• Ново
Далечински Управувач За LG M4213CCBA M4213CCBAG M4224C M4224CB M4224CBA M4224CBAG M4224CC M4224CCB M4224CCBH LCD LED TV Monitor

Далечински Управувач За LG M4213CCBA M4213CCBAG M4224C M4224CB M4224CBA M4224CBAG M4224CC M4224CCB M4224CCBH LCD LED TV Monitor

Оценка на клиентот:
DEN 661.92

Износ
Залиха

Опис 1.Сосема Нов компатибилен далечински управувач.
2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.
3.количина попуст е достапен.
4.користете AAA батерии,батерии не се вклучени
Превозот
1.Објектот ќе биде од кина во светот.
2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 3-5 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 5-7 работни дена од EMS,17-22business дена од Сингапур Пост.
3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.
4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.
5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има). Ние САМО се справи со превозот.
Се враќа и размена
1.Нашиот производ е внимателно прегледани од нас. Па ние сме да понудиме на нашите купувачи Задоволство Гаранција или Вашите Пари Назад.
2.Оваа содржина е добиена од 90 дена гаранција од купување, со исклучок на човечките штети и штетите предизвикани од неуспехот или неисправност на проектор.
3.Купувачи се одговорни за исплата на превозот и ракувањето со обвиненија за размена.
Контактирајте со нас
1.Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да ни оставите порака.
2.Ние трговија на големо оригиналната ТВ Светилки /светилки/modle,компатибилен ТВ светилки/светилки/modle, проектор remotes...

Карактеристики

Пакет:
Yes
Бренд Име:
UNICELAI
Употреба:
TV
Фреквенција:
433 MHz
Безжична Комуникација:
IR

Производи во категоријата

Нови оригиналниот далечински управувач за vivitek D510 D861 MW1301F D538W-3D D54HA далечинска контрола

DEN 720.00

Нови оригиналниот далечински управувач ffor vivitek D510 D861 MW1301 F D538 W3 D D54 HA далечинска контролаПлаќање1 .Можете да платите цел на Aliexpress2.И ако сакате тоа да се плати преку други начини, како на Запад Унија, TT,Pape I и така натаму, се разбира, ние исто така може даприфати.Ве молиме слободно контактирајте со насИспорака1 Ние нудиме да испратите објекти на целиот страна на курирската служба DHL / UPS / EMS / Aramex / ТНТ КИНА Пост Воздух Mail, и така натаму2.Пред превозот,предмети ќе бидат внимателно селектирани од страна на инженери.3 Општо Земено,7 дена за DHL / UPS / Федекс испорака.15 25 daysfor ЕМС испорака...

висок квалитет duplicator ДЕА 433-1, ДЕА 433-2,ДЕА 433-4 далечински contorl за гаражни врати

456.00 -5 % DEN 433.00

Информација за производот : Висока стабилност : Усвојување на увезени SMT компонента ВИДОВ и супер висока фреквенција audion(6.5 G)Дупликат на Вашиот Постоечки Далечински Контролори така ќе имате секогаш резервна копија : 1...

Користи Оригинални РМ-ANP009 За Sony AV Систем на РМ ANP009 Далечински Управувач LCD TV DVD, BD

1232.64 -15 % DEN 1048.00

Користи Оригинални РМANP009 За Sony AV Систем на РМ ANP009 Далечински Управувач LCD TV DVD, BD Ова е со Висок Квалитет За Sony remotes Контролер Состојба : КОРИСТЕНО! Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен! Компатибилен Модел : RMANP009 Пакет Содржина : 1 X далечински управувач (Батерии не се Вклучени) Ве молиме љубезно ве молиме да се потсети дека таму може да се некои гребнатини на површината ,но тоа не влијае на ефикасноста на производот...

Далечински Управувач За Panasonic N2QAJC000018 DMP-B100 DMP-B200 DMP-B100EB-S DMP-B200EB-К Преносни Blu-ray DVD, BD Плеер

DEN 518.40

Опис 1 Бренд Newcompatible далечински управувач користете CR2025 батеријата,батерии не се вклучени.2 Бидат погодни за наведениот модел и толку многу други,како што се N2 QAKB000015 DMPБ15 DMPB15 K DMPB15 PP DMPB15 EBК3...

