• Ново
PKE Keyless Entry Мотор Започнете Аларм Систем Притисни Копче на Далечинскиот Стартер Запре моторот Авто еден започнете стоп копчето мотор систем

PKE Keyless Entry Мотор Започнете Аларм Систем Притисни Копче на Далечинскиот Стартер Запре моторот Авто еден започнете стоп копчето мотор систем

Оценка на клиентот:
DEN 2774.40
DEN 2636.00 -5 %

Износ
Залиха


PKE Keyless Entry Мотор Започнете Аларм Систем Притисни Копче на Далечинскиот Стартер Запре моторот Авто еден започнете стоп копчето со RFID кодот
Спецификации :
За 12 V батерија автомобил, комби, пикап камион, ЏИП, итн., општа намена производи
Оперативен Напон : 12 V±3 V
Quiescent Струја : помалку од 10m A
Работна Фреквенција : 433 MHz
Карактеристики :
-интелигентни еден скролување за да ја започнете систем, користење на паметни чипови, може да се обезбеди за да започнете / flameout, лесен и едноставен.
-PKE keyless entry, автоматски сензор прекинувачот за заклучување на функцијата, во близина на автомобил 2 метри, автоматски сензор го отклучите.
-Постои remote start / flameout, одбројување десет минути исклучување функција.
-Лето кул автомобил, зима и топло автомобил, веќе не сноси автомобил кога непријатно.
-Со идентитетот функција, далечинскиот управувач не е во можност да започне нормално.
Клучна Работа :
-Не притиснете на кочница, кратко притиснете за да го отворите АКК звук, потоа притиснете "да" на контролната табла, на индикатор светлото трепка, потоа, кратко притиснете исклучена, можете да го циклус на работата.
-Сопирачки, кратко притиснете го системот за палење на проектот, светлина долго светло.
-Кога пламен е вклучено, сопирачки се притисне кратко и системот е исклучен.
-Чекор или не сопирачки, долго притиснете, системот може да нека одат по палењето светлина долго светло.
Пакет Се Вклучени :
1 x-Домаќин
2 x Далечински Управувач Рачка
1 x Копчето Start
2 x уреди со покажувач на Антена
1 x Почнете да се Подигнат
1 x Откривање Темперамент
1 x Враќање на Копчето
1 x Упатство

Карактеристики

Бренд Име:
MAOZUA
Функција:
Авто Централно Заклучување
Тип На Далечински Управувач:
Без LCD Далечинска Контрола
Тип:
Анти-Кражба Уред Еден Начин
Далечински Управуван:
Yes
Тип На Додаток:
PKE keless внесете
Функција:
еден почнете да го запре моторот PKE keyless запишување
Гаранција:
една година
перформанси:
силна и стабилна
is_customized:
Yes
Специјални Функции:
еден започнете стоп копчето

Производи во категоријата

нова топла продажба руската верзија A91 случај keychain за Русија Starline A91 lcd далечински две начин автомобил алармот далечински A91 опфаќа

186.72 -30 % DEN 131.00

нова топла продажба руската верзија A91 случај keychain за Русија Starline A91 lcd далечински две начин автомобил алармот далечински A91 опфаќа

ЗАМЕНА НЕИСЕЧЕНИ КОПЧЕ НОЖОТ ЗА BMW СЕРИЈА 7 E65 4 КОПЧЕТО SMART ДАЛЕЧИНСКИОТ

397.92 -15 % DEN 338.00

Детали За ПроизводотЗАМЕНА НЕИСЕЧЕНИ КОПЧЕ НОЖОТ ЗА BMW СЕРИЈА 7 E65 4 КОПЧЕТО SMART ДАЛЕЧИНСКИОТПроизвод Сликипревозот УсловиНие само брод да се потврди Aliexperss адреса...

Добра функција! Keyless entry систем со далечинско централно врата заклучување, електронски заклучување/пневматски заклучување на факултативниот & автомобил пронаоѓач

1335.36 -20 % DEN 1068.00

Почитувани Купувачи,Оваа keyless entry е опремен со трошоците слободни дупликат флип копчиња, кога ќе купување, pls изберете флип клуч за вашата сакана автомобили од под празно копчето листа...

(5 компјутери /многу ) NB02 3 копчето на далечинскиот клуч со NB-ATT-Chrysle модел за URG200/KD900/KD200 машина

DEN 2207.52

NB02 3 копчето на далечинскиот клуч со NBATTChrysler модел за URG200 / KD900 / KD200 машина 5pcs / многуЗа Chrysler Dodge Џип автомобил клучевиКарактеристики : 1...

