• Ново
3Pcs/set Нерѓосувачки Челик Аквариум Водни Одржување Трим Алатки за Полнење Живи Растенија Одржување Пинцети Ножици Leveler Алатка за Полнење

3Pcs/set Нерѓосувачки Челик Аквариум Водни Одржување Трим Алатки за Полнење Живи Растенија Одржување Пинцети Ножици Leveler Алатка за Полнење

Оценка на клиентот:
DEN 479.52
DEN 417.00 -13 %

Износ
Залиха

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Криви Tweezer, Директно Tweezer и Leveler алатка за полнење Фалсификувани нерѓосувачки челик материјал се со одлична флексибилност и нема да е 'рѓосано Динамика загрижени дизајн Погодни за свежа и морски аквариум, Обезбедува лесен и удобен операција Погоден за садење мали или тенка вода на растенијата Спецификација : Материјал : не' Рѓосувачки Челик Директно Tweezer : стан.27cm/10.62" Leveler големина : стан.31.5x7x1.5cm/12.4x2.75x0.5" Криви Режа : стан. 25x6.2cm/9.84x2.44" Боја : Сребро Количина : 3 Pcs Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Директно Tweezer (Нема мало пакет) 1 x Криви Режа 1 x Leveler

Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. 2. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе. 3. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). 4. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. 5. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.

Карактеристики

Тип:
Риба
Бренд Име:
Ајде да домашно Милениче
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Производи во категоријата

Аквариум Половина Автоматско Вода Промени Св Пумпа Чакал Вшмукување Почиста Алатка Чисти, Измијте Песок Аквариум Додатоци

1180.80 -35 % DEN 768.00

Спецификација : Модел : Аквариум Вода Промени ЦевкаБоја : Покаже како на сликаМатеријал : ПластикаВкупна Должина : Околу 2,6 mВграден филтер мрежа, нежно стискаш , водата излезеПакетот вклучува : 1 X Аквариум Вода ПромениФункција : 1, Модерен, со висок квалитет.2, Едноставна и практична, долг живот, трајни производи за заштита на животната средина.3, Суператмосферски комора, повисоки перформанси, проток на вода, поефикасно.4, Штекер вентил може да се прилагоди.5, Пренослив и бесплатно чистење.Инструкции : 1, Стави вода промени во риби резервоарот.2, Стави друга страна излез во барел.3, Отворен вентил.4, Нежно ставете гасна комора на своите автоматско вода.5, Намалување на водата доза да си го цица на риба изметот и се хранат остатоци во песок.Важна Забелешка : 1, Високите барања на боја или друга карактеристика купувачи ве молиме да знаат...

1pcs Риба Резервоарот Цевка Одредување на Фиксна Клип Стеги Акрилик Филтер Филтрација Планината Црево Аквариум водовод Држач за Пропелер 20mm

239.52 -15 % DEN 204.00

Спецификација : Материјал : Акрилна ПластикаЦелата големина : 60x40x35mm / 2.36"x1.57"x1.38"Погоден водовод надворешниот дијаметар : 12mm / 0.472 инчен да 16mm / 0.63 инченПогоден риба резервоарот стакло : 5mm / 0.197 инчен to15mm / 0.59 инченПакетот вклучува : 1 X Одредување стеги4 X Пластични ЗаврткиФункција : 1, Топла свиткување дизајн намалува примена на лепак вода, безбедно и снажен...

Мултифункционален LOCA УВ Лепак Чистење Алатката Смена Scraper за LCD Glass Екран на Допир за Одделни со Ножеви 100pcs/многу

DEN 11847.36

Мултифункционален LOCA УВ Лепак Чисти АлаткаОпис : Сосема нов и висок квалитет Професионално чистење алатка за мобилни телефони и таблети...

Рака Преносни Безбедност Гребење За LCD Екран Стакло средства за Чистење Налепница Лепак Смена Стакло Scraper Почиста Нож 200pcs/многу

DEN 21220.80

Мултифункционален LOCA УВ Лепак Чисти АлаткаОпис : Сосема нов и висок квалитет Професионално чистење алатка за мобилни телефони и таблети...

Нерѓосувачки челик филтер влезот случај мрежа ракчиња мрежи поставите потребните посебен аквариум ракчиња цилиндар Филтер Приливот Влезот Заштита

71.52 -22 % DEN 56.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : многу практични Даде риба на стоки животната средина Спецификации : Материја : нерѓосувачки Боја : како на сликата покаже Кол : 1 Сет

Нерѓосувачки Челик Аквариум Растенијата Алатки За Складирање Рек Држачот За Tweezer Режа Алатка Риба Резервоарот За Вода Трева Cleaning Tool Носителот

959.04 -35 % DEN 624.00

Спецификација : Материјал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 15cm * 6.3 cm * 1.6 cm (5.91 инчен 2.48 инчен 0.63 инчи)Важна Забелешка : 1, Високите барања на боја или друга карактеристика купувачи ве молиме да знаат...

