• Ново
бесплатен превозот 1/4BSPT x 6mm/8мм/10мм/Двојно Ferrule Цевка Цевка Фитинзи Навој Машки Конектор Нерѓосувачки Челик СВ 304

бесплатен превозот 1/4BSPT x 6mm/8мм/10мм/Двојно Ferrule Цевка Цевка Фитинзи Навој Машки Конектор Нерѓосувачки Челик СВ 304

Оценка на клиентот:
DEN 187.20
DEN 187.00 -0 %

Износ
Залиха


тоа е многу густа и квалитетот е многу добар

Карактеристики

боја:
6mm, 8mm, 10мм, 12mm
Техника:
Кастинг
Тип:
Капа
Бренд Име:
HB
врска:
Машки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Глава Кодот:
Круг

Производи во категоријата

Freeshipping 2 парчиња/лот 2 Три Менгеме одговара 64mm Ferrule O/D 304 од не ' Рѓосувачки Челик Санитарни Фитинг Стегач За Homebrew Дневник Производ

705.12 -6 % DEN 663.00

Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликОбработка метод : КастингСодржината на никел од Три Менгеме : 7.8%.Може Да Се Примени На Фармацевтската И Прехранбената Индустрија!Оценка на квалитетот : Хигиена одделение,СанитаренКонекција : 2" Три МенгемеFerrule O / D : 64mmСекој Обид За 1 КОМПЈУТЕР!Answer : ___________________________ NOTE : Ние, исто така, имаат и други релевантни производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Висок Квалитет на IBC Tote Резервоар за Храна Одделение Мозоци Адаптер 2.36 Крупни Нишка За 12mm Црево Тапа Вентил 1A50897

154.08 -26 % DEN 114.00

Карактеристики : (Апсолутно НЕМА Потреба За Дополнителни Месинг Адаптер за Да се Прилагодат На Градина Црево) Ова е ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ Адаптер...

MEGAIRON Сосема Нов Висок Квалитет 1-1/4 Нишка Цевка Фитинзи Еден Машки Нерѓосувачки Челик SS304 Нов Висок Квалитет

132.48 -10 % DEN 119.00

11 / 4" Еден Машки Навој од Нерѓосувачки Челик Цевководни Фитинзи SS304 Карактеристики : Облик : Навој Цевка (Машки ) Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки челик Мерење : 11 / 4" Други големина е на располагање премногу,ве молиме проверете во нашата продавница Пакет се Вклучуваат : 1 парче x Еден Машки Навој Монтирање Цевки од не ' Рѓосувачки Челик SS304

Дувачкиот Цевка 3-1/2 Долго Брадавиците Фитинг 3/4 Машки NPT Воздух Вода

DEN 767.52

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.) Дувачкиот Цевка 31 / 2" Долго Брадавиците Фитинг 3 / 4" Машки NPT Воздух Вода Materies : Месинг...

20mm ПВЦ Tee 3 Начин Вода Цевка Цевка Адаптер Конектори Бела 5 Компјутери

154.08 -15 % DEN 131.00

Име на производ : Цевки Конектори;Тип : 3 начинАдаптер За Внатрешна Кол (Прибл.) : 20mm / 0.787";Вкупната Големина (Прибл.) : 53 x 40 x 29mm / 2.1" x 1.6" x 1.1"(L*W*H)Материјал : ПВЦ;Боја : БелаТежина : 84gПакет Содржина : 5 x Цевки Конектори ПВЦ цевки вклучите адаптер 3 начин форма.Мазна внатрешност резултира со понизок притисок на косата и поголем волумен.Одлично за водовод систем.Адаптер За Внатрешна Кол (Прибл.) : 20mm / 0.787";Вкупната Големина (Прибл.) : 53 x 40 x 29mm / 2.1" x 1.6" x 1.1"(L*W*H)Боја : Бела

Притисни за да го Поврзете Заеднички 3/16 OD Цевка Пневматски Крстот Унија Фитинг

DEN 383.52

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.)Притисни за да го Поврзете Заеднички 3 / 16" OD Цевка Пневматски Крстот Унија Фитинг Materies : пластика...

