• Ново
OLEVS Врвот Луксузен Бренд Види Мажите не ' Рѓосувачки Челик Водоотпорен Часовници За Момче Ултра Тенок Кварц Спортски рачен часовник Повик за Часовник

OLEVS Врвот Луксузен Бренд Види Мажите не ' Рѓосувачки Челик Водоотпорен Часовници За Момче Ултра Тенок Кварц Спортски рачен часовник Повик за Часовник

Оценка на клиентот:
DEN 1612.80
DEN 903.00 -44 %

Износ
Залиха


OLEVS Нови Врвот Луксузен Бренд Види Мажите не ' Рѓосувачки Челик Мрежа Бенд машки Часовници Ултра Тенок Кварц Спортски Зглоб Види Секојдневен Часовници
Карактеристики :
број на модел : OLEVS 56688
Види стакло : Hardlex кристално стакло, со слој за филмот
Watchbands : Нерѓосувачки Челик
Види случај : Случај Легура
Види тока : Погодно Pin Тока
Водоотпорен : 30 Метар Отпорен На Вода
Види dial дијаметар : Жени/33mm Мажи/40mm
Watchcase : 6.5 mm дебелина
Тежина : 35g
Види синџир : Жени/21 CM должина Мажи/23 CM должина
Види синџир : Жени/16mm ширина Мажи/20mm ширина
Совети
1、 За OLEVS часовници и пакување
Ние продавница сите часовници се сите оригинални автентични види, квалитетот на апсолутна гаранција и нашите рачни часовници сите орган на квалитет, сертификација на тестирање, може да бидат сигурни да ги купите нашите производи. Ние ќе ви испратиме бесплатно на високо-крај види подарок кутија.
2. На часовникот е водоотпорен
Нашите види водоотпорни перформанси е многу добар, може да стигне до 30 M живот водоотпорен. За секојдневниот живот на водоотпорен, нашите види е апсолутно никаков проблем. Можете да го носат на вашите раце и да се бања. Но една работа е да се напомене, обидете се да не нека види контакт со пареа и топла вода, како што не носи топла вода бања. Ако се види внатрешноста на вода само мала количина на водена пареа, водената пареа се автоматски ќе исчезне со текот на времето, или стави нагоре и надолу види горе и долу, два часа подоцна, водената пареа се автоматски ќе исчезне. Ако постојат некои капки вода во види, ве молиме да поправка на вашиот види како е можно поскоро.
3.Ако наидат на проблеми во употреба на првиот контакт со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно поскоро, можеби само ние се симне работа или не online ве молиме почекајте трпеливо ние ќе работи во рок од 24 часа за да ве контактираме.
За превозот
1、 Повеќето од земјите што се бесплатен превозот, кога ќе ги нарачате производот страница ќе можете брзо да го заврши вашата точна испорака адреса, телефон, име, ние ќе го следат вашиот адреса на вашиот испорака
2、Кога ќе го поставите цел, ние ќе ги провери стоката внимателно рок од 1-3 дена, а потоа ви помогне брод, но ве молиме имајте предвид дека можеби се должи на временските услови причини понекогаш одложување на некое време, но ние ќе се прошири вашето време на испорака, па ве молиме да се Чека трпеливо. Обично ние ќе ви испрати преку Кина Пост Воздух Mail, за 7-35 дена да стигнат до вашата адреса. Ако ви треба брзо да брод од DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, EMS, иако тие не се слободни, но можат да уживаат во еден многу добар попуст. Па кога ќе ги нарачате, ве молиме изберете го начинот на кој сакате да брод, ќе биде предаден на цел листа укажуваат на испорака или единствен број или испратете e-mail до вас.
3、Што го зеде стоки и товарни не ги вклучува било данок
4、Ние сме чесни и доверлив добавувач, и ние се надеваме дека секој клиент пријател ќе љубов на нашите производи и имаат многу пријатен шопинг искуство. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, тогаш ве молиме бидете сигурни да ни даде 5 ѕвезди фалат ние ќе бидеме многу благодарни.

Карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бренд Име:
OLEVS
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Пливање,Нуркач
Dial Прозорец Материјал Тип:
обложени стакло
Бендот Должина:
24inch
Dial Дијаметар:
6.5 mm
Стил:
Луксуз
Случај Материјал:
Легура
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Движење:
Кварц
Бендот Ширина:
21mm
Број На Модел На:
5868
Затворач Тип:
Кука Тока
Случај Дебелина:
6.5 mm
Пол:
Мажи

Производи во категоријата

CHENXI Луксузен Бренд за Часовници Мажите Мода Обичните Кварц Види Кожа за на Рака Човек Спортски рачен часовник Човек Relogio Masculino PENGNATATE

863.04 -45 % DEN 475.00

CHENXI Луксузен Бренд за Часовници Машки Мода Обичните Кварц Види Кожа за на Рака Мажи Спортски рачен часовник Човек Relogio Masculino PENGNATATE

BENYAR Мода Спорт Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Кварц Види Reloj Hombre 2017 Часовник Машки час relogio Masculino/BY-5102M

2207.04 -50 % DEN 1104.00

1.Ние ги користиме Ali Express Стандард Превозот на Повеќето земјата , што е побрзо и побезбедно 2.Клиенти од руската Федерација целосна примачот име се задолжителни ! 3.Понекогаш ќе се базира врз основа на фактичката состојба за вас да се избере најдобар видот на превозот...

2017 Топла Продажба Мажите се Види Бамбус Дрвени Часовници Природно Дрво Шема рачен часовник Мажи Жени Часовник Вистинска Кожа Бенд Relojes

960.00 -31 % DEN 662.00

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Движење Тип : КварцСлучај Материјал : БамбусБендот Материјал : Вистинска КожаТока Тип : Pin ТокаСлучај Дијаметар : Прибл...

Рачно изработени Симпатична Бебе Слон Дизајн Dial Мажите Дрвени Бамбус Види Кварц Вистинска Кожа Watchband Мода Дрво Види Подарок Женски

892.80 -25 % DEN 670.00

Карактеристики На Производот : 100% Природата Бамбус Случај Движење Тип : Кварц Случај Материјал : Бамбус Бенд Материјал : Вистинска Кожа Тока Тип : Pin Тока Dial Дијаметар : Прибл...

SINOBI Мода Минималистички Види Мажите се Види Водоотпорен Спорт Часовници, Кожа Мажите се Види relogio masculino relojes hombre 2017

596.16 -30 % DEN 417.00

SINOBI Мода Минималистички Види Мажите се Види Водоотпорен Спорт Часовници, Кожа Мажите се Види relogio masculino relojes hombre 2017

YAZOLE 2017 Нови Пристигнување Мажите се Види Semicircle Дизајн Часовници Кварц СТП Кожа Бизнис рачни часовници трговија на Големо YD367

DEN 430.56

YAZOLE 2017 Нови Пристигнување Мажите се Види Semicircle Дизајн Часовници Кварц СТП Кожа Бизнис рачни часовници трговија на Големо YD367Види стил : секојдневен бизнис мажите се ВидиВиди материјал : сферични минерални армирано стакло, се зголеми златна легура случајБирање големина : дијаметар од околу 4.1 СМ, дебелина од околу 0.9 CMРака големина : рака ширина 2 CM, обемот на за 24 CMТежината на целата табела : целата маса е за 43gВиди карактеристики : сферични минерални армирано стакло, животот водоотпорен, шупливи покажувачотВиди дизајн : употреба на најмногу време за да ја користите прототип материјал, судир во dial, употреба на надворешниот прстен и внатрешниот прстен на dial, плус две конвексни Сребро Круг, најлесен начин да се направи уникатен крстот визија влијание.Пакување : Секоја парцела ќе биде внимателно спакуван,за да се осигуранашите клиенти можат да добијат своите парцели непроменетиПревозот : А,Од Кина : Ние поддршка на различни видови на превозотметод : ЕМС.Курирската служба DHL.Кина Пост,Post NL,Русија Пост..итн.Б,Од странство, магацин : Ние го имаме во странство на магацин,да услуга на нашите клиенти кои живеат таму,така што ќе бидебрзо и многу погодност да го испорача.Испорака : Ве молиме пријавете се за испорака по парцела / производе потврдено.Повратни информации & Попродажбата на sercive : А,ве Молиме да ни даде 5 ѕвезда повратни информации ако ви се задоволи со нашата служба&производи.Б,Ако има некои probelm со логистичка или производ,ве молиме бидете сигурни да контактирате со нас пред да замине повратни информации,бидејќиимаме целосен попродажбата на систем секогаш во вашата услуга,сп дека ние веруваме дека имаат способност па реши секој probelmсте се сретнале.

