• Ново
Кујна Gadgets Corer Slicer Лесно Машина Нож Исечете Овошје Машина за Јаболко, Круша Бесплатен Превозот

Кујна Gadgets Corer Slicer Лесно Машина Нож Исечете Овошје Машина за Јаболко, Круша Бесплатен Превозот

Оценка на клиентот:
DEN 21318.72
DEN 17055.00 -20 %

Износ
Залиха


Кујна Gadgets Corer Slicer Лесно Машина Нож Исечете Овошје Машина за Јаболко, Круша Бесплатен Превозот
Карактеристики :
100% Сосема Нов.
Постојат два боја (Црвена и Зелена) на овој објект како што гледате во сликата, ќе биде испратена по случаен избор.
Материјал : ABS смола + ' рѓосувачки челик.
Димензии : 16cm x 13.5 cm.
На corer slicer овошје нож јадра и парчиња јаболко во деловите во една брза движење што го прави совршен за правење овошни салати или за создавање залак големина парчиња за деца.
Безбедно и здравје, да одговараат на јаболко, круша и други плодови.
Совршен за овошни салати.
Брз и лесен за употреба.
Помалку отпад како јадро се намали чисто и тесно.
Лесно да се мијат и се суши.
Внатрешен дијаметар : 9cm.
Пакет Содржина :
1 x Овошје Slicer Машина
Продавачот Ветување
Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет :
Точни Информации И Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.).
3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!

Карактеристики

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ
Пластични Тип:
Меламнин
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Corers
Број На Модел На:
1
Тип:
Овошје & Растителни Алатки

Производи во категоријата

1 парче Црвена Хинап Глог Corer Нерѓосувачки Челик Цреша Одат Нуклеарно Семе Алатки Смена Машина кујна Gadgets, Алатки

78.72 -25 % DEN 59.00

Големина : 21*0.65 cmНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник сабота со исклучок на празници...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.