• Ново
BXIO Жените Зима Топлинска Руно Долги Ракави, Велосипедизам Џерси Поставува Ropa Ciclismo Mtb Планински Велосипед Спортски Maillot 123

BXIO Жените Зима Топлинска Руно Долги Ракави, Велосипедизам Џерси Поставува Ropa Ciclismo Mtb Планински Велосипед Спортски Maillot 123

Оценка на клиентот:
DEN 3358.08
DEN 1847.00 -45 %

Износ
Залиха

Bxio Жените Зима Топлинска Руно Долги Ракави, Велосипедизам Џерси Ropa Ciclismo Mtb Планински Велосипед Спортски Maillot BX-0109 FP123
ПРЕВОЗОТ 1). Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. 2). Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број еднаш за вашиот пакет се испраќаат надвор,Транзит време варира со различни превозот методи. 3). Било какви објекти ќе ред ќе биде само превезува по вашата исплата е примена од страна на Трети Лица (Банка ) Ние брод на објект за клиентите преку Chinapostair, EMS, UPS-от, DHL, Fedex или Воздух Mail, според фактичката состојба . 4). Ние не се одговорни за било обичај оданочување, доколку е применливо во некоја земја.(ние испрати страна на меѓународните парцела,на оданочување ретко се случило во некои земји) 5). Како за испорака дестинации (вашата адреса) каде што само DHL или ПРОЗОРЦИ се достапни, ако тоа е т.н. далечинско област со DHL или UPS-от, на дополнителен надоместок се платени од страна на купувачот. 6). Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,достапен начин на превозот услуга. 7). Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме contace нас веднаш, за понатамошна помош. ВРАЌАЊЕ & EXCHANGE * Ако ние испрати на погрешен стил или погрешна боја, ние би можеле да ви вратат парите или reship. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. * Ако предметите не можат да ги задоволат вашата потреба, ние исто така може да го прифати вашето враќање. На курирска служба товарни треба да се плати од страна на купувачот. Враќање Забелешки : 1. Кога ќе примите објектот, ве молиме да ги проверите квалитетот и квантитетот на време. Ќе треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и да се обезбеди објект ќе биде вратен во добра состојба, со оригинално пакување.Повратни информации причината каде што се добива погрешна за нас. 2. Ако имате било каков проблем со примените предмети, ве молиме, контактирајте со нас пред да ја испратите предмети назад. 3. Ние ќе се прогласи парцела како подарок на ниска вредност за да се избегнат проблеми на царина. Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса. Ве молиме да се води евиденција за вашето враќање следење на број. Ние НЕ сме ОДГОВОРНИ за загубени пакети. 4. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) во ЗАБЕЛЕШКА кога ќе се направи исплата. 5. Слика како резултат на фотографија состојба можеби има хроматските аберации, ако не сте сигурни за бои,ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот. 6. Ако стоката се оштетени во транзит, ве молиме чувајте ја сета документација и пакување и контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот за враќа инструкции. ПРОДАВАЧОТ ВЕТУВАЊЕ * Ажурирање на нови објекти во нашата продавница секојдневно. * Ние ја проверите нашите производи, еден по еден пред да се спакуваат и да брод за да бидете сигурни дека количината и во добра состојба.Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака.

Карактеристики

Големина:
5XL, 4XL, 3XL, XXL, XL, L, M, S, XS
Пол:
Жените
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Sleeve Големина:
Долг Ракав
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
BX-0109FP123
Сезоната:
Зима
Бренд Име:
BXIO
Тип:
Џерси Поставува
Патент Должина:
Целосна
Велосипедизам Џерси Подлога Стил:
ГЕЛ Дише Подлога
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Панталони Материјал:
80% Полиестер и 20% Lycra
Дресови Материјал:
100% Полиестер
Материјал:
Polyethersulfone, Viscose, Микрофибер, Lycra, Полиестер, Ацетат
Џебови:
3 Задните Џебови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Radfahren Ausrustung:
Radtrikot Поставите Kurz Damen
Equipo de Ciclismo:
ropa ciclismo
Циклус сет:
Велосипед Облека жена
Дресови Големина:
XXS,XS,S,M,L,XL,XXL,3XL,4XL,5XL,6XL
Облека Големина Стандарди:
Според големината на табелата
Цел големина:
Може да се меша големина ,како што се Џерси M+Панталони S

Производи во категоријата

17colors Мека Мажите Велосипед Возење MTB Кратко Sleeve Велосипедизам Одговараат на Машки Велосипедизам Дресови Поставува Велосипедизам Тим Облека Лето Велосипедизам по?

