• Ново
Исклучителна Античка Кина Убави Жени Држи Чадор Порцелански Плоча

Исклучителна Античка Кина Убави Жени Држи Чадор Порцелански Плоча

Оценка на клиентот:
DEN 1247.52
DEN 1110.00 -11 %

Износ
Залиха

Ве молиме имајте во предвид дека производот не содржи дрво стои големина 20. cm */ 7.88 инчи 2,2 см * / 0.86 инчи
Тежина : 350 g / 0.77 фунти
Забелешка : горенаведените стоки, без база
За Објектот Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна. Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со темелно разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ. Ве молиме Имајте предвид дека, големината и бојата застапеност се предмет на производство на варијанса и не може да биде точно. Исто така, наведуваат дека ги следи прилагодувањата може да се разликува од компјутер на компјутер и може да ја нарушат вистинските бои. Ве молиме да ги прочитате овие услови темелно пред ставање на вашата понуда.
Превозот
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 24 деловни часа по приемот на плаќање . Тоа трае околу 1825 дена да брод за Името на Земјите. Односно : сад, Канада, Европа, Азија или на други места во светот. Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. Причина е затоа што транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги (освен за време на викендите и празниците
Повратни информации
На негативни повратни информации ,спор и да се отвори случај се важни за нас. Јас сериозно се надевам дека ќе ме контактираат пред да преземе дејства.Јас ќе дадам се од себе да се направи сте задоволни.Јас сериозно се надевам дека ќе ја напушти позитивни повратни информации за мене.
Клиентите Задоволителна
Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето. Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Кога ќе продавница со нас, вашето задоволство е наша #1 приоритет. Понудата Со Доверба!

Карактеристики

Регионален Функција:
Кина
Тема:
Луѓе
Употреба:
Декорација & Подарок
Материјал:
порцелански

Производи во категоријата

Исклучителна Кинески Класичната Сини и Бели Порцелански Антички Сад, Насликани Со Елени и Среќен Дизајни

1919.52 -11 % DEN 1708.00

Димензии : Висина : 7.5 cm Ширина : 17.5 cm Тежина : 290 g 1 cm = 0.39 инчен 1 инч = 2.54 см Забелешка : горенаведените стоки, без база За ОбјектотСите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна...

5Antique SongDynasty порцелански вазна,Blue & црвена пуста три gourd шише,Рака-насликани занаети,Собирање&Украс,Бесплатен превозот

7026.72 -18 % DEN 5762.00

Драг пријател, Што се гледа стара C hinese Убава порцелан Тоа е многу ретка, и порцелан е уникатен Тоа го покажува древните Кинески приказна на брилијантен култура на занает и развој...

Модерен Дом Оркестарот Керамички Украсни Плоча Кинески Чинија, Декорација Плоча Порцелански Риба Плоча Поставена Поставување На Ѕид

2860.80 -49 % DEN 1459.00

Опис Име : Риба Керамички Украсни Плоча Морална : Просперитетна Материјал : керамички Големина : плоча кол 25cm Бренд : подобрување на Потекло : Jingdezhen Стил : Кинески стил Пакет се вклучени : Керамичка плоча x1 Плоча долниот база x1(база е вклучена)

Јога Тибетската Пеење Сад Хималаите Рака Зачукуваше Чакра Медитација Религија или Верување Будистички резерви Дома Декорација Занаети

404.64 -13 % DEN 352.00

Карактеристики : сад пее многу лесно и произведува богата, хармонично и смирувачки звук кој трае долго траење...

Кујна Симпатична Куче Сад Храна Овошје Прибор Зеленчук Во Супа, Контејнери Дома Домаќинство Украс Деца Дете Ресторан Садови

720.00 -10 % DEN 648.00

Кујна Симпатична Куче Сад Храна Овошје Прибор Зеленчук Во Супа, Контејнери Дома Домаќинство Украс Деца Дете Ресторан СадовиКарактеристики на производот : Добар живот доаѓа од уметнички прибор Користи : микробранови печки, ресторани, хотели, кујни, семејни дружења, забави, скара, итн...

6 Античкиот MaingDynaty Рачно изработени Порцелански сад,blue & бело море змеј сад,рака-насликани занаети,најдобрите Домашни Декорации&Колекција

5568.00 -18 % DEN 4566.00

Драг пријател, Што се гледа стара C hinese Убава порцелан Тоа е многу ретка, и порцелан е уникатен Тоа го покажува древните Кинески приказна на брилијантен култура на занает и развој...

Кинески Збор Керамички Украсни Чинија, Декорација За Јадење Плоча Виси Плоча Порцелански Плоча Поставена Дома Декор Подарок

3705.60 -49 % DEN 1890.00

Кинеската Мудрост Големина : кол 26cm Направени во Jingdezhen Пакет се вклучени : Керамичка плоча x1 Дрвени база x1(Дрвена основа е вклучен) Висок квалитет и безбедна пакет

Новиот Југоисточна дизајнер креативен дизајн цвеќиња и птици пеперутка шема декорација виси плоча селски дом декорации

1008.00 -5 % DEN 958.00

Новиот Југоисточна дизајнер креативен дизајн цвеќиња и птици пеперутка шема декорација виси плоча селски дом декорацииНа производи се дизајнирани од страна на дизајнерот, има единствена пастирски стил, може да се користи со други плочи целокупната оркестарот , дарежлив изгледкога ќе купите ние ќе ви обезбедиме со нокти и на пролет, а да можете лесно да ги красатНие се земе слики на сцената, за вашиот референца, бидејќи на боја слики и во вид може да постои малку различна боја, тоа е нормално, ве молиме да се разберепревозот 1.Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 7 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам...

36cm Среќа Пет Крави Керамички Украсни Плоча Кинески Голема Декорација Плоча Дрво База Порцелански Плоча Поставена Свадба Подарок

8448.00 -49 % DEN 4308.00

Име : Среќа Fve Cattles Плоча нашата цел : најдобар квалитет,најдобра цена,најдобра услуга Големина : Кол 36cm Пакет се вклучени : Керамичка Плоча X 1 + Плоча База X 1

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.