• Ново
Бесплатен Превозот Црна 25mm Дијаметар Лемење железо совети PPR Заварување Машина Делови, PPR Цевки Задник Заварување Умре Глава, Заварување Калапи

Бесплатен Превозот Црна 25mm Дијаметар Лемење железо совети PPR Заварување Машина Делови, PPR Цевки Задник Заварување Умре Глава, Заварување Калапи

Оценка на клиентот:
DEN 383.04
DEN 364.00 -5 %

Износ
Залиха


започнете
крајот
Бесплатен Превозот Црна 25mm Дијаметар Лемење железо совети PPR Заварување Машина Делови, PPR Цевки Задник Заварување Умре Глава, Заварување Калапи
Продавница оглас :
Ние сите стоки фабрика за директна продажба, со строга квалитетот
гаранција, ве молиме да се купи стока производ слика со JIANHUA трговска марка на!
Детали За Производот :
Детали За Производот :
Ј-М8
Употреба : PE/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина
Димензии : 20mm
Тежина : 0.2 kg
Боја : Златна Боја
Контрола на температура : 0 да 260
работен опсег : 20mm
нашата Функција :
1. брза испорака : ние ќе брод вашата стока во рок од 24 часа по comfirm со вашата исплата .
2. ние ги доставуваме од врата до врата превозот услуга;
3. ние ги доставуваме 7 дена размена/политика за наплата;
4. ние ќе го следат вашиот предмети по брод вашата предмети секој ден, нашата услуга по продажбата е најдобар.
Нашата Предност :
1. нашата цена е разумна, бидејќи имаме добар извор.
2. Фабриката за директно снабдување, со висок квалитет и ниска цена!
Вашиот Benifit :
1. патека цел е добредојден, можете да ги тестираат нашите квалитетот на прво место пред да направите голема количина,иако ние сме wholesales снабдувач.
2. можете да ги купите што сакате со повеќе разумна цена ;
3. можете да уживате во големи попусти откако ќе стане да биде нашиот редовен клиент
Производ слика :
Бренд Заварување мувла Греење температура : Тежина : Matrial превозот Употреба : JIANHUA 20mm 260 0.2 кг Високо квалитетни алуминиумски легури слободни ЈП/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина
За слика : Сите наши слики се направени во вид на оригиналниот производ слики , графички обработка не е забрането да го копирате и да го украдат!
За нас :
Бизнис Тип :
Производител
Главни Производи :
цевка машина,цевки заварување машина,притисок тест пумпа водоводџија алатки итн.
Локација :
Жеџијанг, Кина (Копно)
Година Утврди :
2003 година
Година започнете извоз :
2006 година
Број На Вработени :
50 - 100 Луѓе
Вкупниот Годишен Обем На Продажба :
САД$5 Милиони
Главните Пазари :
Источна Европа, Јужна Америка, Западна Европа, Среден Исток, Океанија
Производ Сертификати :
CE,CE,ПОТВРДАТА ЗА РЕГИСТРАЦИЈА,
Zhuji Град Diankou Shenghai Електрони Метали Фабрика се наоѓа во Жеџијанг во Кина, е претпријатие за производство, специјализирани во гасоводот алатки, цевки, секачи, цевки заварување машини, цевката од пушката заварување машини, водоводни цевки и фитинзи, ладење алатки и други хардвер алатки со напредно производство на опрема и технологија.
Нашите производи имаат успешно ја поминаа проверка на ISO9001 : 2000 систем за управување со квалитет, нашиот годишен излез капацитет е рангирана на прво место во домашната индустрија, нашите производи имаат огромен дистрибуција на пазарот повеќе од 80% од нашите производи се извезуваат во Азија, Јужна Америка, Северна Америка, Европа, Блискиот Исток, Океанија, Африка и така натаму, и се дадени високи пофалби од нашите клиенти.
Тука искрено добредојде на нашите пријатели од двата дома и во странство да ни се придружат и да се создаде брилијантна иднина! Ние сме подготвени да влезат во деловен однос со вас врз основа на рамноправност и взаемна корист! Ако постои нешто што може да се стори за да ви помогне, ние ќе бидеме повеќе од среќни да го стори тоа.

