• Ново
Користи Оригинални РМ-ANP009 За Sony AV Систем на РМ ANP009 Далечински Управувач LCD TV DVD, BD

Користи Оригинални РМ-ANP009 За Sony AV Систем на РМ ANP009 Далечински Управувач LCD TV DVD, BD

Оценка на клиентот:
DEN 1232.64
DEN 1048.00 -15 %

Износ
Залиха


Користи Оригинални РМ-ANP009 За Sony AV Систем на РМ ANP009 Далечински Управувач LCD TV DVD, BD Ова е со Висок Квалитет За Sony remotes Контролер Состојба : КОРИСТЕНО! Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен! Компатибилен Модел : RM-ANP009 Пакет Содржина : 1 X далечински управувач (Батерии не се Вклучени)
Ве молиме љубезно ве молиме да се потсети дека таму може да се некои гребнатини на површината ,но тоа не влијае на ефикасноста на производот. Тоа е целосно оперативна и функции како што се наменети. Ве молиме не го купите, ако умот,на друг начин, ве молиме да ги сноси сите последици.
1. Ние Прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите Големи Кредитни Картички Се Прифаќаат Преку Сигурна Исплата На Процесор ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето Мора да се изврши во Рок од 3 Дена од денот На Нарачката ,Ако Не на Исходот Веднаш По Аукција Блиску ,ве Молиме Почекајте Неколку Минути & обидете се Повторно .
Кога Ќе Се Направи Исплата Иако Зачувам ,Парите Се Депонирани Сигурно Во Вашата Сметка .
Пари Објавени за Нас Откако Ќе се Потврди На Испорака .
1 . Ние Брод на Сите Објекти во Светот во Рок од 36 часа (Освен Одмор), Ќе Избере Еден Од Нив Според Различни Земји .
Значи, Ако Имате Одредени Превозот Барање ,Ве Молиме Кажете Ни Пред Превозот .
2. Нашата Цена Не ги Вклучува Даноци ,ДДВ или Други Скриени Трошоци .За да се Осигура Ќе плаќаат за Минимален Данок ,
Ние ќе се Прогласи за Вашите производи, Како Подарок Со Пониска содржина Вредност. Ве молиме да не информирате Однапред Ако Имате Барања за содржина Вредност Пред Превозот .
3. Ние Брод На Ali Express Адреса на Само .Ве Молиме Бидете Сигурни Дека Вашата Адреса Во Ali Express Е Правото Превозот Адреса !
Сите Работи Преку Строга Тестирање Пред Превозот .И Ние Гарантираме Тоа е Добро ,ве Молиме осигурете се дека Пакетот Е Во Добра Состојба Кога Ќе Потпис Тоа .
Откако Ќе Ја Доби Предмети ,Ако Имате Било Какви Проблеми Со Стоката , Ве Молиме Контактирајте Со Нас Во Секое Време Со Не Двоумете Се, Наместо На Отворениот Спор ,
Ние Ќе Ви Одговори во Рок од 12 Часа ,И Ние Ќе се Обидеме потрудиме Да ви Помогне да ги Реши Вашите Прашања или Проблеми .
Ако Не Можете Да Добиете На Стоки Во Рамките На 50 Дена , Ве Молиме Да Ги Споделите Со Нас И Ние Ќе Рефундирање На Сите Вашата Исплата .
Нашата Услуга Цел Е Да Се Направи Секој Клиент Има Добар Шопинг Искуство .
Ако Не Сте Задоволни Со Нашата Item & Услуга, Ве Молиме Да Ни Даде Позитивен Фидбек & 5 Ѕвезда Преглед,
Кој Ќе Им Даде Донесе Подобра Шанса Да Се Развие Нашата Продавница , И Ние Ќе Ви Се Заблагодарам И Да Се Обиде Потешко Да Се Услуга Можете Подобро .
Ако Не Сте Задоволни Со Нашата Служба Или Било Какви Други Проблеми , Ве Молиме Контактирајте Со Нас Пред Да Замине Повратни Информации & Отворен Спор ,
Ние Ќе Се Реши Проблемот Веднаш !
Тоа Ќе Биде Многу Ценета Ако Имате Било Какви Добри Предлози .
Ако Имате Голема Количина Барање , Ве Молиме Контактирајте Со Нас Директно Да Добиете Попусти .
Ако Имате ли Добра Соработка План, ве Молиме Падна Слободно Контактирајте со Нас , Ние сме Подготвени Да Разговара Со Вас И да се Изгради Добар и Долг Соработка .

