• Ново
7 инчен отвори пети лето Рачно Изработени жените мотоцикл сандали 18cm strappy пол танц чевли Платформа Дебели Пета Чевли за Танц

7 инчен отвори пети лето Рачно Изработени жените мотоцикл сандали 18cm strappy пол танц чевли Платформа Дебели Пета Чевли за Танц

Оценка на клиентот:
DEN 3792.00

Износ
Залиха


Карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Пол:
Жените
Бренд Име:
YIZHOULI
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Outsole Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
F-034
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Танц Чевли Тип:
Карактер чевли
Датум На Издавање:
Spring2017
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Затворање Тип:
Лизга-На
Ниво На Пракса:
Професионални
Insole Материјал:
PU
Декорација:
Тока
Пета Тип:
Плоштад пета
Обвивка Материјал:
PU
Со висок :
18cm
Платформа:
8cm

Производи во категоријата

Латинска Танц Чевли Жена Вистинска Кожа Модерен Танц Чевли Наставник Џез Аеробик Танцување Патики Купони Вистински BD 417 Топла

3744.00 -50 % DEN 1872.00

Партија Ballroom Современите мажи Чевли Бенд латинска Танц Чевли за учител балет Танцување Патики Возрасни Мека Единствена Црна Купони BD417Големина референтна табела НАС ГОЛЕМИНА 3.5 4 5.5 6.5 7 8 8.5 9.5 10 11 12 13 14 ЕУР ГОЛЕМИНА 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 Нога Должина (CM) 23 23.5 24 24.5 25 25.5 26 26.5 27 27.5 28 28.5 29 Мерење на должината на нозете се Носат чорапи, обидете се да се измери должината на стапалото во попладневните часови (Во тоа време, нога обично малку проширува)...

Новиот Бесплатен Превозот Сина Сатен Црна Мрежа Затворени Пети Танц Чевли Ballroom Фудбалскиот латино Валцер Танго Бачата Танцување Чевли СИТЕ Големина

1727.52 -31 % DEN 1192.00

Материјали : Сатен+Мрежа Outsole : ВелурПета Висина : 3inch,2.5 инчен,2inch (може да прилагодено пета височина)Боја : како што е прикажаноГолемина на : UK2 / EU34 / CN34UK2.5 / EU35 / CN35UK3 / EU35.5 / CN35.5UK3.5 / EU36 / CN36UK4 / EU37 / CN37UK4.5 / EU37.5 / CN37.5UK5 / EU38 / CN38UK5.5 / EU39 / CN39UK6 / EU39.5 / CN40UK6.5 / EU40 / CN40.5UK7 / EU40.5 / CN41UK7.5 / EU41 / CN42 Прилагоди Време : 710 работни денаПревозот Време : 1525 работни дена треба да ми каже големината & метри должина & пета висина од епошта,ако не знаетекоја големина да изберат, можете да го кажете ми кои се вашите Редовни обувка, ние ќеизберете од најдобрите чевли за вас.ние си имаме свој танц чевли со една фабрика во Кина,цените се фабрички цени.фотографиите се преземени од себе, она што го гледате е она што ќе добиете.Се чувствуваат Слободни да Контакт.Ви Благодариме!

Сосема Нов Стан Танц Чевли За Жени Ballroom Балет Танго Танц Чевли Продажба Промоција

1670.40 -50 % DEN 835.00

Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ако сте во потрага за еден пар на убава и удобно професионални денс чевли, па ние треба да се чека за вас за долго време! 2.Сите чевли се пакуваат со професионална логистика кеси, нема кутија за чевли, со цел да се намали логистички трошоци, ако ги поставите цел, тоа значи дека ќе се прифати во кеси, ви благодариме за разбирањето! 3...

Големина НАС 4-12 Шарени Стп Професионални латинска Жените 8.5 cm Пета Висина Сатен Фудбалскиот Zapatos Де Baile Популарни NL155

2480.64 -50 % DEN 1240.00

Големина НАС 412 Шарени Стп Професионални латинска Жените 8.5 cm Пета Висина Сатен Фудбалскиот Zapatos Де Baile Популарни NL155 Боја : шарени Материјал : стп Пета : 428# 8.5 cm на слика , ве Молиме проверете пета табелата како што е подолу, оставете пета висина кога ќе го поставите цел, ви благодариме...

Evkoodance Zapatos Де Baile Сите Големина Розова Виолетова Боја 8.3 cm Пета Жените Професионални латинска Фудбалскиот Чевли за девојки Evkoo-455

2399.04 -50 % DEN 1200.00

Evkoodance Zapatos Де Baile Сите Големина Розова Виолетова Боја 8.3 cm Пета Жените Професионални латинска Фудбалскиот Чевли за девојки Evkoo455Опис : Боја : Розова / ВиолетоваМатеријал : сатенПета : 301# 8.3 cm на слика (други потпетици може да биде на располагање)ве молиме проверете ги пета табелата како што е подолу, оставете пета висина кога ќе го поставите цел, ви благодариме.Големина : жените големинаПС : Ако има било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ви Благодариме!Објектот Се Покаже : Ве молиме внимателно да се провери големината на маса пред да го купите!!!Внимание : Ако Има непријатен мирис, тоа е нормално, како што е на нови чевли, не е мирис на лепак, стави неколку дена или носат неколку дена да немаат непријатна миризба...

