• Ново
Жените Гроздобер Чанти Дами Tote Крстот Тело Рамо Гласник Англија & Preppy Стил СТП Briefcase Поштарот Торба

Жените Гроздобер Чанти Дами Tote Крстот Тело Рамо Гласник Англија & Preppy Стил СТП Briefcase Поштарот Торба

Оценка на клиентот:
DEN 1439.52

Износ
Залиха

Добар Избор За Работа,Турнеја и забава. Тоа е одлично за чување на вашиот мобилен телефон, кредитни картички, пари, клучеви, и така натаму. Оваа торба е избрана класичен стил, оваа торба е погоден за работа и за училиште или во секојдневниот носат. Карактеристики : - Англија & preppy стил - Специјален дизајн, око-фаќање - торба е класичен стил - Доаѓа со прилагодливи рамо, рака - Може да се користи како гласник кеси, слободно рамо кеси Спецификација : - Бои : Црвена, Зелена, Сина, Кафена - Материјал : Висок квалитет на СТП - Size : 28cm(Должина) * 21cm (Висина) * 8cm(Дебелината) на Рака : 125cm(прилагодливи) - Капацитет : Три виткање чадор, Ipad Mini, да се Видиме, Паричник.(не може да се стави A4 списание и Ipad) - Тежина : 700g Пакет 1 X Жените Гроздобер Чанти Дами Tote Крстот Тело Рамо Гласник Англија & Preppy Стил СТП Briefcase Поштарот Торба answer : ___________________________ Note : - Поради различни компјутерски екран поставување и осветлување ефект кога е направена фотографијата. Производот може да се појави разлика од себе. Ве молиме погледнете го производ за вистинската боја. - Ве молиме да се провери внимателно против големина, форма и варијанса во рок од +/-2cm се смета како во рамките на нормалниот опсег и консултирајте се со продавачот за големината детали за дополнителни прашања. Препорака на големина е само за референца употреба.

Карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Пол:
Унисекс
Тврдост:
Тешко
Стил:
Preppy Стил
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
маска
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб
Обликот:
Satchels
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Бренд Име:
Три Сонувачи
Број На Модел На:
LH16050004
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Надворешноста:
Отворете Џеб

Производи во категоријата

Coloranimal Дизајнер Бренд за Деца Мали Гласник Торба Crossbody Торба Kawaii 3D Шарени Љубов Бонбони Печатени Мини Рамо Кеси

479.52 -25 % DEN 360.00

За да ги Прилагодите на Услугата Pls контакт со нас и да ни кажете што производи не ви се сакаат да се прилагодите; Pls ни ги испратите сликите што сакате да ја испечатите, Нашата дизајнерка ќе направи вашите дизајни за вас и нека ви се провери во рок од 12 дена; Откако ќе проверите,ве молиме да се одржи редот во линкови ние испратени до вас и заврши на плаќање; Обично ќе брод надвор од 5 работни дена откако ќе се плати,pls се разбере.За Пад на Превозот и трговија на Големо Ние обезбеди пад на превозот и трговија на големо serivce,исто така може да испрати слики да ви за препродава; Ние ќе брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Ау за пад на превозот; се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас; За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена.За Плаќање и Испорака во моментот можете да платите користејќи Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебитна картичка,Web Money,Зачувам и Банкарски Трансфер...

Крокодил Шема Мулти Џебови Гласник Кеси за Жените Мека Кожа Мулти Оддел Crossbody Торба Женски Bolsas Feminina

548.16 -10 % DEN 493.00

Големина : 23x12x6 CMКрокодил Шема Мулти Џебови Гласник Кеси за Жените Мека Кожа Мулти Оддел Crossbody Торба Женски Bolsas FemininaИзвестувањеВе молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да се одвива една голема цел, ние ќе ви ги даде разумно намалување и прилагодување на превозот цена ако тежината на вашата цел е над 2 KG.Ако сакате да се измеша нарачки, ве молиме изберете го објектот што сакате и да го додадете во кошничката, тогаш може да се задржи изборот други предмети.ПревозотСите предмети ќе бидат двојно проверени и добро спакувани пред да ја испратите...

