• Ново
50Quartz Часовник Движење за Часовникот Механизам Поправка DIY часовник делови додатоци часовник игла Не свиткана кратки раце bz039

50Quartz Часовник Движење за Часовникот Механизам Поправка DIY часовник делови додатоци часовник игла Не свиткана кратки раце bz039

Оценка на клиентот:
DEN 1872.00

Износ
Залиха


Часовникот игла
Час рака должина : Околу. 167 mm (6.57")
Минута рака должина : Околу. 247mm (9.72")
(Од центарот мерење)
Боја : Сребрена/Црна ( како слика) Количеството : 50 постави Висок квалитет,нема деформација!!!!
Ако ви треба следниве производи, ве молиме да кликнете на линкот за да ја купи
1.Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам .
2.Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка (Visa, Mastercard), T/T, Moneybookers, или Дебитна Картичка.
1.Ние ќе го испрати предметот(ите) во рок од 1-3 работни дена по добиени расчисти исплата.
2.Секоја парцела е следење на број, се обезбедени по превозот тоа, можете да ги пратите онлајн слободно.
3.На item(s) Обично ќе трае 7 до 25 дена да пристигне во вашата дестинација од страна на хонг конг Пост Воздух Mail бесплатно. Ако ви треба пократко време, ве молиме контактирајте со нас, ние може да се прати преку DHL/UPS/EMS, и сите други couriers ви се допаѓа, но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот обвиненија.
4.Секој дополнителен објект нема да додадете било превозот и ракувањето со обвиненија.
5.Пакување големина тука може да се разликуваат од реалните пакување големина, ако се многу загрижени за пакување големина, ве молиме контактирајте со нас и пред тоа, ние ќе ви ги понудиме на вас.
Ако се појават какви било проблеми,сака контактирајте со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот,Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за вас како е можно;ќе испрати нова точка(а) или да се вратат сите пари за вас, за Гаранција, ако производи бил оштетен при превозот или испратени погрешно по грешка или Ако не добиете item(s) над 25 дена.
1.Ве молиме да оставите позитивен фидбек кога сте задоволни со нашите производи.Ние сме многу жал ми е да видите каков било проблем arised кога ќе се примени на објект, ако не контактирате на време,ние ќе ви даде задоволителен одговор.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние сме подготвени да им помогне и да ви помогне во секое време.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и поддршка.
1.Искрено, најдобро клиенти услуга и добар квалитет
2.Врвот и квалитет
3.Добра и конкурентна цена
4.Сигурен бизнис
5.Брз и Безбеден превоз
6.100% Задоволство Гаранција
7.Вашето Задоволство, Нашите Извршување
Ние не ги продаваме на повеќето скапи, продажба само најдобро!
Посакуваме да имате пријатен ден, среќа ќе те следам засекогаш!

Карактеристики

Број На Модел На:
BZ039
Бренд Име:
ALINAIKOLS
Материјал:
Лесен алуминиум
боја:
сребрена/црна

Производи во категоријата

10* Кварц Часовник Движење Комплет Вретено Механизам вратило 12mm Спротивно Движење DIY часовник делови додатоци Бесплатен превозот

DEN 1344.00

Спротивно Движење Лесен и едноставен дизајн Одлично за поправка, замена или DIY Напојува со една AA батерија(не содржи) Боја : Црна раце / Црна Случај (Како на сликата покажаа) Количеството : 10 Поставите Димензија : Случај големина : Прибл.55 x 55 x 16 мм (2.2" x 2.2" x 0.65")Вкупно : Вратило : 12mm (0.48") (A : 6mmБакар конец ; B : 6mm)Час рака должина : Околу...

Mayitr Ѕиден Часовник DIY Поправка Алатка Црвени Раце Кварц Часовник Движење Механизам Делови Комплет за Замена на основни Алатки

DEN 81.60

CT0000998Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : Пластични + АлуминиумскиБоја : Како на сликата покажуваДомаќин Големина : прибл...

