации : Работен напон : DC12 V (27 A батеријата на, вклучувајќи) Оперативни Струја : ≤ 8m A Работна фреквенција : 433 MHz Модулација Режимот : ПРАШАЈ (СУМ) преносот на моќ : ≤ 100m W Емисија Растојание : од 50 до 100 m (доказ) кодирање тип : само Копија На работна температура : 10 ° C до +50 ° C Работи со следниве далечински управувач IC модули (ве молиме проверете ја вашата оригиналниот далечински управувач пред да нарачате),и вашиот remotes, исто така, треба да биде Фиксна шифра или Учење код...

1pc DC12V 2Ch Про Приемник Предавателот Совршен за Учење Код Реле Приемник+Безжичниот Далечински Управувач Предавателот 2 Каналот Mayitr

290.88 -15 % DEN 247.00

EA0002758Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетМали димензии, лесно и практично да работатСтабилни перформанси, висока чувствителност приемникЕнергијазаштеда на дизајн, ви овозможува долг животен векМоже да се користи во гаражни врати, ролери shutter врата или windows, далечински управувач вратата се заклучува, итнБезжичниот реле модул е главно се користи во областа на индустриската контрола и безбедност на надзорСпецификација : 1) Реле Приемник Модул : Работен напон : DC 12 VОперативен фреквенција : 433 MHzСтатична струја : 8m AОсетливост : 103d BmТемпературата на работа : 15℃~+70℃Модулација метод : ПРАШАМКодирање тип : Учење кодотГолемина : прибл...

Далечински Управувач За LG LSH126RNA2 LSH186TNA2 LSNH126RNA2 AMNH096QA0 AMNH246LTA0 FMN096O2RR LSQ090H-2 A/C клима уред

DEN 750.24

Опис 1.Сосема нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете AAA батерии,батерии не се вклучениПревозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

Marsnaska DC 12V Volt Црна Безжична 50FT Далечински Управувач за Полнење за АТВ Крик Најновите Индикатор Светлото Универзална Вклучите Слушалките НОВИ

556.32 -15 % DEN 473.00

Опис : Сосема нов и висок квалитет.Најновите тешки долга низа на моделот.Со индикатор светлина.Лесно да се инсталира.Работа со било Tuff Работи или Recon Обновување крик, како и повеќето Предупредуваат, Ramsey, Superwinch, Smittybilt, Горила, Булдог и многу други брендови на автообнова winches.2 далечински вклучени (1 x рачни далечински управувач, 1 x копче фоб keychain remote).Опсег : за 50ft.Далечински големина : околу 45 x 105 мм.Контролор големина : околу 45 x 60 mm.Конекција напон : 12 V.Батеријата вклучена за далечински.Доаѓаат со упатство.Пакетот Вклучува : 1 x Безжичниот далечински управувач.1 x Копче фоб keychain далечинското.1 x Контролер.1 x англиски корисникот manaul

Далечински Управувач За Samsung PS63B680T6W UE46B8000XPXXC UE46B8000XPXXC UE46B8000XPXXN BN59-00886A LE22B541 ПЛАЗМА LCD HDTV ТВ

DEN 651.84

Опис 1.Сосема Нова универзална замена на далечинскиот управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете АА батерија,батерии не се вклучени.Превозот1.Објектот ќе биде од Кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

Користи Оригинални РМ-ANP009 За Sony AV Систем на РМ ANP009 Далечински Управувач LCD TV DVD, BD

1232.64 -15 % DEN 1048.00

Користи Оригинални РМANP009 За Sony AV Систем на РМ ANP009 Далечински Управувач LCD TV DVD, BD Ова е со Висок Квалитет За Sony remotes Контролер Состојба : КОРИСТЕНО! Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен! Компатибилен Модел : RMANP009 Пакет Содржина : 1 X далечински управувач (Батерии не се Вклучени) Ве молиме љубезно ве молиме да се потсети дека таму може да се некои гребнатини на површината ,но тоа не влијае на ефикасноста на производот...

