• Ново
2018 Нови Модерни Жени танц патики Џез Танц Чевли Мрежа дише Големина 35-40 фудбалскиот чевли Тениски Патики 7204

2018 Нови Модерни Жени танц патики Џез Танц Чевли Мрежа дише Големина 35-40 фудбалскиот чевли Тениски Патики 7204

Оценка на клиентот:
DEN 523.20

Износ
Залиха


Име На Производ
2017 Нови Модерни Жени танц патики Џез Танц Чевли Мрежа дише Големина 35-40 фудбалскиот
чевли Тениски Патики 7204
MOQ
1 Пар На Мало
pls.контактирајте со нас или ни остави messege за промет на големо налози
Боја
3 дизајни : Црна/Розова боја/Бела (85-98% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја
разликата се должи на различни монитори и светилки)
Големина
Возрасни US4.5-7
Превозот
EMS, UPS-от, DHL, Fedex Кина, воздухот пост, Кина пост воздух mail исто така поддржана од Русија,Турција, Бразил.ект
Забелешка
Ќе се меша со нашиот други предмети за ПОЕВТИНИ се комбинираат превозот цена
На нога должина во см е единствениот стандард за друга земја е големината. Ве молиме
проверете ја големината на табелата пред да се купи,ако не можете да се осигура големина,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.
Но, ние нема да се одговорни за превозот на трошоците за враќање, ако купувачот изберете погрешен
големина,ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
Возрасни големина : US4.5=EUR35=за 22.5 cm нога должина=8.86 инчи US5 =EUR36=за 23cm нога должина=9.06 инчи US5.5=EUR37=за 23.5 cm нога должина=9.25 инчи US6 =EUR38=за 24cm нога должина=9.45 инчи US6.5=EUR39=за 24.5 cm нога должина=9.65 инчи US7 =EUR40=околу 25см нога должина=9.84 инчи
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : http : //global.cainiao.com(Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува,ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.Па вашите пари нема да одат на нашата сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.Но, поради различни политики во различни земји,не може да биде царина потребни од страна на купувачот.Па може да се остават порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.


Карактеристики

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Outsole Материјал:
ЕВА
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Платно
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Еластична бенд
Пета Тип:
Платформи
Танц Чевли Тип:
танц патики
Пета Висина:
Станот (од 0 до 1/2)
Бренд Име:
TIEJIAN
Ниво На Пракса:
Почетник
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Број На Модел На:
XC-7204
Insole Материјал:
Латекс
Датум На Издавање:
Summer2016
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Функција:
Анти-Pilling, Анти-Смалуваат, Анти-Навремено, Дише, Еко-Пријателски

Производи во категоријата

Партија Ballroom Танцува Чевли Бренд Модерните Жени латинска Танц Аеробик Чевли Девојка Црвено Тока Месо СТП 01 Возрасни Спортски Танцување Патики

2361.60 -50 % DEN 1181.00

Партија Ballroom Танцува Чевли Бренд Модерните Жени латинска Танц Аеробик Чевли Црвено Тока Месо СТП 01 Возрасни Спортски Танцување Патики ТоплаУвезени свила сатен highend BD танц чевли, 100% автентични BD танц чевли, најпопуларните светски танц чевли, осигурувањето на квалитетот се добредојдени да се купи, ви благодаримеЗА ОВОЈ ОБЈЕКТНие сме производство, проектирање, трговија на големо, salesas еден на професија Обувки компанија,Dong Guan chengong спортски чевли компанија.На modern1,000 квадратни метрискала производство на растенијата,и основана astrict и научни контрола на квалитетот на системот,имаат ОЕМ и forfamoбренд ,се развива сопствено производство шест години,на производи се продава добро во Европските и Американските пазари.Главните производи вклучуваат ,полно стил,ажурирани tothe најновата мода,танц чевли,патики,кошарка чевли и така натаму .Во high end потрошувачки групи,позиционирање во широка група.Во самото Место, со различни стилови,ги поздрави консултации трговија на големо ги Преземе сите видови oforders!Стоката на време!ПЛАЌАЊЕПостојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што Alipay, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union)...

2017 Нови Дами Латинска Танц Чевли Црна Ballroom Танго Фудбалскиот Танцување Чевли За Жени Модерни Чевли Danca Sapatos Став Mulheres

1583.04 -43 % DEN 902.00

Внимание Ве Молам! ! !Сите наши големина е во зависност од вашиот метри должина ,па ве Молиме проверете внимателно и со големината на табелата или контактирајте со нас пред да се направи нарачката.ние може да ги разменат чевли ако одберете погрешен големина(по добивање на чевли),но ми е жал што ќе треба да ги сноси shippment такса.Ви благодариме за вашиот разбира...

