• Ново
4 Парчиња 32-милиметри Кол 90 Агол Степен Лактот ПВЦ Цевка Фитинзи Адаптери Конектори

4 Парчиња 32-милиметри Кол 90 Агол Степен Лактот ПВЦ Цевка Фитинзи Адаптери Конектори

Оценка на клиентот:
DEN 450.24
DEN 378.00 -16 %

Износ
Залиха

4 Парчиња 32-милиметри Кол 90 Агол Степен Лактот ПВЦ Цевка Фитинзи Адаптери Конектори Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & Внимание
Спецификација : Име На Производ Цевка Конектор Тип 90° Лактот Дупка Внатрешна Кол (Прибл.) 32-милиметри / 1.26" Вкупната Големина (Прибл.) 38 x 57mm / 1.5" x 2.2" (D*H) Материјал ПВЦ Боја Бела Тежина 178g Пакет Содржина 4 x Цевки Конектори
Опис : ПВЦ адаптери со 90 степен лактот форма. Мазна внатрешните ѕидови резултира со понизок притисок на косата и поголем волумен. Здрава и не-токсични, одлична за вода за пиење цевка систем.
Мај-07-15 во 23 : 18 : 10 PDT, продавачот додадени следните информации :

Карактеристики

Број На Модел На:
32*32-милиметри
Тип:
Лактите
врска:
прирабница
Црево Внатрешен Дијаметар:
32-милиметри
Материјал:
ПВЦ

Производи во категоријата

2 ПАРЧИЊА Црево ID 5/16 3/8 и 1/8 1/4 3/8 1/2 Машки NPT Месинг Цевка Црево Фитинг Barb Спојка Адаптер за Гориво Гас Вода

DEN 95.52

2 ПАРЧИЊА Црево ID 5 / 16" 3 / 8" и 1 / 8" 1 / 4" 3 / 8" 1 / 2" Машки NPT Месинг Цевка Црево Фитинг Barb Спојка Адаптер за Гориво Гас ВодаМатеријал : Месинг CA360 ДРУГИ ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ КАКО ШТО СЛЕДУВА : Плаќања1...

Дувачкиот Цевка 3 Долго Брадавица Фитинг 1-1/4 Машки NPT Воздух Вода

DEN 863.52

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.) Дувачкиот Цевка 3" Долго Брадавица Фитинг 11 / 4" Машки NPT Воздух Вода Materies : Месинг...

Висок Квалитет на IBC Tote Резервоар за Храна Одделение Мозоци Адаптер 2.36 Крупни Нишка За 12mm Црево Тапа Вентил 1A50897

154.08 -26 % DEN 114.00

Карактеристики : (Апсолутно НЕМА Потреба За Дополнителни Месинг Адаптер за Да се Прилагодат На Градина Црево) Ова е ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ Адаптер...

3/4(19mm)OD 50.5 Висок Квалитет на Протокот пред Стакло Dioptr Поглед Кула пред Стакло Нерѓосувачки Steel304 Санитарни Фитинг

DEN 1632.00

3 / 4"(19mm) OD 50.5 Висок Квалитет на Протокот пред Стакло Dioptr, Пред Кула, пред Стакло Нерѓосувачки Steel304, Санитарни Фитинг

Дувачкиот Цевка 3-1/2 Долго Брадавиците Фитинг 3/4 Машки NPT Воздух Вода

DEN 767.52

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.) Дувачкиот Цевка 31 / 2" Долго Брадавиците Фитинг 3 / 4" Машки NPT Воздух Вода Materies : Месинг...

Притисни за Брзо Допир за да се Поврзете Заеднички 1/4 OD Цевка Пневматски Крстот Унија Фитинг

DEN 311.52

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.)Притисни за Брзо Допир за да се Поврзете Заеднички 1 / 4" OD Цевка Пневматски Крстот Унија Фитинг Materies : пластика...

