• Ново
бесплатен превозот 350 gsm kraft хартија кутија 6X6.6x2.5CM/рачно изработени сапун пакување кутија/бонбони кутии за пакување/козметички кутија 30 компјутери многу

бесплатен превозот 350 gsm kraft хартија кутија 6X6.6x2.5CM/рачно изработени сапун пакување кутија/бонбони кутии за пакување/козметички кутија 30 компјутери многу

Оценка на клиентот:
DEN 710.40
DEN 668.00 -6 %

Износ
Залиха


бесплатен превозот рачно изработени сапун пакување кутија/
DIY подарок занает пакување, кутии/
мали украси кутија/
350 gsm kraft хартија кутија 30 компјутери многу

Карактеристики

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Материјал:
Хартија
Обликот:
Плоштад
Функција:
Порибено,Виткање,Еко-Пријателски
Решетки Количина:
1
Број На Модел На:
549
Стил:
Персоналните Прилагодување
Техника:
matte
Употреба:
Накит/подарок/бонбони/козметички
Производот:
Накит/подарок/бонбони/козметички кутија
Спецификација:
6X6.6x2.5CM
Капацитет:
многу
боја:
Браун

Производи во категоријата

ClassicWooden Кутија Европски стил Убава StorageBox Креативни Дома Фотографија Реквизити Подароци Случаи 25X14.5X9.5cm Салфетка крпа кутија

1236.48 -16 % DEN 1039.00

Класичен Дрвена Кутија Европски стил Убава Складирање Кутија Креативни Дома Фотографија Реквизити Подароци Случаи 25 X14.5 X9.5cm Салфетка крпа кутија Име : Салфетка кутија Површина : ела, кожа втиснување Siz e : 25cm X14.5cm X9.5cm Тежина : 0.63 KG Стил : Европски стил Информации : 1...

6.4X6.4X2.8cm kraft подарок хартија, кутии за пакување рачно изработени сапун пакување на храна,добар за подарок! повеќе големина во продавница БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

1560.00 -25 % DEN 1170.00

Ние може да прилагодено печатење на која било големина и бои кутии за вас!кажете ми големина ,боја што ви треба.мини прилагодено печатење кутија е : 200 компјутериако ви треба обичај ,обратете ми се на прво место!Име : kraft хартија кутија(само за кутија да не вклучуваат ознаки ,убоди од панделка и така натаму!!!)Материјал : 350g kraft хартијаБоја : кафенаГолемина : 6.4 X6.4 X2.8cm (имаат повеќе големини,може да се провери на нашата продавница)Употреба : бонбони, чоколада и други подароци!тежина : 0.9 кг / 100pcsние може да обичај било големина што ви треба,ако ви треба контакт со мене првAnswer : ___________________________ NOTE : Ние, исто така, се продаде на стрингови, панделки и ознаки ,можете да го погледнете и нашата продавница или во контакт со мене во прв план...

215*115*73mm Креативен Дизајн Ткиво Канистер Салфетка Носителот Метал Складирање Калај Кутија за продажба на Мало

DEN 1008.48

Производ Големина : 215(L)x115(W)x73(H)mmМатеријал : tinplateЗабелешки : Не можете да го изберете моделот, ќе испрати страна случајно, ако купите многу парчиња, ќе се обидете да испратите различни модели

Топла продажба на 16 lattices дома од суштинско значење виткање долна облека складирање кутија домаќинство завршувањето кутија мулти-цел sock складирање торба

1048.80 -5 % DEN 996.00

Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

13*12*5.4 cm Гроздобер Дрвена Кутија за Складирање Случај Носителот рачно изработени Класичната Накит Организатор Случај Сад Декоративни Кутии

441.60 -27 % DEN 323.00

13*12*5.4 cm Гроздобер Дрвена Кутија за Складирање Случај Носителот рачно изработени Класичната Накит Организатор Случај Сад Декоративни Кутии 100% сосема нов и висок квалитет...

ASFULL Преносни Пластична Кутија за Складирање Монтажни Дома Организатор Шминка Организатор Транспарентен Накит Носителот бесплатен превозот

DEN 528.00

ASFULL Преносни Пластична Кутија за Складирање Монтажни Дома Организатор Шминка Организатор Транспарентен Накит Носителот бесплатен превозот на Производот : Трислој складирање кутија Име : Накит Складирање Кутија Големина на : 15 * 15 * 12.5 cm Боја : бела, сина, розева, портокалова Тежина : 280g Пакетот вклучува : 1 * чување кутија Функција : Десктоп складирање Дизајн елементи : транспарентен изглед, три, отстранлив простор за складирање DIY 100% нови, високо квалитетни 3 се отстранува и панел дизајн за лесно складирање на вашиот десктоп складирање кутија и некои мали предмети како што се додатоци на сортирање...

