• Ново
платформа Рачно Изработени Висока Пета Чевли глуждот назад рака жените сандали 18cm фустан чевли Убава свадба Танц Чевли

платформа Рачно Изработени Висока Пета Чевли глуждот назад рака жените сандали 18cm фустан чевли Убава свадба Танц Чевли

Оценка на клиентот:
DEN 3792.00

Износ
Залиха


Карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Пол:
Жените
Бренд Име:
YIZHOULI
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Outsole Материјал:
Пластични
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Танц Чевли Тип:
Карактер чевли
Датум На Издавање:
Spring2017
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Затворање Тип:
Лизга-На
Ниво На Пракса:
Професионални
Insole Материјал:
PU
Број На Модел На:
F-063
Декорација:
Тока
Пета Тип:
Плоштад пета
Обвивка Материјал:
PU
Со висок :
18cm
Платформа:
8cm

Производи во категоријата

Во акции на лејди ballroom/зелена сатен латинска танц чевли, жените зелена танц чевли,8.5 cm или 6cm пета чевли за танц жена XC-6392

1919.04 -40 % DEN 1152.00

Име На ПроизводВо акции на лејди ballroom / зелена сатен латинска танц чевли, жените зелена танцчевли,8.5 cm или 6cm пета чевли за танц жена XC6392MOQ1 Пар На Малоpls.контактирајте со нас или ни остави messege за промет на големо налозиБоја1 дизајни : Зелена (8598% Сличен на слики , но таму ќе биде малку бојаразликата се должи на различни монитори и светилки)Големина33,34,35,36,37,38,39,40,41ПревозотEMS, UPSот, DHL, Fedex Кина, воздухот пост, Кина пост воздух mail исто така поддржана даРусија,Турција, Бразил.ектЗабелешкаЌе се меша со нашиот други предмети за ПОЕВТИНИ се комбинираат превозот ценаДруги потпетици, исто така, avialable,ве молиме љубезно ве молиме да ни оставите порака, да го повика сакав пета,ви благодариме!Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени...

Големина 34-41 Девојка Дами Сатен латинска Танц Чевли Ballroom Танцување Танго Чевли За Жени 5CM Револвер Фудбалскиот Чевли Browm Црна

1344.00 -50 % DEN 672.00

Предмети Опис : 1.Големина : Мерења се максималната големина,дозволете appr 1.0 cm отстапување,pls се споредат нашите големина на табелата со ногата lenght внимателно,ви благодариме!2.Бои : Црна, Кафеава3.Тежина : 350 Gram4.Материјал : Горниот : Сатен,Единствена : Кравја Кожа5.Состојба : 100% Сосема Нов Танц ЧевлиБоја прашања : Ние се покаже тука вистински фотографии,но тоа може да има различни боја различни, бидејќи на светлината и различни компјутери.Ние се обидуваат да го минимизираат тоа и навистина стока боја преовладуваат,исто така контактирате доколку ви треба повеќе вистински фотографии за да потврдите.Превозот : 1.Ние ќе ја испрати на објекти надвор што е можно поскоро откако систем ја потврдува купувачи плаќање.2.Ние ќе рефундирање на купувачи или испраќање на чевли за вас, ако тие не може да прими предмети во 60days.3.Ако сакате да добиете елементи побрзо,pls контактирајте со нас да плаќаат дополнителни товар,можеме да ви понудиме следниве побрзо превозот начини : UPSот,DHL,Fedex,ТНТ,ЕМС.Време на испорака : ние обично се користат Кина Пост Воздух Пошта која обично е бесплатен превозот или многу евтини, се проценува дека превозот времето е : 1.Сад : 923 работни дена2...

Мажите Чевли Патики Спортски Жените Вистинска Кожа Допрете Танц Чевли Боја За Појавување На Чипка Дише Висок Квалитет На Алуминиум Гумен Ѓон

4790.40 -50 % DEN 2395.00

Мажите Чевли Патики Спортски Жените Вистинска Кожа Допрете Танц Чевли Боја За Појавување На Чипка Дише Висок Квалитет На Алуминиум Гумен Ѓон100% Вистински Кожа допирање танц чевли, високоодделение носат професионални денс чевли, фабрика трговија на големо директна продажба

2018 Нови Модерни Жени танц патики Џез Танц Чевли Мрежа дише Големина 35-40 фудбалскиот чевли Тениски Патики 7204