Големина 34-41 Девојка Дами Сатен латинска Танц Чевли Ballroom Танцување Танго Чевли За Жени 5CM Револвер Фудбалскиот Чевли Browm Црна

1344.00 -50 % DEN 672.00

Предмети Опис : 1.Големина : Мерења се максималната големина,дозволете appr 1.0 cm отстапување,pls се споредат нашите големина на табелата со ногата lenght внимателно,ви благодариме!2.Бои : Црна, Кафеава3.Тежина : 350 Gram4.Материјал : Горниот : Сатен,Единствена : Кравја Кожа5.Состојба : 100% Сосема Нов Танц ЧевлиБоја прашања : Ние се покаже тука вистински фотографии,но тоа може да има различни боја различни, бидејќи на светлината и различни компјутери.Ние се обидуваат да го минимизираат тоа и навистина стока боја преовладуваат,исто така контактирате доколку ви треба повеќе вистински фотографии за да потврдите.Превозот : 1.Ние ќе ја испрати на објекти надвор што е можно поскоро откако систем ја потврдува купувачи плаќање.2.Ние ќе рефундирање на купувачи или испраќање на чевли за вас, ако тие не може да прими предмети во 60days.3.Ако сакате да добиете елементи побрзо,pls контактирајте со нас да плаќаат дополнителни товар,можеме да ви понудиме следниве побрзо превозот начини : UPSот,DHL,Fedex,ТНТ,ЕМС.Време на испорака : ние обично се користат Кина Пост Воздух Пошта која обично е бесплатен превозот или многу евтини, се проценува дека превозот времето е : 1.Сад : 923 работни дена2...

Сосема Нов Стан Танц Чевли За Жени Ballroom Балет Танго Танц Чевли Продажба Промоција

1670.40 -50 % DEN 835.00

Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ако сте во потрага за еден пар на убава и удобно професионални денс чевли, па ние треба да се чека за вас за долго време! 2.Сите чевли се пакуваат со професионална логистика кеси, нема кутија за чевли, со цел да се намали логистички трошоци, ако ги поставите цел, тоа значи дека ќе се прифати во кеси, ви благодариме за разбирањето! 3...

KULLA Топла Возрасни латинска Танц Чевли Жена Ballroom Танго Фудбалскиот Танцување Чевли За Дами Црна Високо-револвер Фудбалскиот Танц Чевли Девојки

1291.20 -54 % DEN 594.00

Ние ќе брод со превозот метод сте ја одбрале,обично САД,велика БРИТАНИЈА,Канада,Австралија,и повеќето Европски земји се брза,јужна америка,Блискиот Исток,Африка се обично малку бавен,за оние земји usualy можете да не контактирате за решение по околу 4560days.Ние ќе бидеме благодарни ако може да потрае неколку mintues да ни остави пет ѕвездички позитивни повратни информации од вас се задоволни со нашите производи и нашата работа.и ако ви треба било каква помош,ве Молиме контактирајте со нас слободно.Пред да остави негативни повратни информации...

Удобно Танцување Чевли Големина НАС 4-12 Црвено Црно Злато Сребро Пета Висина 7cm Професионални Сатен латинска Танц Чевли Жените NL072

1816.32 -30 % DEN 1272.00

Удобно Танцување Чевли Големина НАС 412 Црвено Црно Злато Сребро Пета Висина 7cm Професионални Сатен латинска Танц Чевли NL072 Боја : Црвена / Црна / Gold / Сребрена Материјал : СТП+сјај Пета : 1995# 7cm на слика ве молиме проверете пета табелата како што е подолу, оставете пета висина кога ќе го поставите цел, ви благодариме...

Новиот Бесплатен Превозот Сребрен Сјај Затворени Пети Танц Чевли Ballroom Фудбалскиот латино Валцер Танго Бачата Танцување Чевли СИТЕ Големина

1727.52 -31 % DEN 1192.00

Материјали : Сјајот Outsole : ВелурПета Висина : 3 видови на пета тип ( ако сте треба други високи потпетици ве молиме ги споделите со нас)Боја : како што е прикажаноГолемина на : UK2 / EU34 / CN34UK2.5 / EU35 / CN35UK3 / EU35.5 / CN35.5UK3.5 / EU36 / CN36UK4 / EU37 / CN37UK4.5 / EU37.5 / CN37.5UK5 / EU38 / CN38UK5.5 / EU39 / CN39UK6 / EU39.5 / CN40UK6.5 / EU40 / CN40.5UK7 / EU40.5 / CN41UK7.5 / EU41 / CN42 Прилагоди Време : 710 работни денаПревозот Време : 1525 работни дена треба да ми каже големината & метри должина & пета висина од епошта,ако не знаетекоја големина да изберат, можете да го кажете ми кои се вашите Редовни обувка, ние ќеизберете од најдобрите чевли за вас.ние си имаме свој танц чевли со една фабрика во Кина,цените се фабрички цени.фотографиите се преземени од себе, она што го гледате е она што ќе добиете.Се чувствуваат Слободни да Контакт.Ви Благодариме!