Карактеристики

Пакет:
Yes
Употреба:
Аудио / Видео Играчи
Број На Модел На:
РМ-ANP009
Бренд Име:
KAITE
Безжична Комуникација:
IR
Име:
AV Систем
боја:
Црна
Функција:
Користи оригиналниот

Производи во категоријата

Далечински Управувач За KELVINATOR EWH12HRB KSE26CRA KSE35CRA KSE70CRA ESE24HRBA ESE30HRBA ESE12HRBA A/C AC клима уред

DEN 704.64

Опис 1.Сосема нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете AAA батерии,батерии не се вклучениПревозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

Безжична 4 Клучни 433MHZ Авто Далечински Управувач Duplicator Клон Клонирање Портата Код Скенер Гаража Motorcyle Автомобил

234.72 -10 % DEN 211.00

Карактеристики : Боја : Црна Тип : Авто Далечински Управувач Duplicator Тежина : 40g Материјал : Метални+Пластика Спецификации : Работен напон : DC12 V (27 A батеријата на, вклучувајќи) Оперативни Струја : ≤ 8m A Работна фреквенција : 433 MHz Модулација Режимот : ПРАШАЈ (СУМ) преносот на моќ : ≤ 100m W Емисија Растојание : од 50 до 100 m (доказ) кодирање тип : само Копија На работна температура : 10 °C до +50 °C Работи со следниве далечински управувач IC модули (ве молиме проверете ја вашата оригиналниот далечински управувач пред да нарачате),и вашиот remotes, исто така, треба да биде Фиксна шифра или Учење код...

Далечински Управувач За LG M4714CB-АП M4714CBA-СТР M5201CB M5201CB-А M5201CB-AE M6503CB M6503CB-А M6503CB-AG LCD Монитор LED TV

DEN 704.16

Опис 1.Сосема нова универзална замена на далечинскиот управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете АА батерии,батерии не се вклучениПревозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

Далечински Управувач За EIKI LC-Х5 LC-X4A LC-X4LA LC-X4LI LC-XNB2UW LC-XNB2W LC-SVGA870U LC-SM2 LC-XM1 LC-XGA980P 3LCD Проектор

DEN 842.40

Опис 1.Сосема Нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете АА батерија,батерии не се вклучени5.Ако модел што ви треба не е на листата,pls порака до нас,ние имаме повеќе од 1000 различни remotes во парк.Превозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

Далечински Управувач За LG HB965TXW HLX55W HX995TZW AKB72976021 HB966TZW HLX56S AKB73275501 HB906TAW LHB755W DVD Систем за домашно Кино

DEN 719.52

Опис 1.Сосема нова универзална замена на далечинскиот управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете AAA батерии,батерии не се вклучениПревозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

Универзална RF 433mhz Duplicator Клон Клонирање Далечински Управувач за Автомобил Алармот Портата гаражни врати Предавателот

232.32 -10 % DEN 209.00

Карактеристики : Тип : Авто Далечински Управувач Duplicator Тежина : 30g Материјал : Метални+Пластика Спецификации : Работен напон : DC12 V (27 A батеријата на, вклучувајќи) Оперативни Струја : ≤ 8m A Работна фреквенција : 433 MHz Модулација Режимот : ПРАШАЈ (СУМ) преносот на моќ : ≤ 100m W Емисија Растојание : од 50 до 100 m (доказ) кодирање тип : само Копија На работна температура : 10 ° C до +50 ° C Работи со следниве далечински управувач IC модули (ве молиме проверете ја вашата оригиналниот далечински управувач пред да нарачате),и вашиот remotes, исто така, треба да биде Фиксна шифра или Учење код...

висок квалитет duplicator ДЕА 433-1, ДЕА 433-2,ДЕА 433-4 далечински contorl за гаражни врати

456.00 -5 % DEN 433.00

Информација за производот : Висока стабилност : Усвојување на увезени SMT компонента ВИДОВ и супер висока фреквенција audion(6.5 G)Дупликат на Вашиот Постоечки Далечински Контролори така ќе имате секогаш резервна копија : 1...