Адвокатско Часовници Врвот Бренд на Луксузни Мажите Воена Watch 3 часовна Зона Mens Часовник Кожа Бенд Кварц Види Човек relogio masculino

DEN 719.52

Адвокатско Часовници Врвот Бренд на Луксузни Мажите Воена Watch 3 часовна Зона Mens Часовник Кожа Бенд Кварц Види Човек relogio masculinoГлавни Карактеристики100% Сосема нов објектПокажува одредено време со аналогниВиди, работи одлично и батеријата вклучениПрецизни Јапонски Кварц Движење, човекотнаправени црна кожа бендСо три часовната зонаСпецификација : Дисплеј : АналогниДвижење : КварцСлучај дијаметар : поголемите еден околу 3.4 cm;други две помали еден приближно 2.3 смСлучај дебелина : прибл 1.1 cmБендот Материјал : ЧовекНаправени Од КожаБендот Ширина : 1.2 смБендот Должина : 19 До 24.5 cm (вклучувајќи бирање)Бендот Боја : ЦрнаБендот Прилагодливи : ДаОтпорен На Вода : Никојпревозот : 1, ве Молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот Адреса (име, број на телефон и адреса се потребни)2,купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја.Политика На Враќање : 1.Сите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.2.Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите во рок од 7 дена од денот на приемот објект.3.Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета.4.Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.Повратни информацииНие ќе остави позитивни повратни информации за купувачот штом купувачот плаќа за објектот и да се остават позитивен фидбек за нас.Ние hightly цениме дека можете да контактирате со нас пред да замине Негативни повратни информации или Неутрален повратни информации .Ние ќе понудат помош за решавање на вашите проблеми што е можно побрзо...

Луксузна Природата Сандаловина Watchs Мажите Темна Боја Стил Алка Сонцето Шема Кварц Sport Бамбус Модерна Рачни Часовници Слободен Брод

759.84 -11 % DEN 676.00

Pendant подарок, ѓердан часовник, ѓердан види, синџир часовници, часовници кварц, модни накит, steampunk pendant, sheampunk види, љубовник подарок, пријател на подарок, детето подарок, деца подарок, момче подарок, девојка подарок...

Benyar Мажите се Види Врвот Бренд на Луксузни Силикони Бизнис Спорт Хронограф Кварц Зглоб Види Мажите Часовник Машки relogio masculino saat

2181.12 -45 % DEN 1200.00

modname=ckeditorСостојба : 100% Сосема НовDial Дијаметар : 45mmБендот Должина : 21cmДвижење : Кварц движење, Целосна функционална хронографБендот Meterial : СиликониТежина(Приближно) : 90gВодоотпорен : 3 ATMСтил : Мажите се видиПакет : Watch * 1; PS : не дозволувајте да се види во контакт со пареа и топла вода!!!!!!!!!!Забелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

OULM Бренд HP1220 Модни Луксузни Мажите се Види Двојна Време на Повик Кварц Види Relogio Masculino Marca Оригинални Luxe Montre Marque

DEN 593.28

OULM Бренд HP1220 Модни Луксузни Мажите се Види Двојна Време на Повик Кварц Види Relogio Masculino Marca Оригинални Luxe Montre MarqueКарактеристики : Нов бренд со висок квалитет на Човек се види со две кварц движење за прикажување на двојна време Кварц движење, види за да се гарантира траен и точни време Бенд Материјал : Кожа Случај Материјал : не ' Рѓосувачки челик назад Бирање големина : 4.7x5.2cm Dial дебелина : 1.1 cm / 0.43 инчен Бенд ширина : 4cm / 1.57 инчен Целата должина : 23.5 cm / 9.25 инчен Пакет се вклучени 1* рачниот Зглоб види Внимание : мали бира и двете копчето на десната големина се само декорација ниедна функција на превозот : 1...

