• Ново
teemzone Мажите Лудиот Коњ Вистинска Кожа Гроздобер Патент Размавта 15 Лаптоп Гласник Рамо Аташе Портфолио Адвокат Торба T8918

teemzone Мажите Лудиот Коњ Вистинска Кожа Гроздобер Патент Размавта 15 Лаптоп Гласник Рамо Аташе Портфолио Адвокат Торба T8918

Оценка на клиентот:
DEN 8016.00
DEN 4008.00 -50 %

Износ
Залиха


Опис
Точка законик : T8918
Предмет тип : гласник торба
Име : teemzone
Материјал : лудиот коњ кожа
Големина : 39cm*8см*29cm (15.35"*3.15"*11.42")
Боја : Темно кафе
Structur : Топ патент џеб со капак затворање.главниот дел with1 назад патент , 1 паричникот носителот,1 cellphont носителот,Гроздобер Мажите Лудиот Коњ Кожа Briefcase Чанта Гласник Рамо Торба за Лаптоп Размавта Џеб Гласник Патна Торба за мажи!

Карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Материјал Состав:
Лудиот Коњ Кожа
Надворешноста:
Размавта Џеб
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Објектот Должина:
39cm
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
T8918
Објектот Висина:
29cm
Се Справи Со/На Рака Тип:
Стигнале
Објектот Тежина:
1.1kg
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
teemzone
Објектот Ширина:
8cm
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Големина:
15 Inches
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Тип На Објект:
Чанти
Име:
teemzone
боја:
Темно Кафе
Материјал:
Лудиот Коњ Кожа
Големина:
39cm*8cm*29cm (15.35*3.15*11.42)
Објектот модел:
T8918
Тежина:
1100g

Производи во категоријата

ZLON Нов Стил за Мажи Лудиот Коњ Вистинска Кожа Гроздобер Aipper Еден Лаптоп Briefcase Гласник Рамо Аташе Tote Торба T8884

6000.00 -41 % DEN 3540.00

ОписТочка законик : T8884Предмет тип : briefcaseИме : teemzoneБоја : Кафе / БраунМатеријал : Лудиот коњ кожаГолемина : 38cm*8.5 cm*28.5 cm (14.96"*3.45"*11.22")

Мажите Вистинска Кожа Антички Ретро Бизнис Briefcase 14 Лаптоп Случај Аташе Портфолио Торба Еден Рамо Гласник Торба B260

4032.00 -49 % DEN 2056.00

големина : 36 *8*30cm(14*3*12inch)тежина за : 1.1 KGтоа може да се чува max 14inch лаптопбоја : лудиот коњ кожа браунбоја : лудиот коњ црна кожа

Мажите Вистинска Кожа Антички Стил Голем Капацитет Briefcase Бизнис 15.6 Лаптоп Случаи Аташе Гласник Торба Портфолио 1031

9840.00 -48 % DEN 5117.00

димензии : 40cm x 15cm×30cm (16"×6"×12")тежина за 2.0 kg100% се направени од вистинска кожа , врвот кожа , со врвен квалитет ! (се забелешка рака не се 100% кожа , тоа е кожа+памук)тоа може да се чува max 16inch лаптоп

Гаранција За Природни Вистинска Кожа Мажите Briefcase Едноставен, Но Мода Се Мажи Кожна Чанта 14 Лаптоп Торба Бизнис Чанти

5260.80 -48 % DEN 2736.00

100% Гаранција За Природни Вистинска Кожа Мажите Briefcase Едноставен, Но Мода Се Мажи Кожна Чанта Црна Бизнис ЧантиСакате Природен Cowskin Мажите Briefcase Може да ви Донесе Многу поудобно и Успех!Фабриката Директно Продажба,Целата Продажба Конкурентна Цена!

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.