DEN 523.20

Име На Производ2017 Нови Модерни Жени танц патики Џез Танц Чевли Мрежа дише Големина 3540 фудбалскиотчевли Тениски Патики 7204MOQ1 Пар На Малоpls.контактирајте со нас или ни остави messege за промет на големо налозиБоја3 дизајни : Црна / Розова боја / Бела (8598% Сличен на слики , но таму ќе биде малку бојаразликата се должи на различни монитори и светилки)ГолеминаВозрасни ПревозотEMS, UPSот, DHL, Fedex Кина, воздухот пост, Кина пост воздух mail исто така поддржана од Русија,Турција, Бразил.ектЗабелешкаЌе се меша со нашиот други предмети за ПОЕВТИНИ се комбинираат превозот ценаНа нога должина во см е единствениот стандард за друга земја е големината...

Evkoodance Зелена Професионални Zapatos Де Baile Големина латинска Танц Чевли 8.3 cm Сатен Африкански Печати латински Чевли За Жени Evkoo452

3305.28 -53 % DEN 1553.00

Evkoodance Зелена Професионални Zapatos Де Baile Големина латинска Танц Чевли 8.3 cm Сатен Африкански Печати латински Чевли За Жени Evkoo452Опис : Боја : Зелена Африкански печатење во боја + кристалноМатеријал : ткаенинаПета : 301# 8.3 cm (други потпетици може да биде на располагање)Големина : жените големинаПС : Ако има било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ви Благодариме!Ве молиме внимателно да се провери големината на маса пред да го купите!!!Внимание : Ако Има непријатен мирис, тоа е нормално, како што е на нови чевли, не е мирис на лепак, стави неколку дена или носат неколку дена да немаат непријатна миризба...

Латинска Танц Чевли Жена Вистинска Кожа Модерен Танц Чевли Наставник Џез Аеробик Танцување Патики Купони Вистински BD 417 Топла

3744.00 -50 % DEN 1872.00

Партија Ballroom Современите мажи Чевли Бенд латинска Танц Чевли за учител балет Танцување Патики Возрасни Мека Единствена Црна Купони BD417Големина референтна табела НАС ГОЛЕМИНА 3.5 4 5.5 6.5 7 8 8.5 9.5 10 11 12 13 14 ЕУР ГОЛЕМИНА 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 Нога Должина (CM) 23 23.5 24 24.5 25 25.5 26 26.5 27 27.5 28 28.5 29 Мерење на должината на нозете се Носат чорапи, обидете се да се измери должината на стапалото во попладневните часови (Во тоа време, нога обично малку проширува)...

LUCYLEYTE Кожа дното танц чевли балет облека возрасни женски дише платно танц чевли гимнастика практикуваат јога чевли

464.64 -20 % DEN 372.00

Сите слики се направени во вид, секој monitor settings , бојата ќе биде различен , со цел да се добијат вид преовладуваатБ ecause на оваа чевли големина е повеќе , НИ големината не е во ред...

