• Ново
BXIO Бренд Топла Продажба Велосипедизам Џерси Поставува Лето Кратко Sleeve Велосипед Облека Про Тимови Велосипед Облека Equipo De Ciclismo 089

BXIO Бренд Топла Продажба Велосипедизам Џерси Поставува Лето Кратко Sleeve Велосипед Облека Про Тимови Велосипед Облека Equipo De Ciclismo 089

Оценка на клиентот:
DEN 2394.72
DEN 1317.00 -45 %

Износ
Залиха


Топла Продажба Bxio Бренд Велосипедизам Џерси Лето Кратко Sleeve Велосипед Облека Про Тимови Велосипед Облека Equipo De Ciclismo BX-0209 H089

Карактеристики

Големина:
5XL, 4XL, 3XL, XXL, XL, L, M, S, XS
Sleeve Големина:
Кратко Sleeve
Број На Модел На:
BX-0209H089
Материјал:
Lycra, Полиестер, Polyethersulfone, Ацетат, Viscose, Микрофибер
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
is_customized:
Yes
Сезоната:
Пролет/Есен
Бренд Име:
BXIO
Тип:
Џерси Поставува
Патент Должина:
Целосна
Велосипедизам Џерси Подлога Стил:
ГЕЛ Дише Подлога
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Панталони Материјал:
80% Полиестер и 20% Lycra
Дресови Материјал:
100% Полиестер
Џебови:
3 Задните Џебови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Сезоната:
Лето
Radfahren Ausrustung:
Radtrikot Поставите Kurz Damen
Equipo de Ciclismo:
ropa ciclismo
Циклус сет:
велосипед облека
Дресови Големина:
XXS,XS,S,M,L,XL,XXL,3XL,4XL,5XL,6XL
Облека Големина Стандарди:
Според големината на табелата
Цел големина:
Може да се меша големина ,како што се Џерси L+Панталони M

Производи во категоријата

Нови Пристигнување Про Тим Лето Кратко Sleeve Велосипедизам Дресови Лигавче Краток/Велосипед Спортски Облека Велосипед Облека Ropa Ciclismo 5282

1548.96 -22 % DEN 1208.00

wyприклучокstartЖешка Стока$21.89$24.72$20.53$22.83$21.75$25.46$21.84$19.99wyприклучоккрајНови Пристигнување Про Тим Лето Кратко Sleeve Велосипедизам Дресови Лигавче Краток / Велосипед Спортски Облека Велосипед Облека Ropa Ciclismo 5282Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

ПЛОВИ СОНЦЕТО САД Мажите Велосипедизам Џерси Поставува Со Лигавче тркачки Тим Облека одговараат на mtb велосипед џерси ropa ciclismo Кратко Sleeve Спортски

1245.12 -0 % DEN 1245.00

ПЛОВИ СОНЦЕТО САД Мажите Велосипедизам Џерси Поставува Со Лигавче тркачки Тим Облека одговараат на mtb велосипед џерси ropa ciclismo Кратко Sleeve СпортскиМожете да се меша големина на краток и џерси,ги направи сет...

година Нови! XINTOWN Нови Пристигнување Мажите Велосипедизам Велосипед Велосипед Спортски Облека Кратко Sleeve Џерси Брзо се суши (ЛИГАВЧЕ) Шорцеви Ropa Ciclismo

1770.24 -6 % DEN 1664.00

2016 година Нови! XINTOWN Нови Пристигнување Мажите Велосипедизам Велосипед Велосипед Спортски Облека Кратко Sleeve Џерси Брзо се суши (ЛИГАВЧЕ) Шорцеви Ropa CiclismoНашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина.Ако не konw одбра големина ,ве молиме да ни кажете вашата висина и тежинаВи благодариме за вашето внимание !Џерси Материјал : 100% Полиестер Панталони Материјал : 90% Полиестер и 10% Lycra COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа На Шорцеви со 3 D Намали ГЕЛ Подлога1 Парче x Велосипед Јакна1 Piece x Велосипед Лигавче Шорцеви со подлога ПРЕВОЗОТ Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Amur Леопард 2017 Мажите Велосипедизам Носат Џерси УВ Заштита Тим Велосипедизам Облека Фитнес Планина Патот Велосипед Sportwear

988.32 -23 % DEN 761.00

Материјал Џерси : 100% Полиестер Панталони : 80% Полиестер&20% lycra COOLMAX : Брзосува Функција и Удобно 3 D Силикон Поместена Назад pocktes да вид работи...

