• Ново
Продажба 2 Парчиња Месинг Y-Форма на 3 Начини Црево Barb Адаптер за Монтирање Цевки за 6mm Цевка

Продажба 2 Парчиња Месинг Y-Форма на 3 Начини Црево Barb Адаптер за Монтирање Цевки за 6mm Цевка

Оценка на клиентот:
DEN 54.24

Износ
Залиха

Топла 2 Парчиња Месинг Y-Форма на 3 Начини Црево Barb Адаптер за Монтирање Цевки за 6mm Цевка
Таа е наменета за користење за да се поврзете со полиетилен, најлон и СТП цевки. Едноставно им помогнам во дизајн за поврзување на цевка и да се обезбеди безбедна конекција, не бара дополнителни запечатување. Овој Брз фитинзи се користи само за индустриски автоматски апарати и не може да се примени на било кој лек опрема. Таа е наменета за користење за да се поврзете со полиетилен, најлон и СТП цевки.
Едноставно им помогнам во дизајн за поврзување на цевка и да се обезбеди безбедна конекција, не бара дополнителни запечатување.
Овој Брз фитинзи се користи само за индустриски автоматски апарати и не може да се примени на било кој лек опрема.
Име На Производ : Брз Фитинзи;
Дизајн : Y Форма, 3 Начини
Тип : 6mm да 6mm;
Материјал : Месинг
Димензии (Прибл.) : 4 x 4 x 0.9 cm/ 1.6" x 1.6" x 0.35"(L*W*T);
Боја : Злато На Ѕвонење
Тежина : 19g
Пакет Содржина : - 2 x Пневматски Брз Фитинзи
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.

Карактеристики

Бренд Име:
GX.Diffuser

Производи во категоријата

1/2 Машки Конец - 1/4 OD PE Цевка Цевка Црево Фитинг Лактот Брз Полнач Аквариум RO Вода Филтер Реверзна Осмоза Систем

DEN 11.52

Име : Лактот Брз ПолначМатеријал : ПОМ( Polyoxymethylene )Големина : 1 / 2" машки конец 1 / 4" OD ЦевкаКликнете на фотографијата за да пронајдете повеќе ви се допаѓа :

Бесплатен превозот ! МЈ-KG1-G1 Директно Преку Пластични Микро проток на вода Вентил цевка конектор вклучите пумпа за вода

DEN 960.00

Нов ЈП, Апсолутна Avirulent Insipidity, слаба киселина и алкално отпор, може да се користи во чиста вода начин .Перформанси : 1 : Добро запечатување, висок притисок отпор, нема истекување.2 : Висока температура отпорни, долго користење температура е 110 степени, ниска температура и 40 степени.3 : Притисок.4 : се Реши на бакар заеднички деформација и пластични цевки и алуминиум цевка не се синхронизирани.5 : нетоксични здравје.6 : Лесен за инсталација, сигурна конекција, удобен, економски и практични.7 : Погоден за сите видови на хард црево (алуминиумпластична цевка, PEX цевка, ЈП RT, ПВЦ цевки, како што се топла вода цевка, соларни цевка, гас цевка, климатизација воздушниот компресор има настапувано трахеални, итн.).Сите големина е достапнаВе молиме имајте во предвид дека сите големината на податоци е за најмалите од дијаметарот на barb...

2 парчиња Композитни Y Конектор Притисни Во Фитинг Цевка OD 5/16 X NPT 1/4 1/8 3/8 1/2 Страна внатрешната нишка Брз

DEN 467.52

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариСпецификацииОперативен Притисок : 0 150 PSI 0 990 kpaВакуум : 0 29.5 во Хг 750 мм ХгОперативен Температура : 0 60 °C 32 да 140 FЛактите : Зглобот (Ротираат 360°)Примена : ВоздухСе препорачува Цевки Материјал : Полиуретан, Најлон, Полиетилен и Полипропилен.Материјал на Градба : Пластична Тело : PBT (Polybutylene терефталат)Метално Тело : Никел Позлатен МесингКопче за пуштање : ПОМ (Поли oxy метиленско кополимер)Контрола Прстен : Нерѓосувачки ЧеликТема Пломби : ТефлонОПрстен : NBR (BunaN)Цевки Големина Толеранција Барања : Полиуретански Цевки : наведени фитинг големина ± 0.004 max...