Marsnaska DC 12V Volt Црна Безжична 50FT Далечински Управувач за Полнење за АТВ Крик Најновите Индикатор Светлото Универзална Вклучите Слушалките НОВИ

556.32 -15 % DEN 473.00

Опис : Сосема нов и висок квалитет.Најновите тешки долга низа на моделот.Со индикатор светлина.Лесно да се инсталира.Работа со било Tuff Работи или Recon Обновување крик, како и повеќето Предупредуваат, Ramsey, Superwinch, Smittybilt, Горила, Булдог и многу други брендови на автообнова winches.2 далечински вклучени (1 x рачни далечински управувач, 1 x копче фоб keychain remote).Опсег : за 50ft.Далечински големина : околу 45 x 105 мм.Контролор големина : околу 45 x 60 mm.Конекција напон : 12 V.Батеријата вклучена за далечински.Доаѓаат со упатство.Пакетот Вклучува : 1 x Безжичниот далечински управувач.1 x Копче фоб keychain далечинското.1 x Контролер.1 x англиски корисникот manaul

Метал Мини Telecomando 433MHZ RF Аларм гаражни врати Далечински Управувач Duplicator Клон Код Скенер Предавателот

232.32 -10 % DEN 209.00

Карактеристики : Боја : Црна+Sliver Тип : Авто Далечински Управувач Duplicator Тежина : 30g Материјал : Метални+Пластика Спецификации : Работен напон : DC12 V (27 A батеријата на, вклучувајќи) Оперативни Струја : ≤ 8m A Работна фреквенција : 433 MHz Модулација Режимот : ПРАШАЈ (СУМ) преносот на моќ : ≤ 100m W Емисија Растојание : од 50 до 100 m (доказ) кодирање тип : само Копија На работна температура : 10 ° C до +50 ° C Работи со следниве далечински управувач IC модули (ве молиме проверете ја вашата оригиналниот далечински управувач пред да нарачате),и вашиот remotes, исто така, треба да биде Фиксна шифра или Учење код...

Нови Оригинални Одговара За LG AKB73975780 Дома LCD ТЕЛЕВИЗОР Играч Далечински Управувач ВИСТИНСКИ Телевизиски Fernbedienung

575.52 -10 % DEN 518.00

Нови Оригинални Одговара За LG AKB73975780 Дома LCD ТЕЛЕВИЗОР Играч Далечински Управувач ВИСТИНСКИ Телевизиски FernbedienungБрој на модел : AKB73975780 Состојба : Новиот Тип : TV Remote Канал : 1 Фреквенција : 433 MHz Материјал : ABS Материјал Боја : Како што е Прикажано Количина : 1 x далечински управувач (бара 2 x AAA батерии,батерии не се вклучени) Единица Тип : парче Тежина : 0.12 kg (0.26 lb.) Пакет : ПП Торба Пакет Тежина : 0.15 kg (0.33 lb.) Пакет Големина : 28cm x 13.5 cm x 5cm (11.02 во x 5.31 во x 1.97 во) Забелешка : Ова е оригиналниот далечински управувач.Не програмирање или прилагодување е потребно.Не програмирање или прилагодување е потребно.Далечинскиот управувач доаѓаат со оригинален бренд лого .Драги пријатели, ви благодариме за доаѓање до мојата продавница...

Бесплатен Превозот Нови Замена за Далечинска Контрола РК-253 За DENON RC253 CD Remoto Контролер Fernbedienung

378.72 -15 % DEN 322.00

Новата Замена за Далечинска Контрола РК253 За DENON RC253 CD Remoto Контролер FernbedienungСостојба : КОРИСТЕНО! Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен! Пакет Содржина : 1 X далечински управувач (Батерии не се Вклучени.)Ве молиме бидете сигурни дека производот е соодветен за вашата опрема пред ставање на ред .1...

