• Ново
Моден Широк Забот на Коса и Чешел Пластична Рачка Анти-статички Лесно Detangling Чешел Фризерски Салон Алатка

Моден Широк Забот на Коса и Чешел Пластична Рачка Анти-статички Лесно Detangling Чешел Фризерски Салон Алатка

Оценка на клиентот:
DEN 43.68
DEN 33.00 -24 %

Износ
Залиха


4905
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Анти-статички чешел косата Здрава за подобрување на квалитетот на вашата коса, повеќе мазна Лесно и нежен начин да detangle вашата коса Удобно за масажа на вашата коса
Спецификации : Точка Име : Фризерски Чешел Материјал : Пластични Чешел Lenght : 23cm/9.06" Чешел Заб : 4.3 x 0.6 cm/1.69 x 0.23 inche Чешел Рачка : 10.5 см/4.06" Боја : Случајни боја,ве Молиме да не го прават порака за боја. Количина : 1 Компјутер
Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x Фризерски Чешел (без мало пакет)

Карактеристики

Тип На Објект:
чешел
Бренд Име:
YAS
Големина:
1 Pc
Број На Модел На:
Други
Материјал:
Пластични
боја:
случаен боја

Производи во категоријата

Професионални Берберот Коса Clipper Чешел Косата Тример За QC5105 QC5115 QC5120 QC5125 QC5130 QC5135 SSwell

96.48 -18 % DEN 79.00

Професионални Берберот Коса Clipper Чешел Косата Тример За QC5105 QC5115 QC5120 QC5125 QC5130 QC5135 SSwell Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет !Тип : Коса Clipper ЧешелМатеријал : ABSКосата Clipper Чешел Одговара за QC5105 QC5115 QC5120 QC5125 QC5130 QC5135Сите адаптери се целосно тестирани : Строги Стареење ТестСтроги Материјал ТестВо Текот Напон ТестВо Текот Температура ТестБезбедност ТестВисока ефикасност, ниска потрошувачка на енергијаНапомена : Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.Ве молиме овозможи 23cm се разликува поради прирачник за мерење .1 x Коса Clipper ЧешелНие Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

Дрво Се Справи Со Природни Свиња Наежвам Коса Четка Меки Чешел Фризерски Берберот Алатка H027

82.56 -24 % DEN 63.00

Материјал : Дрво JINGJING Боја : Види слика Ова е неговата главна функција е меки коса, се направи вашата коса да изгледа многу елегантна...

Ретро Gragon Феникс Опашот на ВОЛ Рог Чешел Косата Четка Природни Здравство Скалпот Масажа, Чешли Detangle Магија Анти-статички Чешел

156.00 -19 % DEN 126.00

2017 Топла ВОЛ Рог Чешел Косата Четка Peine Природни Масажа Рака Врежан Чешли Здрава за Нега на Коса Четки Peineta Антистатички ЧешелФункција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет2.Големина : 18cm*6cm3.Рог чешли се главно направени од Овци.4.Вол или Вода Бивол рог,животните се не ловат за своите рогови,тие се заеднички домашните животни во Азија.5.Овци рог производи содржат природни протеини, и како таков може да го запре главоболки, ќелавост и губење на косата.Љубезно ве потсетува : Тоа ќе трае цел живот, ако правилно се грижи за.Сепак, постојат некои забелешки кои што треба да бидат запознаени со за да го зачува овој чешел.Рака мие со ладна вода користејќи благ сапун и овозможи на воздухотсува.Не го прават тоа долго време го натопи во вода!Не се стави во топла вода!Не го изложувајте долго време на сонце.Пакет Се Вклучени : 1pcs * Чешел Косата1...

Vented Влажна Коса Четка за Мажи Жени Удар Брзо Сушење Четка по туш Шампон за тенка/дебела краток/долга/ кадрава/права коса

DEN 191.52

Совршени за добивање на косата мазна при преземањето на туш.Или чешел косата надвор со клима уред во тоа Одлично за лесен и брз удар сушење коса.Отворен vented дизајн брзини време на сушење и до 30 проценти.Просторот помеѓу влакната, го прави лесно да се чисти Се користи на мокра и сува коса / тенка и густа коса / кратка и долга коса / кадрава и права коса...