Карактеристики

Димензии:
20mm
Тежина:
0.3kg
Цевка со дијаметар:
20mm
Употреба:
пластична цевка заварување
Бренд Име:
JIANHUA
Број На Модел На:
Ј-М8
Греење температура:
Број На Модел На:
Тежина:
Тип:
Водоводџија алатки
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Употреба:
ЈП/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина
Matrial:
Висок квалитет на Алуминиум
боја:
Златна Боја/црна
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Бесплатен превозот DN 20-63mm AC 220/110V 800W PPR заварување-машини ppr машина пластична цевка заварување заварчик машина со машина

2054.40 -5 % DEN 1952.00

започнетекрајотБесплатен превозот DN 2063mm AC 220 / 110 V 800 W PPR заварувањемашини ppr машина пластична цевка заварување заварчик машина со машинаПродавница оглас : Ние сите стоки фабрика за директна продажба, со строга квалитетот, ве молиме да се купи стока производ слика со JIANHUA трговска марка на!Детали За Производот : За слика : Сите наши слики се направени во вид на оригиналниот производ слики , графички обработка не е забрането да го копирате и да го украдат !Ј00 B2Ppr цевки заварување машини се извезуваат во многу земји ширум светот.Овој производ е со прецизна контрола на температура, висока сигурност, добро безбедност и уникатен нестап пластични соголување технологија.Моќност : 800 WНапон : 220 V / 110Фрекфенција : 50 / 60 HZУпотреба : pipework, ЈП / ppr / пвц / вода гас геотермална цевка заварување МашинаДимензии : 20мм до 63mmТежина : 1.98 kgБоја : ЖолтаКонтрола на температура : 0 да 260Работен опсег : 20mm, 25мм, 32милиметри,40mm,50mm,63mmНашата Функција : 1...

30KGR. преносни заварување positioners,плочата за кругот на работното парче може да одговара со заварување чак WP200

31008.00 -5 % DEN 29458.00

Преглед На Нашите Продажба на Политики Плаќање ве Молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати преведување, western union, Paypal и други...

HD-50 50KG заварување позиционер за кругот на работното парче преносни turntble опрема за заварување rotator без чак

25872.00 -5 % DEN 24578.00

Преглед На Нашите Продажба на Политики Плаќање ве Молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати преведување, western union, Paypal и други...

Бесплатни shippng 3pcs(поставува) Црна Боја пластични заварување млазницата, PPR цевки задник заварување умре глава, 20/25/32-милиметри Заварување Мувла

1238.40 -5 % DEN 1176.00

започнетекрајотБесплатни shippng 3pcs(поставува) Црна Боја пластични заварување млазницата, PPR цевки задник заварување умре глава, 20 / 25 / 32милиметри Заварување МувлаПродавница оглас : Ние сите стоки фабрика за директна продажба, со строга квалитетотгаранција, ве молиме да се купи стока производ слика со JIANHUA трговска марка на!Детали За Производот : ЈМ13Употреба : PE / ppr / пвц / вода гас геотермална цевка заварување МашинаДимензии : 20 / 25 / 32милиметриТежина : 0.3 kgБоја : Златна БојаКонтрола на температура : 0 да 260работен опсег : 20 / 25 / 32милиметринашата Функција : 1...

Температурата controled 20-32-милиметри 220V 600W топла топи машина, ppr цевки заварување машина, пластични заварчик без умре главата

384.00 -5 % DEN 365.00

започнетекрајотТемпературата controled 2032милиметри 220 V 600 W топла топи машина, ppr цевки заварување машина, пластични заварчик без умре главатаПродавница оглас : Ние сите стоки фабрика за директна продажба, со строга квалитетот, ве молиме да се купи стока производ слика со JIANHUA трговска марка на!Ј00 CCppr цевки заварување машини се извезуваат во многу земји ширум светот.Овој производ е со прецизна контрола на температура, висока сигурност, добро безбедност и уникатен нестап пластични соголување технологија.без умре главатаМоќност : 800 WНапон : 220 V / 110Фрекфенција : 50 / 60 HZУпотреба : pipework,ЈП / ppr / пвц / вода гас геотермална цевка заварување МашинаДимензии : костум да го 20мм до 32милиметриТежина : 1kgБоја : СиваКонтрола на температура : 0 да 260работен опсег : 20mm, 25мм, 32милиметринашата Функција : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.