• Ново
Статички Женски Резервоарот за Чистење на Топката, од не ' Рѓосувачки Челик Фиксна ЦИП Чистење на Главата

Статички Женски Резервоарот за Чистење на Топката, од не ' Рѓосувачки Челик Фиксна ЦИП Чистење на Главата

Оценка на клиентот:
DEN 779.52

Износ
Залиха


Топла продажба :

Карактеристики

Тема Спецификација:
1-1/2, 1/2, 3/4, 2, 1
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
врска:
Женски
Број На Модел На:
TCN0141
Техника:
Кован
Глава Кодот:
Круг
Тип:
Чистење Топка
Материјал:
SS304
врска:
женски навој

Производи во категоријата

MEGAIRON 1 25мм Санитарни Заварување Лактот Цевки Вклучите 45 Степен Нерѓосувачки Челик SUS SS316

116.64 -10 % DEN 105.00

1" 25мм Санитарни Заварување Лактот Цевки Вклучите 45 Степен Нерѓосувачки Челик SSS316 Карактеристики : Brand New Тело материјал : не ' Рѓосувачки Челик 316 Висок Притисок Трајни Дебелина на Ѕид : Од 19 MM да 51 MM : 1.5 MMОд 57 MM да 102 MM : 2 MM Пакет се Вклучени : 1 парче x Санитарни Заварување Лактот Цевки Вклучите 45 Степен од не ' Рѓосувачки Челик 316

MEGAIRON 3.5 OD 89mm Санитарни Слепи Диск Страната Крајот Капи Блок Цевка Фитинзи SS316 се вклопува 3 Три Менгеме

479.52 -20 % DEN 384.00

89 MM 3.5" Санитарен Крајот Капа вклопува 3.5" TriМенгеме Ferrule Страната 102 MM Нерѓосувачки Челик SСВ 316 Функција : Brand NewТело материјал : не ' Рѓосувачки Челик 316Висок Притисок Трајни Податоци лист за секоја големина на : Крајот Капа ODFerrule ГолеминаОдговара На Крајот ЦевкаСе вклопува Тристегач38 MM50.5 MM1938 MM1.5"51 MM64 MM4551 MM2"63 MM76 MM5763 MM2.5"76 MM89 MM76 MM3"89 MM102 MM89 MM3.5"102 MM115 MM102 MM4"

Бесплатен превозот ! МЈ-K20-K20 20мм до 20mm Директно Преку Пластични Микро проток на вода Вентил цевка цевка конектор

720.00 -5 % DEN 684.00

Нов ЈП, Апсолутна Avirulent Insipidity, слаба киселина и алкално отпор, може да се користи во чиста вода начин .Перформанси : 1 : Добро запечатување, висок притисок отпор, нема истекување.2 : Висока температура отпорни, долго користење температура е 110 степени, ниска температура и 40 степени.3 : Притисок.4 : се Реши на бакар заеднички деформација и пластични цевки и алуминиум цевка не се синхронизирани.5 : нетоксични здравје.6 : Лесен за инсталација, сигурна конекција, удобен, економски и практични.7 : Погоден за сите видови на хард црево (алуминиумпластична цевка, PEX цевка, ЈП RT, ПВЦ цевки, како што се топла вода цевка, соларни цевка, гас цевка, климатизација воздушниот компресор има настапувано трахеални, итн.).Сите големина е достапнаВе молиме имајте во предвид дека сите големината на податоци е за најмалите од дијаметарот на barb...

1.5 Три Менгеме x 1 BSP женски навој, од не ' Рѓосувачки Челик 304

300.48 -8 % DEN 276.00

датум на состојба : Женски Навој(А) Ferrule Големина(Б) Одговара на Трименгеме 1 / 2" DN15 50.5 1.5 MM" 3 / 4" DN20 50.5 1.5 MM" 1" DN25 50.5 1.5 MM" 11 / 4" DN32 64 MM 2" 11 / 2" DN40 64 MM 2" 2" DN50 77.5 MM 2.5"Answer : ___________________________ NOTE : ова е BSP конец, 1" DN25 НЕ е 1 инч, тоа не е 25мм...