1616.16 -15 % DEN 1374.00

Нови Пристигнување Долг Ракав Велосипед Возење Велосипед Крпа Брзо Сушење Човек Жена Јава Одговараат Outwear Велосипедизам Џерси СетСпецификации : Ткаенина Материјал : висококвалитетен Полиестер Пол : Мажи Ракав Должина : Краток Ракав Тип : множества Патент Тип на : слободен Лизгачот Сезона : Есен, Лето, на Пролет Заштита од Сонце : UPF 30+ Големина : XXXL, XXL, XL, L, M, S,XS Боја : како на сликата Нето Тежина(g) : 210g300gКарактеристики : Дише еластична ткаенина,Влага wicking, удобно да се носат Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Функција : Термички, Брз Сува, Ув Отпорни, Дише со Висок квалитет SBS целосна патент,10000 пати слајд тест...

Мажите Велосипедизам Облека Лето велосипед Џерси Лигавче Шорцеви поставува Зелена Черепот Про MTB тим ropa велосипед Врвот Дното велосипед носат

1247.52 -5 % DEN 1185.00

Добредојдовте во мојата продавница!Материјал : Џерси : 100% Полиестерпанталони : 80% Полиестер&20% lycraCOOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобноФункција : Брзо сушење1...

XINTOWN Велосипедизам Облека велосипедизам џерси 2017 ropa ciclismo Кратко sleeve велосипед Џерси лигавче Шорцеви Поставите велосипедизам циклус Облека

DEN 1775.52

Опис Материјал : 100% Полиестер и 10% Lycra COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Пакување Вклучени 1 сет велосипедизам облека ( џерси +шорцеви или џерси +лигавче шорцеви)Големина РеференцаОбјектот ќе биде предаден во 13 работни дена по уплатата примена,Стојат превозот зема 1525 дена да повеќето земји,Јужна Америка,германија,Италија,Канада и во некои други земји може да се земе littler подолго.Ние брод на купувачот aliexpress адреса ...

TELEYI Мажите Тим Mtb Велосипед Облека Одговараат на Велосипед Носат Облека Комплет Maillot Roupa Ropa Де Ciclismo Кратко Sleeve Велосипедизам Џерси

1674.24 -5 % DEN 1591.00

Опис Бренд TELEYI Материјал : Полиестер Големина : S,M,L,XL,XXL,XXXL Ракав : краток ракав COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Пакет се вклучуваат : 1 Парче * велосипед џерси 1 Парче * велосипед (лигавче)Шорцеви со подлога Големина Референца : Детали за производот : Плаќање : Ние прифаќаме alipay, Запад Унија, tt...

Мажите Велосипедизам Поставува Црна Долг Ракав Jumpsuit 2017 Висока Ткаенина Ropa Ciclismo Maillot MTB Џерси Велосипед Облека Триатлон Одговараат на

2436.48 -41 % DEN 1438.00

Мажите Велосипедизам Поставува Jumpsuit 2017 За Про Спорт Триатлон ВНИМАНИЕ : Овој стил е триатлон спортски облека влошки, >>>>>>>> default испрати е триатлон влошки, релативно тенок, главно за велосипедизам, пливање или трчање...

2018 Дише Брзо Сува Деца Велосипедизам Џерси Шорцеви Флуоресцентни Розова Деца Велосипед Облека Момчиња И Девојки Лето Велосипед Носат

2763.84 -48 % DEN 1437.00

2018 Breathable Брз Сува Деца Велосипедизам Џерси Шорцеви Флуоресцентни Розова Деца Велосипед Облека Момчиња и Девојки Лето Велосипед НосатТочка име : Деца Велосипедизам ОблекаПол : момчиња ,девојкиГолемина : S , M,L,XL,2 XL(повеќе посебни плус големина може да се направи)Материјал : 100% Полиестер,SpandexПодлога тип : 6 слоеви Сунѓерот подлога(повеќе комфорни и издржливи)Патент : CJ патент(Автоматско заклучување функција)Погоден сезона : ЛетниПредмети : џерси,шорцеви,Карактеристики : Дише,Брз сува, Антипот,Антиудар,Удобно,Рефлексивни