БОБО ПТИЦА V-P17 (Висок Квалитет на Дрво Часовници Мажите Луксузни Бизнис Водоотпорен Зглоб Престане да се Види со Авто Датум Екранот

2207.52 -41 % DEN 1302.00

На бобо птица дрвени види е направена од вистинско дрво и мека вистинска кожа, дизајниран за да ви даде топол еден од вид изгледот...

2017 Нови Naviforce Мода Часовници Мажите Луксузен Бренд Целосна Нерѓосувачки Челик Датум Спортски Часовник Мажите Кварц Види Relogio Masculino

1727.04 -50 % DEN 864.00

Опис 100% Нов и висок квалитет на Одмор дизајн Мажите се види Датумот и Часа екранот отпорен на Вода Јапонски Кварц движење Спецификации Случај Материјал : Нерѓосувачки Челик Случај Дијаметар : 46.5 mm Случај Дебелина : 14mm Бенд Материјал : Нерѓосувачки Челик Бенд Должина (вклучуваат Случај) : 230mm Бенд Ширина : 24mm Тежина : 163g Она што се Вклучени 100% сосема нов 1 x Naviforce Слободно дизајн Мажите се види со ДатумНие Брод на Светот, освен APO / FPO .Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена...

Креативни Дрвени Види за Мажи Уникатен Дизајн Врвот Бренд на Луксузни Целосна Абонос Дрво Кварц Алка Црна/Кафе Dial Жените Роман Часовници

1482.24 -30 % DEN 1038.00

Карактеристики На Производот : 100% Природата Дрво СлучајДвижење Тип : КварцСлучај Материјали : ДрвоБендот Материјали : ДрвоТока Тип : Хривнија ТокаСлучај Дијаметар : Прибл...

IBSO Бренд 7MM Ултра-тенок Кварц Види Мажите Челик Мрежа Рака Mens Часовници Relojes Hombre 2018 Мода Relogio Masculin Часовник Мажи

1880.64 -49 % DEN 959.00

1.Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела со следење на број на вебстраница : www.17track.net / en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)...

Луксузен Бренд Cagarny Часовници Кварц Мажите Се Види Јапонија Movt Датум Мода Рачни Часовници Кожа Watchband Аналогни Човек Часовник Нови Часа

940.80 -50 % DEN 470.00

2017 Кварц Види Мажите Часовници Врвот Бренд на Луксузни Познатиот Машки рачен часовник Часовник на Зглобот Watch Fashion Кварцвиди Relogio Masculino Двојна Временска Зона руската Воена ЧасовнициCagarny ,Кина рачни часовници познат бренд,со висок квалитет.за нашата фабрика,ние производство на часовници од 2001 година,Ние си имаме свој дизајн тим и нашите производител,ние строго го контролираат секој детал.нашата цел е да се обезбедат повеќе и повеќе совршен рачни часовници на нашите пријатели.на diamater на случај 4.0 cmширина на рака 2.0 cmдолжината на рака 24cmЈапонија движење,времето е точноЈапонија батеријата,може да се работат три годинивистинска кожа watchband,мода и удобнодобредојдовте на местото цел

SINOBI Нови Пилот Mens Хронограф Зглоб Види Водоотпорен Датум Луксузни Нерѓосувачки Челик Нуркач Мажи Женева Кварц Relogio Masculino

1598.40 -40 % DEN 959.00

SINOBI Нови Пилот Mens Хронограф Зглоб Види Водоотпорен Датум Врвот Луксузен Бренд Нерѓосувачки Челик Нуркач Мажи Женева Кварц ЧасовникItem Type рачни часовници Кварц Бренд Име SINOBI Род Жени Стил спортски Кварц Движење Случај Материјал од Нерѓосувачки Челик Бенд Должина 17 см Затворач Тип Виткање Затворач со Безбедноста Отпорност на Вода Длабочина 3 Bar Функција Отпорни на Вода, Шок Отпорна, Целосно Календар, Светлечки, Rattrapante, Хронограф, Авто Датум Бирање со Дијаметар од 40 mm Број на Модел на SW12 Кутии & Случаи Материјал Хартија Dial Прозорец Материјал Тип Hardlex Случај Форма Круг Бенд Материјал Тип на Нерѓосувачки Челик Бенд Ширина 18 мм Случај Дебелина од 8 мм

2017 Нови Пристигнување V6 Бренд голема dial појас Мажите се види воена мода висок квалитет на кварц спортски рачни часовници ел reloj де vestir

