• Ново
Топлина Пиксели Магија Температура Се Менува Првенство Боја Се Менува Чаши Топлина Чувствителни Handgrip Кафе, Чај, Млеко Чаши Љубов Подароци

Топлина Пиксели Магија Температура Се Менува Првенство Боја Се Менува Чаши Топлина Чувствителни Handgrip Кафе, Чај, Млеко Чаши Љубов Подароци

Оценка на клиентот:
DEN 534.72
DEN 374.00 -30 %

Износ
Залиха


Топлина Пиксели Магија Температура Се Менува Првенство Боја Се Менува Чаши Топлина Чувствителни Handgrip Кафе, Чај, Млеко Чаши Љубов Подароци
Дијаметар : 7.5 cm Висина : 9cm Материјал : Керамички Капацитет : за 330ml Функција : Кога додадете топла вода во чашата,црвена љубов ќе се појави. Пакет содржи : 1 x Магија Кригла Превозот : Ако сакате да го избере express до превозот тоа, ние треба да ви наплатат превозот надомест. (Како, на пример, EMS, DHL, fedex, ТНТ,), Ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди добар превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и локација пост превозот или времето, далечински местото на вашиот престој. така, некои парцели ќе биде одложен или објектот brokened, но не грижете се за тоа, ако тоа се случи pls контакт со нас, прво, ќе се справи со тоа, Ако не ја прими пратката пред времето на крајот ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе контакт со кина пост за да се провери тоа и потоа да ви ги задоволи решение ќе се носат косата, ако пратката изгубени или предмет brokened на превозот начин, па pls контактирајте со нас ако тоа се случи, Ако примите погрешен точка или не како на објект, или можете да ги примите неисправни производи, pls контактирајте со нас веднаш. Повратни информации : Почитувани купувачи, ние сме чесни продавачот на aliexpress, ако ги задоволи нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезда повратни информации .Вашиот признавање е многу важно за нас. Ве молиме контактирајте со нас преку ни остави порака пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации, и ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на овој проблем. Контакт со нас : за Било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. (Оставете порака од aliexpress) ќе одговори на вашата порака во 12hrs. Пораки ќе биде одложен одговор на недела и празници.

Карактеристики

Drinkware Тип:
Чаши
Број На Модел На:
CP28912
Керамички Тип:
порцелански
Тип:
На Пример Шолји Кафе
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Спецификација:
1
Додатоци:
Со Никој
Функција:
Еко-Пријателски
Обликот:
Handgrip
Бренд Име:
CPLIFE
Стил:
личност
Материјал:
Керамички

Производи во категоријата

240ml 180ml Бебе Хранење Шишиња Деца Мека Устата Sippy Шише Младата Обука Чаши Брадавица Млеко Шише Не се лизга се Справи со Чаша Маска

287.04 -23 % DEN 221.00

240ml 180ml Бебе Хранење Шишиња Деца Мека Устата Sippy Шише Младата Обука Чаши Брадавица Млеко Шише Не се лизга се Справи со Чаша Маска

Мотивационата Останат Гладни Театар На Успех Бело Кафе Чаши Чај Кригла Прилагодите Подарок Од LVSURE Керамички Кригла Патување Филџани Кафе

532.32 -9 % DEN 484.00

Мотивационата Останат Гладни Театар На Успех Бело Кафе Чаши Чај Кригла Прилагодите Подарок Од LVSURE Керамички Кригла Патување Филџани КафеСтил : Класичен Бел Кригла се разбудите со мирисот на свежосварено кафе...

Behogar Чист Бакар 415ml Кригла за Разладени Пиво Iced Кафе Чај Вотка Џин Рум Текила Виски Мешани Пијалаци Кафе Пехари и Чаши

DEN 520.80

Повеќе Производи : Behogar Чист Бакар 415ml Кригла за Разладени Пиво Iced Кафе Чај Вотка Џин Рум Текила Виски Мешани Пијалаци Кафе Пехари и ЧашиДетали : Answer : ___________________________ Note : Само чаша со рачка, други предмети кои не се вклучени.Употреба : Одличен за разладени пиво, iced кафе, iced чај и било вотка, џин, рум, текила, или виски мешани пијалоци.Издржливи : Чист бакар кригла, мазна и удобно се чувствуваат.Практична настава : Се подготвени да уживате во коктел креации во вашиот стил.Хуманизација дизајн : Со рачка за вашиот удобен употреба.Добар избор : Совршен роденден и денот на Вљубените подарок за вашето семејство, пријатели, колега и љубовник.Спецификации : Материјали : Чист бакар.Големина на : Топ дијаметар од прибл : 8.3 cm / 3.27 инчи.Висина приближно : 8.9 см / 3,5 инчи.Куп капацитет : 415ml.Боја како на слики го покажува.Пакет : 1 x Чаша со Рачка.Предупредување : Ве молиме не го надминува капацитетот...

