• Ново
струг додатоци 3 вилица чак k11 160mm K11-160 струг чак машина додатоци за diy метал струг

струг додатоци 3 вилица чак k11 160mm K11-160 струг чак машина додатоци за diy метал струг

Оценка на клиентот:
DEN 3360.00
DEN 3192.00 -5 %

Износ
Залиха


струг додатоци 3 вилица чак k11 160 струг чак машина додатоци за diy метал струг

Карактеристики

Бренд Име:
JINSLU
моќност:
упатство
Број На Модел На:
K11-160
Број на Вилиците:
3

Производи во категоријата

4 Вилица Струг Чак 37mm 11mm месо тело Мини Чак 4 канџи чак за дрво струг машина,месо тело со дијаметар 5mm 8мм 10мм дупка

1371.36 -27 % DEN 1001.00

Цртичка 4 Вилица Струг Чак 37mm 11mm месо тело Мини Чак 4 канџи чак за дрво струг машина,месо тело со дијаметар 5mm 8мм 10мм дупка1setx завртки1x чак 4 канџи1x клуч

K11 250 три-вилицата само-centring чак,чак за машини

6183.36 -5 % DEN 5874.00

K11 250 тривилицата самоcentring чак,чак за машини1.K11 Тип Тривилицата Самоcentring Chucks Цилиндар Центар за монтажаНа chucks од овој тип се монтирани да се вртат носот преку адаптација прирабница,се обезбедени со сет на интерни вилици и збир на надворешни оние,чак со / C имаат две парчиња на вилицата,како и меки и вилиците се нудат на кориснички барања.2.Пакување листа : чак*1pcsнадворешни вилици*1 сетчак клуч*1 bucsocket head кап завртки*1 bucработата настава*1 примерок

CNC оска 4 5 оска Ротари оска со чак табела за cnc мелење машина

27657.60 -27 % DEN 20190.00

На aixs, Б оска на ротација на оската со чак со масаСпецификации : На 4то оска гравирање машина, 5 th оскаЧетвртата оска cid : 8 : 1 (57 две фаза 3А stepper мотор)Петтиот оска за намалување на односот : 6 : 1 (57 две фаза 3А stepper мотор)Чак : 100mm 3jawТабела големина : 100 MM * 125 MMЦентар висина : 98 MMДимензии : Должина Ширина 440 MM * 150 MM* 160 MM *Тежина : 13 KGПлаќање1.Ве молиме да направи плаќање преку Обезбеди плаќање однапред...

ER32 CNC Пролет Collet 14 до 20mm Манган Челик ER32 Пролет Чак За CNC фреза, Внатрешниот Daimeter: 14-20mm

386.88 -5 % DEN 368.00

CNC ER32 Пролет ColletМатеријал : Манган ЧеликНадворешен Дијаметар : 33mmВисина : 40mmВнатрешниот Daimeter : 14 за 20mm ( ве Молиме изберете што треба внатрешниот понесе големина.)Цената е 1 парчиња.Бесплатен Превозот...

MT2 да MT3 Tailstock Коси Адаптер Коси Намалување Вежба Чак Ракав 4.4

DEN 515.52

Име на производ Намалување Вежба Ракав Тип MT2 да MT3 Адаптер Дијаметар 25mm / 1" Адаптер Крајот Дупка Кол 17mm / 0.67" од Страна Дупка Големина 21x 7.5 mm / 0.83" x 0.3"(L*W) Совет Големина 20 х 19 х 8мм / 0.8" x 0.75" x 0.31"(L*W*T) Вкупна Должина 113mm / 4.4" Материјал Метална Боја Сребрена на Ѕвонење, Црна

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.