Бесплатен превозот ! МЈ-K10-G3/4 Микро проток на вода Вентил цевка фитинзи унија конектор Машки конец PP материјал вода намалување на вентил

DEN 864.00

Нов ЈП, Апсолутна Avirulent Insipidity, слаба киселина и алкално отпор, може да се користи во чиста вода начин .Перформанси : 1 : Добро запечатување, висок притисок отпор, нема истекување.2 : Висока температура отпорни, долго користење температура е 110 степени, ниска температура и 40 степени.3 : Притисок.4 : се Реши на бакар заеднички деформација и пластични цевки и алуминиум цевка не се синхронизирани.5 : нетоксични здравје.6 : Лесен за инсталација, сигурна конекција, удобен, економски и практични.7 : Погоден за сите видови на хард црево (алуминиумпластична цевка, PEX цевка, ЈП RT, ПВЦ цевки, како што се топла вода цевка, соларни цевка, гас цевка, климатизација воздушниот компресор има настапувано трахеални, итн.).Сите големина е достапнаВе молиме имајте во предвид дека сите големината на податоци е за најмалите од дијаметарот на barb...

Freeshipping 2 парчиња/лот 2 Три Менгеме одговара 64mm Ferrule O/D 304 од не ' Рѓосувачки Челик Санитарни Фитинг Стегач За Homebrew Дневник Производ

705.12 -6 % DEN 663.00

Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликОбработка метод : КастингСодржината на никел од Три Менгеме : 7.8%.Може Да Се Примени На Фармацевтската И Прехранбената Индустрија!Оценка на квалитетот : Хигиена одделение,СанитаренКонекција : 2" Три МенгемеFerrule O / D : 64mmСекој Обид За 1 КОМПЈУТЕР!Answer : ___________________________ NOTE : Ние, исто така, имаат и други релевантни производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

5pcs 25мм Внатрешен Дијаметар 90 степени Лактот ПВЦ Цевки Конектори Фитинзи

391.68 -16 % DEN 329.00

Спецификација : Име На Производ Цевка Конектор Тип 90° Лактот Дупка Внатрешна Кол (Прибл.) 25мм / 0.98" Вкупната Големина (Прибл.) 30 x 46mm / 1.18" x 1.8" (D*H) Материјал PVCU Боја Бела Тежина 130g Пакет Содржина 5 x Цевки КонекториОпис : PVCU адаптери со 90 степен лактот форма...

3/4(19mm)OD 50.5 Висок Квалитет на Протокот пред Стакло Dioptr Поглед Кула пред Стакло Нерѓосувачки Steel304 Санитарни Фитинг

DEN 1632.00

3 / 4"(19mm) OD 50.5 Висок Квалитет на Протокот пред Стакло Dioptr, Пред Кула, пред Стакло Нерѓосувачки Steel304, Санитарни Фитинг

180 метар 1 тркалаат PU4*2,5 mm Пневматски Црева СТП Цевка ОД 4mm ID 2,5 mm Пластични Флексибилни Цевки, Цевки Полиуретан

652.32 -5 % DEN 620.00

PU4*2,5 mm Пневматски Црева СТП Цевка ОД 4mm ID 2,5 mm Пластични Флексибилни Цевки, Цевки ПолиуретанИме На ПроизводПолиуретански ЦевкаМоделPU0425МатеријалПолиуретан(СТП)ТечностВоздух / Вода / Noncorrosive маслоНадворешен Дијаметар4mmВнатре Дијаметар2.5 mmДолжината / многу1mБојаИзберете боја ви треба.Пакет Содржина1 метри x Полиуретан ЦевкаAnswer : ___________________________ Note : ова е продаден од страна метри,на пример, ако цел сина 7 метри.Тогаш Ние ќе ги намали 7 метри сина за вас.

Дувачкиот Цевка 2-1/2 Долго Брадавица Фитинг 3/8 Машки NPT Воздух Вода

DEN 623.52

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.) Дувачкиот Цевка 21 / 2" Долго Брадавица Фитинг 3 / 8 Машки NPT Воздух Вода Materies : Месинг...

