• Ново
Елегантна бела чипка сечење на врвот Лето плажа backless краток оглавник блузи 2017 мода секси бело партија жените резервоарот врвот

Елегантна бела чипка сечење на врвот Лето плажа backless краток оглавник блузи 2017 мода секси бело партија жените резервоарот врвот

Оценка на клиентот:
DEN 1368.00
DEN 807.00 -41 %

Износ
Залиха


Карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Блузи Тип:
Camis
Декорација:
Чипка
Облека Должина:
Краток
Број На Модел На:
1561
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Секси & Клуб
Бренд Име:
SEBOWEL
Ткаенина Тип:
Чипка
Материјал:
Полиестер

Производи во категоријата

Мода Лето Ново Жените Дами Блузи без Ракави О-Вратот Црна Обвивка Назад Појас Шупливи Од Резервоарот на Врвот на Големината на S/M/L/XL

196.32 -0 % DEN 196.00

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Моден дизајн,100% Сосема Нов и Висок Квалитет!Материјал : ПолиестерБоја : Црна / белаГолемина : S M L XLТаму е 23% разлика според упатство за мерење...

Ѓаволот Мода Готски Долго Т-Маица Блузи, за Жени Steampunk Женски Еластична Tee Маици со Tassel Црна

1334.40 -5 % DEN 1268.00

ПлаќањеНачинот на кој ние ја прифати плаќања : Зачувам, Кредитна Картичка, Банкарски Трансфер, Web Money, Western Union, Money GramПревозот1.Ние ги испратите стока на светот од страна на e Packet,Кина Пост Воздух Mail,DHL,TNT,EMS,SF EXPRESS.2.Превозот со e Packet или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (под 2kg) е бесплатен ,Превозот од DHL, TNT, EMS, SF ЕКСПРЕС ќе биде обвинет,тоа обично трае 710 дена да пристигнеПовратни информацииНие ќе остави позитивни повратни информации за секој клиенти,во исто време, ве молиме да поминат неколку минути за да се остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи, предизвика сите 5 ѕвезди позитивни feedbak е навистина impotant за нас...

Ние зеде chonce Печати Camisole Сиво Бела Фитнес и боди билдинг Резервоарот Блузи, За Жени Девојка Дама Femme Кул Лето без Ракави Tees

599.52 -6 % DEN 564.00

Направен Од Висок Квалитет На Памук & Памук Мешавина;Меки, удобни, easycare ткаенина;Ексклузивен дизајн;Одговара за Внатрешна Отворено,За Роденден Партии,Семејни Дружења,Персоналните Cosplay;О Вратот;Боја : Сива, бела [ боја ќе биде малку поинаква, бидејќи на преземање на слики, светлина или вашиот монитор на поставувања, ве молиме да се разбере, боите ќе бидат предмет на финалниот еден ќе примите];Тежина : 250g да 350g;Големина : С...

BKLD 2018 Нови Блузи Шпагети Рака Дами Camisole Црно Бела Чипка Bralette Секси Резервоарот на Врвот на Жените Лето Оглавник Сечење на Врвот

431.52 -30 % DEN 302.00

Материјал : ацетатБоја : црна, вино црвено, белоГолемина : S, M, L, XLS Биста : 80смМ Биста : 84cmL Биста : 88cmXL Биста : 92cmИмате од 13 см грешка, ве молиме да се разбере.

Смешни Цитати Претпочитам да Се Спие Букви Camisole Секојдневен Памук Резервоарот Блузи, За Жени Девојка Дама Femme Лето без Ракави Tees

599.52 -5 % DEN 570.00

Направен Од Висок Квалитет На Памук & Памук Мешавина;Меки, удобни, easycare ткаенина;Ексклузивен дизајн;Одговара за Внатрешна Отворено,За Роденден Партии,Семејни Дружења,Персоналните Cosplay;О Вратот;Боја : Сива, бела [ боја ќе биде малку поинаква, бидејќи на преземање на слики, светлина или вашиот монитор на поставувања, ве молиме да се разбере, боите ќе бидат предмет на финалниот еден ќе примите];Тежина : 250g да 350g;Големина : С...

Есен Жените Црна Исече Плетење Тенкови Исклучување Рамо Strapless Партија Camis Високо Еластична Shirred Коса Црта Вратот Култури Блузи Feminino

352.80 -30 % DEN 247.00

Материјал : полиестерБоја : бела, црна, црвенаГолемина : s, m, l, xlS должина 19cm, биста 59cm.M должина 20cm, биста 63cm.L должина 21cm, биста 67cm.XL должина 22cm, биста 71cm.Има 13cm грешка, ве молиме да се разбере.

