• Ново
Секси Жените Лесна Градник Градник долна облека Удобно Bralette долна Облека Исечете Резервоарот на Врвот FS99

Секси Жените Лесна Градник Градник долна облека Удобно Bralette долна Облека Исечете Резервоарот на Врвот FS99

Оценка на клиентот:
DEN 126.24
DEN 106.00 -16 %

Износ
Залиха

Секси Жените Лесна Градник Градник долна облека Удобно Bralette долна Облека Исечете Резервоарот на Врвот FS99 Функција :
100% Сосема Нов!
Стил : Euramerican Стил
Облека Тип : Секси Жени Лесна Градник Градник Долна Облека Удобно Bralette Долна Облека Исечете Резервоарот На Врвот
Материјал : Модални
Answer : ___________________________ Note :
Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја можеби мало различни од сликата боја
Ве молиме овозможи 2-4cm се разликува поради прирачник за мерење
Азија Големина е помала од ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА големина,ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред купување.
1 x исечете резервоарот врвот градник
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. да 18 : 00часот. (GMT+8) од понеделник до сабота . Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела).

Карактеристики

Материјал:
Spandex
Декорација:
Чипка
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
N/A
Бренд Име:
Swokii
Тип На Објект:
Camisoles & Тенкови
Пол:
Жените

Производи во категоријата

Секси Пеперутка Жените Чипка Рака Маица Без Ракави Вест Блуза Резервоарот Поправете Топ Женски Шупливи Голем Лак Вест Темперамент

DEN 102.24

Опис : Секси , мода , убава и удобно Материјал : Модални Боја : Црна / Бела Големина : Една Големина Должина : 49 cm / 19.29" (Прибл.) Ширина : 60 cm / 23.62" (Прибл.) (Силен еластичност, без биста граница) Количина : 1 PcAnswer : ___________________________ Note : вест 's градите не е вклучена сунѓерот / подлога Големина за рачно мерење на објектот поставени на маса, може да биде од 1 до 3 см грешка, припаѓа на нормален феномен...

Оригиналниот 2017 Долна Облека Корсет Лето Девојка Бела Shield Анти-Smarched Краток Чипка Градник Одделение Секси Симпатична Рамо Со Рамо, Рака

DEN 504.48

Ние сме Toheliy бренд продавницаИспрати во рок од 24 часаМатеријал : Чипка / ПамукГолемина : Биста 6096cm, прилагодливОблека должина : 18cm(прирачник облицовка мерење, малку грешка е нормално)Еластична : високо еластичнаДебелина : тенок делКарактеристики на производот : удобно, дише, супер еластичен

Лето, Новиот Дами Имаат реално Свила Поврзана Продолжен Елеци, женски Блузи, Свила Ракави Елеци И Блузи

DEN 1195.20

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Големина на Табела Мерење Во CM Големина на Градите, Половината Должина L 86 88 61 XL 90 92 63 XXL 92 94 66Мерење Во Инчи Големина на Градите, Половината Должина L 33.9 34.6 24.0 XL 35.4 36.2 24.8 XXL 36.2 26.0 37.0

Нови Свила Вест, Женски реално Свила Печатење, Носат, без Ракави, Големи Димензии Вест

DEN 1147.20

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Големина на Табела Мерење Во CM Големина на Градите Должина M 8290 54 L 8692 55 XL 92100 56 XXL 96102 57Мерење Во Инчи Големина на Градите Должина M 32.3 35.4 21.3 L 33.9 36.2 21.7 XL 36.2 39.4 22.0 XXL 37.8 40.2 22.4

5 Бои Лето Жените Природата Чипка Свила Кошула Сите натпревар Мали Вест Еластична Рамо, Рака Женски Camisoles Дами Резервоарот

1439.52 -15 % DEN 1224.00

5 Бои Лето Жените Природата Чипка Свила Блуза Кошула Сите натпревар Мали Вест Еластична Рамо, Рака Женски Camisoles Дами Резервоарот TG080Големина На Разговор : У : во Градите : 74 CM;Должина : 54 CM,одговара for4046kg;L : Градите : 78 CM; Должина : 55 CM, одговара for4755kg;XL : Градите : 86 CM; Должина : 58 CM, одговара за 5663kg;XXL : Градите : 92 CM; Должина : 59 CM, одговара за 6470kg;Плаќање1.Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам.2.Ние ќе го организира превозот по вашата исплата ,pls бидете сигурни дека вашиот плаќаат успех пред да се затвори страница.3.Важно царина,даноци и Давачки не се вклучително и во ставка цена или на превозот обвиненија.Превозот1.Нарачки ќе се испраќаат во рок од 3 работни дена откако сте платиле.Ако постојат одредени причини што превозот задоцнување, се надевам, ќе може да се разбере.Превозот време за време на Празници Сезона(Божиќ ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време, ве молиме додадете уште 510days како задоцнување,благодарение толку многу за вашиот вид разбирање!2.Стоките ќе бидат испратени надвор од Кина пост воздух mail или Ali Express Стандард Превозот за бесплатен превозот,исто така можете да изберете и други Изразат Comapny како : DHL,Fedex,EMS,UPSот...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.