Аквариум Почиста 5 Во 1 Чисти Собата На Риба Нето Чакал Гребло Алги Scraper Трева Вилушка Сунѓерот Четка Стакло Риба Резервоарот Почиста Алатка За Полнење

737.76 -35 % DEN 480.00

Спецификација : Модел : 5 во 1 Аквариум Резервоарот Чиста СетМатеријал : ПластикаГолемина на род : 47.5 cm / 18.7" со рачка.Пакетот вклучува : 1 x Риба нето1 x Алги scraper1 x Чистење на сунѓерот1 x Растенијата вилушка1 x Чакал гребло1 x РодФункција : 1, 100% Бенд нови и високо квалитетна ABS пластика.2, Лесен за инсталација и употреба.3, Лесно аквариум одржување без мокрење вашите раце.4, 5 додатоци, вклучувајќи и риба нето,алги scraper, прозорец сунѓерот четка, растенијата вилушка и чакал гребло,направи аквариум одржување толку лесно.5, Соберете се справи и додаток носителот на прачка, сега можете да изберете кој додаток сакате да одговара на додаток на носителот, тие се лесно заменлив.6, Отстранете ја валкани работи, од дното на вашиот аквариум ефикасно.Важна Забелешка : 1, Високите барања на боја или друга карактеристика купувачи ве молиме да знаат...

3pcs Nitrobacteria Био Бактериски Топката Чиста Вода За Аквариум Риба Резервоарот Езерцето yy56

65.76 -16 % DEN 55.00

Карактеристики : Помош до чиста вода, отров се претвори во риба резервоар во нетоксични работи Може да биде храна за риби и shrimps, особено добар за црвениот пчела ракчиња Употреба : За ново поставување на 50 L резервоарот, ве молиме да се стави во 2 парчиња ве Молиме да се стави 1pcs во резервоарот неделно За загадени резервоарот, се стави во двојна доза Претпазливост : Производство датум видите шише, рок на траење е пет години Не се за човечка исхрана...

1 парче на карбонски влакна МЕУР-МАГ BM аквариум четка риба резервоарот cleaning tool продолжен сечилото алги отстранување алатка 50cm

1674.72 -5 % DEN 1591.00

1 парче на карбонски влакна МЕУРМАГ BM аквариум четка риба резервоарот cleaning tool продолжен сечилото алги отстранување алатка 50cmИме на производ : Аквариум четкаОпис : Scraper и род се направени од увезени карбонски влакна материјал, отпорност на корозија, која е, пазарот на енергија,обично кога користите цилиндар четка за лесно се фатени во песок, што доведува до гребење стакло, јаглерод влакнаscraper за да се избегне оваа ситуација, но исто така и на риба резервоарот мртви или на дното, да се Постигне многу добар чистењеефект, лесен за ракувањеЕфект : Лесен и удобен, антисептички и издржливи, долг нож површинаГолемина на : 50cm

Аквариум Автоматско Syphon Управувана Cleaning Tool Риба Резервоарот Батеријата Вакуум Чакал Вода Филтер За Почиста Водни Миленичиња Снабдување

1328.64 -35 % DEN 864.00

Спецификација : Боја : Покаже како на сликаМатеријал : Високо Квалитетна ABS Пластика и Електронски КомпонентиМоќ Барање : 2 x Батеријата (C / LR14,Не се вклучени)Проток : 520 l / hМаксимална вода, длабочината : 52cmПакетот вклучува : 1 x Риба Резервоарот Чакал ПочистаФункција : 1, 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.2, Лесен за инсталација и употреба.3, Отстранете ја валкани работи, од дното на вашиот аквариум ефикасно.4, Поддршка две вшмукување цевка големини, погоден за мали и за големи аквариуми.5, што се Користи како вода за св вода промени, или да го испразните аквариум кога ќе го поврзете цревото за да штекер.Важна Забелешка : 1, Високите барања на боја или друга карактеристика купувачи ве молиме да знаат...

Нови Јасно Полжав Стапица Аквариум Риба Резервоарот Растенија Planarian Leech Фати Средина C42

102.72 -18 % DEN 84.00

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Специјален дизајн на ноктите може да се ползи во внатрешноста на центарот на само...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.