Бесплатен превозот ! МЈ-K20-K20 20мм до 20mm Директно Преку Пластични Микро проток на вода Вентил цевка цевка конектор

720.00 -5 % DEN 684.00

Нов ЈП, Апсолутна Avirulent Insipidity, слаба киселина и алкално отпор, може да се користи во чиста вода начин .Перформанси : 1 : Добро запечатување, висок притисок отпор, нема истекување.2 : Висока температура отпорни, долго користење температура е 110 степени, ниска температура и 40 степени.3 : Притисок.4 : се Реши на бакар заеднички деформација и пластични цевки и алуминиум цевка не се синхронизирани.5 : нетоксични здравје.6 : Лесен за инсталација, сигурна конекција, удобен, економски и практични.7 : Погоден за сите видови на хард црево (алуминиумпластична цевка, PEX цевка, ЈП RT, ПВЦ цевки, како што се топла вода цевка, соларни цевка, гас цевка, климатизација воздушниот компресор има настапувано трахеални, итн.).Сите големина е достапнаВе молиме имајте во предвид дека сите големината на податоци е за најмалите од дијаметарот на barb...

102MM to63MM 4 да 2-1/2 Санитарен Ferrule Редуктор Фитинг SS316 Три Менгеме Тип

1213.44 -5 % DEN 1153.00

Други големина е на располагање премногу,ве молиме кликнете на слики за да ги најдете Карактеристики : Brand NewМатеријал : SS316 Одделение од Нерѓосувачки ЧеликТип : Ferrule Редуктор Податоци Лист : Цевка ОД Ferrule OD се Вклопува Трименгеме 19 MM 50.5 1.5 MM" 25ММ 50.5 1.5 MM" 32МИЛИМЕТРИ 50.5 1.5 MM" 38 MM 50.5 1.5 MM" 45 MM 64 MM 2" 51 MM 64 MM 2" 57 MM 77 MM 2.5" 63 MM 77 MM 2.5" 76 MM 89 MM 3" 89 MM 102 MM 3.5" 102 MM 115 MM 4"Големината покажува Цевка OD(Проток OD), Не прирабница(ferrule) OD, на прирабница(ferrule) OD ќе биде 1 / 2"(12.7 MM) големина нагоре.Пакет Се Вклучени : 1 x 102mm да 63mm Санитарни Ferrule Редуктор Фитинг

1/4 OD Цевка * 1/8 Машки Брзо се Поврзете Лактот Машки BSP Цевка RO Вода Систем Без проблеми На Нут

DEN 2.88

Големина : 1 / 4" OD Цевка * 1 / 8"МашкиПредмет : Машки Лактот Брзо Се Поврзете Монтирање.Материјал : ПОМ(Polyoxymethylene)Апликации : се Применува за Реверзна Осмоза Вода Систем и Домување Во Линија Филтри ИТН.

33-57mm, од не 'Рѓосувачки Челик Прилагодливи Цевки, Црева се Стега Обрачот, со Дијаметар од не' Рѓосувачки Челик Обрачот Црв Вози Црево Стегач Прстен, 10 компјутери

450.72 -10 % DEN 406.00

Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Цевки, Црева се Стега Обрачот Спречи црево истиснување преку црв опрема слотови на меки црева со овие Нерѓосувачки Челик Црево Стегач...

5pcs 25мм Внатрешен Дијаметар 90 степени Лактот ПВЦ Цевки Конектори Фитинзи

391.68 -16 % DEN 329.00

Спецификација : Име На Производ Цевка Конектор Тип 90° Лактот Дупка Внатрешна Кол (Прибл.) 25мм / 0.98" Вкупната Големина (Прибл.) 30 x 46mm / 1.18" x 1.8" (D*H) Материјал PVCU Боја Бела Тежина 130g Пакет Содржина 5 x Цевки КонекториОпис : PVCU адаптери со 90 степен лактот форма...

Притисни за Брзо Допир за да се Поврзете Заеднички 1/4 OD Цевка Пневматски Крстот Унија Фитинг

DEN 311.52

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.)Притисни за Брзо Допир за да се Поврзете Заеднички 1 / 4" OD Цевка Пневматски Крстот Унија Фитинг Materies : пластика...