Бесплатен превозот ! МЈ-K20-K20 20мм до 20mm Директно Преку Пластични Микро проток на вода Вентил цевка цевка конектор

720.00 -5 % DEN 684.00

Нов ЈП, Апсолутна Avirulent Insipidity, слаба киселина и алкално отпор, може да се користи во чиста вода начин .Перформанси : 1 : Добро запечатување, висок притисок отпор, нема истекување.2 : Висока температура отпорни, долго користење температура е 110 степени, ниска температура и 40 степени.3 : Притисок.4 : се Реши на бакар заеднички деформација и пластични цевки и алуминиум цевка не се синхронизирани.5 : нетоксични здравје.6 : Лесен за инсталација, сигурна конекција, удобен, економски и практични.7 : Погоден за сите видови на хард црево (алуминиумпластична цевка, PEX цевка, ЈП RT, ПВЦ цевки, како што се топла вода цевка, соларни цевка, гас цевка, климатизација воздушниот компресор има настапувано трахеални, итн.).Сите големина е достапнаВе молиме имајте во предвид дека сите големината на податоци е за најмалите од дијаметарот на barb...

1/2 Машки на 1 Женски BSP Тема Еднакви Цевки Вклучите 201 од не ' Рѓосувачки Челик Црева Директно Конектор

DEN 86.40

Материјал : 201 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликOD : 1 / 2 машки на 1 женски​Ако ви треба други конектор и цевка, ве молиме слободно контактирајте со нас или посетете ја нашата продавница.Ви благодариме за доаѓање.Кликнете на фотографијата за да пронајдете повеќе ќе ne ед :

1 метар PU16*12mm Пневматски Црева СТП Цевка OD 16mm ID 12mm Пластични Флексибилни Цевки, Цевки Полиуретан

73.92 -5 % DEN 70.00

1 метар PU16*12mm Пневматски Црева СТП Цевка OD 16mm ID 12mm Пластични Флексибилни Цевки, Цевки ПолиуретанИме На ПроизводПолиуретански ЦевкаМоделPU1612МатеријалПолиуретан(СТП)ТечностВоздух / Вода / Noncorrosive маслоНадворешен Дијаметар16mmВнатре Дијаметар12mmДолжината / многу1mБојаИзберете боја ви треба.Пакет Содржина1 метри x Полиуретан ЦевкаAnswer : ___________________________ Note : Ова е продаден од страна метри,на пример, ако цел сина 7 метри.Тогаш Ние ќе ги намали 7 метри сина за вас...

1 метар PU10*6.5 mm Пневматски Црева СТП Цевка ОД 10мм ID 6.5 mm Пластични Флексибилни Цевки, Цевки Полиуретан

25.92 -7 % DEN 24.00

1 метар PU10*6.5 mm Пневматски Црева СТП Цевка ОД 10мм ID 6.5 mm Пластични Флексибилни Цевки, Цевки ПолиуретанИме На ПроизводПолиуретански ЦевкаМоделPU1065МатеријалПолиуретан(СТП)ТечностВоздух / Вода / Noncorrosive маслоНадворешен Дијаметар10ммВнатре Дијаметар6.5 mmДолжината / многу1mБојаИзберете боја ви треба.Пакет Содржина1 метри x Полиуретан ЦевкаAnswer : ___________________________ Note : Ова е продаден од страна метри,на пример, ако цел сина 7 метри.Тогаш Ние ќе ги намали 7 метри сина за вас...

1/2 Машки Конец - 1/4 OD PE Цевка Цевка Црево Фитинг Лактот Брз Полнач Аквариум RO Вода Филтер Реверзна Осмоза Систем

DEN 11.52

Име : Лактот Брз ПолначМатеријал : ПОМ( Polyoxymethylene )Големина : 1 / 2" машки конец 1 / 4" OD ЦевкаКликнете на фотографијата за да пронајдете повеќе ви се допаѓа :

Бесплатен превозот ! МЈ-K10-G3/4 Микро проток на вода Вентил цевка фитинзи унија конектор Машки конец PP материјал вода намалување на вентил

DEN 864.00

Нов ЈП, Апсолутна Avirulent Insipidity, слаба киселина и алкално отпор, може да се користи во чиста вода начин .Перформанси : 1 : Добро запечатување, висок притисок отпор, нема истекување.2 : Висока температура отпорни, долго користење температура е 110 степени, ниска температура и 40 степени.3 : Притисок.4 : се Реши на бакар заеднички деформација и пластични цевки и алуминиум цевка не се синхронизирани.5 : нетоксични здравје.6 : Лесен за инсталација, сигурна конекција, удобен, економски и практични.7 : Погоден за сите видови на хард црево (алуминиумпластична цевка, PEX цевка, ЈП RT, ПВЦ цевки, како што се топла вода цевка, соларни цевка, гас цевка, климатизација воздушниот компресор има настапувано трахеални, итн.).Сите големина е достапнаВе молиме имајте во предвид дека сите големината на податоци е за најмалите од дијаметарот на barb...