Далечински Управувач За EIKI LC-Х5 LC-X4A LC-X4LA LC-X4LI LC-XNB2UW LC-XNB2W LC-SVGA870U LC-SM2 LC-XM1 LC-XGA980P 3LCD Проектор

DEN 842.40

Опис 1.Сосема Нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете АА батерија,батерии не се вклучени5.Ако модел што ви треба не е на листата,pls порака до нас,ние имаме повеќе од 1000 различни remotes во парк.Превозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

CN-KESI ОДГОВАРА проектор BenQ замена оригиналниот далечински управувач RCX022 за 5-, 6-Серија, GP1

DEN 789.12

Ова е со Висок Квалитет проектор за Далечинска КонтролаУслов : Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен!Далечински modle : ОДГОВАРА BENQ Замена за далечинска контролаОвој производ е вистински но истата функција со : CP270 / GP1 / MP510 / MP511 / MP511+ / MP512 / MP512 ST / MP513 / MP514 / MP515 / MP522 / MP522 ST / MP523 / MP525 / MP525 P / MP525V / MP525 ST / MP575 / MP611 / MP611 C / MP612 / MP612 C / MP615 P / MP622 / MP622 C / MP623 / MP624 / MP625 P / MP626 / MP670 / MS510 / MS612 ST / MW512 / MX511 / MX613 ST / MS614 / MX615 / MX660 / MX660 P / MS500 / MS500V / MX501 / MX501V / TX501 / MW814 ST / MX813 ST / MX501 / MS500+ / MW712 / MS513 / MX514 / MW516 / MS502 / MX503 / TX762 / MX701 / MS500 H / TS513 P / MX815 ST / MX816 ST / MW817 ST / MP727 / MP782 ST / MP722 / MP723 / MP730 / MP776 / MP770 / MP771 / MP772 ST / MP776 ST / MP777 / MP782 ST / SP920 P / SP870 / SP830 / SP831 / SP890 / SP891 / SH910 / W1100 / W1200 / W20000 / W5000 / MX616 ST / MX703 / MW817 ST / MX818 ST / MX819 ST / MW820 ST / MW821 ST / MX520 / MX662 / MW663 / MX618 ST / MS517 / MX518 / MW519 / MS617 / MX661 / MX805 ST / BX8730 ST / MS504 / MX505 / MS619 ST / MX620 ST / MX666 / MW665 / LX20 / LW21 / MS521 / MX522 / MW523 / MH680 / MS521 P / MX522 P / TW523 / TH680 / TS537 / TX538 / MS504 P / TH681 / MS512 H / TS521 P / TW523 P / TW539 / MH680 / TH681..2 Месеци ГаранцијаПакет Содржина : 1 X далечински управувач (Батерии не се Вклучени)1 Месеци ГаранцијаПакет Содржина : 1 X далечински управувач (Батерии не се Вклучени.)ShippingingНие брод на светот...

90% Нов Користи Оригиналниот Далечински Управувач За Амазон Оган ТВ Stick/кутија DR49WK Б DU3560 1 Генералот Алекса Глас Далечинска Контрола

DEN 960.00

90%Нов Користи Оригиналниот Далечински Управувач DU3560 1 Генералот Алекса Глас Далечински Управувач За Амазон Оган ТВ stick / кутија DR49 WK БНие на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен!!!Ако овој модел не е она што ви треба, ве молиме контактирајте со нас да се најде она што го сакатеНашата фабрика се наоѓа во Anhui Кина,набавка на сите видови на брендови Далечински Управувач.Ако сакате да се препродава далечински управувач во вашата земја,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде поголема поддршка.

Метал Мини Telecomando 433MHZ RF Аларм гаражни врати Далечински Управувач Duplicator Клон Код Скенер Предавателот

232.32 -10 % DEN 209.00

Карактеристики : Боја : Црна+Sliver Тип : Авто Далечински Управувач Duplicator Тежина : 30g Материјал : Метални+Пластика Спецификации : Работен напон : DC12 V (27 A батеријата на, вклучувајќи) Оперативни Струја : ≤ 8m A Работна фреквенција : 433 MHz Модулација Режимот : ПРАШАЈ (СУМ) преносот на моќ : ≤ 100m W Емисија Растојание : од 50 до 100 m (доказ) кодирање тип : само Копија На работна температура : 10 ° C до +50 ° C Работи со следниве далечински управувач IC модули (ве молиме проверете ја вашата оригиналниот далечински управувач пред да нарачате),и вашиот remotes, исто така, треба да биде Фиксна шифра или Учење код...