Amur Леопард 2017 Мажите Велосипедизам Носат Џерси УВ Заштита Тим Велосипедизам Облека Фитнес Планина Патот Велосипед Sportwear

988.32 -23 % DEN 761.00

Материјал Џерси : 100% Полиестер Панталони : 80% Полиестер&20% lycra COOLMAX : Брзосува Функција и Удобно 3 D Силикон Поместена Назад pocktes да вид работи...

2017 TELEYI Опрема Велосипед Џерси лигавче шорцеви поставите Мажите Велосипедизам Облека велосипед Врвот Одговараат Ropa Ciclismo maillot блуза MTB Спортски Маици

1434.72 -20 % DEN 1148.00

2017 TELEYI Црна, црвена MTB Велосипед Џерси лигавче шорцеви поставите Мажите Велосипедизам Облека велосипед Врвот Дното Одговараат Ropa Ciclismo maillot блузаОпис : Бренд : TELEYI Материјал : Полиестер и Lycra COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Пакет Вклучува : 1 Парче x Велосипед Јакна1 Piece x Велосипед ( лигавче ) Шорцеви со подлогаНикакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални или Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас! Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Орел Кошула XINTOWN Мажите Велосипедизам Џерси Велосипедизам Облека maillot ciclismo roupa ciclismo Велосипед Џерси велосипедизам поставено

1524.00 -5 % DEN 1448.00

Подлога : Опис : Бренд : XINTOWN Џерси Материјал : 100% Полиестер Панталони Материјал : 90 % Полиестер И 10% Spandex Пол : МАЖИ Големина : S;M;L;XL;XXL;XXXL Функција : COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот, Дури и сте испотени, дрес нема да се придржуваат до вашата кожа...

Кинески Змеј Велосипедизам Облека Велосипед Носат Дише Велосипед Облека Велосипедизам Поставува Кратки Ракави Велосипедизам Дресови поставува 5306

1615.68 -22 % DEN 1260.00

wyприклучокstartЖешка Стока$21.89$24.72$20.53$22.83$21.75$25.46$21.84$19.99wyприклучоккрајКинески Змеј Велосипедизам Облека Велосипед Носат Дише Велосипед Облека Велосипедизам Поставува Кратки Ракави Велосипедизам Дресови поставува 5306Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

Dareive велосипедизам термички одговара зима велосипедизам јакна панталони велосипед одговараат на

3600.00 -41 % DEN 2124.00

Ткаенини : 3 слоеви составен од ткаенина 50 D*30 D бело млеко свила + Висока температура мембрана + бела решетки поларните руно...

година Нови! XINTOWN Нови Пристигнување Мажите Велосипедизам Велосипед Велосипед Спортски Облека Кратко Sleeve Џерси Брзо се суши (ЛИГАВЧЕ) Шорцеви Ropa Ciclismo

1770.24 -6 % DEN 1664.00

2016 година Нови! XINTOWN Нови Пристигнување Мажите Велосипедизам Велосипед Велосипед Спортски Облека Кратко Sleeve Џерси Брзо се суши (ЛИГАВЧЕ) Шорцеви Ropa CiclismoНашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина.Ако не konw одбра големина ,ве молиме да ни кажете вашата висина и тежинаВи благодариме за вашето внимание !Џерси Материјал : 100% Полиестер Панталони Материјал : 90% Полиестер и 10% Lycra COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа На Шорцеви со 3 D Намали ГЕЛ Подлога1 Парче x Велосипед Јакна1 Piece x Велосипед Лигавче Шорцеви со подлога ПРЕВОЗОТ Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

TELEYI Жените Долг Ракав Велосипед Велосипед Тим Велосипедизам Џерси White/Black (лигавче) Панталони Велосипедизам Облека MTB носат Ropa Ciclismo