20mm ПВЦ Tee 3 Начин Вода Цевка Цевка Адаптер Конектори Бела 5 Компјутери

154.08 -15 % DEN 131.00

Име на производ : Цевки Конектори;Тип : 3 начинАдаптер За Внатрешна Кол (Прибл.) : 20mm / 0.787";Вкупната Големина (Прибл.) : 53 x 40 x 29mm / 2.1" x 1.6" x 1.1"(L*W*H)Материјал : ПВЦ;Боја : БелаТежина : 84gПакет Содржина : 5 x Цевки Конектори ПВЦ цевки вклучите адаптер 3 начин форма.Мазна внатрешност резултира со понизок притисок на косата и поголем волумен.Одлично за водовод систем.Адаптер За Внатрешна Кол (Прибл.) : 20mm / 0.787";Вкупната Големина (Прибл.) : 53 x 40 x 29mm / 2.1" x 1.6" x 1.1"(L*W*H)Боја : Бела

1/4 OD Цевка * 1/8 Машки Брзо се Поврзете Лактот Машки BSP Цевка RO Вода Систем Без проблеми На Нут

DEN 2.88

Големина : 1 / 4" OD Цевка * 1 / 8"МашкиПредмет : Машки Лактот Брзо Се Поврзете Монтирање.Материјал : ПОМ(Polyoxymethylene)Апликации : се Применува за Реверзна Осмоза Вода Систем и Домување Во Линија Филтри ИТН.

19mm Црево Barb Три Менгеме 50.5 mm Ferrule OD Санитарни Нерѓосувачки Челик Црева Спојка SS304

DEN 191.52

19mm Црево Barb Три Менгеме 50.5 mm Ferrule OD Санитарни Нерѓосувачки Челик Црева Спојка SS304Црево OD mmFerrule Големина(mm)Одговара заптивка Купи1050.519купи106451купи1250.519купи1950.519купи2550.525купи3250.532купи3850.538купи456445купи516451купи5777.557купи6377.563купи769176купи8910689купи108119108купиEMS,DHL,UPSот,Fed Ex,ТНТ,Кина Пост,Eпакет Ние брод во светот од страна на EMS,DHL,UPSот,Fed Ex,ТНТ,Кина Пост,Eпакет и така натаму...

102MM to63MM 4 да 2-1/2 Санитарен Ferrule Редуктор Фитинг SS316 Три Менгеме Тип

1213.44 -5 % DEN 1153.00

Други големина е на располагање премногу,ве молиме кликнете на слики за да ги најдете Карактеристики : Brand NewМатеријал : SS316 Одделение од Нерѓосувачки ЧеликТип : Ferrule Редуктор Податоци Лист : Цевка ОД Ferrule OD се Вклопува Трименгеме 19 MM 50.5 1.5 MM" 25ММ 50.5 1.5 MM" 32МИЛИМЕТРИ 50.5 1.5 MM" 38 MM 50.5 1.5 MM" 45 MM 64 MM 2" 51 MM 64 MM 2" 57 MM 77 MM 2.5" 63 MM 77 MM 2.5" 76 MM 89 MM 3" 89 MM 102 MM 3.5" 102 MM 115 MM 4"Големината покажува Цевка OD(Проток OD), Не прирабница(ferrule) OD, на прирабница(ferrule) OD ќе биде 1 / 2"(12.7 MM) големина нагоре.Пакет Се Вклучени : 1 x 102mm да 63mm Санитарни Ferrule Редуктор Фитинг

1.5 Три Менгеме x 1 BSP женски навој, од не ' Рѓосувачки Челик 304

300.48 -8 % DEN 276.00

датум на состојба : Женски Навој(А) Ferrule Големина(Б) Одговара на Трименгеме 1 / 2" DN15 50.5 1.5 MM" 3 / 4" DN20 50.5 1.5 MM" 1" DN25 50.5 1.5 MM" 11 / 4" DN32 64 MM 2" 11 / 2" DN40 64 MM 2" 2" DN50 77.5 MM 2.5"Answer : ___________________________ NOTE : ова е BSP конец, 1" DN25 НЕ е 1 инч, тоа не е 25мм...