Далечински Управувач За Panasonic CS-E10KB4EA CS-E15HB4EA CS-E15HD3EA CS-E18HB4EA CS-E18HD3EA CS-E21HB4EAS A/C клима уред

DEN 715.20

Опис 1.Сосема нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете AAA батерии,батерии не се вклучениПревозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

Далечински Управувач За LG LSH126RNA2 LSH186TNA2 LSNH126RNA2 AMNH096QA0 AMNH246LTA0 FMN096O2RR LSQ090H-2 A/C клима уред

DEN 750.24

Опис 1.Сосема нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете AAA батерии,батерии не се вклучениПревозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

НОВАТА Замена за Далечинска Контрола за LG AKB73575421 ЗА NB2420A NB3520A NB3532A NB3540 NB4530B Звук бар Систем Fernbedienung

431.52 -28 % DEN 311.00

НОВАТА Замена за Далечинска Контрола за LG AKB73575421 ЗА NB2420 A NB3520 A NB3532 A NB3540 NB4530 B Звук бар Систем Fernbedienung Компатибилен за : LG NB2420 A NB3520 A NB3532 A NB3540 NB4530 B Звук бар Систем, Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен! СликаИспорака : 1.Ние Брод на Сите Објекти во Светот во Рок од 36 часа (Освен Одмор), Ќе Избере Еден Од Нив Според Различни Земји ...

1pc DC12V 2Ch Про Приемник Предавателот Совршен за Учење Код Реле Приемник+Безжичниот Далечински Управувач Предавателот 2 Каналот Mayitr

290.88 -15 % DEN 247.00

EA0002758Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетМали димензии, лесно и практично да работатСтабилни перформанси, висока чувствителност приемникЕнергијазаштеда на дизајн, ви овозможува долг животен векМоже да се користи во гаражни врати, ролери shutter врата или windows, далечински управувач вратата се заклучува, итнБезжичниот реле модул е главно се користи во областа на индустриската контрола и безбедност на надзорСпецификација : 1) Реле Приемник Модул : Работен напон : DC 12 VОперативен фреквенција : 433 MHzСтатична струја : 8m AОсетливост : 103d BmТемпературата на работа : 15℃~+70℃Модулација метод : ПРАШАМКодирање тип : Учење кодотГолемина : прибл...

Универзална RF 433mhz Duplicator Клон Клонирање Далечински Управувач за Автомобил Алармот Портата гаражни врати Предавателот

232.32 -10 % DEN 209.00

Карактеристики : Тип : Авто Далечински Управувач Duplicator Тежина : 30g Материјал : Метални+Пластика Спецификации : Работен напон : DC12 V (27 A батеријата на, вклучувајќи) Оперативни Струја : ≤ 8m A Работна фреквенција : 433 MHz Модулација Режимот : ПРАШАЈ (СУМ) преносот на моќ : ≤ 100m W Емисија Растојание : од 50 до 100 m (доказ) кодирање тип : само Копија На работна температура : 10 ° C до +50 ° C Работи со следниве далечински управувач IC модули (ве молиме проверете ја вашата оригиналниот далечински управувач пред да нарачате),и вашиот remotes, исто така, треба да биде Фиксна шифра или Учење код...

Нови Оригинални Одговара За LG AKB73975780 Дома LCD ТЕЛЕВИЗОР Играч Далечински Управувач ВИСТИНСКИ Телевизиски Fernbedienung

575.52 -10 % DEN 518.00

Нови Оригинални Одговара За LG AKB73975780 Дома LCD ТЕЛЕВИЗОР Играч Далечински Управувач ВИСТИНСКИ Телевизиски FernbedienungБрој на модел : AKB73975780 Состојба : Новиот Тип : TV Remote Канал : 1 Фреквенција : 433 MHz Материјал : ABS Материјал Боја : Како што е Прикажано Количина : 1 x далечински управувач (бара 2 x AAA батерии,батерии не се вклучени) Единица Тип : парче Тежина : 0.12 kg (0.26 lb.) Пакет : ПП Торба Пакет Тежина : 0.15 kg (0.33 lb.) Пакет Големина : 28cm x 13.5 cm x 5cm (11.02 во x 5.31 во x 1.97 во) Забелешка : Ова е оригиналниот далечински управувач.Не програмирање или прилагодување е потребно.Не програмирање или прилагодување е потребно.Далечинскиот управувач доаѓаат со оригинален бренд лого .Драги пријатели, ви благодариме за доаѓање до мојата продавница...

НОВ далечински управувач За LG LCD LED ТВ AKB72914209 AKB72914296 AKB74115502

432.00 -20 % DEN 346.00

НОВ далечински управувач За LG LCD LED ТВ AKB72914209 AKB72914296 AKB74115502 Слободни Ние брод на светот Ве молиме погледнете нашите превозот калкулатор за да се утврди превозот цена...

Далечински Управувач За LG HB965TXW HLX55W HX995TZW AKB72976021 HB966TZW HLX56S AKB73275501 HB906TAW LHB755W DVD Систем за домашно Кино

DEN 719.52

Опис 1.Сосема нова универзална замена на далечинскиот управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете AAA батерии,батерии не се вклучениПревозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.