• Ново
Романтични Црвено Црни Жени Секси Villi Чипка Макси Долго Nightdress Еротски Слугинката Искушението Перспектива Nightgown Adytum Лизга S-6XL

Романтични Црвено Црни Жени Секси Villi Чипка Макси Долго Nightdress Еротски Слугинката Искушението Перспектива Nightgown Adytum Лизга S-6XL

Оценка на клиентот:
DEN 717.60
DEN 617.00 -14 %

Износ
Залиха


добредојдовте на нашата продавница Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Големина : S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XL
Вклучува : Долг Фустан + T панталони
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлината и на екранот
Слика Шоу
1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики. 2 : Внимание : ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа. Ознаката големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески. Ние сме 1 или 2 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ.
Плаќање Продавницата No : 1848808
1. Moneybookers, Western union, Qiwi паричник, Кредитна картичка и Alipay се прифатени преку secure уплатата ЗАЧУВАМ на aliexpress.
2. Имате 3 дена за да ја плаќаат откако ќе поставите цел успешно.
3. Ако не можете да проверите успешно, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно, ако сеуште не може да плати,ве молиме испратете и-мејл на aliexpress да побарате помош.
Превозот Продавница No : 1848808
1. Ние ќе брод предмети во рамките 1-5 дена откако ќе се направи исплата.
2. Ние прифаќаме Кина Пост Воздух Mail, DHL, EMS,ТНТ,e Packet,Fed Ex превозот.
3. Кина Пост Воздух Пошта е бесплатен превозот , но ве молиме проверете превозот и пакет листи за детали.
4. Време на испорака :
а. DHL,TNT express превозот обично се 3-5 работни дена (не вклучува одмор и викенд).
б. EMS изразат испорака обично трае 5-8 работни дена (не вклучува одмор и викенд).
в. Кина Пост Воздух Mail.
Област
Време
Азија
Северна Америка
7-15 работни дена
Запад Евра
Средниот-Исток
10-30 работни дена
Океанија
Исток Евра
Јужна Америка
Африка
30-45 работни дена
5. Со цел да се осигура дека вие може да ја прими пратката без никакви увозни даноци, ние ќе го пријават како "ПОДАРОК" со помала вредност.
6. Било увозни давачки или такси се купувачот одговорност.
Retum и Наплата Продавница No : 1848808
1. Ако има било какви проблеми со нашиот производ, можете да побарате враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите. Но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање на враќање на средствата , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ви благодариме!
2. Сите предмети мора да биде retuned во нивната оригинална состојба, или ќе одбие да направи реконструкција.
3. Купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.
Повратни Информации Продавница No : 1848808
1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да оставите ПОЗИТИВЕН фидбек .
2. Ако не сте задоволни со нашите производи, негативна повратна информација ќе не прават ништо , па ве молиме пратете е-маил до нас, или да стапите во контакт со нашите продажни услуги на трговија менаџер, ние ќе ви даде задоволни одговор! Ви благодариме.
Ние сме само ги извршуваат она што вашиот извршување
Шопинг пријатно!!!
.

Карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Лизга
Пол:
Жените
Лизга Тип:
Целосна Лизга
Број На Модел На:
L065
Материјал:
Spandex,Полиестер
боја:
Црвена, Црна
Големина:
S M L XL XXL XXXL 4XL 5XL 6XL
испорака:
брзо
Клучни зборови:
Секси Целосна Лизга
Превозот начин:
DHL,EMS,Epacket,Кина, Воздухот Mail Пост,Други
малопродажната/трговија на големо:
Поддршка
Сезоната:
Лето

Производи во категоријата

НОВИ висок квалитет на жените во секси долна облека дами двојно чипка фустан интимни Лизга Плус големина !

570.72 -14 % DEN 491.00

Детали За ПроизводотМодел ШОУПотрошувачите се ПОКАЖЕПОДАРОК Избор.ние го цениме секој потрошувач купува од нас ,и ние да му дадеме подарок листата подолу за вашиот избор , ние може да се испрати било еден од нив во вашиот пакет за слободен ,ве молиме да ме остави порака откако ќе се плати за цел ако не и ние ќе го испрати по случаен изборПОДАРОК НАПОДАРОК БGITF CПревозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 2472 часа по исплата потврда освен празник...

Роуз Розова Мека Удобно Мраз Свила Tulle Секси Жените Полноќ Nightdress Еротски Искушението Шпагети Рака Nightgowns 3-парче

905.76 -14 % DEN 779.00

Дојде до долна облека Облека Co.,Ltd , направете мода девојка убавина & момче!! Квалитетот е на прво со најдобра услуга...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.