Фламинго кафе кригла керамички врежана кригла љубовник кригла свадба подарок 1pc/многу

DEN 1336.80

Објектот Фламинго кафе кригла керамички врежана кригла љубовник кригла свадба подарок 1pc / многу Големина Видите деталите околу 400ml Керамички Материјал со рака цртање Боја Розова и бела Пакување, 1pc на многу Спецификација за Роденденски подарок, свадба подарок, за домашна употреба, украси КарактеристикиКафе кригла

Црна Ирски Со Црна Shamrock Бело Кафе Чаши Чај Кригла Прилагодите Подарок Од LVSURE Керамички Кригла Патување Филџани Кафе

532.32 -9 % DEN 484.00

Црна Ирски Со Црна Shamrock Бело Кафе Чаши Чај Кригла Прилагодите Подарок Од LVSURE Керамички Кригла Патување Филџани КафеСтил : Класичен Бел Кригла се разбудите со мирисот на свежосварено кафе...

Смешни Цитати Печатени Кригла јас многу го сакам мирисот на џет гориво во утринските часови Керамички Кригла Кафе Кригла Првенство Прилагодено Кригла (11 Оз капаци?

DEN 815.52

11 Оз капацитет, големина во 3.23"(W) x 3.74"(H) Cоблик рачка, удобно да се одржи Трајни керамички материјал, безбедна и здрава за пиење Класична бела кригла, солидна боја лесно ќе се меша и натпревар со многу дизајни и други бои Дизајниран за секојдневна употреба, совршен за кафе, чај, топла какао, супа и повеќе Брод Информации : 1.Ве молиме Проверете ја вашата адреса е во можност да ја прими писмо.Обично се Потребни околу 1230 дена...

Нови Пристигнување 18 ОЗ Москва Мазга Кригла 304 од не ' Рѓосувачки Челик, Бакар Позлата Првенство за Вотка База Коктел Корист DEC178

1032.00 -19 % DEN 836.00

Нови Пристигнување 18 OZ Москва Мазга Кригла 304 од не ' Рѓосувачки Челик, Бакар Позлата Првенство за Вотка База Коктел Корист DEC1781) M aterial : 304 од не ' рѓосувачки челик, бакар позлата2) Обем : 530ml / 18 оз3)големина : 8*10 cm (големина детали шоу во следнава слика)4) Тежина : 163 грамЗабелешка : Оваа кригла е бакар позлата, не бакар кригла, и боја на внатрешноста е челик боја.Слика од Телефон

330CC Игра момче промена на бојата кафе керамички чаши чај првенство магија креативни drinkware со подарок кутија 13.5

1008.00 -25 % DEN 756.00

Игра момче промена на бојата кафе кригла керамички чај кригла магија креативни drinkwareКапацитет : 330 CCГолемина : 9.5*8cmВе молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да има 12 см грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање Плаќање : Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што Alipay, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).Можете да изберете метод што е најзгодно за вас...

Бидете Мирни И Измет Виножита Еднорог Бело Кафе Чаши Чај Кригла Прилагодите Подарок Од LVSURE Керамички Кригла Патување Филџани Кафе

532.32 -9 % DEN 484.00

Бидете Мирни И Измет Виножита Еднорог Бело Кафе Чаши Чај Кригла Прилагодите Подарок Од LVSURE Керамички Кригла Патување Филџани КафеСтил : Класичен Бел Кригла се разбудите со мирисот на свежосварено кафе...

Едно Парче Аниме Кафе Luffy Zoro Аце Магија Промена На Бојата Кригла Канцеларија Copo Стакло Топлина Реактивен Чај Млеко Вода Drinkware Подарок

1104.00 -35 % DEN 718.00

Аниме Кафе Кригла Едно Парче Luffy Zoro Аце Топла Промена На Боја На Топлина Реактивен Чај Млеко Чаша Магија Керамички Едрење Drinkware CopoИме : Едно Парче КриглаГрижа Инструкции : Рака мие самоКапацитет : 330mlКригла Димензии : 8cm Длабочина x 9.8 см ВисинаПакетот вклучува : 1x Боја се Менува Керамички КриглаВе Молиме Имајте Во Предвид : 1.Не се погодни за машина за миење на садови или микробранова употреба.2...

400ML креативни Топла чувствителни на промена на боја, керамички чаши смешно сончевиот систем магија кригла кафе кригла Интересни подарок за дете

547.20 -15 % DEN 465.00

Почитувани купувачот : Ако ви се допаѓа производи,ве молиме додадете производ во кошничката, и да додадете мојата продавница да листаОткако Продавница Промоции,ќе знаеш...

Божиќ Подарок Европа Стил Краток Проток Стаклен ceamic чаши, чаши со handgrip порцелански drinkware кафе кригла млеко кригла првенство 320ML

969.60 -10 % DEN 873.00

[За Производство]Направени од страна на страна,нема да биде совршен.320 MlДимензии : Дијаметар 10.6 см,Висина 6cm

Херои на Шампионите Termos Слама Термос Патување Филџани Кафе 300 500ml Нерѓосувачки Челик Пијалоци Може Вода Чај Thermocup Garrafa Termica

845.76 -49 % DEN 432.00

Здраво , Пријател, Добар ден ! Добредојдовте на Нашата Продавница, Овде Ќе се Добијат Најдобри Производи,Повеќето Милостив Услуги и Најбрзиот Превозот...