Флип Виткање Копче Школка за ФОЛКСВАГЕН ФОЛКСВАГЕН СЕДИШТЕ, ШКОДА Remote Копче Случај Фоб НОВИ 3 BN

1199.04 -15 % DEN 1019.00

Детали За ПроизводотФлип Виткање Копче Школка за "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН СЕДИШТЕ, "ШКОДА" ПОЛО Sagitar ГОЛФ Далечинскиот Клуч Случај Фоб НОВИ 3 BN 202 ADПроизвод СликиПревозот УсловиНие само брод да се потврди Aliexperss адреса...

PKE Smart Автомобил Алармот Систем Со Пасивни Автоматско Заклучување/ Отклучување Автомобил Вратата Keyless push Копчето Старт-Стоп,Remote Start Стоп За Тојота

3647.52 -24 % DEN 2772.00

Answer : ___________________________ NOTE : Почитувани клиенти, купување на овој производ, ние ви препорачуваме да го професионален технички персонал за инсталација, за да се избегнат процесот на самоинсталација на производот штета, ако навистина процесот на инсталација може исто така да контактирате со нас, ние ќе се обидеме да ви помогнат да се реши, ви благодариме на разбирањетоНие поддршка за промет на големо, ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас за слободниПоддршка за custom автомобилски електронски безбедност на производи, имаме Кинески производители надвор од постар инженер, поздрави консултации

Бесплатен Превозот руската верзија FX-5 силиконски случај за KGB FX-5 Lcd автомобил далечинскиот

95.04 -10 % DEN 86.00

Бесплатен Превозот руската верзија FX5 силиконски случај за KGB FX5 Lcd автомобил далечинскиотпостојат црна,црвена,сина,сива,портокалова,зелена 6 бои да се избере,ве молиме оставете порака која боја не ти е потребно?ако не остави порака,ќе испрати црна!Карактеристики : 100% нов бренд и висок квалитет со силиконска случајМини, шарени, практично, корисно и преносливМеки, удобни и лесни.Заштитете го вашиот Авто е Аларм и Далечински КонтролиСпецификации : Предмет Тип : Алармни Системи & БезбедностМатеријал : СиликонГолемина : прибл 75mmx 35mmx 19mmНето Тежина : 8gПакетот вклучува : 1x Силикони Случај Школка

2018 Далечински Стартер Scher-кан Magicar 2-Начин LCD Далечински Стартер/Контролер за Две Начин Автомобил Алармот Magicar На

1871.52 -50 % DEN 936.00

2018 Далечински Стартер Scherкан Magicar 2Начин LCD Далечински Стартер / Контролер за Две Начин Автомобил Алармот Magicar НаОпис На ПроизводотТоа е костим за Scherкан magicar две начин автомобил алармот системсамо далечински contollerCompelte колекции со 1pcs Scherкан magicar МА LCD далечински контролер

Русија верзија A9 случај keychain за Starline A9 A4 A8 lcd далечински две начин автомобил алармот систем бесплатен превозот

230.40 -47 % DEN 122.00

Русија верзија A9 случај keychain за Starline A9 A4 A8 lcd далечински две начин автомобил алармот систем бесплатен превозот

1Piece 3 Копчиња Неисечени Сечилото Автомобил Далечинскиот Клуч Покрие Случај Школка Флип Фоб За Опел Опел Vectra Astra За Омега Бесплатен Превозот

150.24 -15 % DEN 128.00

3 Копче за Замена на Далечинскиот Клуч Случај Школка & HU43 Ножот За Опел "Опел" Vectra Astra за ОмегаСпецификација : 3 Копчиња : Заклучување / Отклучување / TrunkБоја : ЦрнаГолемина : како се покаже сликаФункција : Ова е за вас да го замени вашиот носи или скршени случај.Нема да има било логото на ова копче.Внатрешен далечински не е вклучена во оваа аукција...

4 Копчиња Smart Картичка Случај Далечинскиот Клуч Школка Одговара За BMW 5 7 Серија со итни Сечилото

863.52 -15 % DEN 734.00

Детали За Производот4 Копчиња Smart Картичка Случај Далечинскиот Клуч Школка Одговара За BMW 5 7 Серија со итни Ножот со налепницаAnswer : ___________________________ Note : само копче школка , не електроника / чипови во внатрешностаПроизвод СликиПревозот УсловиНие само брод да се потврди Aliexperss адреса...