DEN 2111.52

Опис Бренд : TELEYI Материјал : 100% Полиестер и 10% Lycra Големина : S,M,L,XL,XXL,XXXL COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Пакување Вклучени 1 сет велосипедизам облека : џерси +(лигавче)панталониГолемина РеференцаПлаќање : Ние прифаќаме alipay, Запад Унија, tt...

spider Бренд Полиестер Планински Велосипед Облека Тркачки Велосипед Облека Maillot Ropa Ciclismo жена Велосипедизам Џерси Поставите 7196

DEN 1712.64

spider Бренд 100% Полиестер Планински Велосипед Облека Тркачки Велосипед Облека Maillot Ropa Ciclismo жена Велосипедизам Џерси Поставите 7196 ПРЕВОЗОТ 1...

Amur Леопард Мажите Велосипедизам Џерси Поставува Велосипед Тим Кратко Sleeve маици со Велосипед Лигавче Шорцеви Лето Стил

1705.44 -35 % DEN 1108.00

Опис : Материјал : Полиестер Одговара за : велосипед / велосипеди / мото / дербито Големина : S / M / L / XL / XXL Функција : COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светло и за да се намали правец на Тоа да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа На џебови на задниот дел од џерси за мали предмети за складирање...

XINTOWN Мрежи Мажите Ropa Ciclismo Лето Тим Велосипедизам Џерси лигавче шорцеви постави Велосипед Кратко Sleeve Спортски Облека Велосипед Додатоци

DEN 1871.52

Опис Бренд : XINTOWN Материјал : Полиестер Големина : S,M,L,XL,XXL,XXXL Пол : Мажи COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Пакет се вклучуваат : 1 Парче * велосипед џерси врвот 1 Парче * велосипед лигавче шорцеви Плаќање : Ние прифаќаме alipay, Запад Унија, tt...

2017 TELEYI Триатлон Одговараат Мажите без Ракави Велосипедизам Џерси Поставува Дише Ropa Ciclismo Велосипед Велосипед Брзина Одговараат Носат Облека

DEN 2748.48

2017 TELEYI Триатлон Одговараат Мажите без Ракави Велосипедизам Џерси Поставува Дише Ropa Ciclismo Велосипед Велосипед Брзина Одговараат Носат Облека Бренд : TELEYI Производ : Мажите без Ракави Велосипедизам Поставено Сезона : летни Големина : S,M,L,XL,2 XL,3 XL,4 XL(ве молиме видете ја големината референтна табела подолу) Класа : Прва класа Подлога : Силиконски Гел Подлога Карактеристики : Мека,вентилација,еластична,брз сува,потење,лесни,windproof Пакет : 1 постави * велосипед џерси сет 1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

Runchita ВРВЕН КВАЛИТЕТ ПРО ТИМ АЕРО велосипедизам skinsuit долг ракав триатлон skinsuit мажите Пролет и есен ciclismo велосипедизам џерси

2639.04 -14 % DEN 2269.00

1 Телото увезени од Италија високо еластична ткаенина, дише, влага апсорпција, потење и брзо сушење; 2...

Мачка Кошула Велосипедизам Џерси WEIMOSTAR Жените велосипедизам облека maillot ciclismo MTB Џерси Поставите Лето Кратко Sleeve Подлога Панталоните Костум

1487.52 -15 % DEN 1264.00

Опис : Бренд : WEIMOSTAR Материјал : Полиестер Боја : Како што е прикажано Пол : жените Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL,(изборен) Карактеристики : Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Полите со Weimostar логото силикони бенд, може да provent кожата алергија и крпа upgliding за време на јавањето...

XINTOWN Жените про Велосипед Дресови Шорцеви Поставува Боја на Светлина Велосипедизам краток облека Одговара на Ropa Ciclismo mtb велосипед Врвот дното Одговара

1535.04 -5 % DEN 1458.00

Можете да се меша големина на краток и џерси, ги направи сет Кога плаќање, забелешки ГолеминаОпис : Материјал : 90% Полиестер и 10% Lycra COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Пакет Вклучува : 1 Парче x Велосипед Јакна1 Piece x Велосипед Шорцеви со подлогаИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

XINTOWN 2017 Лето Велосипедизам облека Зелена Велосипедизам Џерси поставите Планински Велосипед Носат Тркачки Велосипед Облека Ropa Conjunto Ciclismo

2114.88 -34 % DEN 1396.00

Единица=cm Инчен Забелешка : 1cm=0.3937 инчен 1kg = 2.206 фунти Нашата облека вистински износот на големината на мерната лента,13cm грешка е нормално...