Дувачкиот Цевка Блиску Брадавица Фитинг 3/4 Машки NPT

DEN 575.52

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.) Дувачкиот Цевка Блиску Брадавица Фитинг 3 / 4" Машки NPT Materies : Месинг...

3/4 BSP Машки Конец 201 од не ' Рѓосувачки Челик Цевки Countersunk Plug Хексадецимален Главата Штекер Цевка Фитинзи Крајот Капа

DEN 26.88

Материјал : 201 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликТип На Врска : МашкиТема : 3 / 4 инчиАко ви треба други конектор и цевка, ве молиме слободно контактирајте со нас или посетете ја нашата продавница.​Кликнете на фотографијата за да пронајдете повеќе ќе ne ед :

1.5 Три Менгеме x 1 BSP женски навој, од не ' Рѓосувачки Челик 304

300.48 -8 % DEN 276.00

датум на состојба : Женски Навој(А) Ferrule Големина(Б) Одговара на Трименгеме 1 / 2" DN15 50.5 1.5 MM" 3 / 4" DN20 50.5 1.5 MM" 1" DN25 50.5 1.5 MM" 11 / 4" DN32 64 MM 2" 11 / 2" DN40 64 MM 2" 2" DN50 77.5 MM 2.5"Answer : ___________________________ NOTE : ова е BSP конец, 1" DN25 НЕ е 1 инч, тоа не е 25мм...

2 ПАРЧИЊА Црево ID 5/16 3/8 и 1/8 1/4 3/8 1/2 Машки NPT Месинг Цевка Црево Фитинг Barb Спојка Адаптер за Гориво Гас Вода

DEN 95.52

2 ПАРЧИЊА Црево ID 5 / 16" 3 / 8" и 1 / 8" 1 / 4" 3 / 8" 1 / 2" Машки NPT Месинг Цевка Црево Фитинг Barb Спојка Адаптер за Гориво Гас ВодаМатеријал : Месинг CA360 ДРУГИ ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ КАКО ШТО СЛЕДУВА : Плаќања1...

L Тип на 304 Нерѓосувачки Челични Цевки Вклучите Лактот Конектор 3/4 да 3/4 Женски BSP Тема за Вода Гориво Гас Цевка

DEN 93.12

Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликКонекција : женскиТип : ЛактотТема : 3 / 4 инчи BSPАко ви треба други конектор и цевка, ве молиме слободно контактирајте со нас или посетете ја нашата продавница.​Кликнете на фотографијата за да пронајдете повеќе ќе ne ед :

1/2 Машки да 1/2 Женски BSP Тема 70mm Продолжување Цевка Еднакви Цевки Вклучите 201 од не ' Рѓосувачки Челик Црева Директно Конектор

DEN 62.40

Материјал : 201 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликOD : 1 / 2 машки да 1 / 2 женски 70mm​Ако ви треба други конектор и цевка, ве молиме слободно контактирајте со нас или посетете ја нашата продавница.Ви благодариме за доаѓање.Кликнете на фотографијата за да пронајдете повеќе ќе ne ед :

38mm на 32-милиметри 1.5 1.25 Санитарен Заварување Редуктор Цевки, Фитинзи SS304 Нерѓосувачки Челик Заварување Санитарни Фитинзи WR38-32

DEN 194.88

38mm на 32милиметри 1.5" 1.25" Санитарен Заварување Редуктор Цевки, Фитинзи SS304 Нерѓосувачки Челик Заварување Санитарни ФитинзиEMS,DHL,UPSот,Fed Ex,ТНТ,Кина Пост,Eпакет Ние брод во светот од страна на EMS,DHL,UPSот,Fed Ex,ТНТ,Кина Пост,Eпакет и така натаму...

Дувачкиот Цевка 2-1/2 Долго Брадавица Фитинг 3/8 Машки NPT Воздух Вода

DEN 623.52

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.) Дувачкиот Цевка 21 / 2" Долго Брадавица Фитинг 3 / 8 Машки NPT Воздух Вода Materies : Месинг...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.