Shinfuku 11.5 mm Завртка Оска G631 часовникот механизам со 18 раце Молчи Издржам Кварц Движење, Пластични DIY Часовник-Додаток колекции

DEN 234.72

Бренд : SHINFUKU Број на Модел : G631 Име : Кварц часовник движењаГолемина : Случај 55*55мм,Вкупната должина на оска 18mm, Завртка оска должина 11.5 mm Движење случај материјал : Пластични Делови во рамките на движењето материјал : Бакар жица и Пластични Часовник на рака Материјал : Алуминиум Dial Фиксација : Центар Завртка Втора рака движење : Издржам Точност во Рамките ±30seconds отстапување секој месец (во нормална температура) Батерија : еден 1.5 V Јаглеродцинк батерии само,не се вклучени...

Трговија на големо 20pcs Сонцето механизам голем вртежен момент движење Ѕид Часовникот Механизам Види Кварц Комплет Saat 1m Часовник Посветен Движење

2812.32 -35 % DEN 1828.00

часовникот механизам,види,ѕиден часовник механизам,mecanismo де reloj,кварц часовникот механизам,кварцвиди,diy комплет,часовникот движење,механизам на ѕидниот часовник,reloj,часовникот делови,часовник,saat,12888 часовник движење,mecanismo reloj споредено,ѕиден часовник,relogio де parede,часовникот раце,klok mechanisme,молчи часовникот механизам,часовникот кварцен механизам,meccanismo orologio,кварц види,meccanismo pendolo,кварц часовник движење,mecanisme,кварц часовник движење механизам,relogio parede,diy часовник,рачниот часовник,movimenti по orologio на parete,movimento orologio da parete,кварц часовник движење за полнење,кварцclockмеханизам за часовник insert,часовникот инсерти,часовникот механизам за полнење,пеколен,пеколен механизам,mecanismo maquinaria де reloj,механички нишалото часовник,mouvement horloge,нишалото часовник,кварц движење, механизам,поправка алатка во собата,uurwerk binnenwerk,часовникот движење колекции,часовникот движење механизам,часовникот игли,duvar saati,horloge murale,вметнете часовник,комплет часовник,klok wijzers,maquina де relogio де parede,mecanismo де relógio де parede,mecanismo де reloj де споредено bricolaje,mecanismo reloj cuarzo,meccanismo orologio parete,движење часовник,кварц часовник,кварц часовник движења,кварц пеколен,reloj споредено,од втора рака,поставете де herramientas mano de para mecanico,поставува herramientas mecanicas,вретено,sveglia lancette,tornillos reloj,ѕиден часовник раце,ѕиден часовник движење механизам,ѕиден часовник делови,12888 кварц bewegung,agujas став movimiento reloj де споредено,батерии за часовникот батеријата алатки во собата,binnenwerk klok,бренд часовник движење,часовникот додатоци,часовник часовник делови,часовникот diy,часовникот diy комплет,часовникот diy молчи,часовник на рака злато,часовникот раце големи,часовникот за полнење,часовникот долги раце,часовникот механизам 12888,часовникот механизам долго време,часовникот механизам долго вретено,часовникот механизам поправка diy,часовникот механизам молчи,часовникот механизам со совети,часовникот mechanisme,механизми часовник,часовник движење долго вретено,часовникот движење многу,часовникот движење механизам делови,часовникот движење механизам делови за поправка,часовникот движење механизам поправка делови,часовникот кварц движење,часовникот поправка алатка,часовникот поправка алатка за полнење,часовникот се поставува,часовникот вретено движење механизам,ѕиден часовник,часовник работи,саатмеханизам,пеколен раце,cuarzo partes reloj,diy часовник раце,diy часовникот за полнење,diy часовник кварц движење, механизам,diy комплет часовник,diy механика,diy енергија за полнење,ferramenta де relogio комплет,рачниот часовник злато,рака алатка,рачни алатки механика,рацете ѕиден часовник,главата,herramientas relojes,hoge kwaliteit klok mechanisme,horloge mouvement,час,час страна,час рака минута рака,час раце,џем tangan,комплет diy делови,klok мотор,klok onderdelen,klok wijzer groot,klok wijzers groot,lancette e meccanismo