2 парчиња Композитни Y Конектор Притисни Во Фитинг Цевка OD 5/16 X NPT 1/4 1/8 3/8 1/2 Страна внатрешната нишка Брз

DEN 467.52

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариСпецификацииОперативен Притисок : 0 150 PSI 0 990 kpaВакуум : 0 29.5 во Хг 750 мм ХгОперативен Температура : 0 60 °C 32 да 140 FЛактите : Зглобот (Ротираат 360°)Примена : ВоздухСе препорачува Цевки Материјал : Полиуретан, Најлон, Полиетилен и Полипропилен.Материјал на Градба : Пластична Тело : PBT (Polybutylene терефталат)Метално Тело : Никел Позлатен МесингКопче за пуштање : ПОМ (Поли oxy метиленско кополимер)Контрола Прстен : Нерѓосувачки ЧеликТема Пломби : ТефлонОПрстен : NBR (BunaN)Цевки Големина Толеранција Барања : Полиуретански Цевки : наведени фитинг големина ± 0.004 max...

MEGAIRON 2 OD 51mm Квалитет Санитарни Заварување TEE 3 Начин на Монтирање Цевки од не ' Рѓосувачки Челик SS316 Цевка Дебелина од 1,5 mm

DEN 431.52

Карактеристики : Б ранд Ново Тело материјал : не 'Рѓосувачки Челик 316 Висок Притисок Трајни Дебелина на Ѕид : Од 19 MM да 51 MM (1.5 ММ) Од 57 MM да 102 MM(2 MM) Пакет се Вклучени : 1 парче x 51 mm 2" Санитарен Заварување TEE 3 Начин на Монтирање Цевки од не ' Рѓосувачки Челик SS316

19mm Црево Barb Три Менгеме 50.5 mm Ferrule OD Санитарни Нерѓосувачки Челик Црева Спојка SS304

DEN 191.52

19mm Црево Barb Три Менгеме 50.5 mm Ferrule OD Санитарни Нерѓосувачки Челик Црева Спојка SS304Црево OD mmFerrule Големина(mm)Одговара заптивка Купи1050.519купи106451купи1250.519купи1950.519купи2550.525купи3250.532купи3850.538купи456445купи516451купи5777.557купи6377.563купи769176купи8910689купи108119108купиEMS,DHL,UPSот,Fed Ex,ТНТ,Кина Пост,Eпакет Ние брод во светот од страна на EMS,DHL,UPSот,Fed Ex,ТНТ,Кина Пост,Eпакет и така натаму...

102MM to63MM 4 да 2-1/2 Санитарен Ferrule Редуктор Фитинг SS316 Три Менгеме Тип

1213.44 -5 % DEN 1153.00

Други големина е на располагање премногу,ве молиме кликнете на слики за да ги најдете Карактеристики : Brand NewМатеријал : SS316 Одделение од Нерѓосувачки ЧеликТип : Ferrule Редуктор Податоци Лист : Цевка ОД Ferrule OD се Вклопува Трименгеме 19 MM 50.5 1.5 MM" 25ММ 50.5 1.5 MM" 32МИЛИМЕТРИ 50.5 1.5 MM" 38 MM 50.5 1.5 MM" 45 MM 64 MM 2" 51 MM 64 MM 2" 57 MM 77 MM 2.5" 63 MM 77 MM 2.5" 76 MM 89 MM 3" 89 MM 102 MM 3.5" 102 MM 115 MM 4"Големината покажува Цевка OD(Проток OD), Не прирабница(ferrule) OD, на прирабница(ferrule) OD ќе биде 1 / 2"(12.7 MM) големина нагоре.Пакет Се Вклучени : 1 x 102mm да 63mm Санитарни Ferrule Редуктор Фитинг

2 ПАРЧИЊА Црево ID 5/16 3/8 и 1/8 1/4 3/8 1/2 Машки NPT Месинг Цевка Црево Фитинг Barb Спојка Адаптер за Гориво Гас Вода

DEN 95.52

2 ПАРЧИЊА Црево ID 5 / 16" 3 / 8" и 1 / 8" 1 / 4" 3 / 8" 1 / 2" Машки NPT Месинг Цевка Црево Фитинг Barb Спојка Адаптер за Гориво Гас ВодаМатеријал : Месинг CA360 ДРУГИ ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ КАКО ШТО СЛЕДУВА : Плаќања1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.