• Ново
бесплатен превозот 1/8BSPT x 6mm/8мм/10мм/12mm Двојно Ferrule Цевка Цевка Фитинзи Навој Машки Конектор Нерѓосувачки Челик СВ 304

бесплатен превозот 1/8BSPT x 6mm/8мм/10мм/12mm Двојно Ferrule Цевка Цевка Фитинзи Навој Машки Конектор Нерѓосувачки Челик СВ 304

Оценка на клиентот:
DEN 235.20
DEN 224.00 -5 %

Износ
Залиха


тоа е многу густа и квалитетот е многу добар

Карактеристики

боја:
6mm, 8mm, 10мм, 12mm
Техника:
Кастинг
Тип:
Капа
Бренд Име:
HB
врска:
Машки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Глава Кодот:
Круг

Производи во категоријата

MEGAIRON 32-МИЛИМЕТРИ до 25ММ 1.25to1 Санитарен Заварување Редуктор Цевки, фасонски Делови од не ' Рѓосувачки Челик SS316

158.40 -10 % DEN 143.00

32МИЛИМЕТРИ до 25ММ 1.25"to1" Санитарен Заварување Редуктор Цевки, фасонски Делови од не ' Рѓосувачки Челик SS316 Карактеристики : Brand NewТело материјал : не ' Рѓосувачки Челик 316Висок Притисок ТрајниДебелина на ѕид : 1.53 MM (зголемување со OD)Пакет се Вклучени : 1 Парче Санитарни Заварување Редуктор SS316

3/4(19mm)OD 50.5 Висок Квалитет на Протокот пред Стакло Dioptr Поглед Кула пред Стакло Нерѓосувачки Steel304 Санитарни Фитинг

DEN 1632.00

3 / 4"(19mm) OD 50.5 Висок Квалитет на Протокот пред Стакло Dioptr, Пред Кула, пред Стакло Нерѓосувачки Steel304, Санитарни Фитинг

Дувачкиот Цевка 3 Долго Брадавица Фитинг 1-1/4 Машки NPT Воздух Вода

DEN 863.52

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.) Дувачкиот Цевка 3" Долго Брадавица Фитинг 11 / 4" Машки NPT Воздух Вода Materies : Месинг...

1/4 OD Цевка * 1/8 Машки Брзо се Поврзете Лактот Машки BSP Цевка RO Вода Систем Без проблеми На Нут

DEN 2.88

Големина : 1 / 4" OD Цевка * 1 / 8"МашкиПредмет : Машки Лактот Брзо Се Поврзете Монтирање.Материјал : ПОМ(Polyoxymethylene)Апликации : се Применува за Реверзна Осмоза Вода Систем и Домување Во Линија Филтри ИТН.

19mm Црево Barb Три Менгеме 50.5 mm Ferrule OD Санитарни Нерѓосувачки Челик Црева Спојка SS304

DEN 191.52

19mm Црево Barb Три Менгеме 50.5 mm Ferrule OD Санитарни Нерѓосувачки Челик Црева Спојка SS304Црево OD mmFerrule Големина(mm)Одговара заптивка Купи1050.519купи106451купи1250.519купи1950.519купи2550.525купи3250.532купи3850.538купи456445купи516451купи5777.557купи6377.563купи769176купи8910689купи108119108купиEMS,DHL,UPSот,Fed Ex,ТНТ,Кина Пост,Eпакет Ние брод во светот од страна на EMS,DHL,UPSот,Fed Ex,ТНТ,Кина Пост,Eпакет и така натаму...

бесплатен превозот 6MM да 3/8 Пневматски Цевка Притисни Во 3/8 инчи Нишка Еден Допир Брзо Монтирање Заеднички Конектори Машки Директно Унија

235.20 -5 % DEN 224.00

на овој линк е PC6 MM 03(3 / 8) има настапувано трахеални надворешен дијаметар е 6mm, надворешните темата е за 16mm

2 парчиња Композитни Y Конектор Притисни Во Фитинг Цевка OD 5/16 X NPT 1/4 1/8 3/8 1/2 Страна внатрешната нишка Брз

DEN 467.52

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариСпецификацииОперативен Притисок : 0 150 PSI 0 990 kpaВакуум : 0 29.5 во Хг 750 мм ХгОперативен Температура : 0 60 °C 32 да 140 FЛактите : Зглобот (Ротираат 360°)Примена : ВоздухСе препорачува Цевки Материјал : Полиуретан, Најлон, Полиетилен и Полипропилен.Материјал на Градба : Пластична Тело : PBT (Polybutylene терефталат)Метално Тело : Никел Позлатен МесингКопче за пуштање : ПОМ (Поли oxy метиленско кополимер)Контрола Прстен : Нерѓосувачки ЧеликТема Пломби : ТефлонОПрстен : NBR (BunaN)Цевки Големина Толеранција Барања : Полиуретански Цевки : наведени фитинг големина ± 0.004 max...