Плус Големини S-4xl Bustier Сечење на Врвот на Жените Чипка Шупливи Од Проѕирна долна облека Рака долна Облека Врвот Croped Feminino Curto225

204.48 -37 % DEN 129.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! Користи слична облека да се споредат со големина.Спецификации : Пол : ЖенитеМатеријал : ЧипкаОблека Должина : РедовнаШаблон Тип : ЦврстиСтил : Мода / СексиПакетот вклучува : 1 PC Кошула Големина Детали : Големина : S Биста : 6280см / 24.431.5" Должина : 16cm / 6.3" Големина : M Биста : 6482cm / 25.232.3" Должина : 17cm / 6.7" Големина : L Биста : 6684cm / 26.033.1" Должина : 18cm / 7.1" Големина : XL Биста : 6886cm / 26.833.9" Должина : 19cm / 7.5"Плус Големини S4xl Bustier Сечење на Врвот на Жените Чипка Шупливи Од Проѕирна долна облека Рака долна Облека Врвот Croped Feminino Curto#225

Моден Хит Боја Лажни 2 Парче Домот Фитнес Секси Блузи Жените Оглавник Топ Женски Т-Маица Прашка Вест За Жените Camis 2017 S-XXL

548.64 -17 % DEN 456.00

Answer : ___________________________ Note : 1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

Чипка Резервоарот Врвот Жена Еластична Ткаенина Секси Стил Види-преку Backless 2 Бои Солидна Основните Облека Четири годишни времиња Носат

1908.00 -39 % DEN 1164.00

Ве молиме контактирајте ја службата пред исплата за да се обезбеди дека големината можете да изберете соодветенГолеминаРамо(cm)Биста(cm)Должина(cm)Ракав (cm)Половината(cm)Хип(cm)С346888506276ИзвестувањеГолемина на големината на табелата е Азија големина,не Европски / САД големина.Ве молиме прочитајте ја нашата големина детали внимателно пред да нарачате производот ...

Жените Лето Облека Шпагети Рака Цветни Печати Вест

225.12 -26 % DEN 167.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^Жените Кошули Тенкови Врвот Лето Облека Шпагети Рака Цветни Печати Кошула Вест Секси Тенкови Женски Блузи100% Нов Бренд и Висок КвалитетБоја : Сина / White / Black / ЖолтаГолемина на : Должина : 37cm / 14.56" Биста : 88cm / 34.64Забелешки : 1...

Жените Дама Костим За Капење Camis Дупка Tassel Бикини Костими За Капење Прикривање На Плажа Вест Блузи

458.88 -15 % DEN 390.00

Жените Дама Костим За Капење Camis Дупка Капчиња Tassel Бикини Костими За Капење Прикривање На Плажа Вест БлузиЗдраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга...

MCCKLE Чипка Плетени Резервоарот на Врвот Секси V деколте, Вест Плус големина Солидна Клуб Блузи Жените Црна, Беж Т кошула Памук Полиестер Резервоарот Врвот

566.40 -40 % DEN 340.00

ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.ИСПОРАКА : 1.Подготовка на Време : ние треба 35 дена да се подготви ред според нашите numberoнаредби секој ден.2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,ве молиме да забележите ни нова адреса.3.За ЦаринаВо предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ И УСЛУГИ : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.3.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.

Јуда Свештеник цврст Метал Тешки Рок Бенд Британски Camisole Жените Лето Фитнес Резервоарот на Врвот на Lady Девојка Femme Памук Плажа Singlet

599.52 -20 % DEN 480.00

Добредојдовте S раскина i Dzn !*Материјал : Ly cr на Cott о n*Ocassion : Casua l, Спорт, Забава*Characteri stic : S oft, Comf о ртс ранливите, Easycare*Дизајн : Exclusi пет дизајн*Функција : Одговара за Внатрешна Отворено,За Роденден Партии,Семејни Дружења,Персоналните Cosplay*Врат : O Ne ck*Тежина : 200g да 260g*Боја : Бела или Сива [Совети : бојата може да биде малку поинаква, бидејќи на преземање на слики, светлина или вашиот монитор на поставувања, ве молиме да се разбере, боите ќе бидат предмет на перка ал оној што r eceive]*Големина : S / L / XX L [T ips : големината на табелата е само за референца , можеби прирачник за грешка при мерење на 13cm (1cm=0.3937 инчен) , pls се споредат детали големина со твое пред да се купи]Повеќе Детали* Ние го прифаќаме Alipay.* А ќе главните видови на кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес или ЗАЧУВАМ.*Објектот ќе биде предаден во рок од 1 работни дена по вашата исплата...

Лето Свила Врвот На Дното Кошула Вест За Жените Жените Широки Ремени Лабава Емулација Свила Голем Двор Исече Кошула Вест Блузи

722.40 -47 % DEN 383.00

2016 Лето Свила Врвот На Дното Кошула Вест За Жените Жените Широки Ремени Лабава Емулација Свила Голем Двор Исече Кошула Вест Блузиголемина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип S 83 57 34 83 M 87 58 35 87 L 91 59 36 91 XL 95 60 37 95 2 XL 99 61 38 99Таму можеби 13 cm отстапување во различни големиниБојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот

Жените Еластична Ремени Култури Блузи Лето Breif Исечете Cami Врвот со Рашири Трим

554.40 -10 % DEN 499.00

Големина На ТабелаS : Биста 76cm(29.9") Должина 29cm(11.4")М : Биста 80см(31.5") 30cm Должина(11.8")S : Биста 84cm(33.1") Должина 31cm(12.2")должината со од ремени,големината мери од страна на самите себе, error13cm

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.