• Ново
2 парчиња Цвет 3d Чипка Applique Beaded Флорални Чипка Мотиви француски Chantilly Булчински Чипка Додатоци Сива Исклучување на Бела Црна, Црвена Морнарица

2 парчиња Цвет 3d Чипка Applique Beaded Флорални Чипка Мотиви француски Chantilly Булчински Чипка Додатоци Сива Исклучување на Бела Црна, Црвена Морнарица

Оценка на клиентот:
DEN 585.60
DEN 533.00 -9 %

Износ
Залиха


Функција : Чипка Намали Applique .
Ширина : 31 X18.5cm .
Количина : 2 парчиња(1pair).
Потекло : произведено во Кина .
Имаме и други слични производи, ве молиме посетете ја првата категорија "" во мојата продавница, ви благодариме.

Карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
31cm*18.5cm
Декорација:
Чипка
Бренд Име:
AIWUJIA
is_customized:
Yes
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
TT671
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
100% Полиестер

Производи во категоријата

Моден Африкански Бела Чипка Ткаенини со Висок Квалитет Со Камења Нигериската Везови Нигерија Кабелот Чипка ТКАЕНИНИ Со Монистра JL908

4457.28 -28 % DEN 3209.00

3220469557765002 Нови Пристигнување дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворВи благодариме за шопинг на нашата продавница се надеваме дека ќе се ужива купувањето! Нашиот Сите производи вистински фотографии,обезбедување на квалитет...

Бесплатен превозот 10yards ширина 5cm чипка,добар квалитет DIY Полиестер везови еластична бенд,чипка намали додатоци-DFS

475.20 -5 % DEN 452.00

Добредојдовте Виножито Мала Куќа1.Димензии : Ширина : 5cm2.Боја : 9 бои3.Материјал : ПолиестерMOQ : 10yards / МногуТрева зеленаЦрнаЦрвенаЛубеницата црвенаБелаФлуоресценција жолтаФлуоресценција зеленаФлуоресценција портокалЦрвена роза

2018 Најновите Теал Африкански француска Чипка Ткаенина и Висок Квалитет на Африкански Везени Tulle Чипка Ткаенина За Свадба AMZ649

4800.00 -30 % DEN 3360.00

Добредојдовте : Ви благодарам мн u за шопинг на нашата продавница се надеваме дека ќе се ужива купувањето! Нашиот Сите производи вистински фотографии,обезбедување на квалитет...

трговија на големо 5yard/број 5 бои африкански памук, чипка ткаенина Цвеќиња памук, чипка ткаенини guipure чипка намали бесплатен превозот

3072.00 -12 % DEN 2703.00

Почитувани купувачи,Ние може да обезбеди сите видови на високоодделение сомот чипка, Африкански стил чипка,капчиња чипка ткаенина,везови чипка ткаенина,handcut чипка,памук, чипка,на неточипка,organza чипка,француска чипка...

10Yards Јапонски Вода Растворлив Свила Вез се Зголеми Завеси Чипка рачно изработени модни Додатоци Ширина 1.5 cm YN608

DEN 446.40

Ткаенина Материјал : Вода растворлив чипка Ткаенина Ширина : 1.5 cm Ткаенина Боја : Бела / црна / сива / беж Пакување : 10yards / pack (1 Yard=91cm) Ткаенина Функција : Погоден за било облека DIY,Завеса,Свадба се облекуваат декорација,Дното нишало, Со украси на јаката, Деколте, Здолништа сите се многу убавиВи благодарам многу за вашата посета.Продавница оглас : Ние ги чува сите производи се сите вистински снимање...

20Pieces Деликатна Везени Чипка Applique Убава Шиење Материјал Ткаенина Трим Фустан DIY Чипка Додатоци За Свадба се Облекуваат

708.96 -24 % DEN 539.00

Функција : чипка applique.Големина : како што е прикажано на слика.Количина : 20 Pcs(10 Pairs).Потекло : произведено во Кина .дворИмаме и други слични производи, ве молиме посетете ја првата категорија "" во мојата продавница, ви благодариме.

6 yards7CM водат предиво with2 видови на боја еластична чипка ткаенина diy облека текстил работ декорација ЕЛАСТИЧНА ткаенина ЧИПКА

DEN 85.44

Име на производ : Еластична чипка Ширина : 4.1 cm Пакување : 6yard многу, 1lot е само 1 боја Функција : За Деколте,Рамо Girdle,Копчето Работ, Дното Нишало,Подарок,Декорација за Торба,Свадба Чипка Божиќ DIY занаети итн...

Голема продажба 3Yards бел цвет везови памучна ткаенина трим applique DIY облека додаток 14cm ширина памук, чипка лента

239.52 -31 % DEN 165.00

Почитувани, Добредојдовте во мојата продавница Во ова, јас ви посакувам среќен шопинг .Ширина : За 14 CMБоја : БелаПакет : 1 Yard / пакет / / Користи : Дали облека чипка здолниште, торби за декорација,headdress,свадба декорација, botton нишалото и други рачно изработени diy ткаенинаВе молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alipay (во paypal) е точна...

Златен гајтан Африкански Tulle Чипка ткаенина за партија облечи, година Нови пристигнување Африкански нето мрежа чипка ткаенина трговија на големо и retai AMZ807

5424.00 -24 % DEN 4122.00

Welcom е да магазин среќенние дизајн на пакување : 5 дворови / парче,15 метри / пакет,ве молиме контактирајте со нас,Поради националните тарифи, ние може да не контактирате и ние ќе заштедите пари додека сте задоволниСега имаме голем број на Африкански чипка акции, нашата компанија ќе ви даде многу евтини цена концесии, квалитет и квалитет, ве молиме испратете ни email или контакт ...

Новата црна /вино/сино/зелено sequins за беж пребивање везени свадба/ evinging/show фустан од чипка ткаенина 51 ширина од дворот

DEN 955.20

Драги пријатели на : Кога ќе се каже висока цена, ве молиме проверете квалитет.Ви благодариме!Цена : Цената е за 1yard.1 двор=130cm широк*91cm должинадоколку купите повеќе од 1 двор,што нема да се намали...

3 метри Eyelash White&Црна Мека Флорални Класичен Чипка Намали Декорација Занаети Шиење Чипка Намали За Фустан Прави Декорација

DEN 184.32

Ние бевме почна Aliexpress на 26 Април 2017, и можете да најдете на нашиот производ е со висок квалитет (што може да се провери од страна на нашите) .Едноставно контактирајте не и дозволете ни да знам што производот што го барате, и ние ќе го тргнеме тоа за вас.5 Ѕвезди за вас : ако ви се допаѓа и сакате да се купи други quanti парти, оставете порака ве молам...

бесплатен превозот 5yard/многу 13 бои африкански вода растворлив чипка ткаенина стереоскопски чипка намали guipure чипка ткаенина и трговија на големо

4272.00 -12 % DEN 3759.00

Почитувани купувачи,Ние може да обезбеди сите видови на високоодделение сомот чипка, Африкански стил чипка,капчиња чипка ткаенина,везови чипка ткаенина,handcut чипка,памук, чипка,на неточипка,organza чипка,француска чипка...

5yard Занает Кристал Бисер Кристал Синџир Applique Разубавувањето Декорирани Лента Намали За венчаница Beaded Трим T389

1727.52 -12 % DEN 1520.00

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishments,scrapbooking, торба, капи, итн...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.