• Ново
3 парчиња сет свитлива кутија Бамбус Јаглен влакна Складирање Кутија за градник долна облека чорапи вратоврска

3 парчиња сет свитлива кутија Бамбус Јаглен влакна Складирање Кутија за градник долна облека чорапи вратоврска

Оценка на клиентот:
DEN 5363.52
DEN 4291.00 -20 %

Износ
Залиха


3 парчиња сет свитлива кутија Бамбус Јаглен влакна Складирање Кутија за градник долна облека чорапи вратоврска
Големина : 6 датотеки 33*15*9.5 cm
7 датотеки 33*31.5*9.5 cm
24 слотови кутија 33.5*31.5*9.5 cm
Структура : 3 слоеви составот на ѕид, дише, цврста и мазна.
Материјал : Главен Материјал : ПП не-плетени ткаенини (со бамбус јаглен гранули)
Боја : сива Пакување
Функција : се Користи за Градник, долна облека или neckties.
Продажбата На Моделот : Микс Цел
Тежина : 540g
Материјал : полипропилен nonwoven платно (вклучувајќи бамбус јаглен влакна) рачка : полипропилен nonwoven платно
Windows : полиетилен пати : хартија (рециклираната хартија)
Дизајн : безбедно копчето
Продавачот Ветувам Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX , DHL, 1 5 - 4 5 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.). 3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет. ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!

Карактеристики

Големина:
XXL
боја:
Светло Сива
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Производот:
Облека Организатор
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
кутија форма
Техника:
Сјајни
Спецификација:
33*15*85cm
Ткаенина Тип:
Органски Памук
Стил:
Модерна
Решетки Количина:
6
Функција:
Еко-Пријателски
Капацитет:
120L
Материјал:
Ткаенини
Употреба:
облека
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Име:
кутија форма
Оптоварување:
2

Производи во категоријата

14*12.8*5.7 cm Нови Пристигнување Правоаголник чај калај кутија за накит складирање кутија со ПВЦ Прозорец

DEN 6758.40

Име на производ : Правоаголник калај кутија / чај калај кутија / храна може да калајМатеријал : tinplateПроизвод Големина : 14(L)x12.8(W) х5.7(H )cmП'TY / ЦТН : 64 PCSG...

Божиќ Стил Калај Кутија Метал Складирање Кутија за Накит Случај Бонбони Кутија Божиќ подарок случај

DEN 693.60

Производ големина : Големи димензии : Дијаметар : 19.5 см Висина : 9cmСредната големина : Дијаметар : 16.5 см Висина : 8cmМали димензии : Дијаметар : 13.7 см Висина : 6.5 см

Најновите Преносни Мини 6 Решетки Медицина Таблета Кутија Дрога Уред За Складирање Капсула Тип Сад

76.32 -6 % DEN 72.00

100% сосема нов и висок квалитет на [Име на Производ] Капсула Тип Таблета Кутија [Материјал] Пластични [Type] 6 Решетки [Боја] Темно Сино / Зелено / Портокал / Жолта / Сина боја / Црвен [Спецификација] 9.6 x 5 x 3.2 cm(L*W*T) [Количество] 1 BUC [Тежина] За 44g [пакување] OPP [Карактеристики] Капсула Тип Медицина Кутија, убави, трајни и лесни да се чистат...

Корисни 3 Слоеви Кутија За Накит Додатоци Цилиндар Случаи Ѓердан Earring Накит Носителот Организатор Кутии Топла Продажба Z380

574.56 -20 % DEN 460.00

Корисни 3 Слоеви Кутија за Накит Додатоци Цилиндар Случаи Ѓердан Earring Накит Носителот Организатор Кутии Топла Продажба Z380 Опис Големина : 13x7.5x7.5cm Боја : Розова , Црвена , Топла Розова , Виолетова Материјал : Акрилик Објект Количина : 1pcs / многу Забелешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми ...

Канцеларија биро пластични складирање кабинет 4 слоеви канцелариски козметички завршувањето кутија за Накит, кутии за домаќинство складирање колекција organiz

945.12 -6 % DEN 888.00

детали за производот Канцеларија биро пластични складирање кабинет 4 слоеви канцелариски козметички завршувањето кутија за Накит, кутии за домаќинство складирање колекција организатор канистер Слоеви : четири Материјал : ПП Производ големина : висок 25 * широк 15.5 * длабоко 22cm тежина : 550g Карактеристики : голем капацитет, мултицел, простор за заштеда на

215*115*73mm Креативен Дизајн Ткиво Канистер Салфетка Носителот Метал Складирање Калај Кутија за продажба на Мало