Нови оригиналниот далечински управувач за vivitek D510 D861 MW1301F D538W-3D D54HA далечинска контрола

DEN 720.00

Нови оригиналниот далечински управувач ffor vivitek D510 D861 MW1301 F D538 W3 D D54 HA далечинска контролаПлаќање1 .Можете да платите цел на Aliexpress2.И ако сакате тоа да се плати преку други начини, како на Запад Унија, TT,Pape I и така натаму, се разбира, ние исто така може даприфати.Ве молиме слободно контактирајте со насИспорака1 Ние нудиме да испратите објекти на целиот страна на курирската служба DHL / UPS / EMS / Aramex / ТНТ КИНА Пост Воздух Mail, и така натаму2.Пред превозот,предмети ќе бидат внимателно селектирани од страна на инженери.3 Општо Земено,7 дена за DHL / UPS / Федекс испорака.15 25 daysfor ЕМС испорака...

2.4 G Лета во Воздух Глувчето Тастатура Мини Безжични Тастатури & Touchpad Далечински Управувач за SmartTV Андроид ТВ Кутија PC Xgimi H1 Проектор

DEN 1128.00

2.4 G Лета во Воздух Глувчето Мини Безжична Тастатура & Touchpad Далечински Управувач за Smart TV Андроид ТВ Кутија PC Xgimi H1 ПроекторПозадинско осветлување верзија со бела светлина : Шарени Верзија :

висок квалитет duplicator ДЕА 433-1, ДЕА 433-2,ДЕА 433-4 далечински contorl за гаражни врати

456.00 -5 % DEN 433.00

Информација за производот : Висока стабилност : Усвојување на увезени SMT компонента ВИДОВ и супер висока фреквенција audion(6.5 G)Дупликат на Вашиот Постоечки Далечински Контролори така ќе имате секогаш резервна копија : 1...

Безжична 4 Клучни 433MHZ Авто Далечински Управувач Duplicator Клон Клонирање Портата Код Скенер Гаража Motorcyle Автомобил

234.72 -10 % DEN 211.00

Карактеристики : Боја : Црна Тип : Авто Далечински Управувач Duplicator Тежина : 40g Материјал : Метални+Пластика Спецификации : Работен напон : DC12 V (27 A батеријата на, вклучувајќи) Оперативни Струја : ≤ 8m A Работна фреквенција : 433 MHz Модулација Режимот : ПРАШАЈ (СУМ) преносот на моќ : ≤ 100m W Емисија Растојание : од 50 до 100 m (доказ) кодирање тип : само Копија На работна температура : 10 °C до +50 °C Работи со следниве далечински управувач IC модули (ве молиме проверете ја вашата оригиналниот далечински управувач пред да нарачате),и вашиот remotes, исто така, треба да биде Фиксна шифра или Учење код...

HFES Нови 4 копче на далечинскиот управувач клуч синџир за BENINCA NOVOFERM

158.40 -15 % DEN 135.00

Тенок дизајн, компактен џеб големина LED индикаторПодобрување на опсегБоја : ЦрнаМатеријал : пластика и металГолемина на : 55 x 30 x 14 mm / 2.16 "х 1.18"x 0.55 "(L x W x H)Компатибилност : BENINCA T2 WV E T4 WVBENINCA ДА ОДАТ 2 WV E 4 WVNOVOFERM Novotron 502 MAX432NOVOFERM Novotron 504 MAX434GIBIDI AU1600 AU1680GIBIDI ДОМИНОAPRIMATIC TR2 e TR4APRIMATIC TM2 e TM4КЛУЧНИ TXB42 RFAAC Fix2BELLE SM2 SMILOBELLE SM4 SMILOBELLE SMILO SM2 ГОТВАЧДЕА MIO TD2ДЕА MIO TD4Пакет : 1 x далечински управувач клуч на носителот (со копчето прстен)Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Далечински Управувач За Panasonic CS-E10KB4EA CS-E15HB4EA CS-E15HD3EA CS-E18HB4EA CS-E18HD3EA CS-E21HB4EAS A/C клима уред

DEN 715.20

Опис 1.Сосема нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете AAA батерии,батерии не се вклучениПревозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.