3/4(19mm)OD 50.5 Висок Квалитет на Протокот пред Стакло Dioptr Поглед Кула пред Стакло Нерѓосувачки Steel304 Санитарни Фитинг

DEN 1632.00

3 / 4"(19mm) OD 50.5 Висок Квалитет на Протокот пред Стакло Dioptr, Пред Кула, пред Стакло Нерѓосувачки Steel304, Санитарни Фитинг

Дувачкиот Цевка 3 Долго Брадавица Фитинг 1-1/4 Машки NPT Воздух Вода

DEN 863.52

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.) Дувачкиот Цевка 3" Долго Брадавица Фитинг 11 / 4" Машки NPT Воздух Вода Materies : Месинг...

MEGAIRON 2 OD 51mm Квалитет Санитарни Заварување TEE 3 Начин на Монтирање Цевки од не ' Рѓосувачки Челик SS316 Цевка Дебелина од 1,5 mm

DEN 431.52

Карактеристики : Б ранд Ново Тело материјал : не 'Рѓосувачки Челик 316 Висок Притисок Трајни Дебелина на Ѕид : Од 19 MM да 51 MM (1.5 ММ) Од 57 MM да 102 MM(2 MM) Пакет се Вклучени : 1 парче x 51 mm 2" Санитарен Заварување TEE 3 Начин на Монтирање Цевки од не ' Рѓосувачки Челик SS316

MEGAIRON 32-МИЛИМЕТРИ до 25ММ 1.25to1 Санитарен Заварување Редуктор Цевки, фасонски Делови од не ' Рѓосувачки Челик SS316

158.40 -10 % DEN 143.00

32МИЛИМЕТРИ до 25ММ 1.25"to1" Санитарен Заварување Редуктор Цевки, фасонски Делови од не ' Рѓосувачки Челик SS316 Карактеристики : Brand NewТело материјал : не ' Рѓосувачки Челик 316Висок Притисок ТрајниДебелина на ѕид : 1.53 MM (зголемување со OD)Пакет се Вклучени : 1 Парче Санитарни Заварување Редуктор SS316

бесплатен превозот 6MM да 3/8 Пневматски Цевка Притисни Во 3/8 инчи Нишка Еден Допир Брзо Монтирање Заеднички Конектори Машки Директно Унија

235.20 -5 % DEN 224.00

на овој линк е PC6 MM 03(3 / 8) има настапувано трахеални надворешен дијаметар е 6mm, надворешните темата е за 16mm

MEGAIRON 1/4 6mm од не ' Рѓосувачки Челик 304 Двојно Ferrule Машки Конектор се Состојат од Ореви Цевка Фитинг

125.28 -20 % DEN 100.00

1 / 4" x 6 MM Двојно Ferrule Цевка Цевка Фитинзи Навој Машки Конектор не 'Рѓосувачки Челик 304 Карактеристики : Облик : Двојно Ferrule Цевки Вклучите (Машки) Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки челик Мерење : 1 / 4" x 6 MM Други големина е на располагање премногу,ве молиме проверете во нашата продавница Пакет се Вклучуваат : 1 парче x Двојно Ferrule Цевки Вклучите Машки Конектор

1/4 OD Цевка * 1/8 Машки Брзо се Поврзете Лактот Машки BSP Цевка RO Вода Систем Без проблеми На Нут

DEN 2.88

Големина : 1 / 4" OD Цевка * 1 / 8"МашкиПредмет : Машки Лактот Брзо Се Поврзете Монтирање.Материјал : ПОМ(Polyoxymethylene)Апликации : се Применува за Реверзна Осмоза Вода Систем и Домување Во Линија Филтри ИТН.

Дувачкиот Цевка 2-1/2 Долго Брадавица Фитинг 3/8 Машки NPT Воздух Вода

DEN 623.52

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.) Дувачкиот Цевка 21 / 2" Долго Брадавица Фитинг 3 / 8 Машки NPT Воздух Вода Materies : Месинг...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.