Abody Косата со Масажа на Скалпот Чешел Hairbrush Жените Влажни Кадрава Detangle Коса Четка за Фризерски Салон Стил Алатки

99.84 -5 % DEN 95.00

Прекрасен и Лесен, Здрав и за подобрување на квалитетот на вашата коса, Повеќе мазна Удобно за масажа на вашата коса Пакет : 1 X Чешел

Виткање V Чешел Косата Straightener Фризерски Салон Зацврстување Четка отпорност на топлина Levert Dropship mar2

66.72 -18 % DEN 55.00

Виткање V Чешел Косата Straightener Фризерски Салон Зацврстување Четка отпорност на топлина Levert DropshipОпис : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1Лесен начин да се стил или исправете вашата коса.smart DIY алатка домаПерат со водаГолемина : 25 x 5.8 x 1.8 cmМатеријал : ABS (отпорност на топлина до 160°C) + PE (отпорност на топлина до 80°C)Пакет Содржина : 1 X Чешел1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

Про Преносни Количка За Коса Масажа Четка Hairbrush Чешел Огледало Патување

DEN 191.52

Виткање чешел Материјал : ABS Пакет : 1 PC Отвори Должина : 20.5 cm / 8.07" Виткање Големина : 10.5x4x2.5cm / 4x1.6x1" Дилери : Ние може да понуди количество попуст на, ве молиме слободно да контактирате со нас ако ви треба количина од нив.

Професионални Црна Салон за Коса, Четки Чешел 1PCS Тенок Линија Надразнување Чешла Четка Убавина DIY Комплет за Стилизирање Алатки

69.12 -10 % DEN 62.00

Карактеристики : Професионални Салон Надразнување Четка со Најлон Влакната.Тоа е совршен за задевање или синтетички или човечка коса, перики.Исто така погоден за природна човечка коса екстензии.Тоа е основна алатка за облекување долга коса и создавање на совршена фризура.Тоа е совршен за чешла и fluffing.Тесен дизајн се вклопува удобно во вашата Торба.Опис : Предмет Тип : Метежот Надразнување На Коса И ЧешелГолемина : Околу 22.2(L)*1.5(W)cmБоја : ЦрнаМатеријали : Најлон + пластична рачкаБруто Тежина : Околу 35gПакет Се Вклучени : 1 X Метежот Надразнување На Коса И Чешел

2017 Косата со Масажа на Скалпот Чешел Hairbrush Наежвам&Најлон Жените Влажни Кадрава Detangle Коса Четка за Фризерски Салон Стил Алатки

392.64 -20 % DEN 314.00

ТОПЛА Косата со Масажа на Скалпот Чешел Hairbrush Наежвам&Најлон Жените Влажни Кадрава Detangle Коса Четка за Фризерски Салон Стил Алатки

2017 Продажба Вистински Најновите Мини Секси Усни Hairbrush Kammen Чешел Спречи Електростатско Туш Четки Шминка За Убавина Метежот Четка Косата

189.60 -20 % DEN 152.00

опис на производот2017 Најновите Мини Секси Усни Hairbrush Detangling Чешел Спречи електростатско Туш Четки Шминка за Убавина Метежот Четка КосатаЗа Боја : Објектот вклучуваат 4 видови на боја : црвена,розова, црвена роза, портокал.производ вовед : 1...

ДОБРО 10CM двојно страни чешел за вошки анти-статички detangle првут чешел косата четка како фризерски за нега на коса headlice ƒ ƒ ƒ ƒ cleaning tool

211.68 -34 % DEN 140.00

Ве молиме да Пребарувате во нашата продавница!!!НОВИ И СТАРИ КЛИЕНТИ!Секој производ можете да го понудата, место со цел,по вашиот плаќаат за тоа!Ние ќе го испрати на стоки и мејлна Следење на број во 13working дена( На одмор ќе биде доцнење )!Пластични!Двојно страни!чешел за вошкиВозбудливо!! Ново!! Револуционерна!!Трајни / wahable / Масажа на скалпот.Не пакет!Случаен боја!Здраво,Дами!!!Ти си Достоен за Тоа!Ова е функционална чешел со врвен дизајн и мода форма.Лесно се чешла неуредна коса!Салон Елита дава професионални резултати во вашата дланка.Detangling мокра и сува коса, без било tugs или го повлекува.Тоа е иновативен централизирана конкавна дизајн кој обезбедува фирмата,салон стил brushstrokes од корените да завршува.Совршен за pickupвиpreening темпо!Повеќе знаат Точно количеството и Точно информации за ценатаве молиме проверете на линкот : Ние бесплатен превозот од Кина, Воздухот Пост (ако вкупната тежина помалку од 2kgs)!Се Разбира,АКО има повеќе од 2kgs ние ќе бесплатен превозот со ЕМС / DHL и така натаму!(Ве молиме да ги проверите деталите на стоката ,она што го гледате само она што ќе добиете,ве молиме понудата) !Купувачот е одговорен за било кој данок или должност од страна на нивните земји.Plz контактирајте со нас ако имате било какви Прашања!!!Пад На Превозот!1.Ќе се прикаже на сите наши слики за вашите клиенти слободно.2.Ни ги испратите вашите клиент?s превозот адреса, кога се одржи вашата цел и кажете ни ја вашата точни барања (исто така го напишете вашиот клиент?s превозот адреса директно во вашата нарачка)3.Тоа е лесно, брзо и врвот погодно за вашиот busines.Го поздравуваме вашиот судењето цел и вашето мислење!Ние ќе го задоволство како вашиот Кина пазарот?s купување агент!Нашата продавница и канцеларија се и во Меѓународните Стокови Град YIWU Кина!Јас мислам дека вие знаете дека YIWU е Океанот на стока!Ние ќе асистент вас и вашиот клиент во потрага за омилена продажба и стоки.Се разбира понуди на вашата конкурентна цена,добар квалитет и добра услуга!

