• Ново
9cm 13 метри Вода растворлив чипка завеси рака DIY додатоци чипка конфекција конфекција здолниште крпа додатоци

9cm 13 метри Вода растворлив чипка завеси рака DIY додатоци чипка конфекција конфекција здолниште крпа додатоци

Оценка на клиентот:
DEN 1232.64

Износ
Залиха

modname=ckeditor

Карактеристики

боја:
2, 8, 4, 3, 6, 5, 1, 7
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
вода растворливи
Ткаенина Тип:
Voile
Декорација:
Чипка
Ширина:
9cm
Број На Модел На:
lc6902
Тип На Производ:
Чипка
боја:
пинк . бела .беж...

Производи во категоријата

39 Чипка 23CM Широк 2 метри/многу се Водат Чипка Намали Еластична Чипка Лента Средување на DIY Свадба Ткаенина Везени Материјали за Шиење

223.20 -12 % DEN 196.00

#39 Чипка 23 CM Широк 2 метри / многу се Водат Чипка Намали Еластична Чипка Лента Средување на DIY Свадба Ткаенина Везени Материјали за ШиењеМатеријали : најлон, spandexШирина : 23 CM (1cm=0.39 инчи)Еластична чипка2 дворови / многуДебела чипка, тивко домотЗа Превозот 1...

3 метри Eyelash White&Црна Мека Флорални Класичен Чипка Намали Декорација Занаети Шиење Чипка Намали За Фустан Прави Декорација

DEN 184.32

Ние бевме почна Aliexpress на 26 Април 2017, и можете да најдете на нашиот производ е со висок квалитет (што може да се провери од страна на нашите) .Едноставно контактирајте не и дозволете ни да знам што производот што го барате, и ние ќе го тргнеме тоа за вас.5 Ѕвезди за вас : ако ви се допаѓа и сакате да се купи други quanti парти, оставете порака ве молам...

10Yards/ многу 6.3 см Висок Квалитет на рачно изработени DIY Бела Чипка Средување на Свадба Чипка Ткаенина

811.20 -12 % DEN 714.00

Големина : 6.3 cm (2.48 инчи)Боја : белаКоличина : 10yards / многу (1yard=91.4 cm=0.91 м)Совети : идеален за DIY облека,кукла фустан ,итн*Ако имате било барање,ве молиме слободно контактирајте со нас.Плаќање : 1,уплатата треба да се плати во рок од 7 дена по поставување на вашата нарачка2,ние прифаќаме Т / T alipay ,зачувам,запад Унија3,купувачите треба да биде одговорен за сите други задолжен или данок во нивната земјаПревозот : 1,Како и обично ,ние ќе испорака на вашите производи, со 2 дена откако ќе го потврдите вашето плаќање2,Ние ги користиме Кина пост воздух mail / парцела / EMS да брод на вашите производи, вие може да ги добиете во 712days како и обично ,ако треба и други изрази ,како што се ТНТ, UPSот...

Година Нови Пристигнувања Висок Квалитет Памук Африкански Швајцарската Voile Чипка Со Камења За Свадба Се Облекуваат

5280.00 -10 % DEN 4752.00

Пакување : 5 дворови / polybag,15 метри / пакет 5yards за акции,100yards по боја за цел Превозот : ПРОЗОРЦИ / DHL / EMS / ТНТ / ФЕДЕКС Плаќање : T / T,Wester Union,Money Gram имаме сите видови на африкански чипка акции на располагање, ние ќе им даде многу евтина цена и повеќе попуст со добар квалитет, љубезно ве молиме испратете епошта до нас или контактирајте со нас во секое време...

10Yards Јапонски Вода Растворлив Свила Вез се Зголеми Завеси Чипка рачно изработени модни Додатоци Ширина 1.5 cm YN608

DEN 446.40

Ткаенина Материјал : Вода растворлив чипка Ткаенина Ширина : 1.5 cm Ткаенина Боја : Бела / црна / сива / беж Пакување : 10yards / pack (1 Yard=91cm) Ткаенина Функција : Погоден за било облека DIY,Завеса,Свадба се облекуваат декорација,Дното нишало, Со украси на јаката, Деколте, Здолништа сите се многу убавиВи благодарам многу за вашата посета.Продавница оглас : Ние ги чува сите производи се сите вистински снимање...

Нови Класичен праска со зелена боја Африкански чипка ткаенина промоција француски guipure кабелот со камења за шиење свадба партија облечи

4176.00 -5 % DEN 3967.00

Африкански чипка ткаенинаНајдобар подарок за себе и за пријатели,роднини,семејстваВисок квалитет,фабрика штекер,брза испоракаСамо за вас!Важни ИнформацииОваа прекрасна ткаенина се користи за да се создаде прекрасен фустан стилови или да облагородување на други традиционални форми на фустани, кошули и облека...

2018 жолта тешки африкански нето guipure чипка ткаенина/француски нето убаво чипка / африка француски кабелот чипка AMZ615

4080.00 -33 % DEN 2734.00

Добредојдовте : Ви благодарам мн u за шопинг на нашата продавница се надеваме дека ќе се ужива купувањето! Нашиот Сите производи вистински фотографии,обезбедување на квалитет...