Далечински Управувач За LG LSH126RNA2 LSH186TNA2 LSNH126RNA2 AMNH096QA0 AMNH246LTA0 FMN096O2RR LSQ090H-2 A/C клима уред

DEN 750.24

Опис 1.Сосема нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете AAA батерии,батерии не се вклучениПревозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

433Mhz Универзален Безжичен Далечински Управувач Switch AC 85V ~ 250V 110V 220V 2CH Реле Приемник Модул и RF 433 Mhz Далечински Контроли

DEN 360.00

433 Mhz Универзален Безжичен Далечински Управувач Switch AC 85 V~250 V 110 V 220 V " 2 CH Реле Приемник Модул и RF 433 Mhz Далечински КонтролиПакет се Вклучени : 1 BUC * Приемник модул (KR22024 ) ( вклучуваат Школка ) 1 BUC * Далечински Управувач (вклучува батерија )Технички Податоци : Текст Напојување : AC 85 V250 V Режим на Струја : RF Фреквенција : 433 M ЗА работа на владата : superheterodyne Добиваат чувствителност : > 97 dbm Емитува растојание : Повеќе од 15 метри Декодирање на владата : MCU софтвер декодирање Learnable Предаватели : 116 предаватели Поддршка далечински тип : Учење код (1527) Префрлување Начини : И Еден & Toggle Жици тип на : фиксен терминал Switch Излез : нормално отворен & нормално затворени...

Далечински Управувач За Panasonic CS-E10KB4EA CS-E15HB4EA CS-E15HD3EA CS-E18HB4EA CS-E18HD3EA CS-E21HB4EAS A/C клима уред

DEN 715.20

Опис 1.Сосема нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете AAA батерии,батерии не се вклучениПревозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

433MHZ Автомобил Алармот Паркинг за заклучување ЗА Далечински Управувач Duplicator Клон Код Скенер Предавателот Безбедност Аларм Електронски Порти

232.32 -10 % DEN 209.00

Карактеристики : Тип : Авто Далечински Управувач Duplicator Тежина : 35g Материјал : Метални+Пластика Спецификации : Работен напон : DC12 V (27 A батеријата на, вклучувајќи) Оперативни Струја : ≤ 8m A Работна фреквенција : 433 MHz Модулација Режимот : ПРАШАЈ (СУМ) преносот на моќ : ≤ 100m W Емисија Растојание : од 50 до 100 m (доказ) кодирање тип : само Копија На работна температура : 10 ° C до +50 ° C Работи со следниве далечински управувач IC модули (ве молиме проверете ја вашата оригиналниот далечински управувач пред да нарачате),и вашиот remotes, исто така, треба да биде Фиксна шифра или Учење код...

НОВАТА Замена за Далечинска Контрола за LG AKB73575421 ЗА NB2420A NB3520A NB3532A NB3540 NB4530B Звук бар Систем Fernbedienung

431.52 -28 % DEN 311.00

НОВАТА Замена за Далечинска Контрола за LG AKB73575421 ЗА NB2420 A NB3520 A NB3532 A NB3540 NB4530 B Звук бар Систем Fernbedienung Компатибилен за : LG NB2420 A NB3520 A NB3532 A NB3540 NB4530 B Звук бар Систем, Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен! СликаИспорака : 1.Ние Брод на Сите Објекти во Светот во Рок од 36 часа (Освен Одмор), Ќе Избере Еден Од Нив Според Различни Земји ...

Нови оригиналниот далечински управувач за јамаха AV засилувач YHT-150 YHT-160 YHT-550 YHT-560 HTR-5635 HTR-5835 HTR-5930 HTR-5935

864.00 -5 % DEN 821.00

Одржување инструкции на далечинскиот управувач : 1 Не користите сиромашните батеријата две за да се спречи поплавување, падот три, ако е можно да се купи далечински управувач јакна со употреба на, ве Молиме купувачите во набавка на стоки, бидете сигурни да се комуницира со продавачот, за да се спречи загуба предизвикана од страна на погрешен модел Напишани пред предностите на оригиналниот далечински управувач : 1 издржлив во однос на пазарот за имитација на далечинскиот управувач е поотпорен на шок и отпор 2 функционална погодност некои луѓе купуваат универзален далечински управувач, но во автобус, скрши на ТВ губење надминува стекнат...

4 Канал 433MHz RF Далечински Управувач Копирате Кодот Електрични Клонирање Клон Duplicator 433 MHz Копче Фоб Учење гаражни врати Контролер

234.72 -5 % DEN 223.00

Карактеристики : Боја : Црна+Sliver Тип : Авто Далечински Управувач Duplicator Тежина : 30g Материјал : Метални+Пластика Спецификации : Работен напон : DC12 V (27 A батеријата на, вклучувајќи) Оперативни Струја : ≤ 8m A Работна фреквенција : 433 MHz Модулација Режимот : ПРАШАЈ (СУМ) преносот на моќ : ≤ 100m W Емисија Растојание : од 50 до 100 m (доказ) кодирање тип : само Копија На работна температура : 10 ° C до +50 ° C Работи со следниве далечински управувач IC модули (ве молиме проверете ја вашата оригиналниот далечински управувач пред да нарачате),и вашиот remotes, исто така, треба да биде Фиксна шифра или Учење код...

