• Ново
Нерѓосувачки челик жица за чистење со четка цевчиња четка за чистење шишиња четка 16cm

Нерѓосувачки челик жица за чистење со четка цевчиња четка за чистење шишиња четка 16cm

Оценка на клиентот:
DEN 3360.00
DEN 2688.00 -20 %

Износ
Залиха

Нерѓосувачки челик жица за чистење со четка цевчиња четка за чистење шишиња четка 16cm 1. Материјал : нерѓосувачки челик
2.Должина : 160mm*5mm
3. Лесно да се чисти, издржливи во употреба, тешко е да се блокира со силно лепило капацитет Продавачот Ветувам Посветеност на Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX , DHL, 1 5 - 4 5 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.). 3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет. ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!
Спонзорирано Производи Може Да Бидат Заинтересирани Во Реклама
Спонзорирано Производи се реклами за производи продадени од страна на трговци на .com. Ние've одбраната на најпродавани предмети во оваа категорија, само за вас!

Карактеристики

Стил:
Scourer
Употреба:
Пан
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
Компјутер Четка
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Бебе Шишиња

Производи во категоријата

Трговија на големо 4pcs/многу Мини Microfibre Очила Почиста Microfibre Очила очила за сонце Eyeglass Почиста Чисти Избрише Алатки

85.44 -10 % DEN 77.00

Трговија на големо 4pcs Мини Microfibre Очила Почиста Microfibre Очила очила за сонце Eyeglass Почиста Чисти Избрише Алатки Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетМини Сонце очила Eyeglass Микрофибер Очила ПочистаНаправени од microfibre главата и пластична рачкаЛесен за користењеБез штети на вашето око, очила( наочари не се вклучени)Боја : Ние не нудиме боја на избор,вашата цел ќе бидат испратени во бои по случаен избор.

Долго Се Справи Со Флексибилни За Чистење Со Четка Шише Стаклена Чаша Scrubber Кујна Teapot Перење Кујна Алатка Облека, Фен Lint Четка

239.52 -16 % DEN 201.00

Долго Се Справи Со Флексибилни За Чистење Со Четка Шише Стаклена Чаша Scrubber Кујна Teapot Перење Кујна Алатка Облека, Фен Lint ЧеткаОпис На Производот : Машина за перење и цевка четка за чистење, lint четка. Спречување на lint или други честички од затнување на машина за перење. На долги јажиња окно може да стигнат до длабоко во издувните на машината за перење. Подобрување на перформансите на машината за перење и да се намали можноста на оган катастрофа. Склоплива, простор за заштеда на енергија, добар квалитет, може да се користи многу пати за долго време.Производ Параметри : Големина на : вкупната должина околу 72cm / 28.5 инчи Материјал : дрво и алуминиум рачка, влакна четка Боја : црнаПроизвод Листата : 1 * четка за ЧистењеЗачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.Ние само брод вашата потврди адреса...

1PC LONGMING ДОМА Рачни Четки За Чистење Стакло Шише Млеко Семејство Користете Стакло Сунѓерот Првенство Четка OK 0157

DEN 32.64

Член Име : Чаша Четка Материјал : ABS+Сунѓерот Големина : кол.4xh20cm Боја : случајни Стил : како прилог Единица тежина : околу 20g / pc Пакет се Вклучени : 1 XCup Четка Забелешка : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Повеќенаменски Четка Слот Кујна Бања Прозорец Cleaning Tool Чисто Практични Алатки

110.88 -30 % DEN 78.00

Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница""ви благодарам многу ! Производот Категорија : чистење со четка Материјал : Пластични + железо жица без разлика Дали се увезени : Не Се Патенти : Не Големина : 24*6cm Боја : бела'

Домаќинство рамен четка/Лесно да се чисти/Користење PP материјал/трајни/плус Дебела крпа дизајн/360 степени може да се ротира

2461.44 -35 % DEN 1600.00

1 : за Германија клиентиве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ ...

Креативни Мултифункционален Прозорец Ритам Тастатура Јадење Пукнатина Прашина Лопата Шлиц Ровот Врати Мило За Чистење Со Четка Погодно Gadgets

67.20 -5 % DEN 64.00

Добредојдовте На Нашата Продавница!Животот е борба,Ние се обидува да го направи тоа подобро! 1 ние сме професионални веледрогерија во Кина...