Нови Пристигнување Про Тим Лето Кратко Sleeve Велосипедизам Дресови Лигавче Краток/Велосипед Спортски Облека Велосипед Облека Ropa Ciclismo 5282

1548.96 -22 % DEN 1208.00

wyприклучокstartЖешка Стока$21.89$24.72$20.53$22.83$21.75$25.46$21.84$19.99wyприклучоккрајНови Пристигнување Про Тим Лето Кратко Sleeve Велосипедизам Дресови Лигавче Краток / Велосипед Спортски Облека Велосипед Облека Ropa Ciclismo 5282Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

WOSAWE Нови Жените Велосипедизам Џерси Поставува Облека Велосипед Велосипед Maillot Ciclismo Sportwear Лето Кратко Sleeve Униформи

2399.04 -40 % DEN 1440.00

Ние прифаќаме Микс Цел / Рефус со Цел : Задоволство ни е да изградиме долгорочни деловни односи со вас...

ПЛОВИ СОНЦЕТО САД Мажите Велосипедизам Џерси Поставува Со Лигавче тркачки Тим Облека одговараат на mtb велосипед џерси ropa ciclismo Кратко Sleeve Спортски

1245.12 -0 % DEN 1245.00

ПЛОВИ СОНЦЕТО САД Мажите Велосипедизам Џерси Поставува Со Лигавче тркачки Тим Облека одговараат на mtb велосипед џерси ropa ciclismo Кратко Sleeve СпортскиМожете да се меша големина на краток и џерси,ги направи сет...

Xintown Дише Планински Велосипед возење Велосипед Облека на Жените Лето Велосипедизам Џерси Поставува Кратки Ракави mtb Велосипед Џерси Ropa Ciclismo

1679.04 -5 % DEN 1595.00

Нашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина.Ако не konw одбра големина ,ве молиме да ни кажете вашата висина и тежинаВи благодариме за вашето внимание !Xintown Дише Планински Велосипед возење Велосипед Облека на Жените Лето Велосипедизам Џерси Поставува Кратки Ракави mtb Велосипед Џерси Ropa CiclismoЏерси Материјал : 100% ПолиестерPants Material : 80% Полиестер и 20%SpandexCOOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобноВисок квалитет на хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветротТоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојбаДури и да сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа3 D намали силикони поместена1 Парче x Велосипед Јакна1 Piece x Велосипед Шорцеви со подлогаМожете да се меша со големина од себе, но треба да оставите коментар во вашата нарачкаКако "дресови XXL и Панталони XL"1...

Топла Мажите Велосипед Џерси или Велосипедизам Лигавче Шорцеви Црна Зелени MTB Тим Велосипедизам Врвот Про Велосипед Кратко Sleeve Облека Дише

574.56 -5 % DEN 546.00

Опис : Материјал : Полиестер и Lycra COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожаНашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина.Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Мажите Велосипедизам Дресови Велосипед Mountaion Брз Сува Планински Велосипед Кратко Sleeve Сонце Велосипедизам Облека Дресови Поставува

2115.84 -15 % DEN 1799.00

Мажите Велосипедизам Дресови Велосипед Mountaion Брз Сува Планински Велосипед Кратко Sleeve Сонце Велосипедизам Облека Дресови ПоставуваСпецификации : Ткаенина Материјал : висококвалитетен Полиестер Пол : Мажи Ракав Должина : Краток Ракав Тип : Блузи Патент Тип на : слободен Лизгачот Сезона : Есен, Лето, на Пролет Заштита од Сонце : UPF 30+ Големина : XXXL, XXL, XL, L, M, S,XS Боја : како на сликата Нето Тежина(g) : 210g300gКарактеристики : Дише еластична ткаенина,Влага wicking, удобно да се носат Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Функција : Термички, Брз Сува, Ув Отпорни, Дише со Висок квалитет SBS целосна патент,10000 пати слајд тест...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.