180 метар 1 тркалаат PU4*2,5 mm Пневматски Црева СТП Цевка ОД 4mm ID 2,5 mm Пластични Флексибилни Цевки, Цевки Полиуретан

652.32 -5 % DEN 620.00

PU4*2,5 mm Пневматски Црева СТП Цевка ОД 4mm ID 2,5 mm Пластични Флексибилни Цевки, Цевки ПолиуретанИме На ПроизводПолиуретански ЦевкаМоделPU0425МатеријалПолиуретан(СТП)ТечностВоздух / Вода / Noncorrosive маслоНадворешен Дијаметар4mmВнатре Дијаметар2.5 mmДолжината / многу1mБојаИзберете боја ви треба.Пакет Содржина1 метри x Полиуретан ЦевкаAnswer : ___________________________ Note : ова е продаден од страна метри,на пример, ако цел сина 7 метри.Тогаш Ние ќе ги намали 7 метри сина за вас.

Freeshipping 2 парчиња/лот 2 Три Менгеме одговара 64mm Ferrule O/D 304 од не ' Рѓосувачки Челик Санитарни Фитинг Стегач За Homebrew Дневник Производ

705.12 -6 % DEN 663.00

Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликОбработка метод : КастингСодржината на никел од Три Менгеме : 7.8%.Може Да Се Примени На Фармацевтската И Прехранбената Индустрија!Оценка на квалитетот : Хигиена одделение,СанитаренКонекција : 2" Три МенгемеFerrule O / D : 64mmСекој Обид За 1 КОМПЈУТЕР!Answer : ___________________________ NOTE : Ние, исто така, имаат и други релевантни производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Притисни за да го Поврзете Заеднички 3/16 OD Цевка Пневматски Крстот Унија Фитинг

DEN 383.52

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.)Притисни за да го Поврзете Заеднички 3 / 16" OD Цевка Пневматски Крстот Унија Фитинг Materies : пластика...

1/2 Машки да 1/2 Женски BSP Тема 70mm Продолжување Цевка Еднакви Цевки Вклучите 201 од не ' Рѓосувачки Челик Црева Директно Конектор

DEN 62.40

Материјал : 201 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликOD : 1 / 2 машки да 1 / 2 женски 70mm​Ако ви треба други конектор и цевка, ве молиме слободно контактирајте со нас или посетете ја нашата продавница.Ви благодариме за доаѓање.Кликнете на фотографијата за да пронајдете повеќе ќе ne ед :

Бесплатен превозот ! МЈ-KG1-G1 Директно Преку Пластични Микро проток на вода Вентил цевка конектор вклучите пумпа за вода

DEN 960.00

Нов ЈП, Апсолутна Avirulent Insipidity, слаба киселина и алкално отпор, може да се користи во чиста вода начин .Перформанси : 1 : Добро запечатување, висок притисок отпор, нема истекување.2 : Висока температура отпорни, долго користење температура е 110 степени, ниска температура и 40 степени.3 : Притисок.4 : се Реши на бакар заеднички деформација и пластични цевки и алуминиум цевка не се синхронизирани.5 : нетоксични здравје.6 : Лесен за инсталација, сигурна конекција, удобен, економски и практични.7 : Погоден за сите видови на хард црево (алуминиумпластична цевка, PEX цевка, ЈП RT, ПВЦ цевки, како што се топла вода цевка, соларни цевка, гас цевка, климатизација воздушниот компресор има настапувано трахеални, итн.).Сите големина е достапнаВе молиме имајте во предвид дека сите големината на податоци е за најмалите од дијаметарот на barb...

1/2 1 Женски BSP Внатрешната Нишка Цевка Еднакви Цевки Вклучите 304 од не ' Рѓосувачки Челик Црева Директно Конектор

DEN 120.48

Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликOD : 1 / 2 1 инч женски​Ако ви треба други конектор и цевка, ве молиме слободно контактирајте со нас или посетете ја нашата продавница.Ви благодариме за доаѓање.Кликнете на фотографијата за да пронајдете повеќе ќе ne ед :

3/4 BSP Машки Конец 201 од не ' Рѓосувачки Челик Цевки Countersunk Plug Хексадецимален Главата Штекер Цевка Фитинзи Крајот Капа

DEN 26.88

Материјал : 201 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликТип На Врска : МашкиТема : 3 / 4 инчиАко ви треба други конектор и цевка, ве молиме слободно контактирајте со нас или посетете ја нашата продавница.​Кликнете на фотографијата за да пронајдете повеќе ќе ne ед :

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.