Мажите Велосипедизам Облека Лето велосипед Џерси Лигавче Шорцеви поставува Зелена Черепот Про MTB тим ropa велосипед Врвот Дното велосипед носат

1247.52 -5 % DEN 1185.00

Добредојдовте во мојата продавница!Материјал : Џерси : 100% Полиестерпанталони : 80% Полиестер&20% lycraCOOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобноФункција : Брзо сушење1...

XINTOWN Мрежи Мажите Ropa Ciclismo Лето Тим Велосипедизам Џерси лигавче шорцеви постави Велосипед Кратко Sleeve Спортски Облека Велосипед Додатоци

DEN 1871.52

Опис Бренд : XINTOWN Материјал : Полиестер Големина : S,M,L,XL,XXL,XXXL Пол : Мажи COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Пакет се вклучуваат : 1 Парче * велосипед џерси врвот 1 Парче * велосипед лигавче шорцеви Плаќање : Ние прифаќаме alipay, Запад Унија, tt...

2017 TELEYI Опрема Велосипед Џерси лигавче шорцеви поставите Мажите Велосипедизам Облека велосипед Врвот Одговараат Ropa Ciclismo maillot блуза MTB Спортски Маици

1434.72 -20 % DEN 1148.00

2017 TELEYI Црна, црвена MTB Велосипед Џерси лигавче шорцеви поставите Мажите Велосипедизам Облека велосипед Врвот Дното Одговараат Ropa Ciclismo maillot блузаОпис : Бренд : TELEYI Материјал : Полиестер и Lycra COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Пакет Вклучува : 1 Парче x Велосипед Јакна1 Piece x Велосипед ( лигавче ) Шорцеви со подлогаНикакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални или Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас! Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

XINTOWN Жените про Велосипед Дресови Шорцеви Поставува Боја на Светлина Велосипедизам краток облека Одговара на Ropa Ciclismo mtb велосипед Врвот дното Одговара

1535.04 -5 % DEN 1458.00

Можете да се меша големина на краток и џерси, ги направи сет Кога плаќање, забелешки ГолеминаОпис : Материјал : 90% Полиестер и 10% Lycra COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Пакет Вклучува : 1 Парче x Велосипед Јакна1 Piece x Велосипед Шорцеви со подлогаИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Лето Жените MTB Велосипед возење Велосипед Облека Дише Mountian Велосипед Облека Ropa Ciclismo Брзо-Сува Велосипедизам Џерси Поставува 7194

DEN 1720.32

Лето Жените MTB Велосипед возење Велосипед Облека Дише Mountian Велосипед Облека Ropa Ciclismo БрзоСува Велосипедизам Џерси Поставува 7194 ПРЕВОЗОТ 1...

покер Велосипедизам Облека Велосипед Носат/Дише Велосипед Облека Велосипедизам Групи /Краток Ракав Велосипедизам Дресови поставува 5332

1611.36 -22 % DEN 1257.00

wyприклучокstartЖешка Стока$21.89$24.72$20.53$22.83$21.75$25.46$21.84$19.99wyприклучоккрајпокер Велосипедизам Облека Велосипед Носат / Дише Велосипед Облека Велосипедизам Групи / Краток Ракав Велосипедизам Дресови поставува 5332Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

TELEYI Жените Долг Ракав Велосипед Велосипед Тим Велосипедизам Џерси White/Black (лигавче) Панталони Велосипедизам Облека MTB носат Ropa Ciclismo

DEN 2111.52

Опис Бренд : TELEYI Материјал : 100% Полиестер и 10% Lycra Големина : S,M,L,XL,XXL,XXXL COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Пакување Вклучени 1 сет велосипедизам облека : џерси +(лигавче)панталониГолемина РеференцаПлаќање : Ние прифаќаме alipay, Запад Унија, tt...

Amur Леопард Мажите Велосипедизам Џерси Поставува Велосипед Тим Кратко Sleeve маици со Велосипед Лигавче Шорцеви Лето Стил

1705.44 -35 % DEN 1108.00

Опис : Материјал : Полиестер Одговара за : велосипед / велосипеди / мото / дербито Големина : S / M / L / XL / XXL Функција : COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светло и за да се намали правец на Тоа да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа На џебови на задниот дел од џерси за мали предмети за складирање...