Универзална ТВ Далечински Управувач Замена Црна Телевизија Далечински Управувач Со прилагодувањето на функцијата за ТВ ДИГИТАЛНА-T2

159.84 -11 % DEN 142.00

Карактеристики : Моќен универзален далечински управувач замена за ДИГИТАЛНА ТВT2, еден одговара на сите.Со поставување на функцијата, најдете го вашиот модел под настава.Спецификација : Боја : ЦрнаМоќност : 2 X AAA Батерии (НЕ се вклучени)Големина : прибл...

Далечински Управувач За Samsung PS63B680T6W UE46B8000XPXXC UE46B8000XPXXC UE46B8000XPXXN BN59-00886A LE22B541 ПЛАЗМА LCD HDTV ТВ

DEN 651.84

Опис 1.Сосема Нова универзална замена на далечинскиот управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете АА батерија,батерии не се вклучени.Превозот1.Објектот ќе биде од Кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

Универзална 6 Копче за Учење Далечинско Учење Копирате Кодот Од Инфраред IR-Далечински Управувач за ТВ СТ DVD ДИГИТАЛНА HIFI Засилувач

170.88 -16 % DEN 144.00

Опис : За да дознаете од кој било инфрацрвениот далечински управувач, а потоа имаат иста функција како и досега...

1pc DC12V 2Ch Про Приемник Предавателот Совршен за Учење Код Реле Приемник+Безжичниот Далечински Управувач Предавателот 2 Каналот Mayitr

290.88 -15 % DEN 247.00

EA0002758Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетМали димензии, лесно и практично да работатСтабилни перформанси, висока чувствителност приемникЕнергијазаштеда на дизајн, ви овозможува долг животен векМоже да се користи во гаражни врати, ролери shutter врата или windows, далечински управувач вратата се заклучува, итнБезжичниот реле модул е главно се користи во областа на индустриската контрола и безбедност на надзорСпецификација : 1) Реле Приемник Модул : Работен напон : DC 12 VОперативен фреквенција : 433 MHzСтатична струја : 8m AОсетливост : 103d BmТемпературата на работа : 15℃~+70℃Модулација метод : ПРАШАМКодирање тип : Учење кодотГолемина : прибл...

Новиот универзален Далечински управувач ПАН-918 За Panasonic ТВ Со NETFLIX 3D За N2QAYB000485 N2QAYB000100 N2QAYB000221 Fernbedienung

527.52 -20 % DEN 422.00

4355302996589600 Нешто ви се допаѓа парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеНовиот универзален Далечински управувач ПАН918 За Panasonic ТВ Со NETFLIX 3 D За N2 QAYB000485 N2 QAYB000100 N2 QAYB000221 FernbedienungСостојба : КОРИСТЕНО ( 90% НОВИ ) ! Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен!Ова е со Висок Квалитет remotes Контролер1 Месеци ГаранцијаПакет Содржина : 1 X далечински управувач (Батерии не се Вклучени.)1...

90% Нов Користи Оригиналниот Далечински Управувач За Амазон Оган ТВ Stick/кутија DR49WK Б DU3560 1 Генералот Алекса Глас Далечинска Контрола

DEN 960.00

90%Нов Користи Оригиналниот Далечински Управувач DU3560 1 Генералот Алекса Глас Далечински Управувач За Амазон Оган ТВ stick / кутија DR49 WK БНие на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен!!!Ако овој модел не е она што ви треба, ве молиме контактирајте со нас да се најде она што го сакатеНашата фабрика се наоѓа во Anhui Кина,набавка на сите видови на брендови Далечински Управувач.Ако сакате да се препродава далечински управувач во вашата земја,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде поголема поддршка.

1 Компјутер Универзална Замена ТВ Далечински Управувач BN59-00676A Погоден за Samsung PS42A410C1XXC Без Батерија

191.52 -7 % DEN 178.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов! Ова е TV на далечинскиот управувач за Samsung Не програмирање или поставување на потребни,а тоа ќе го задржува кодови при менување на батерии...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.