Новиот Бесплатен Превозот Сина Сатен Црна Мрежа Затворени Пети Танц Чевли Ballroom Фудбалскиот латино Валцер Танго Бачата Танцување Чевли СИТЕ Големина

1727.52 -31 % DEN 1192.00

Материјали : Сатен+Мрежа Outsole : ВелурПета Висина : 3inch,2.5 инчен,2inch (може да прилагодено пета височина)Боја : како што е прикажаноГолемина на : UK2 / EU34 / CN34UK2.5 / EU35 / CN35UK3 / EU35.5 / CN35.5UK3.5 / EU36 / CN36UK4 / EU37 / CN37UK4.5 / EU37.5 / CN37.5UK5 / EU38 / CN38UK5.5 / EU39 / CN39UK6 / EU39.5 / CN40UK6.5 / EU40 / CN40.5UK7 / EU40.5 / CN41UK7.5 / EU41 / CN42 Прилагоди Време : 710 работни денаПревозот Време : 1525 работни дена треба да ми каже големината & метри должина & пета висина од епошта,ако не знаетекоја големина да изберат, можете да го кажете ми кои се вашите Редовни обувка, ние ќеизберете од најдобрите чевли за вас.ние си имаме свој танц чевли со една фабрика во Кина,цените се фабрички цени.фотографиите се преземени од себе, она што го гледате е она што ќе добиете.Се чувствуваат Слободни да Контакт.Ви Благодариме!

Висок Квалитет на Жените Сатен Горниот латинска Танц Чевли Ballroom Танцување Танго Чевли Rhinestones Сандали Бесплатен Превозот

DEN 1728.00

Име На Производ : Латинска Танц Чевли Боја : Темно тен / Црна (други бои се исто така достапни ако цел количество може да се постигне MOQ)...

Нови 2018 Кристал Сатен латинска Танц Чевли Жените Девојка Дами Висока Пета Партија Ballroom Танго Фудбалскиот латино Танц Чевли 6446

2391.84 -40 % DEN 1435.00

Име На ПроизводN ew 2017 Кристал Сатен латинска Танц Чевли Жените Девојка Дами Висока Пета Партија Ballroom Танго ФудбалскиотЛатинска Танц Чевли 6446MOQ1 Пар На Малоpls.контактирајте со нас или ни остави messege за промет на големо налозиБоја14 дизајни : Црна / Сина / Виолетова / Браун (8598% Сличен на слики , но таму ќе биде малку бојаразликата се должи на разл erent набљудувачите и светилки)Големина33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43ПревозотEMS, UPSот, DHL, Fedex Кина, воздухот пост, Кина пост воздух mail исто така поддржана од Русија,Турција, Градникzil.ектЗабелешкаЌе се меша со нашиот други предмети за ПОЕВТИНИ се комбинираат превозот ценаТрговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени...

2018 Топла Бесплатен превозот Спортски Функција Крава Мускулите Единствена Здив Танц Чевли Патики Жена Девојка Пракса Чевли Модерен Танц Jazz7334

DEN 1140.00

Име На Производ2017 Топла Бесплатен превозот Спортски Функција Крава Мускулите Единствена Здив Танц Чевли Патики ЖенаДевојка Пракса Чевли Модерен Танц Jazz7334МатеријалСатенски горниот,крава велур outsoleБоја4 дизајн : Црно Платно / Црвено / Бело / Црна кожа (8598% Сличен на слики , но ќе имамалку боја разлика поради различни монитори и светилки)Големина(ве Молиме оставете порака за да ја советува сакав пета и големини,тогаш ние ќеорганизираме за вас според тоа,ви благодарам!)Превозот трговија на Големо и пад на превозот се и добредојдени 1.За промет на големо со цел,ние нудиме попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигне; 2.За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.ЗабелешкаНашите чевли се со крава велур outsole танц чевли,ако треба да носат надвор,ве молимељубезно ве молиме да плати гумен ѓон заедно,ви благодариме!=FR35 Одговара за 220225mm нога=FR36 Одговара за 225230mm нога=FR37 Одговара за 230235mm нога=FR38 Одговара за 235240mm нога=FR39 Одговара за 240245mm нога=FR40 Одговара за 245250mm нога=FR41 Одговара за 250255mm нога=FR42 Одговара за 255260mm нога=FR43 Одговара за 260265mm ногаТрговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени...

црна секси чипка танц чевли латинска танц чевли ballroom чевли за дами

DEN 1387.20

Совети : Боја и Стил застапеност може да се разликува од страна на мониторот Не е одговорен за печатни или сликовно грешки, На прилагодливи глуждот рака обезбедува совршено се вклопуваат., Ве молиме љубезно одберете и носат чевли според насока на професионални наставници...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.