• Ново
Sunnylife Далечински Контролер паметен Телефон, Таблета Носителот Заградата Количка за Продолжен Носителот Мултифункционален за DJI MAVIC ПРО и Искра

Sunnylife Далечински Контролер паметен Телефон, Таблета Носителот Заградата Количка за Продолжен Носителот Мултифункционален за DJI MAVIC ПРО и Искра

Оценка на клиентот:
DEN 1439.52
DEN 1296.00 -10 %

Износ
Залиха


Карактеристики :
- Склоплива, слободен од досадни монтажа и демонтажа, convenientto употреба
- Погоден за 4.7"-12.9" паметен телефон/ таблет
- Флексибилен дизајн, 360degree rotatable
- Дизајнирани со една јадица и двоен-куки, можете да го користите ремени како ви се допаѓа
- Складирање кутија дизајн на дното, може да се сместат филтри, ТФ картички, М4 клуч
- Користење како нормален таблета заградата, да уживате во вашето време со голем екран таблета
Пакетот Вклучува :
1pc * Количка за Носител на
1pc * Dual-кука Рака
1pc * Чување Торба
1pc * М4 Клуч
1pc * Упатство

Карактеристики

Беспилотни Летала Додатоци Тип:
Далечинска Контрола
Бренд Име:
SUNNYLIFE
Тежина:
266g
Големина:
20*8.5*5cm
Број На Модел На:
MV-ZJ011
Пакет:
Yes
Компатибилен Летало Бренд:
DJI

Производи во категоријата

RadioLink T8FB контрола на 2.4 GHz 8ch РК Предавателот R8EH Приемник Комбо Далечински Rontrol за RC Хеликоптер DIY РК Quadcopter Авион

DEN 2279.52

T8 FB 2.4 GHz 8ch РК Предавателот R8 EH Приемник Комбо Далечински Rontrol за RC Хеликоптер DIY РК Quadcopter Авион1.Сопствени дизајниран фирмверотСе применува за хеликоптер, фиксно крило, едрилица, мултиcopter...

Далечински Управувач Паметен Телефон за Поддршка на Држачот за DJI Фантом 3S Таблет КОМПЈУТЕР Планината за Selfie Стап и Камера Стојат

DEN 472.80

Метал со можност да биде продолжен за Далечинска Контрола Стојат Носителот Паметен Телефон за Поддршка на Држачот за DJI Фантом 3 S Летало за паметен Телефон, Таблет КОМПЈУТЕРЗа Таблет : Растеглив Опсег : околу 110190mm Погоден за 710in таблетиЗа Smartphone : Растеглив Опсег : околу 5483mm Погоден за 3.55.5 во smartphones(Забелешка : прирачник за мерење на големини, може да биде малку грешка.)1 x Фантом 3 Стандард Носителот

1pc H480 Далечински Контролер Yaw Отпор Контролер Џојстик Рокер за Тајфунот H480 Летало 3D Печатена Верзија

DEN 191.52

Карактеристики : За да се спречи поголем отпор за далечински контролер џојстик, за да се спречи дефект кој ќе предизвика авионот кружење или дезориентацијаМоже да се залепи директно, слободен од двојнострана лентиПогоден за YUNEEC H480Пакетот Вклучува : 1pc * Yaw КонтролерAnswer : ___________________________ Note : далечински контролер не е вклучена.

Слободен Брод DJI Фантом 3S Далечински Контролер Заградата Предавателот Мобилен Телефон Носителот на Планината Заградата Клип за DJI Фантом 3 Стандард

DEN 431.52

Слободен Брод DJI Фантом 3 S Далечински Контролер Заградата Предавателот Мобилен Телефон Носителот на Планината Заградата Клип за DJI Фантом 3 СтандардСпецификација : Специјално дизајнирани за DJI Фантом 3 СтандардМоже да се одржи паметен телефон во ширина од 61100mm(2.4"3.94")Производ Тежина : 48gСамо Носителот на Планината и Заградата е вклучен1 * Држачот за Монтирање и Заградата(предавателот не се вклучени)

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.