DEN 1008.48

Производ Големина : 215(L)x115(W)x73(H)mmМатеријал : tinplateЗабелешки : Не можете да го изберете моделот, ќе испрати страна случајно, ако купите многу парчиња, ќе се обидете да испратите различни модели

Преносни Јасно Акрилик Складирање Носителот Кутија Транспарентен Памук Брисеви Се Држиме Козметички Шминка Складирање Кутија Организатор Складирање Носителот

257.76 -5 % DEN 245.00

Преносни Јасно Акрилик Складирање Носителот Кутија Транспарентен Памук Брисеви Се Држиме Козметички Шминка Складирање Кутија Организатор Складирање НосителотКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Козметички Кутија за памук брис стап.Уникатен дизајн за лесен за ракување и пакување.Ако постои нечистотија марка, користете паста за заби и нежно платно за да ја избрише тоа.Тоа е во можност да се одржи многу козметички производи, како што се Лакови Шише, Кармини, и така натаму.На Атрактивен дизајн фаворизира од најубавите женски.Материјал : Акрил.Модел : чиста бојаДимензии : на сликатаПримена : плакарот, бања, маса, складирање соба, бања, студија, фиока, спална собаЦел : cosmetics

Мулти-Функционални Дрвена Маса Складирање Кутија Црн Орев Канцеларија Организатор Марки Стеги Стационарни Молив Случај Чување На Носителите На

2034.72 -35 % DEN 1322.00

МултиФункционални Дрвена Маса Складирање Кутија Црн Орев Канцеларија Организатор Марки Стеги Стационарни Молив Случај Чување На Носителите На ОписМатеријал : Црна оревБоја : црнаГолемина на : 24.2x16.7cm

Кол.180*245mm Нови пристигнување висок квалитет чај калај кутија бонбони кутија за чување

DEN 1584.00

Материјал : tinplateГолемина : 180(Диа)x245(H)mmФункција : погоден за чај,бисквит,колачиња,подарок,итн пакување.Сите наши производи може да помине ФДУ / LFGB / ROSH бидејќи на храна одделение слој

YY050 3pcs/set свитлива кутија Бамбус Јаглен влакна Складирање Кутија за градник долна облека сива боја Бесплатен превозот

1104.00 -5 % DEN 1049.00

3 парчиња сет,свитлива кутија / Бамбус Јаглен влакна Складирање Кутија за градник,долна облека,вратоврска,чорапи1) големина : 6 датотеки 33*15*9.5 cm7 датотеки 33*31.5*9.5 cm24 слотови кутија 33.5*31.5*9.5 cmСтруктура : 3 слоеви составот на ѕид, дише, цврста и мазна.Материјал : Главен Материјал : ПП неплетени ткаенини (со бамбус јаглен гранули)Боја : сива ПакувањеФункција : се Користи за Градник, долна облека или neckties.Продажбата На Моделот : Микс Цел2) нето тежина : 540g3) материјал : полипропилен nonwoven платно (вклучувајќи бамбус јаглен влакна) рачка : полипропилен nonwoven платноWindows : полиетилен пати : хартија (рециклираната хартија)Најчесто поставувани ПРАШАЊАП : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне : Како да Нарачате?http : / / help.aliexpress.com / how_to_place_order.htmlПрифатени методи за плаќањеhttp : / / help.aliexpress.com / payment_method.htmlП : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.П : Како можам да се плати за мојата купување?A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т / T;western union.П : дали постои следење на Број за мојот објект?A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staна соодветниот вебсајт.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете email на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Облека Складирање Кутија Ватенка Долна Облека Градник Sock Платно Складирање Кошница Дома Книга И Списанието Чување На Кутии

1971.36 -36 % DEN 1261.00

Економски Дома Чување од Носителот на Модата Nonwoven Дома Чување Торба Постелнина Облека Складирање Кутија 10 Бои S,M,L,XLЕкопријателски Домаќинство Секојдневно Convenienct Производ 16 Мобилен Бамбус Јаглен долна облека Врски Чорапи Фиока Организатор Складирање Кутија СлучајГолемина : ве Молиме проверете сликиТежина : Мали 830g Големи : 1520gМатеријал : ПлатноПакет содржи : 1 парче кутијаФункција : Складирање аранжман Чист и удобенФункција : 100% Сосема нов, Екопријателски,фабрика цена,одличен квалитет.