DEN 748.32

2017 Нови Пристигнување V6 Бренд голема dial појас Мажите се види воена мода висок квалитет часовници кварц спортски рачни часовници подарокДвижење : Висок квалитет на кварц движењеПозлата : Висок квалитет на животната средина позлатаСлучај Материјал Тип : Allo yWatchband Материјал Тип : Квалитет на кожа бендФункција : живот Отпорен на ВодаDial Прозорец Материјал Тип : СтаклоТежина : околу 92 gБендот Должина* ширина : околу 260 мм*26 mmDial Дебелина* Дијаметар : околу 16 мм *50mmЗабелешка : Три мали бира се декорирани,недостапна!Известување Пред НалозиПлаќањеНие ја прифати кредитна картичка и да било други начини на плаќање, како Aliexpress дозволено...

Мажите Хронограф Аналогни Кварц Зглоб Види Црн Бирање Нерѓосувачки Челик Bracklet 8013

DEN 1128.00

>>GeneralБрендАНГЕЛА BOSНето Тежина116g>>За DialДвижење типКварц ДвижењеСлучај материјалНерѓосувачки челикDial дијаметар41 mmDial дебелина 10 mm>>За БендотБендот материјалНерѓосувачки челикБендот Ширина20 mmБендот Lenght21 см>>За ФункцијаОтпорен На Вода30 Метри Водоотпорен (не се за пливање или нуркање)Специјални функцииХронограф, Престанете Да Гледате>>Клучни Поени12 месец фабрика гаранција.Три мултифункција бирање, 3 D effects, јасно видливи скала.Исклучителна нерѓосувачки челик случај и нерѓосувачки челик рака.Пад на превозот поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!Спецификации : Случај Дијаметар : 4.2 cmСлучај Дебелина : 1.2 смБендот Должина : беа 25,5 смБендот Ширина : 2,2 см Карактеристики : Стил : Fashion & Секојдневен Часовници КварцДисплеј : Аналогни ЕкранотДвижење : Кварц ДвижењеВисок квалитет на Кварц Движење.Висок Hardlex Стакло.Кожа бенд.12месечен фабрика гаранција...

Топ Луксузен Бренд Мода Нерѓосувачки Челик Кварц Види Мажи Жени Зглоб Види рачни часовници Часовник Час Машки Relogio Masculino 8O70

105.12 -0 % DEN 105.00

Директни фабрика трговија на големо цена,Исклучителен квалитет,Модерен стил Состојба : brandeнова отпорен на Вода : "Да,но ние не препорачуваме да пливаат со се Види Она што е во пакет : бренднови предмети, како на сликата Превозот : 1Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS / DHL или Кина пост / Ali Express Стандард Превозот,превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество...

Мажите се Види Луксузно висока qulity СТП Кожа Кварц Види Воена Зглоб Види за Мажи Часа Часовник Бесплатен превозот на Големо A10

78.72 -11 % DEN 70.00

Мажите се Види Луксузно СТП Кожа Кварц Види Воена Зглоб Види за Мажи Часа Часовник Бесплатен превозот трговија на ГолемоФункција : 100% сосема нов и висок квалитетДвижење : 68 ДвижењеБендот Материјал : Кожа СТПСлучај Материјал : Нерѓосувачки челикДисплеј Тип : АналогниСлучај Големина : 3.4 х 3.4 cmСлучај Дебелина : 1cmБендот Должина : 24cmБоја : Како на Сликата ПокажуваПакет Содржина : 1x Стилски Мажите се ВидиНашата услуга : Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо.Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и прогласи пониска цена за вас.Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.Ако ви треба оригиналниот пакет, ве молиме да платат за екстра дел за пакетот !!Ако имате било какви прашања, не отворен спор, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде најдобра услуга...

Нови Пристигнување Бамбус Дрвени Види за Мажи Рачно изработени СУПЕР ТАТО Дизајн Dial Вистинска Кожа Watchband Рака Луксузни Кул Дрво Часовници

892.80 -25 % DEN 670.00

Карактеристики на производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Движење Тип : Кварц Случај Материјал : Бамбус Бенд Материјал : Вистинска Кожа Тока Тип : Pin Тока Случај Дијаметар : Прибл...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.