Универзална PKE автомобил алармот систем со auto start smart притисни мотор start & touch лозинка за влез копија подрипнувајќи кодот, притиснете копче

7560.00 -20 % DEN 6048.00

Почитувани Купувачи,Ова е интелигентен PKE автомобил алармот далечински мотор start push копчето start лозинка touch keyboard & автоматско прозорецот се затвори излез.Важно : нашата цена е не вклучувајќи увоз даночни & ДДВ и клиентите треба да плати за тоа, ако постои...

Бесплатен превозот (5 компјутери /Многу) 3 Копчето PCF7946 Чип Далечински Управувач Со Va2 Ножот За Рено Duster Модус Clio 3 433MHz

1920.00 -8 % DEN 1766.00

Ова е Само Далечински Замени клуч За Автомобил "Рено", не оригиналот,тоа го замени скршен копчето за фотографирање или се водат за исчезнати, а се губи клучот !не ист квалитет како оригиналот ,само замена ! Сите производи имаат тест пред shippment, и тоа cann;т програмирани од оригиналниот "рено" алатка!па ако ви треба програма, ве молиме одете на авто locksmtiht брод за нормално алатка, тогаш во ред ! тсамо вашиот далечински ист како на сликата, тогаш може да се користи за замена за замена !Производи информации : Копче : 3 КопчетоЧип : PCF7946 чипСечилото : VA2 СечилотоФреквенција : 433 MHZAnswer : ___________________________ Note : Ќе треба да го посетите вашиот ЛОКАЛЕН ДИЛЕР или LOCKSMITH да се добие овој далечински програмиран за вашиот автомобил.Ве молиме проверете ги фотографиите повторно да бидете сигурни дека тие се оние што треба.1...

Новата Замена Автомобил Врата Заклучување Цилиндри SIP22 Сечилото ЦЕЛОСНА Lock Set&2 Копче ingition Заклучување на Вратата и loock За Фиа-т Автомобил Мелничката

DEN 1151.52

Ве молиме љубезно споредете ги вашите оригинални објект со нашите производи во детална слика пред да се Одржи редот!1...

автоматскиот автомобил багажникот поблиску одговара за porsche Cayenne/Panamera/Macan автомобил со далечинскиот клуч

DEN 3600.00

Porsche Cayenne / Panamera / Macan автомобил багажникот поблиску : ​Вие исто така може да избере : Овој производ е дизајниран за Порше возила Cayenne, Panamera , Macan.Ќе направи да се поудобно, и сите оригинални функции се уште е валиденКомпатибилност на автомобил листата : Porsche Cayenne (година : 2010 2016)Порше Panamera (година : 2011 2016)Порше Macan (година : 2014 2016)Функција на porsche Cayenne / Panamera / Macan автомобил багажникот поблиску : 1...

Х5 Случај за руската Верзија Две начин автомобил алармот систем TOMAHAWK Х5 LCD далечински управувач Клуч Фоб Синџир

143.52 -15 % DEN 122.00

Х5 Случај за руската Верзија Две начин автомобил алармот систем TOMAHAWK Х5 LCD далечински управувач Клуч Фоб Синџир

DC12V еден начин автомобил алармот систем централно заклучување на вратата автоматизација, шок предизвика аларм и далечински trunk премиерот

2217.60 -10 % DEN 1996.00

Почитувани Купувачи,Овој автомобил алармот систем е опремен со трошоците слободни дупликат Ауди флип клуч, кога ќе купување, pls се избере точниот флип копчето од под празно копчето листа за вашата сакана автомобили...

200W 12V Нерѓосувачки Челик Автомобил Алармот Сирената Рог Звучникот Авто Рог Полициска Сирена Megaphone Електронски Рог Ѕвончето Црна Школка

DEN 1697.76

1 PCS 200 W 12 V Нерѓосувачки Челик Автомобил Алармот Сирената Рог Звучникот Авто Рог Полициска Сирена Megaphone Електронски Рог Ѕвончето Материјал Тип на : Нерѓосувачки челик Wattage : 200 W Име на Модел : Автомобил Алармот / сирената Отпорност : 5 Наведени : 10db Фреквентен Опсег : 200500 HZ Звучен Притисок : >=120db Нарушување : ​Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Флип копче keyless entry систем за kia cerato далечински управувач вратата за кодот за заклучување висок квалитет CHADWICK 8239 авто Додатоци празно

DEN 1482.72

Флип копче keyless entry систем за kia cerato далечински управувач вратата за кодот за заклучување висок квалитет CHADWICK 8239 авто Додатоци празно КОПЧЕ 1начин автомобил keyless entry систем без сирената за 12 V DC Возило кое има централно заклучување на вратата систем на автомобилот треба да имаат централна брава и активатори може да биде инсталиран овој објект...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.