Бренд нови меки Платно/ СТП танцување Патики Џез Танц Чевли Чипка танц чевли

1022.40 -40 % DEN 613.00

Ние ќе брод со превозот метод сте ја одбрале,обично САД,велика БРИТАНИЈА,Канада,Австралија, и повеќето Европскиземји се брза,јужна Америка,Блискиот Исток,Африка се обично малку бавен, за оние земји обично може да секонтактирајте со нас за решение по околу 4560 дена.Ние ќе бидеме благодарни ако може да се земе од 1 минута за да ни даде пет ѕвездички позитивни feed врати од што се задоволни сонашите производи и нашата работа.И контактирајте со нас прв пат (подобро во рок од 7 дена по приемот на вашата точка) за дани даде шанса за било какви проблеми ќе има средба со нашата работа или производи.Вашиот проблем ќе биде решен.Q1 : Како да се избере вистинската големина ?А1 : Постојат многу видови на големината на топ листите во светот,ве молиме мерка ќе метри должина и избере вистинската личностспоред нашите големина на табелата.Q2 : Ако јас се купи 2 пара,може да се плати еден превозот цена ?А2 : Не,меѓународен превозот цена е сметано од тежината на објектот не број,толку повеќе ќе го купите повеќепревозот цена треба да се плати за нив(Секако може да се даде попуст за големи нарачки,ве молиме контактирајте со нас).Q3 : Зошто не постои следење на информации по испорака ?A3 : Обично ќе мора да почека неколку дена по испорака затоа што ние обично треба да брод на Пекинг прв,ви благодариме за вашето разбирање.Q4 : Може ли да го користам побрзо превозот метод не CPAM(Кина Пост Воздух Mail) бидејќи јас им треба итно?A4 : ве Молиме контактирајте со нас за брза испорака.И следните региони : Русија, Австралија,Janpan,Кореја,Сингапур, обединетото КРАЛСТВО,Франција,Бразил,Шпанија,Холандија, Канада,Украина,Белорусија, ве молиме контактирајте со нас ако сакате побрзо превозот, Ниеимаат намалена цена за you Q5 : јас се користи иста ID истата адреса цел на многу елементи во една цел или повеќе наредби,како ќе бидеиспраќаат?А5 : Обично доколку наредбата време,ID,адреса се исти,ние ќе брод нив заедно во една парцела или кутија состандардно,не контактирате доколку ви треба за нив да биде предаден одделно.Q6 : Може ли да се откажете цел или промена на редослед по испорака ?A6 : Бидејќи парцела е веќе на пат,ние не може да промените било informa рање или дури и да престане тоа,ви благодариме за вашиотразбирање.П7 : Зошто не можам да се добие мојата цел по толку долго време?О7 : CPAM понекогаш е малку нестабилен,понекогаш ќе биде бавно unexpect edly.можете да не контактирате за решениеили можете да контактирате со нас за побрзо превозот пред пратката.П8 : какво е вашето враќање&политика за наплата ?A8 : Ние uaually нудат целосна наплата за оштетени или неисправни производи.Но, обично делумно рефундирање,намалување илидури и повторно да испратите објекти за други ситни грешки,ви благодариме за вашето разбирање.

LUCYLEYTE Кожа дното танц чевли балет облека возрасни женски дише платно танц чевли гимнастика практикуваат јога чевли

464.64 -20 % DEN 372.00

Сите слики се направени во вид, секој monitor settings , бојата ќе биде различен , со цел да се добијат вид преовладуваатБ ecause на оваа чевли големина е повеќе , НИ големината не е во ред...

Новиот Бесплатен Превозот Сребрен Сјај Затворени Пети Танц Чевли Ballroom Фудбалскиот латино Валцер Танго Бачата Танцување Чевли СИТЕ Големина

1727.52 -31 % DEN 1192.00

Материјали : Сјајот Outsole : ВелурПета Висина : 3 видови на пета тип ( ако сте треба други високи потпетици ве молиме ги споделите со нас)Боја : како што е прикажаноГолемина на : UK2 / EU34 / CN34UK2.5 / EU35 / CN35UK3 / EU35.5 / CN35.5UK3.5 / EU36 / CN36UK4 / EU37 / CN37UK4.5 / EU37.5 / CN37.5UK5 / EU38 / CN38UK5.5 / EU39 / CN39UK6 / EU39.5 / CN40UK6.5 / EU40 / CN40.5UK7 / EU40.5 / CN41UK7.5 / EU41 / CN42 Прилагоди Време : 710 работни денаПревозот Време : 1525 работни дена треба да ми каже големината & метри должина & пета висина од епошта,ако не знаетекоја големина да изберат, можете да го кажете ми кои се вашите Редовни обувка, ние ќеизберете од најдобрите чевли за вас.ние си имаме свој танц чевли со една фабрика во Кина,цените се фабрички цени.фотографиите се преземени од себе, она што го гледате е она што ќе добиете.Се чувствуваат Слободни да Контакт.Ви Благодариме!

Мажите Чевли Патики Спортски Жените Вистинска Кожа Допрете Танц Чевли Боја За Појавување На Чипка Дише Висок Квалитет На Алуминиум Гумен Ѓон

4790.40 -50 % DEN 2395.00

Мажите Чевли Патики Спортски Жените Вистинска Кожа Допрете Танц Чевли Боја За Појавување На Чипка Дише Висок Квалитет На Алуминиум Гумен Ѓон100% Вистински Кожа допирање танц чевли, високоодделение носат професионални денс чевли, фабрика трговија на големо директна продажба

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.