180 метар 1 тркалаат PU4*2,5 mm Пневматски Црева СТП Цевка ОД 4mm ID 2,5 mm Пластични Флексибилни Цевки, Цевки Полиуретан

652.32 -5 % DEN 620.00

PU4*2,5 mm Пневматски Црева СТП Цевка ОД 4mm ID 2,5 mm Пластични Флексибилни Цевки, Цевки ПолиуретанИме На ПроизводПолиуретански ЦевкаМоделPU0425МатеријалПолиуретан(СТП)ТечностВоздух / Вода / Noncorrosive маслоНадворешен Дијаметар4mmВнатре Дијаметар2.5 mmДолжината / многу1mБојаИзберете боја ви треба.Пакет Содржина1 метри x Полиуретан ЦевкаAnswer : ___________________________ Note : ова е продаден од страна метри,на пример, ако цел сина 7 метри.Тогаш Ние ќе ги намали 7 метри сина за вас.

Дувачкиот Цевка 3-1/2 Долго Брадавица Фитинг 2 Машки NPT Воздух Вода

DEN 767.52

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.) Дувачкиот Цевка 31 / 2" Долго Брадавица Фитинг 2" Машки NPT Воздух Вода Materies : Месинг...

Притисни за Брзо Допир за да се Поврзете Заеднички 1/4 OD Цевка Пневматски Крстот Унија Фитинг

DEN 311.52

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.)Притисни за Брзо Допир за да се Поврзете Заеднички 1 / 4" OD Цевка Пневматски Крстот Унија Фитинг Materies : пластика...

33-57mm, од не 'Рѓосувачки Челик Прилагодливи Цевки, Црева се Стега Обрачот, со Дијаметар од не' Рѓосувачки Челик Обрачот Црв Вози Црево Стегач Прстен, 10 компјутери

450.72 -10 % DEN 406.00

Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Цевки, Црева се Стега Обрачот Спречи црево истиснување преку црв опрема слотови на меки црева со овие Нерѓосувачки Челик Црево Стегач...

Дувачкиот Цевка 2-1/2 Долго Брадавица Фитинг 3/8 Машки NPT Воздух Вода

DEN 623.52

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.) Дувачкиот Цевка 21 / 2" Долго Брадавица Фитинг 3 / 8 Машки NPT Воздух Вода Materies : Месинг...

1 метар PU10*6.5 mm Пневматски Црева СТП Цевка ОД 10мм ID 6.5 mm Пластични Флексибилни Цевки, Цевки Полиуретан

25.92 -7 % DEN 24.00

1 метар PU10*6.5 mm Пневматски Црева СТП Цевка ОД 10мм ID 6.5 mm Пластични Флексибилни Цевки, Цевки ПолиуретанИме На ПроизводПолиуретански ЦевкаМоделPU1065МатеријалПолиуретан(СТП)ТечностВоздух / Вода / Noncorrosive маслоНадворешен Дијаметар10ммВнатре Дијаметар6.5 mmДолжината / многу1mБојаИзберете боја ви треба.Пакет Содржина1 метри x Полиуретан ЦевкаAnswer : ___________________________ Note : Ова е продаден од страна метри,на пример, ако цел сина 7 метри.Тогаш Ние ќе ги намали 7 метри сина за вас...