Едноставна Бела Број Керамички Кригла со Капак & Лажица Креативни Moring Кригла Млеко, Кафе, Чај Порцелански Филџани SH305-112

836.16 -18 % DEN 685.00

Пролет Xuan е нудиме висок квалитет објект за вас.Точка име : порцелански криглаКапацитет : 400ml за бр.12 / 500ml за број 16Висина : 120mm / 400ml , 140mm / 500mlТелото & Капак материјал : Magnesia Порцелански(висок квалитет)Лажица материјал : нерѓосувачки челикПакет : 1*кригла,1*капак,1*лажицаСе применуваат за : Млеко / Вода / Сок / Кафе / Пијалоци и така натаму.Висок квалитет и Свеж дизајн.Сакаат да ја пијат.Немојте да се стави на ова првенство во микробранова печка.Драг пријател,ако треба bluk цена,ве молиме оставете ја вашата порака.Ве молиме имајте во предвид : Aabout боја, различни екран можеби се малку различни.

Различни големини бамбус првенство капак Различни големини тегла дрвени капак првенство кригла покрие Бамбус кафе маска

216.00 -5 % DEN 205.00

Забелешка : Сега купуваат две или повеќе може да се добие 5% ПОПУСТ попуст.o(∩_∩)oОпис : Материјал : бамбусГолемина : 7 големинаПакет incude : 1x купот на капакот

Европската креативни модни Кригла цвет шема Обоени, керамика кафе кригла млеко Висока температура отпуштање не избледуваат чиста боја

825.60 -5 % DEN 784.00

Големина : чаша дијаметар 9.5 cmКупот на високо 11.5 cmКапацитет 450mlСеријата, кој ги комбинира голем број на whimsy, смели бои, дизајн и имагинативна Значајни функции : Холандија увезени стаклен првенство глазура, носатотпорни, отпорен на гребење, висока температура отпуштање апсолутна на екранот не слабее исчезнат...

75 ML Мини Свитлива Нерѓосувачки Челик Првенство Преносни Патување Отворено Излетничко Планинарење Кригла

DEN 95.04

[xlmodel][производи][43027] Погоди ви се допаѓа[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Опис на Производот75 ML Мини Нерѓосувачки Челик Преносни Патување Виткање Расклопна ФилџаниФункција : Не само тоа што е забавно, но многу практично, овој преклопен вода првенство е мора да има ставка за travelesТоа ви помага да се лекови и пијат насекаде.Отстрани горниот капак од кутијата, а потоа се прошири на купот на својата полна висина, Ротирање да се поправи првенство формаДоаѓа со клип за лесна за носење, спојувалка на вашиот појас јамка, ранец или јакнаСпецификација : Точка Име : нерѓосувачки челик виткање првенствоМатеријал : нерѓосувачки челикОригиналната Димензија : 2 x 5cm(Кол...

Рик и Morty Чаши Боја се Менува Кригла Цртан филм Назад Кон Иднината Кригла Топлина Открие Купот Најдобриот Подарок Чај Кафе Чаши Керамичка Чаша

DEN 148.32

modname=ckeditorРик и Morty чаши боја се менува кригла Назад Кон Иднината кригла топлина открие купот најдобриот подарок чај кафе Чаши новина керамичка чашаКога се полни со топла течност, се Будам.Топлина чувствителен материјал на кригла површината боја кога жешка течноста се истури воОграничување на изложување на директна сончева светлинаРака мие (машина за миење садови не се препорачува)Не микробрановаКапацитет : 350mlМатеријал : КерамикаБоја : боја се менува криглаПад на превозот : понудаПревозот : ако сакате да заштедите пари и да добиете брзо, може да се провери epacket превозот.EPacket земјата : САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Франција, Австралија, Израел, Норвешка, Украина, РусијаЗабелешки : Не го изложувајте под сонце за долго времеНе scrape на печатење со остар алаткиМиење со рака, не се погодни за машина за миење садови машина.Температурата на водата треба да биде над 70 ° C / 158 ° F5...

На цртан филм Мачка Стил Керамички Чаши со Капак & Лажица Креативни Moring Кригла Млеко, Кафе, Чај Уникатен Порцелан Кригла 600ml SH209B

835.20 -18 % DEN 685.00

Пролет Xuan е нудиме висок квалитет објект за вас.Точка име : Цртан филм мачка стил порцелански кригла(чаша) Капацитет : 600ml Висина : 160mm Дијаметар : 90mm G / W : 500g Тело материјал : Magnesia Порцелански(висок квалитет) Капак материјал : храна одделение PP Лажица : нерѓосувачки челик Стил : Три стил Достапни Пакет : 1*кригла,1*капак,1*лажица се Применуваат за : Млеко / Вода / Сок / Кафе и така натаму...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.