• Ново
Стандардна Големина Кован челик 3KR2 вратило за Hiatch Багер мотор поправка

Стандардна Големина Кован челик 3KR2 вратило за Hiatch Багер мотор поправка

Оценка на клиентот:
DEN 37440.00

Износ
Залиха


Кован челик тип на СПИ 3 KR2 вратило за Мини Багер
ДИ тип
Applictaion : Hiatch Мини Багер
DHL/ФЕДЕКС/ТНТ international shipping врата до врата услуга.
3-7 дена
Време на испорака : Рок од 24 часа
Повеќе за Isuzu 3 KR2 делови на мотор :
Клипот,клипот прстен,цилиндар лагер,полн заптивка комплет,вратило лого,един род лого,вратило,цилиндар на главата,поврзување прачка,вбризгување на пумпа,цилиндар блок итн.

Карактеристики

Другиот Дел Број:
3KR2
Специјални Функции:
моторот поправка
Материјал Тип:
Челик
Осветленост Дел Број:
3KR2
Бренд Име:
JOBBO
Објектот Тежина:
15
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Јапонија
Производителот Дел Број:
3KR2
3KR2:
ВРАТИЛО ASSY

Производи во категоријата

D905 цилиндар на главата assy +ЦЕЛОСНА МОТОР ЗАПТИВКА КОМПЛЕТ за Kubota трактор

DEN 31680.00

За Kubota D905 цилиндар на главата assy +целосна мотор заптивка комплетПримена : Трактор,БагерDHL international shippingПовеќе D905 делови на мотор во парк : Клипот,клипот прстен,цилиндар лагер,полн заптивка комплет,главниот лого и един род лого,пумпа за вода,масло пумпа,вратило,цилиндар на главата итн

DEFUTE оригинален бренд, Бренд инјектор 0445120292, млазницата 0445120292 авто гориво cng инјектор 120292

4848.00 -8 % DEN 4460.00

Производ екранотКомпанијата воведGuangdong шенжен Џил пумпа млазницата co., LTD Е колекција од современа опрема и професионална технологија како еден од познати претпријатија.Компанијата главните компоненти на производот истражување и развој производство на дизел заеднички железничкиот систем, на компаниите потпирајќи се на добар регионалната географска положба предност, да се постигне навремено разбирање на динамиката на пазарот, промените и иновациите, е посветена на редови на индустријата развој, со сето мое срце.Компанијата е лоцирана во longgang округ, шенжен сити, провинцијата guangdong, превоз е лесен, море, воздух и погодност.Претпријатието се увезуваат сите видови на highend, софистициран, врвни напредно производство и опрема за тестирање, сите видови на добро опремени, силна техничка сила.Компанијата има меѓународни напредна обработка на опрема, во име на светска класа ниво на висока ефикасност, висока прецизност опрема, и, исто така, воведе германската професионални технологија, производство и сите усвојување на меѓународните стандарди, да се формира вистинска моќ, ниско ниво, висока прецизност, многу варијанти, наместо на увоз и извозориентиран развој карактеристики, користење на напредна технологија и совршениот процес на производство, опрема, производ перформанси и сигурен, и се во согласност со барањата на националната емисија прописи, вклучувајќи ги и трите, четири и common rail вбризгување на стандардни делови и компоненти, во голема мера ги задоволи побарувачката на пазарот и дома и во странство, и обезбедува додатоци на пазарот дома и во странство со одлични опции.Компанијата топла перница добредојдовте нови и стари евтини во странство, да ја посетите мојата компанија водство, ние ќе го користи новиот изглед да соработуваме со вас и да создаде брилијантна иднина.Бренд воведКомпанија за продажба "DEFUTE" бренд, е посветена да се изгради меѓународно познат бренд, да стане common rail вбризгување на систем делови професионални производители и дистрибутери, компанијата производи преку строги инспекциски надзор, за да се осигураме дека нашите производи се 100% квалификувани, квалитет достигнаа меѓународните стандарди за квалитет.Нашите услугиИмаме професионална продажба, сервис и технички персонал, седум дена во неделата, 24 часа на ден, подготвени да ви обезбеди со продажбата, попродажба, набавка на производот и информации повратни информации "четири интегрирани услуги"Џил пумпа млазницата ширум светот, основана продажна и сервисна мрежа за да им се овозможи на купувачите околу висок квалитет, високо ефикасен, лесен и брз сервис, гаранција што во процесот на купување и користење на производи уживаат опуштени и среќни.Истражување и развој на производиСпоред клиент и побарувачката на пазарот, ние постојано се развиваат нови производи за да ги задоволат барањата на пазарот.Производство и производствоДве големи производство база за да се задоволат потребите на корисниците, секогаш на време, со висок квалитет за да се заврши производството на задачи.

за ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Audi A4 2001-2006 Турбо Црево за Ладење Цевка 06B 121 497 F

768.00 -22 % DEN 599.00

Висок Квалитет на Нови Турбо Црево за Ладење Цевка за "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б5 Audi A4 0106 06 B 121 497 F 06 B121497 F 06 B121497 Пакет се Вклучуваат : x1pc Ладење Црево (Дел број : 06 B 121 497 F) Состојба : Нова,ОЕМ Висок Квалитет Соодветен за : 20012005 Audi A4 1.8 L4 2006 Audi A4 Cabriolet 20012005 Audi A4 Quattro 1.8 L4 2001 "ФОЛКСВАГЕН" Passat 1.8 L4 AWM 20022005 "ФОЛКСВАГЕН" Passat 1.8 L4

Доза колектор за lifan520 620

DEN 1920.00

Квалитетот создаде klory ,интегритет креирате иднината!Објектот спецификитеПредмет Тип : Доза колекторБренд Име : KLORY БРЕНДНадворешни Тестирање и Сертификација ISO9001Објектот Големина на : 20*20*20 cmОбјектот Тежина : за 2,8 kgАПЛИКАЦИЈАТА: КИНЕСКИОТ ЅИДДЕЛ NO.:ZM016 A1702011LMAND ВО КИНАПакување & ИспоракаПакување детали : секој производ ќе бидат спакувани во поединечни кутија со етикетата на сите информации (како дел број, скратено име на англиски или шпански или руски и арапски и Кинески) на тоа, и кутии кои ќе бидат спакувани во картонска, krabičkách ќе бидат спакувани во дрвени случаи...

автомобил додатоци Driveshaft Центар за Поддршка Имајќи 26127526631 За E90 E91 E81 E87 128i 135i 323i 335i X1 1 цел Авто Делови

1368.00 -5 % DEN 1300.00

Белешки Година Направи Модел Трим Мотор 2014 година BMW 328i x Drive сите Сите 2014 година BMW X5 сите Сите 2013 BMW 320i сите Сите 2013 BMW 328i сите Сите 2013 BMW 328i x Drive сите Сите 2013 BMW 335i сите Сите 2013 BMW 335i x Drive сите Сите 2013 BMW Active Hybrid 3 База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2979 CC l6 ЕЛЕКТРИЧНИ / ГАС DOHC Turbocharged 2013 БМВ Х5 сите Сите 2012 BMW 320i сите Сите 2012 BMW 328i сите Сите 2012 BMW 328i x Drive сите Сите 2012 BMW 335i сите Сите 2012 BMW 335i x Drive сите Сите 2012 БМВ Х5 сите Сите 2011 BMW 128i База Конвертибилна 2Врата 3.0 L 2996 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2011 BMW 128i База Купе 2Врата 3.0 L 2996 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2011 BMW 328i сите Сите 2011 BMW 328i База Конвертибилна 2Врата 3.0 L 2996 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2011 BMW 328i База Купе 2Вратата 3.0 L 2996 CC l6 ГАС DOHC Природно AspiratedПРЕВОЗОТ 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.