Стакло на Прозорец за Чистење Алатката Стигнале Пол Чисти Прозорецот Уред Прашина четка за перење Двојно се Соочуваат Стакло Scraper Избрише почиста четка

3816.00 -54 % DEN 1755.00

Стакло на Прозорец за Чистење Алатката Стигнале Пол Чисти Прозорецот Уред Прашина четка за перење Двојно се Соочуваат Стакло Scraper Избрише почиста четка

1Pcs ТОПЛА ПРОДАЖБА на висок Степен на СКАРА Скара Четка Про длабоко чистење на челик четка Црна

88.32 -20 % DEN 71.00

висок Степен на СКАРА Скара Четка длабоко чистење на челик четка Опис : 100% Нов со Високо Квалитетен Материјал : Пластични Големина на : 20 * 7.2 * 4 cm ЗАБЕЛЕШКА 1.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики...

Миење садови Жица за Чистење со Четка Шминка четка за чистење Brushegg Јадење пан Kichen limpeza готвење алатки за Домаќинство Чисти додатоци

278.40 -20 % DEN 223.00

Миење садови Жица за Чистење со Четка Шминка четка за чистење Brushegg Јадење пан Kichen limpeza готвење алатки за Домаќинство Чисти додатоциВисок Квалитет на Жица за Чистење Алатки Различни бои ќе биде предаден по случаен избор...

1 Buc Креативни Blue Пластика Тоалет Четка Круг Дома Бања Чистење За Чистење Со Четки Носителот Поставите Домаќинство Чистење Алатки

1190.40 -40 % DEN 714.00

Материјал : пластикаБоја : бела,зелена ,сина ,розова ,какитежина : околу 430gПакет : 1 buc тоалет четкаAnswer : ___________________________ Note : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаковод слики.Ве молиме овозможи 13cm разлики поради прирачник за мерење...

1PC Долго се Справи со Четка Пан за Чистење со Четки Магија Метал Рѓа Смена Scourer Миење Садови Четка за Чистење Тенџере Kithchen OK 0162

DEN 109.92

Член Име : Пан Четка Материјал : ABS Пластика Големина : 20.5x6cm Боја : случајни Стил : како прилог Единица тежина : околу 50g / pc Пакет се Вклучени : 1 XPan Четка Забелешка : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Бања Коса Канализација За Чистење Со Четка Кујнски Мијалник Када Тоалет Dredge Цевна Змија Четка Алатки Креативни Бања Кујнски Прибор

45.12 -20 % DEN 36.00

Потоне Чистење Кука Бања Кат Мозоци Канализација Dredge Уред Мали АлаткиФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 PCБоја : СлучајниМатеријал : пластикаГолемина : 51cmТип : Насмевка вид / тип DФункција : Вметната во туш кабина или када канализација која собира косата и го спречува сабо.Пакет Содржина : 1 x Бања Коса Мозоци ПочистаСтоката има различна боја, ќе испрати ramdom,ве молиме за разбирање.

3Pcs/Set Гас Шпорет Тави Новина Домаќинства Магнетни Почиста Гас Спектар Режач за Чистење со Четка Тенџере Огништето Кујна Материјали

172.32 -35 % DEN 112.00

3 Pcs / Set Гас Шпорет Тави Новина Домаќинства Магнетни Почиста Гас Спектар Режач за Чистење со Четка Тенџере Огништето Кујна МатеријалиГолемина : 17 * 1 cm Тежина : 63 g Материјал : пластични + метал жица

Едноставна и практична 2 In1 Поместување на Прозорец на Жлебот Четка за Чистење Тастатура Пукнатина Домашна Кујна Алатка

44.64 -26 % DEN 33.00

Опис"Опис : Тип : 2 Во 1 Четка За ЧистењеГлавната Боја : Како на сликите покажуваатПрилики : Прозорец, Тастатура, Јадење, Клима УредКарактеристики : Прозорец Ритам Почиста, Мултифункционални, Апарати За Чистење НаГолемина : 18.5 cm x 2cm Approx.)Пакетот Вклучува : 1 x 2 Во 1 Чистење со Четка"предности1...

Се Справи Со Силна Деконтаминација Тешко Дното Чистење На Сунѓерот Четка За Кујна Корисни

79.68 -11 % DEN 71.00

Сунѓер За Чистење Со Четки Големина : Прибл 138 / 5.113.14 во Материјал : Пластични & Сунѓерот Боја : Сина, Црвена (како слика show) Пакетот вклучува : 1 x четка за чистење 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.