• Ново
Повеќе Ребра Транспарентен Кристал Козметика Двојно Комбиниран тип Накит Ситните Чување на Кутии FPP

Повеќе Ребра Транспарентен Кристал Козметика Двојно Комбиниран тип Накит Ситните Чување на Кутии FPP

Оценка на клиентот:
DEN 1008.00

Износ
Залиха


Опис :
Повеќе поединечни делови
Може да се користат заедно или како посебна единица
Доволно простор за чување на накит и да се направи копија на производи
Боја : Транспарентна
Материјал : Акрилик

Карактеристики

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Техника:
Сјајни
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Стил:
Традиционален Кинески
Производот:
накит кутија
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PS
Капацитет:
9-14 парчиња на бонбони Алпите
Решетки Количина:
15

Производи во категоријата

1 Парче големите Метални остро Фиока Вид Пластична кутија за складирање Чување Кутија за Чевли Транспарентен Shoebox Кутија за Чевли

523.20 -15 % DEN 445.00

1 Парче големите Метални остро Фиока Вид Пластична кутија за складирање Чување Кутија за Чевли Транспарентен Shoebox Кутија за ЧевлиГолемина на : 34*22*13Материјал : ППСе користи за : мажите чевлиПредност1...

24 Јајца Складирање Кутија Висок Квалитет На Еден Слој Фрижидер Храна 20-24 Јајца Херметички Складирање Сад Во Пластична Кутија

454.56 -25 % DEN 341.00

Големина : 20 grid : 29x22x6cm 209g24 мрежа : 31x23.5x6cm 251gПакување : Пена Образец + Картонски КутииПредност : 1.100% Сосема нов, екопријателски2.Одличен квалитет,трајни3.Лесен за употреба , голем капацитет4.Заштедете повеќе простор за вас дома5.Фиока склони дизајн и мали квадратен облик,лесен за употреба и да се спречи кршење јајца.Се справи со каналите,можете да земете јајца погодно.

Најновите Преносни Мини 6 Решетки Медицина Таблета Кутија Дрога Уред За Складирање Капсула Тип Сад

76.32 -6 % DEN 72.00

100% сосема нов и висок квалитет на [Име на Производ] Капсула Тип Таблета Кутија [Материјал] Пластични [Type] 6 Решетки [Боја] Темно Сино / Зелено / Портокал / Жолта / Сина боја / Црвен [Спецификација] 9.6 x 5 x 3.2 cm(L*W*T) [Количество] 1 BUC [Тежина] За 44g [пакување] OPP [Карактеристики] Капсула Тип Медицина Кутија, убави, трајни и лесни да се чистат...

Youe Блескаше Бонбони Боја Пластична Кеса Ѓубре Држачот за Ѕид-монтирани Ѓубре Торба Складирање Кутија Дома Еко-пријателски Пластичен Сад

138.72 -5 % DEN 132.00

Youe Блескаше Бонбони Боја Пластична Кеса Ѓубре Држачот за Ѕидмонтирани Ѓубре Торба Складирање Кутија Дома Екопријателски Пластичен Сад Карактеристики : Направен од премиум PP, отпорни на абење и издржливи...

Пластична Кутија за Складирање За Headphone Слушалка Кабел Кабелот Организатор Случај Складирање Кутија за iPhone -39

117.12 -39 % DEN 72.00

Пластична Кутија за Складирање За Headphone Слушалка Кабел Кабелот Организатор Случај Складирање Кутија за i PhoneКарактеристики100% сосема нов.Уникатно дизајн да обичај се вклопуваат вашата мали електронски уреди,suach како слушалки,мемориска картичка,USB флеш возачот,итн.Јасно изглед,погодно да се користи.Корисни дизајн за спречување на кабел тепани од инсекти.Помогне да се организира кабелот на слушалки.Пренослив, лесни и лесен за употреба.Мора да објект за вас.Димензии : Прибл.9x4x2cm(Dxšxv)Материјал : Пластични,магнетПакет : 1 x Складирање Кутија За КабелНие ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

Multilayer Долна Облека Хулахопки Дете Големи Складирање Кутија Фиока Завршувањето Кутии,Не-Плетени Кутија Кабинет,Накит Остатоци Складирање Кутија

1051.20 -20 % DEN 841.00

Multilayer Долна Облека Хулахопки Дете Големи Складирање Кутија Фиока Завршувањето Кутии,НеПлетени Кутија Кабинет,Накит Остатоци Складирање КутијаГолеминаLenth : 30cmШирина : 30cmВисина : 22cm02cm грешка

5 Големини Факултативна Правоаголна Пластични Јасно Транспарентна Кутија за Складирање Колекција Сад Организатор m15

33.60 -11 % DEN 30.00

5 Големини Факултативна Правоаголна Пластични Јасно Транспарентна Кутија за Складирање Колекција Сад Организатор Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет Правоаголна форма дизајн, компактен и долгорочните Јасно мини патување складирање сад идеални за организирање на мали објекти...