L Тип на 304 Нерѓосувачки Челични Цевки Вклучите Лактот Конектор 3/4 да 3/4 Женски BSP Тема за Вода Гориво Гас Цевка

DEN 93.12

Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликКонекција : женскиТип : ЛактотТема : 3 / 4 инчи BSPАко ви треба други конектор и цевка, ве молиме слободно контактирајте со нас или посетете ја нашата продавница.​Кликнете на фотографијата за да пронајдете повеќе ќе ne ед :

MEGAIRON 1/4 6mm од не ' Рѓосувачки Челик 304 Двојно Ferrule Машки Конектор се Состојат од Ореви Цевка Фитинг

125.28 -20 % DEN 100.00

1 / 4" x 6 MM Двојно Ferrule Цевка Цевка Фитинзи Навој Машки Конектор не 'Рѓосувачки Челик 304 Карактеристики : Облик : Двојно Ferrule Цевки Вклучите (Машки) Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки челик Мерење : 1 / 4" x 6 MM Други големина е на располагање премногу,ве молиме проверете во нашата продавница Пакет се Вклучуваат : 1 парче x Двојно Ferrule Цевки Вклучите Машки Конектор

Висок Квалитет на IBC Tote Резервоар за Храна Одделение Мозоци Адаптер 2.36 Крупни Нишка За 12mm Црево Тапа Вентил 1A50897

154.08 -26 % DEN 114.00

Карактеристики : (Апсолутно НЕМА Потреба За Дополнителни Месинг Адаптер за Да се Прилагодат На Градина Црево) Ова е ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ Адаптер...

1.5 Три Менгеме x 1 BSP женски навој, од не ' Рѓосувачки Челик 304

300.48 -8 % DEN 276.00

датум на состојба : Женски Навој(А) Ferrule Големина(Б) Одговара на Трименгеме 1 / 2" DN15 50.5 1.5 MM" 3 / 4" DN20 50.5 1.5 MM" 1" DN25 50.5 1.5 MM" 11 / 4" DN32 64 MM 2" 11 / 2" DN40 64 MM 2" 2" DN50 77.5 MM 2.5"Answer : ___________________________ NOTE : ова е BSP конец, 1" DN25 НЕ е 1 инч, тоа не е 25мм...

1/2 1 Женски BSP Внатрешната Нишка Цевка Еднакви Цевки Вклучите 304 од не ' Рѓосувачки Челик Црева Директно Конектор

DEN 120.48

Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликOD : 1 / 2 1 инч женски​Ако ви треба други конектор и цевка, ве молиме слободно контактирајте со нас или посетете ја нашата продавница.Ви благодариме за доаѓање.Кликнете на фотографијата за да пронајдете повеќе ќе ne ед :

Freeshipping 2 парчиња/лот 2 Три Менгеме одговара 64mm Ferrule O/D 304 од не ' Рѓосувачки Челик Санитарни Фитинг Стегач За Homebrew Дневник Производ

705.12 -6 % DEN 663.00

Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликОбработка метод : КастингСодржината на никел од Три Менгеме : 7.8%.Може Да Се Примени На Фармацевтската И Прехранбената Индустрија!Оценка на квалитетот : Хигиена одделение,СанитаренКонекција : 2" Три МенгемеFerrule O / D : 64mmСекој Обид За 1 КОМПЈУТЕР!Answer : ___________________________ NOTE : Ние, исто така, имаат и други релевантни производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

MEGAIRON 3.5 OD 89mm Санитарни Слепи Диск Страната Крајот Капи Блок Цевка Фитинзи SS316 се вклопува 3 Три Менгеме

479.52 -20 % DEN 384.00

89 MM 3.5" Санитарен Крајот Капа вклопува 3.5" TriМенгеме Ferrule Страната 102 MM Нерѓосувачки Челик SСВ 316 Функција : Brand NewТело материјал : не ' Рѓосувачки Челик 316Висок Притисок Трајни Податоци лист за секоја големина на : Крајот Капа ODFerrule ГолеминаОдговара На Крајот ЦевкаСе вклопува Тристегач38 MM50.5 MM1938 MM1.5"51 MM64 MM4551 MM2"63 MM76 MM5763 MM2.5"76 MM89 MM76 MM3"89 MM102 MM89 MM3.5"102 MM115 MM102 MM4"

MEGAIRON 1/2X3/8X1/2 Женски Навој Редуктор Tee Цевки Вклучите SS304

179.52 -20 % DEN 144.00

1 / 2"X1 / 4"X1 / 2" Женски Tee Навој Редуктор Цевки, Фитинзи F / F / F Карактеристики : Облик : Tee Навој Редуктор (Женски x Женски x Женски ) Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки челик Мерење : 1 / 2"X1 / 4"X1 / 2" Други големина е на располагање премногу,ве молиме проверете во нашата продавница Пакет се Вклучуваат : 1 парче x Женски Tee Навој Редуктор Цевки Вклучите СВ 304

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.