Најновите африкански guipure чипка ткаенина со вез sequins мрежа tulle sequins чипка ткаенина

16785.60 -16 % DEN 14100.00

Добредојдовте во посета на мојот продавница! Главни производи : чипка ткаенина, guipure чипка, швајцарската тантела, вез чипка, африкански чипка ткаенина, кабелот чипка Други производи : Печатени тантела, кадифе чипка ткаенина ткаенина,чипка намали,еластична чипка,булчински чипка,тантела материјал,voile чипка,на неточипка...

бесплатен превозот 5yard/многу 13 бои африкански вода растворлив чипка ткаенина стереоскопски чипка намали guipure чипка ткаенина и трговија на големо

4272.00 -12 % DEN 3759.00

Почитувани купувачи,Ние може да обезбеди сите видови на високоодделение сомот чипка, Африкански стил чипка,капчиња чипка ткаенина,везови чипка ткаенина,handcut чипка,памук, чипка,на неточипка,organza чипка,француска чипка...

Дејвид додатоци 38mm organza Чипка Намали Везени Чипка Лента За Шиење Свадба Декорација DIY Додатоци 20yards,20Yc2191

DEN 187.68

recommendstart recommendend Препорачува : ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн ....

3M/Многу Црно и Бело Pleated Здолниште Еластична Чипка Завеси Кревет Здолниште Кукла Облека, Облека Чипка Завеса Текстил, модни Додатоци,RS1438

DEN 360.00

дворИме на производ : Multilayer mesh ткаенини здолниште чипка ткаенинаширина : 9cmБоја : бела, црна,Цел : облекуваат дама, принцеза фустан, бебе облека, завеса декорација, hom e декорација, итн

2018 најпопуларните африкански guipure чипка ткаенина и висок квалитет на француски везени нето чипка монистра tulle ткаенина со sequins ZJH010

3672.00 -33 % DEN 2460.00

Welcom е да магазин среќенние дизајн на пакување : 5 дворови / парче,15 метри / пакет,ве молиме контактирајте со нас,Поради националните тарифи, ние може да не контактирате и ние ќе заштедите пари додека сте задоволниСега имаме голем број на Африкански чипка акции, нашата компанија ќе ви даде многу евтини цена концесии, квалитет и квалитет, ве молиме испратете ни email или контакт ...

трговија на големо 5yard/број 5 бои африкански памук, чипка ткаенина Цвеќиња памук, чипка ткаенини guipure чипка намали бесплатен превозот

3072.00 -12 % DEN 2703.00

Почитувани купувачи,Ние може да обезбеди сите видови на високоодделение сомот чипка, Африкански стил чипка,капчиња чипка ткаенина,везови чипка ткаенина,handcut чипка,памук, чипка,на неточипка,organza чипка,француска чипка...

нова топла продажба 5 yd/многу ширина 25мм висок квалитет шарени PP памук топката еластична чипка tassel намали за шиење материјал додатоци

DEN 421.92

плаќање & shippment Ќе може да плаќаат со Western Union, Ние ќе испратиме предмети во рок од 35 дена откако вашата уплата е завршена превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки...

Златен гајтан Африкански Tulle Чипка ткаенина за партија облечи, година Нови пристигнување Африкански нето мрежа чипка ткаенина трговија на големо и retai AMZ807

5424.00 -24 % DEN 4122.00

Welcom е да магазин среќенние дизајн на пакување : 5 дворови / парче,15 метри / пакет,ве молиме контактирајте со нас,Поради националните тарифи, ние може да не контактирате и ние ќе заштедите пари додека сте задоволниСега имаме голем број на Африкански чипка акции, нашата компанија ќе ви даде многу евтини цена концесии, квалитет и квалитет, ве молиме испратете ни email или контакт ...

Голема продажба 3Yards бел цвет везови памучна ткаенина трим applique DIY облека додаток 14cm ширина памук, чипка лента

239.52 -31 % DEN 165.00

Почитувани, Добредојдовте во мојата продавница Во ова, јас ви посакувам среќен шопинг .Ширина : За 14 CMБоја : БелаПакет : 1 Yard / пакет / / Користи : Дали облека чипка здолниште, торби за декорација,headdress,свадба декорација, botton нишалото и други рачно изработени diy ткаенинаВе молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alipay (во paypal) е точна...

Злато со флорални везови мрежа чипка намали ткаенини за облека работ,4.5 цм ширина -ZQ

475.20 -5 % DEN 452.00

Добредојдовте Виножито Мала Куќа1.Димензии : Ширина : 8cm2.Боја : Злато+розова,Злато+сина,Злато+црвена3.Материјал : Полиестер+ПамукMOQ е 5 метри / многу

Француската модна свадба beaded ткаенина, 2 бои, MYJL1368 луксузни Tulle Чипка венчаница / Вечер Gown / Костим / ткаенина

DEN 10886.40

Добредојдовте во посета на мојот продавница5 дворови / парче5yards=4.572 мете рШирина : 1.2 метри долго : 4.57 метар Љубезно Забелешка : Бидејќи се пука,на екранот или стоки имаат многу бои, сликата и materiaobject може да има мали разлики, ве молиме предмет на материјал

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.