Кол.180*245mm Нови пристигнување висок квалитет чај калај кутија бонбони кутија за чување

DEN 1584.00

Материјал : tinplateГолемина : 180(Диа)x245(H)mmФункција : погоден за чај,бисквит,колачиња,подарок,итн пакување.Сите наши производи може да помине ФДУ / LFGB / ROSH бидејќи на храна одделение слој

Облека Складирање Кутија Ватенка Долна Облека Градник Sock Платно Складирање Кошница Дома Книга И Списанието Чување На Кутии

1971.36 -36 % DEN 1261.00

Економски Дома Чување од Носителот на Модата Nonwoven Дома Чување Торба Постелнина Облека Складирање Кутија 10 Бои S,M,L,XLЕкопријателски Домаќинство Секојдневно Convenienct Производ 16 Мобилен Бамбус Јаглен долна облека Врски Чорапи Фиока Организатор Складирање Кутија СлучајГолемина : ве Молиме проверете сликиТежина : Мали 830g Големи : 1520gМатеријал : ПлатноПакет содржи : 1 парче кутијаФункција : Складирање аранжман Чист и удобенФункција : 100% Сосема нов, Екопријателски,фабрика цена,одличен квалитет.

DIY Шупливи Дрвени Ѕид Полица за Складирање Носителот Слободен удар врежан multilayer складирање рек организатор дома декор

DEN 909.60

DIY Шупливи Дрвени Ѕид Полица за Складирање Носителот Слободен удар врежан multilayer складирање рек организатор дома декорКарактеристики : 1.100% сосема нов и висок квалитет.2.Производи на ѕид што може да се стави вашиот телефон, далечински управувач и други предмети може да се стави во внатрешноста на телефон додека се полни.3.Можете исто така да се стави некои други мали нешта, кои се многу практични.4.Може да се стави на маса, исто така можете да висат на ѕидот.Пакувањето на производот : 1 x складирање багажник

Преносни Јасно Акрилик Складирање Носителот Кутија Транспарентен Памук Брисеви Се Држиме Козметички Шминка Складирање Кутија Организатор Складирање Носителот

257.76 -5 % DEN 245.00

Преносни Јасно Акрилик Складирање Носителот Кутија Транспарентен Памук Брисеви Се Држиме Козметички Шминка Складирање Кутија Организатор Складирање НосителотКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Козметички Кутија за памук брис стап.Уникатен дизајн за лесен за ракување и пакување.Ако постои нечистотија марка, користете паста за заби и нежно платно за да ја избрише тоа.Тоа е во можност да се одржи многу козметички производи, како што се Лакови Шише, Кармини, и така натаму.На Атрактивен дизајн фаворизира од најубавите женски.Материјал : Акрил.Модел : чиста бојаДимензии : на сликатаПримена : плакарот, бања, маса, складирање соба, бања, студија, фиока, спална собаЦел : cosmetics

Божиќ Стил Калај Кутија Метал Складирање Кутија за Накит Случај Бонбони Кутија Божиќ подарок случај

DEN 693.60

Производ големина : Големи димензии : Дијаметар : 19.5 см Висина : 9cmСредната големина : Дијаметар : 16.5 см Висина : 8cmМали димензии : Дијаметар : 13.7 см Висина : 6.5 см

Креативни кујна складирање кутија Организаторот може да виси страна на вратата фрижидер фрижидер појасни остатоци Фрижидер пластична кутија лента

DEN 233.28

Почитувани Купувачи,Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации,сте задоволни сонашите производи,е најголемата движечка сила на нашите внимателнименаџмент...

Виткање Облека Складирање Кутија Дребулии Облека Организатор Случај Блуза Панталони Деца Играчки Чување На Кутии Со Голем Капацитет

575.52 -10 % DEN 518.00

Големина : 47*40*25cmМатеријал : ЈутаТежина : 0.28 KGВи благодариме за вашиот избере и да се купи, ви благодариме!

Корисни 3 Слоеви Кутија За Накит Додатоци Цилиндар Случаи Ѓердан Earring Накит Носителот Организатор Кутии Топла Продажба Z380

574.56 -20 % DEN 460.00

Корисни 3 Слоеви Кутија за Накит Додатоци Цилиндар Случаи Ѓердан Earring Накит Носителот Организатор Кутии Топла Продажба Z380 Опис Големина : 13x7.5x7.5cm Боја : Розова , Црвена , Топла Розова , Виолетова Материјал : Акрилик Објект Количина : 1pcs / многу Забелешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми ...

GQIYIBBEI Не-Плетени Ткаенини за Складирање Кутија Со Капа Дребулии ја сочинуваат Организатор Носители За Облека Чорапи Играчка Закуски

554.88 -30 % DEN 388.00

1 ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија СКЛАДИРАЊЕ КУТИЈА : Здрав страна дизајн го прави овие Lidded кантите пластовидно кој ќе преземе целосна предност на вашиот плакар полица, а исто така може да биде укината станот за да зачувате простор кога не е во употреба 2...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.