• Ново
Зајакот Делукс Гуми Corkscrew Јака Pourer Сет ,Црвено Вино, шише Настроената

Зајакот Делукс Гуми Corkscrew Јака Pourer Сет ,Црвено Вино, шише Настроената

Оценка на клиентот:
DEN 8112.00
DEN 6490.00 -20 %

Износ
Залиха


Зајакот Делукс Гуми Corkscrew Јака Pourer Сет ,Црвено Вино, шише Настроената
Материјал : цинк легура + ABS
Пакет : боја кутија за пакување
1, употребата на формира комплетен сет на првиот сече хартија, се прелива вино, плута plug запечатување фолија се отстранува.
2 притисни до шише настроената заб се справи, направи пункција со спирала конус до најмногу
Висока позиција и целта на corkscrew шише плута, задржете на
Две рачка, шише настроената ќе биде подјармат на шише.
3, лифт забот дршката надолу, Пирс на плута во corkscrew целосно, за да ја услугата
Забот hilt, плута е лесно да се извади.
4, да се подигне заб hilt, се вози да Пирс на corkscrew плута plug линија на највисоко ниво
, притиснете го копчето за рачка, плута автоматски ќе падне.
Карактеристики во споредба со минатото плута шише настроената, рачна ротација, одземаат многу време такса
Сила, и плута е лесно да се скрши, екстракт тешко грешки,
Новиот шише настроената екстракција на корк е едноставна, заштеда на енергија, лесно да се работи, и да го направат тоа
Во ред, високо-одделение, погоден за хотели и ресторани, барови и други забавен паркови
И семејна употреба.

Карактеристики

Тип:
Лентата За Алатки
Функција:
Еко-Пријателски
Лентата За Алатки Тип:
Corkscrews & Openors
Материјал:
Метал
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Тип:
Лентата За Алатки

Производи во категоријата

На високо-одделение, црвено вино комплет шише настроената 9 парче одговараат на дрвени, подарок кутија Decanter

1680.00 -5 % DEN 1596.00

Вино шише настроената одговараат на девет парчиња : шише настроената, вино вино pourer, прстен, приклучокот, жица, сечење нож, термометарКутија големина : 27*22*7cmI...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.