Мажите Велосипедизам Поставува Црна Долг Ракав Jumpsuit 2017 Висока Ткаенина Ropa Ciclismo Maillot MTB Џерси Велосипед Облека Триатлон Одговараат на

2436.48 -41 % DEN 1438.00

Мажите Велосипедизам Поставува Jumpsuit 2017 За Про Спорт Триатлон ВНИМАНИЕ : Овој стил е триатлон спортски облека влошки, >>>>>>>> default испрати е триатлон влошки, релативно тенок, главно за велосипедизам, пливање или трчање...

Runchita ВРВЕН КВАЛИТЕТ ПРО ТИМ АЕРО велосипедизам skinsuit долг ракав триатлон skinsuit мажите Пролет и есен ciclismo велосипедизам џерси

2639.04 -14 % DEN 2269.00

1 Телото увезени од Италија високо еластична ткаенина, дише, влага апсорпција, потење и брзо сушење; 2...

WOSAWE Нови Жените Велосипедизам Џерси Поставува Облека Велосипед Велосипед Maillot Ciclismo Sportwear Лето Кратко Sleeve Униформи

2399.04 -40 % DEN 1440.00

Ние прифаќаме Микс Цел / Рефус со Цел : Задоволство ни е да изградиме долгорочни деловни односи со вас Ние сме компанија се наоѓа во Кина и ние имаме силен тим за поддршка на трансакција и да се обиде да направи најдобра услуга за вас, во меѓувреме ние, исто така, поддршка на ОЕМ и трговија на Големо, За понатамошни информации, plz се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време!Купување Информации : 1...

2018 Дише Брзо Сува Деца Велосипедизам Џерси Шорцеви Флуоресцентни Розова Деца Велосипед Облека Момчиња И Девојки Лето Велосипед Носат

2763.84 -48 % DEN 1437.00

2018 Breathable Брз Сува Деца Велосипедизам Џерси Шорцеви Флуоресцентни Розова Деца Велосипед Облека Момчиња и Девојки Лето Велосипед НосатТочка име : Деца Велосипедизам ОблекаПол : момчиња ,девојкиГолемина : S , M,L,XL,2 XL(повеќе посебни плус големина може да се направи)Материјал : 100% Полиестер,SpandexПодлога тип : 6 слоеви Сунѓерот подлога(повеќе комфорни и издржливи)Патент : CJ патент(Автоматско заклучување функција)Погоден сезона : ЛетниПредмети : џерси,шорцеви,Карактеристики : Дише,Брз сува, Антипот,Антиудар,Удобно,Рефлексивни

2017 TELEYI Триатлон Одговараат Мажите без Ракави Велосипедизам Џерси Поставува Дише Ropa Ciclismo Велосипед Велосипед Брзина Одговараат Носат Облека

DEN 2748.48

2017 TELEYI Триатлон Одговараат Мажите без Ракави Велосипедизам Џерси Поставува Дише Ropa Ciclismo Велосипед Велосипед Брзина Одговараат Носат Облека Бренд : TELEYI Производ : Мажите без Ракави Велосипедизам Поставено Сезона : летни Големина : S,M,L,XL,2 XL,3 XL,4 XL(ве молиме видете ја големината референтна табела подолу) Класа : Прва класа Подлога : Силиконски Гел Подлога Карактеристики : Мека,вентилација,еластична,брз сува,потење,лесни,windproof Пакет : 1 постави * велосипед џерси сет 1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

XINTOWN Велосипедизам Облека велосипедизам џерси 2017 ropa ciclismo Кратко sleeve велосипед Џерси лигавче Шорцеви Поставите велосипедизам циклус Облека

DEN 1775.52

Опис Материјал : 100% Полиестер и 10% Lycra COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Пакување Вклучени 1 сет велосипедизам облека ( џерси +шорцеви или џерси +лигавче шорцеви)Големина РеференцаОбјектот ќе биде предаден во 13 работни дена по уплатата примена,Стојат превозот зема 1525 дена да повеќето земји,Јужна Америка,германија,Италија,Канада и во некои други земји може да се земе littler подолго.Ние брод на купувачот aliexpress адреса ...

Dareive велосипедизам термички одговара зима велосипедизам јакна панталони велосипед одговараат на

3600.00 -41 % DEN 2124.00

Ткаенини : 3 слоеви составен од ткаенина 50 D*30 D бело млеко свила + Висока температура мембрана + бела решетки поларните руно...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.