Преносни Мажите Лен Платно Градите Пакет Половината Пакет Satchel Торба Чанта Crossbody Торба Гласник Кеси 300 X 250 X 20mm

641.28 -40 % DEN 385.00

Преносни Спортски Мажите Лен Платно Половината Пакети Crossbody Отворено Гласник Рамо ЧантиКарактеристики : Моден верзија на тип : концизен, но не и едноставна, високоодделение Лен платно материјал,извонреден квалитет;Исклучителен дизајн : дарежлив, едноставни модни;Лесно да се носат : Пробив тежок,Корисна удобен.Спецификации : Материјал : Лен платноОбвивка : Полиестер памук (интерни материјали случаен боја)Димензии : 300 Х 250 X 20mm / 11.81 X 9.84 X 0.79"Цел : Градите пакетНето тежина : 200gСтил : Како што е прикажаноМатеријал технологија : Мека површинаСтил : Мажите градите пакетРака : ПрилагодливБоја : Црвена,виолетова,темно сина,сиваЗабелешки : 1...

2018 Нови Жените Чанта СТП Кожа Жените Гласник Кеси Рамо Crossbody Кеси Со Топката Играчка Bolsa Женски Лица Чанти

720.00 -40 % DEN 432.00

Жените Гласник Чанти Торба Crossbody СТП Кожа Satchel Прашка КесиКарактеристики : Моден верзија на тип : концизен, но не и едноставна, високоодделение СТП материјал,извонреден квалитет;Исклучителен дизајн : дарежлив, едноставни модни;Лесно да се носат : Пробив тежок,Корисна удобен.Спецификации : Материјал : СТПДимензии : 22 Х 18 X 11cm / 8.66 X 7.09 X 4.33"Цел : Crossbody ТорбаСтил : Како што е прикажаноБоја : Црна,сива,светло виолетова,камео,црвенаЗабелешки : 1...

INSTANTARTS Бренд Дизајн Жени Мажи Мини Гласник Кеси Симпатична 3D Животинско Бостон Terrier Печати Унисекс Crossbody Торба Модни Чанти

479.52 -25 % DEN 360.00

Answer : ___________________________ NOTE : Ние имаме многу видови на багаж покрива,ако ви се допаѓа овие видови на багаж покрива,можете да контактирате со нас,ние можеме да ви испратиме линк за да купи.ви благодариме.За Да Ги Прилагодите 1...

Специјална Понуда Побрзаа Minaudiere Сатен Гласник Кеси Една Исклучителна Подароци Област Дијамант Алуминиум Мобилен Телефон Торба Чанта

203.52 -10 % DEN 183.00

големина : 15103cmmaterail : алуминиумбоја : кафе ,црвено,црноЦрвенацрназлато*PLs се чувствуваат слободни да учат нашите вебсајт за да veiw повеќе нови предмети

Познатиот Бренд Дами Рака Кеси СТП Кожа Жените Торба Секојдневен Tote Рамо Кеси 2017 Sac Нови Модни Луксузни Чанти Големи Tote Торба

2388.48 -50 % DEN 1194.00

материјал : висок квалитет на стп кожаЧанта Големина : 32* 10* 31cm; рака должина 130cm (1inch=2.54 см)боја : црна, црвена, сина,белапакување : едноставен пакувањеЗабелешка : Големината ве Молиме Овозможи 12cm грешка

Nesitu Гроздобер Кафе Вистинска Кожа Мажите Торба Гласник Кеси Канцелариска Работа 14 Лаптоп Briefcase Портфолио M7005

8639.04 -50 % DEN 4320.00

Производ Карактеристики.100% Гаранција за одлична вистинска кожа (крава кожа).Големина приближно 38cm L x8.5cm Dx 28cm H.кафе боја.Внатрешноста е убаво наредени со издржливи ткаениниУПОТРЕБА : гласник торба,торба,briefcase,портфолио,чанта,торба за лаптопСе вклопат за повеќето 14" лаптоп,pls љубезно ве молиме да го проверите вашиот лаптоп големина пред место целПревозот1.Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail на речиси целиот свет.Тоа ќе потрае околу 1530 дена да пристигнат за повеќето земји, за некои земји како што се Русија, Бразил и слично, тоа ќе потрае 1560 дена.2.Ние исто така нудиме EMS / DHL и сл...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.