orologio на parete,голем ѕиден часовник,maquinaria del reloj,mecanismo cuarzo,mecanismo cuarzo reloj,mecanismo де movimento,mecanismo де reloj де pendulo,mecanismo del reloj де cuarzo,mecanismos став reloj,mecanismos reloj,meccanismi по orologi da muro,meccanismo orologio da parete,meccanismo orologio silenzioso,meccanismo orologio бели раце,meccanismo по orologi da parete,механичар алатка во собата,механичките алати,механички,механички часовник колекции,механички часовникот механизам,механички часовник движење,механички часовникот на ѕидот,механичко движење види,механички ѕиден часовник,механичкиѕидчасовници,механизми,механизми за часовници,mekanik duvar saat,moteur horloge,mouvement де horloge,mouvement horloge silencieuse,движење,движење кварц движење, види комплет,кварц движење ѕиден часовник diy,движења за часовници,де movimiento cuarzo reloj mecanismo,број делови,orologio da parete meccanismo,orologio movimento ал quarzo meccanismo,orologio pendolo,дел ѕиден часовник,делови за да се види,peças став artesanato,pendule часовник,нишалото механизам,portalamparas гроздобер,кварц 12888,кварц bewegung,кварц часовникот за полнење на батеријата,кварц часовникот механизам hq3268,кварц часовник движење комплет вретено механизам,кварц часовник движење механизам diy поправка делови,кварц часовник движење механизам час,кварц часовникот на ѕидот движење diy механизам,кварц пеколен вилушка,кварц движење,кварц движење делови,кварц saat,кварц uurwerk,кварц uurwerk mechanisme,кварц ѕиден часовник,quarz часовникот механизам,quarz uhrwerk,relogio де parede garfo,relogio mecanismo,relogios де luxo,relogios де parede,relogios quartzo,reloj де споредено,reloj де споредено де corazones,reloj де споредено metalico,reloj кварц,поправка колекции,поправка алатка,замена на часовникот колекции раце,замена на кварц,rodamientos verticales,saat mekanizma seti,втора рака на големо,сет за поправка комплет,silencioso reloj,молчи часовникот механизам и раце за ѕиден часовник,алатка шарм,алатка делови,uurwerk,uurwerk voor wandklok,ѕиден часовник додатоци,ѕиден часовник колекции,ѕиден часовник механизам молчи,ѕиден часовник механизми,ѕиден часовник мотор,ѕиден часовник делови движење механизам,ѕиден часовник црвена,ѕиден часовник ретро mechanik,ѕиден часовник бела,wandklok beweging,види оска,види одлуки,види движење вез,се работи за полнење,12888 кварц движење,2016 година,accesorio reloj,accesorios став reloj споредено,accessori,додатоци,acessorios,agujas reloj,aiguille,aiguille pendule,арапски додатоци,atacado lote,azan види,батеријата на часовникот механизам,часовникот за полнење,часовникот diy колекции,часовник на рака,часовникот раце движење,часовникот главата,часовникот механизам страна,часовникот механизам големи,часовникот механизам многу,часовникот механизам кварц,часовникот механизам кварц молчи,часовникот мотор,часовникот движење 12888,часовникот движење на рацете,часовникот движење за полнење,часовникот движење механизам молчи,часовникот движење.

Трговија на големо 50 psc кварц движење, часовникот движење го исклучите DIY Додатоци ѕид часовникот механизам

3416.64 -35 % DEN 2221.00

Молчи скенирање оска должина 12 MM (навој 5ММ), кога да одат mute, точноста, квалитетот и поевтина цена се применува за DIY ,, поправка, Занает Часовник.

Новиот часовник движење на големо 40pcs рака делови, кога креативни модни Додатоци Занаети движење оска должина 13mm

4500.00 -35 % DEN 2925.00

,види,ѕиден часовник механизам,ѕиден часовник,relogio де parede,кварцвиди,кварц часовникот механизам,kuvars saat,часовникот механизам,часовникот додатоци,ѕиден часовник додатоци,рачниот часовник додатоциСлики часовник општ дел движење, оската должина 13 MM (навој 6 MM), времето на патување mute, точноста, квалитетот и поевтина цена...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.