Бренд нови меки Платно/ СТП танцување Патики Џез Танц Чевли Чипка танц чевли

1022.40 -40 % DEN 613.00

Ние ќе брод со превозот метод сте ја одбрале,обично САД,велика БРИТАНИЈА,Канада,Австралија, и повеќето Европскиземји се брза,јужна Америка,Блискиот Исток,Африка се обично малку бавен, за оние земји обично може да секонтактирајте со нас за решение по околу 4560 дена.Ние ќе бидеме благодарни ако може да се земе од 1 минута за да ни даде пет ѕвездички позитивни feed врати од што се задоволни сонашите производи и нашата работа.И контактирајте со нас прв пат (подобро во рок од 7 дена по приемот на вашата точка) за дани даде шанса за било какви проблеми ќе има средба со нашата работа или производи.Вашиот проблем ќе биде решен.Q1 : Како да се избере вистинската големина ?А1 : Постојат многу видови на големината на топ листите во светот,ве молиме мерка ќе метри должина и избере вистинската личностспоред нашите големина на табелата.Q2 : Ако јас се купи 2 пара,може да се плати еден превозот цена ?А2 : Не,меѓународен превозот цена е сметано од тежината на објектот не број,толку повеќе ќе го купите повеќепревозот цена треба да се плати за нив(Секако може да се даде попуст за големи нарачки,ве молиме контактирајте со нас).Q3 : Зошто не постои следење на информации по испорака ?A3 : Обично ќе мора да почека неколку дена по испорака затоа што ние обично треба да брод на Пекинг прв,ви благодариме за вашето разбирање.Q4 : Може ли да го користам побрзо превозот метод не CPAM(Кина Пост Воздух Mail) бидејќи јас им треба итно?A4 : ве Молиме контактирајте со нас за брза испорака.И следните региони : Русија, Австралија,Janpan,Кореја,Сингапур, обединетото КРАЛСТВО,Франција,Бразил,Шпанија,Холандија, Канада,Украина,Белорусија, ве молиме контактирајте со нас ако сакате побрзо превозот, Ниеимаат намалена цена за you Q5 : јас се користи иста ID истата адреса цел на многу елементи во една цел или повеќе наредби,како ќе бидеиспраќаат?А5 : Обично доколку наредбата време,ID,адреса се исти,ние ќе брод нив заедно во една парцела или кутија состандардно,не контактирате доколку ви треба за нив да биде предаден одделно.Q6 : Може ли да се откажете цел или промена на редослед по испорака ?A6 : Бидејќи парцела е веќе на пат,ние не може да промените било informa рање или дури и да престане тоа,ви благодариме за вашиотразбирање.П7 : Зошто не можам да се добие мојата цел по толку долго време?О7 : CPAM понекогаш е малку нестабилен,понекогаш ќе биде бавно unexpect edly.можете да не контактирате за решениеили можете да контактирате со нас за побрзо превозот пред пратката.П8 : какво е вашето враќање&политика за наплата ?A8 : Ние uaually нудат целосна наплата за оштетени или неисправни производи.Но, обично делумно рефундирање,намалување илидури и повторно да испратите објекти за други ситни грешки,ви благодариме за вашето разбирање.

KULLA Топла Возрасни латинска Танц Чевли Жена Ballroom Танго Фудбалскиот Танцување Чевли За Дами Црна Високо-револвер Фудбалскиот Танц Чевли Девојки

1291.20 -54 % DEN 594.00

Ние ќе брод со превозот метод сте ја одбрале,обично САД,велика БРИТАНИЈА,Канада,Австралија,и повеќето Европски земји се брза,јужна америка,Блискиот Исток,Африка се обично малку бавен,за оние земји usualy можете да не контактирате за решение по околу 4560days.Ние ќе бидеме благодарни ако може да потрае неколку mintues да ни остави пет ѕвездички позитивни повратни информации од вас се задоволни со нашите производи и нашата работа.и ако ви треба било каква помош,ве Молиме контактирајте со нас слободно.Пред да остави негативни повратни информации...

2018 Топла Бесплатен превозот Спортски Функција Крава Мускулите Единствена Здив Танц Чевли Патики Жена Девојка Пракса Чевли Модерен Танц Jazz7334

DEN 1140.00

Име На Производ2017 Топла Бесплатен превозот Спортски Функција Крава Мускулите Единствена Здив Танц Чевли Патики ЖенаДевојка Пракса Чевли Модерен Танц Jazz7334МатеријалСатенски горниот,крава велур outsoleБоја4 дизајн : Црно Платно / Црвено / Бело / Црна кожа (8598% Сличен на слики , но ќе имамалку боја разлика поради различни монитори и светилки)Големина(ве Молиме оставете порака за да ја советува сакав пета и големини,тогаш ние ќеорганизираме за вас според тоа,ви благодарам!)Превозот трговија на Големо и пад на превозот се и добредојдени 1.За промет на големо со цел,ние нудиме попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигне; 2.За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.ЗабелешкаНашите чевли се со крава велур outsole танц чевли,ако треба да носат надвор,ве молимељубезно ве молиме да плати гумен ѓон заедно,ви благодариме!=FR35 Одговара за 220225mm нога=FR36 Одговара за 225230mm нога=FR37 Одговара за 230235mm нога=FR38 Одговара за 235240mm нога=FR39 Одговара за 240245mm нога=FR40 Одговара за 245250mm нога=FR41 Одговара за 250255mm нога=FR42 Одговара за 255260mm нога=FR43 Одговара за 260265mm ногаТрговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени...

Големина НАС 4-12 Шарени Стп Професионални латинска Жените 8.5 cm Пета Висина Сатен Фудбалскиот Zapatos Де Baile Популарни NL155

2480.64 -50 % DEN 1240.00

Големина НАС 412 Шарени Стп Професионални латинска Жените 8.5 cm Пета Висина Сатен Фудбалскиот Zapatos Де Baile Популарни NL155 Боја : шарени Материјал : стп Пета : 428# 8.5 cm на слика , ве Молиме проверете пета табелата како што е подолу, оставете пета висина кога ќе го поставите цел, ви благодариме...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.