Шарени Пластични Мултифункционален Преносни Складирање Кутија Три Слоеви Прилагодливи Да Зачувате Простор Медицина Кутија Деца Сликарство Лента Со Алатки

1081.44 -24 % DEN 822.00

Шарени Пластични Мултифункционален Преносни Складирање Кутија Три Слоеви Прилагодливи Да Зачувате Простор Медицина Кутија Деца Сликарство Лента Со Алатки

GQIYIBBEI Не-Плетени Ткаенини за Складирање Кутија Со Капа Дребулии ја сочинуваат Организатор Носители За Облека Чорапи Играчка Закуски

554.88 -30 % DEN 388.00

1 ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија СКЛАДИРАЊЕ КУТИЈА : Здрав страна дизајн го прави овие Lidded кантите пластовидно кој ќе преземе целосна предност на вашиот плакар полица, а исто така може да биде укината станот за да зачувате простор кога не е во употреба 2...

Кујна Пластични Микробранова Храна Кутија Сет Транспарентен Храна Контејнер Фрижидер Свежи Одржување Складирање Кутија Преносни Ручек Кутија

DEN 555.84

Кујната, пластика, микробранова печка храна кутија, транспарентни храна контејнер, фрижидер, свежи кутија, брзиот транспорт Карактеристики : Храна одделение PP пластичен материјал, нетоксични, без мирис, безопасни за човечкото тело...

Јасно Шминка Акрилик Случај Фиоки Козметички Организатор Накит Складирање Кабинет Кутија

DEN 720.00

DescribtionИме на производ : памук кутија за накит кутија за накит кутија Козметика добиваат кутија транспарентен кристал акрилик шминка кутијаНиска пакување : спакувани во кутија боја

Свитлива кутија Бамбус Јаглен влакна Складирање Кутија за градник долна облека вратоврска чорапи 3pcs/set Бесплатен превозот

671.52 -5 % DEN 638.00

3 парчиња сет,свитлива кутија / Бамбус Јаглен влакна Складирање Кутија за градник,долна облека,вратоврска,чорапи1) големина : 6 датотеки 32*15*11cm7 датотеки 33*31*11 cm24 слотови кутија 32*31*11cmСтруктура : 3 слоеви составот на ѕид, дише, цврста и мазна.Материјал : Главен Материјал : ПП неплетени ткаенини (со бамбус јаглен гранули)Боја : сива ПакувањеФункција : се Користи за Градник, долна облека или neckties.Продажбата На Моделот : Микс Цел2) нето тежина : 540g3) материјал : полипропилен nonwoven платно (вклучувајќи бамбус јаглен влакна) рачка : полипропилен nonwoven платноWindows : полиетилен пати : хартија (рециклираната хартија)Најчесто поставувани ПРАШАЊАП : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне : Како да Нарачате?http : / / help.aliexpress.com / how_to_place_order.htmlПрифатени методи за плаќањеhttp : / / help.aliexpress.com / payment_method.htmlП : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.П : Како можам да се плати за мојата купување?A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т / T;western union.П : дали постои следење на Број за мојот објект?A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staна соодветниот вебсајт.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете email на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

15 мрежа железо јајце складирање рек дебели shatterproof анти круг јајце носителот полица за фрижидер кабинети

DEN 411.84

15 мрежа железо јајце складирање рек дебели shatterproof анти круг јајце носителот полица за фрижидер кабинетиКарактеристики : 100% нов и висок квалитетНаправен од висок квалитет на железо, дебела и издржливи, 12 мрежа капацитет, за да се спречи пречки скршени, јајца поставени во ред, фрижидери, кабинети и др...

Накит Пакување Кутија Casket Кутија За Накит Исклучителна Шминка Случај Накит Организатор Сад Кутии Дипломирањето Роденденски Подарок

DEN 1584.00

Информации за производот Состојба : Brand New Без ознаки во Боја : Бела,Црна,Розова,Виолетова Големина : прибл 17x12.5x12cm / 6.69x4.92x4.72inch Материјал : Надвор : Делукс синтетички кожа Внатрешноста : Кадифе поставата+Висок Квалитет фланелен боксери Опис и Функција Крокодил и Опашот мрачно се Мода; Златен заклучување подобри торба безбедноста; Врвот се справи со не е лесно да се носат; мрежи се во различни димензии и форми 3 слоеви може да се стави нешто како Накит,бразлетна,прстен,ѓердан,козметички и така натаму несомнено е овој Накит Случај е Најдобар Подарок за жените Белешки Jewelries не се опфатени

Божиќ Стил Калај Кутија Метал Складирање Кутија за Накит Случај Бонбони Кутија Божиќ подарок случај

DEN 693.60

Производ големина : Големи димензии : Дијаметар : 19.5 см Висина : 9cmСредната големина : Дијаметар : 16.5 см Висина : 8cmМали димензии : Дијаметар : 13.7 см Висина : 6.5 см

Елегантни Обетки Прстен Ѓердан Мини Гроздобер Дрвена Кутија За Складирање Случај Накит Чување На Екранот Кутија Z07 Капка Превозот Капка Брод

115.68 -17 % DEN 96.00

Опис : Ова е една убава минијатура складирање кутија, направени во гроздобер стил, кој ќе изгледа зачудувачки околу вашиот дом...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.