• Ново
Креативни Силикони Кратуна Чај Infuser Diffuser Лабава Чај Лист Синџир Цедилка Билен Зачин Филтер

Креативни Силикони Кратуна Чај Infuser Diffuser Лабава Чај Лист Синџир Цедилка Билен Зачин Филтер

Оценка на клиентот:
DEN 4704.00
DEN 3763.00 -20 %

Износ
Залиха


Креативни Силикони Кратуна Чај Infuser Diffuser Лабава Чај Лист Синџир Цедилка Билен Зачин Филтер
Состојба Сосема Нов &Високо Квалитетен Материјал Храна одделение силиконски Големина 6 * 5cm/2.4 * 2in Карактеристики Храна одделение безопасни силика гел материјал, тоа 's innocuous на луѓето. Одлична алатка за мешање на различни вкус заедно кога ќе се прави чај. Овој чај infuser може да се користи за лабава лист чај во teapot, teacup.итн. Симпатична модел чај Цедилка ќе ни помогне да уживаат во пријатен и богат teatime секојдневно. Боја Црвена/Жолта Опционален Пакет 1 * Чај Цедилка Забелешка 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Боите може да биде малку поинаква од оние екранот, pls се разбере.
Продавачот Ветувам Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX , DHL, 1 5 - 4 5 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.). 3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет. ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!

Карактеристики

Материјал:
Силикони
Бренд Име:
Мене Пред Вас

Производи во категоријата

Богатство Кутија Во Облик На Силиконски Чај Infuser Храна Одделение Чај Филтер Цедилка Colander Лабава Лист Билен Зачин Подготовка Алатки Teaware

125.76 -24 % DEN 96.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Пополни чај и и се потопи тоа длабоко.Направени од храна одделение силиконски, тоа е нетоксичен, безбеден и еколошки.Се на убава форма, тоа ви нуди добро чувство.Спецификации : Материјал : силиконПроизвод Големина(Прибл.) : Должина * Ширина * Висина : 47 * 27 * 34mm / 1.85 * 1.06 * 1.34 воAnswer : ___________________________ Note : Оперативен температура : 40 ~ 230 целзиусови степениЌе има некоја грешка од 13мм поради прирачник за мерење.Сликата може да не ги одразуваат фактичката бојата на објектот, како резултат на различните екранот и различни осветлување...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.