• Ново
5pcs/многу Креативни Силна вшмукување чак Чевли Рек Чевли Организатор Простор за Заштеда на енергија Чевли Полица Стојат Кабинет Екранот Полица на Ѕидот Багажник

5pcs/многу Креативни Силна вшмукување чак Чевли Рек Чевли Организатор Простор за Заштеда на енергија Чевли Полица Стојат Кабинет Екранот Полица на Ѕидот Багажник

Оценка на клиентот:
DEN 912.00
DEN 839.00 -8 %

Износ
Залиха

5pcs/многу Креативни Силна вшмукување чак Чевли Рек Чевли Организатор Простор за Заштеда на енергија Чевли Полица Стојат Кабинет Екранот Полица на Ѕидот Багажник
Произволна боја за да ја испратите, ви благодарам за вашата соработка
Плаќање :
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е функцијата и пред да конкурираат на објектот.
2.Уплатата треба да се изврши во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел. Ако навистина имаат тешкотии во плаќање на вашите објектот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви помогнат да се реши тоа.
3.Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Превозот :
1,Ние брод на светот.
2,Ние брод стока од Кина Пост Воздух Mail во рок од 5 работни дена по уплатата.
3, Бидете сигурни дека за да се остави број на телефон и на поштенски код при пополнување вашиот купувачот информации.
4, може да се провери стоката каде што тоа е во транзит преку следење на број.
Увозните даноци :
1, Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена.
2, ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
3, ве Молиме потврдете детални информации за достава на фактурата, како колку цената што треба да се напише на испорака фактура кога, Колку транспортни задолжен ние треба да се напише на фактурата, Како да се опише на стоката итн.
4,Овие полначи обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот до не се збуни ги наплаќаат за дополнителни превозот.
5,Ако немате било какви посебни барањето, прогласи вредност на фактура ние пишуваме ќе биде помалку од US$30.0, така што ќе може да се плаќаат неколку даноците и остварување на сопствени грешки лесно.
Политика На Враќање(Размена Само На) :
Ние обезбедуваме бесплатен 10 ДЕН ГАРАНЦИЈА за оваа точка.
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.
Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку Alibaba.com's центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Чекор 3) Овластување да се вратите на објектот ќе се издаде
Чекор 4) Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање
*Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.
Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) и ни остави позитивен фидбек. Нашиот систем автоматски ќе го стори истото за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши проблемот.

Карактеристики

боја:
Повеќе
Тип:
Чевли Закачалка
Број На Модел На:
QQ25-8
боја:
мулти-боја
Големина:
24.8*7.5*7.6 CM
Материјал:
PP
Објектот:
чевли кабинет
Тип:
чевли багажник
Еко-Пријателски:
Еко-Пријателски

Производи во категоријата

Виси Чевли Организаторот Не-плетени 20 Џеб Чевли Складирање Рек Зад Вратата Слободни Помине Спалната соба Вратоврска Корселе Носителот Простор Saver

364.80 -25 % DEN 274.00

На 20 рачки на вратите организаторите со 3 метални куки Се применува за складирање на чевли, влечки, каиши, марами и други додатоци...

Три Слоеви На Акрилна Чевли Екранот Стојат Јасно Акрилик Чевли Рек Чевли Носителот

DEN 10080.00

Три Слоеви На Акрилна Чевли Екранот Стојат Јасно Акрилик Чевли Рек Чевли НосителотНие ќе брод надвор стока без лого ако треба да се печати вашето лого ве молиме контактирајте со нас...

2018 Нови Чевли Полици Пластични Двојно Чевли Носителот Складирање Чевли Рек Дневна Соба Погодно Shoebox Чевли Организатор Стојат Полица

435.36 -44 % DEN 244.00

2018 Нови Чевли Полици Пластични Двојно Чевли Носителот Складирање Чевли Рек Дневна Соба Погодно Shoebox Чевли Организатор Стојат Полица Име На Производ : Прилагодлив Чевли СкладирањеГлавен материјал : ABS ПластикаТежина : 200 грамаПроизвод големина : види подолуПакет се вклучени : 2 парчиња

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.