• Ново
Најдобри Прибор за Професионална Компактен Вино Настроената Познавач Corkscrew, Професионални Нерѓосувачки Челик Вино Настроената Сет

Најдобри Прибор за Професионална Компактен Вино Настроената Познавач Corkscrew, Професионални Нерѓосувачки Челик Вино Настроената Сет

Оценка на клиентот:
DEN 2875.20

Износ
Залиха


Ве молиме Имајте во предвид дека се Ажурира на производот не е вклучуваат дополнителни фолија машина во сандак повеќе, таму е изградена-во фолија машина во телото на ова вино поотворени. Best Utensils Познавач Вино Настроената Подарок Сет
100% Сосема нов и висок квалитет на производот
Традиционалните corkscrew вино отварачки се нешто од минатото!
Цел вашиот Познавач Компактен Вино Настроената од Best Utensils денес!
Познавач на вино настроената се одликува со револуционерен нов лост-се повлече дизајн кој овозможува лесен плута отстранување секој и во секое време! Направена со иста прецизност дизајн на сите наши други Познавач вино додатоци, фали некоја ергономски handgrip дека безбедно да се обезбедува на секое шише вино за еден лесен-за движење плута отстранување.
Спецификација :
★ Материјал : Нерѓосувачки Челик
★ Пакет : 1* Вино настроената, 1* Чилер прачка со pourer, 1* Екстра фолија машина, 1* Екстра завртки,
★ Вино Настроената Димензии : 5"(L) x 1.5"(W) x 6"(H)
★ Чилер Прачка Со Pourer Димензии : 12"(L) x ¾ "(W) x ¾ "(H)
★ ПОДАРОК КУТИЈА Димензии : 8"(L) x 8.5"(W) x 2"(H)
★ Производ Тежина : 23 унци (вклучувајќи ги сите производи)
★ Превозот Weigth : 32 унци
Опис :
★ Да се отвори било која шише вино за само 3 секунди.
★ Лост-се повлече дизајн го прави отворање напор.
★ Екстра-долга рачка овозможува поголема потпора.
★ Работи со природни и синтетички corks.
★ Вино Шише Настроената не е за употреба со пенливо вино или шампањ.
★ Не користите Вино Шише Настроената додека фолија е на вино во шише. Отстрани фолија пред да го користите. Отстранување восок од виното во шишиња, ако запечатени со восок.
★ Се избегне директен контакт со corkscrew совет, фолија машина сечилото работ и да се намали фолија како што се остри и може да предизвика повреда.
★ Секогаш чувајте го ова и сите други сечење уреди надвор од децата се постигне.
★ Две години гаранција за некомерцијална употреба.

Карактеристики

Тип:
Лентата За Алатки
Дијаметар:
>10cm
Број На Модел На:
LIFIE034
Бренд Име:
KAYCROWN
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,LFGB,CIQ,ФДУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Лентата За Алатки Тип:
Corkscrews & Openors
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Сребро & Црна
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Важат за:
Секое шише вино
дизајн:
САД
Гаранција:
100% сосема нов производ

Производи во категоријата

На високо-одделение, црвено вино комплет шише настроената 9 парче одговараат на дрвени, подарок кутија Decanter

1680.00 -5 % DEN 1596.00

Вино шише настроената одговараат на девет парчиња : шише настроената, вино вино pourer, прстен, приклучокот, жица, сечење нож, термометарКутија големина : 27*22*7cmI...

Зајакот Делукс Гуми Corkscrew Јака Pourer Сет ,Црвено Вино, шише Настроената

8112.00 -20 % DEN 6490.00

Зајакот Делукс Гуми Corkscrew Јака Pourer Сет ,Црвено Вино, шише НастроенатаМатеријал : цинк легура + ABSПакет : боја кутија за пакување1, употребата на формира комплетен сет на првиот сече хартија, се прелива вино, плута plug запечатување фолија се отстранува.2 притисни до шише настроената заб се справи, направи пункција со спирала конус до најмногуВисока позиција и целта на corkscrew шише плута, задржете наДве рачка, шише настроената ќе биде подјармат на шише.3, лифт забот дршката надолу, Пирс на плута во corkscrew целосно, за да ја услугатаЗабот hilt, плута е лесно да се извади.4, да се подигне заб hilt, се вози да Пирс на corkscrew плута plug линија на највисоко ниво, притиснете го копчето за рачка, плута автоматски ќе падне.Карактеристики во споредба со минатото плута шише настроената, рачна ротација, одземаат многу време таксаСила, и плута е лесно да се скрши, екстракт тешко грешки,Новиот шише настроената екстракција на корк е едноставна, заштеда на енергија, лесно да се работи, и да го направат тоаВо ред, високоодделение, погоден за хотели и ресторани, барови и други забавен парковиИ семејна употреба.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.