5 компјутери по пакет за Коса убавина чешел Професионални берберот користете чешел косата saloncomb Фризерски чешел

DEN 408.00

Wannna добиете БЕСПЛАТНИ ПОДАРОЦИ? Подароци ќе бидат испратени со вашата цел колку што вашата цел износ достигнува нашите requirment...

Жешка! 19 Заби ABS Пластика Отпорни на Топлина Голем Широк Заб Чешел Црна Фризерски Чешли

71.04 -24 % DEN 54.00

Карактеристики : Се направени од високо квалитетна ABS пластика Погодна за двете домашна и професионална употреба Голем заб ширина дизајн за да се спречи вашата коса од стануваат се заплетка Спецификација : Ефикасност : Главно за подолго кадрици, чешел голем бран кадрици, не ќе се скрши фризура Боја : Црна Димензии : околу 15.5 x 6 см / 6.10 x 2.36 " Заби : 19 Количина : 1 КОМПЈУТЕР Забелешка : 1...

Mythus 12 Професионални Дизајни Отпорни На Топлина Antistatic Јаглерод Фризерски Чешел Поставите Берберот Фризура Чешел За Косата Алатки

120.00 -12 % DEN 106.00

MythПрофесионални Дизајни Отпорни На Топлина Antistatic Јаглерод Фризерски Чешел Поставите Берберот Фризура Чешел За Косата АлаткиКарактеристики : Јаглерод Антистатички & Антитоплина, Трајни Идеален За Фризер.Долга Коса Чешел, Опашка Чешел , Ножици Чешел Точни За Фризерски12 Дизајн Изборни Да Ги Исполни Сите Ваши Косата Барања12 Дизајни : MythЈаглерод Чешел со 12 Класичен Deisgn За Фризирање & Фризура, Вклучувајќи ја и Опашката Чешли, Челик Pin Чешел, Мажите се Намали Чешел,Ножици исечете Чешел, Долга Фризура Чешел...

Топла продаде пластични брада чешел брада shaper за брада стил чешел како лицето коса обликувањето алатка КАКО што се ГЛЕДА НА ТВ

244.80 -34 % DEN 162.00

Ве молиме да Пребарувате во нашата продавница!!!НОВИ И СТАРИ КЛИЕНТИ!Секој производ можете да кандидатурата, местото на поредок,fter вашиот плаќаат за тоа!Ние ќе го испрати на стоки и мејлна Следење на број во 13working дена( На одмор ќе биде доцнење )!Брада обликувањето чешел!!!Овој тип на Пластика!!!Испрати случаен боја!!!Ако ви треба Чешел е слика!ве молиме оставете порака за нас!ние ќе испратите слика за вас! Различна количина и различни цена,ве молиме да ги проверите деталите!Повеќе знаат Точно количеството и Точно информации за ценатаве молиме проверете на линкот : Ние бесплатен превозот од Кина, Воздухот Пост (ако вкупната тежина помалку од 2kgs)!Се Разбира,АКО има повеќе од 2kgs ние ќе бесплатен превозот со ЕМС / DHL и така натаму!(Ве молиме да ги проверите деталите на стоката ,она што го гледате само она што ќе добиете,ве молиме понудата) !Купувачот е одговорен за било кој данок или должност од страна на нивните земји.Plz контактирајте со нас ако имате било какви Прашања!!!Пад На Превозот!1.Ќе се прикаже на сите наши слики за вашите клиенти слободно.2.Ни ги испратите вашите клиент?s превозот адреса, кога се одржи вашата цел и кажете ни ја вашата точни барања (исто така го напишете вашиот клиент?s превозот адреса директно во вашата нарачка)3.Тоа е лесно, брзо и врвот погодно за вашиот busines.Го поздравуваме вашиот судењето цел и вашето мислење!Ние ќе го задоволство како вашиот Кина пазарот?s купување агент!Нашата продавница и канцеларија се и во Меѓународните Стокови Град YIWU Кина!Јас мислам дека вие знаете дека YIWU е Океанот на стока!Ние ќе асистент вас и вашиот клиент во потрага за омилена продажба и стоки.Се разбира понуди на вашата конкурентна цена,добар квалитет и добра услуга!

2018 ПРОФЕСИОНАЛНИ Салон Чешли Коса за Сечење на Пластика Чешел Стил Barbers Фризерски

31.20 -20 % DEN 25.00

2018 ПРОФЕСИОНАЛНИ Салон Чешли Коса за Сечење на Пластика Чешел Стил Barbers Фризерски Функција : Материјал : ПластикаБоја : ЦрнаГолемина : околу 17.5x2.5cmЗабелешки : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.