Повеќе Ребра Транспарентен Кристал Козметика Двојно Комбиниран тип Накит Ситните Чување на Кутии FPP

DEN 1008.00

Опис : Повеќе поединечни деловиМоже да се користат заедно или како посебна единицаДоволно простор за чување на накит и да се направи копија на производиБоја : ТранспарентнаМатеријал : Акрилик

Преносни Патување Таблета Кутија Организатор Една Недела Пластика Виткање Витамин Дрога Пилула Кутии Пилула Divider Шминка За Чување Сад

182.40 -48 % DEN 95.00

Преносни Патување Таблета Кутија Организатор Една Недела Пластика Виткање Витамин Дрога Таблета Кутија Пилула Divider Шминка За Чување СадФункција : 100% Сосема Нов! Големина:10*6.5 cm Материјал : ПП Боја : КАКО што е прикажаноНапомена : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја можеби мало различни од сликата бојаВе молиме овозможи 2 см се разликува поради прирачник за мерењеВклучуваат : 1 Pcs x Таблета Кутија50% ПопустНие Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

Кујна Пластични Микробранова Храна Кутија Сет Транспарентен Храна Контејнер Фрижидер Свежи Одржување Складирање Кутија Преносни Ручек Кутија

DEN 555.84

Кујната, пластика, микробранова печка храна кутија, транспарентни храна контејнер, фрижидер, свежи кутија, брзиот транспорт Карактеристики : Храна одделение PP пластичен материјал, нетоксични, без мирис, безопасни за човечкото тело...

HHYUKIMI Бренд Имаат капак Мултифункционален Свитлива Опфатени Складирање Кутија Организатор Облека долна облека Завршувањето на Гардероба Сад

425.76 -27 % DEN 311.00

Имитација памук, лен и неплетени ткаенини Големи ткаенини за облека, складирање кутија со капак и јасно прозорец Организира плакари, спални соби, перење соби, занает соби и повеќе Продавници џемпери, кошули, панталони или панталони, постелнина, чорапи и долна облека, бебе облека и други додатоци Влага доказ и mildew издржливост е интересн y добра Без формалдехид без мирис.прашинадоказ.Mildew.Дише.носатотпор...

Шарени Пластични Мултифункционален Преносни Складирање Кутија Три Слоеви Прилагодливи Да Зачувате Простор Медицина Кутија Деца Сликарство Лента Со Алатки

1081.44 -24 % DEN 822.00

Шарени Пластични Мултифункционален Преносни Складирање Кутија Три Слоеви Прилагодливи Да Зачувате Простор Медицина Кутија Деца Сликарство Лента Со Алатки

Behogar Акрилик Круг Памучна Подлога Носителот Сад Козметички Шминка Организатор Накит Складирање Кутија Случај Сочинуваат Цилиндар Фармацевт

DEN 308.64

Повеќе Производи : Behogar Акрилик Круг Памучна Подлога Носителот Сад Козметички Шминка Организатор Накит Складирање Кутија Случај Сочинуваат Цилиндар ФармацевтДетали : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет!Мода, Шармантна и Уникатен дизајнКружни Јасно Акрилик Памук Топката Памук Брисеви Носителот Шминка Организаторот.Да се организира памук топката, памук брисеви, памук влошки.Јасно дизајнирани, изгледа чисто и уредно.Лесно да се чисти со сапун и вода.Побезбедна и подобра алтернатива на стакло во бањата.Одличен додаток за домашна и професионална употреба.Убав подарок за жените.Материјал : АкриликЦелата големина : 14 x 13.5 cm(L x H)Дијаметар : 5.5 cm(мали колумна)7.5 cm(голема колона)Висина : 12cm(мали колумна)13.5 cm(голема колона)Answer : ___________________________ Note : 1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.393 инченПакет : 1 x шминка организаторAnswer : ___________________________ Note : Во купот само, другиот уред не е вклучена.Плаќање >>1...

Пластични Снек Складирање Кутија Кружни двоен слој снек чинија, Кујна, Бања Полица Козметика благајните Десктоп Складирање Кутија

379.68 -20 % DEN 304.00

Ако вашата цел повеќе од $15,Y ou може да добиете подарок.1, се Стави на производот што сакате да го купите во количката.2, Кликнете на "да добијат подарок" копчето ,додадете подарок за количката,а потоа ги плаќаат заедно.3, Ние ќе ги одземе цената на подарок во вашата нарачка.4,Ако не се купи подарок , ќе не може да подарок .4,нема попродажбата на политика за подароци.100% нов бренд и висок квалитет се Користи за складирање на храна, закуски, ореви, овошје, итн Стилски и издржлив Лесен за чистење и складирање на Материјал : Храна одделение PS Големина : 11.4 * 21cm Боја : Случајно тежина : 0.35 kg ве Молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење...

Виткање Облека Складирање Кутија Дребулии Облека Организатор Случај Блуза Панталони Деца Играчки Чување На Кутии Со Голем Капацитет

575.52 -10 % DEN 518.00

Големина : 47*40*25cmМатеријал : ЈутаТежина : 0.28 KGВи благодариме за вашиот избере и да се купи, ви благодариме!

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.