• Ново
Нови Пристигне Романтична Мода Жените Бела СМРТНОСТ ААА Кубни Циркони ,Снегулки Брошеви Џемпер Грб Додатоци

Нови Пристигне Романтична Мода Жените Бела СМРТНОСТ ААА Кубни Циркони ,Снегулки Брошеви Џемпер Грб Додатоци

Оценка на клиентот:
DEN 474.24
DEN 384.00 -19 %

Износ
Залиха


Бренд : LUKENI име на Производ : brooch Материјал : бакар + ААА циркон Производ големина : 4.2*4.2 CM Пакување : независни пакување За подароци-давање прилики : туризам спомен, надоместоци на вработените на Сите фотографии направени од страна на Микро Lense, ве Молиме бидете сигурни проверете ја големината пред место со цел, ви благодариме

Карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LUKENI
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
SYSMHR-00854
Брошеви Тип:
Брошеви
Обликотшема:
Цвет
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Романтични

Производи во категоријата

100pcs/многу Злато на Ѕвонење Кристално Јасно Кристал Елка Со Бисер Pin Brooch

DEN 13557.60

Материјали Легури , Кристално кристал Грб Рамно Назад , Шие месо тело , Бар , Pin, Brooch Големина Клиент дизајн е во ред Стил модерен MOQ 100pcs Плаќање Paypal , Western Union, T / T,Пари Грам Испорака FEDEX, UPSот , DHL, TNT, EMS Апликација Свадба Brooch, Brooch За Поканата, Sash, Aair Бенд, Капи, Шалови ,Појас, Подарок Кутија Декорација, Облека, ДекорацијаКомпанијата ИнформацииБесплатен Примерок Во 10 ДенаИстрага сега и ако имаме инвентар може да брод ќе бесплатен примерок, но треба да го плати превозот цена.30 дена ГаранцијаАко сте го добиле на предмети во рамките 30days., да Обезбеди докази за да може да бидат вратени...

висок квалитет Фламинго brooch , природата свежа вода бисер brooch -многу модни висок квалитет

475.20 -30 % DEN 333.00

За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА , ако не ,пратката ќе биде испратена назад !ова е природата свежа вода бисер па форма се различни едни од други.100% ФИЗИЧКИ ФОТОГРАФИИ НАПРАВЕНИ.БЕЗ БИЛО PS МЕТОД.ЌЕ ДОБИЕТЕ ОНА ШТО ГО ПЛАЌААТ...

Топла трговија на Големо Жените и Мажите Lapel Pin Црна и Тен Coonhound Brooch Трендовски

1151.52 -30 % DEN 806.00

"""""Нашите производи имаат krabičkách или специјални пакување, обезбедување на сигурноста на транспортот ."""""Нашите производи се со бесплатен превозотОд Кина пост воздух mail за да ја испратите, треба 15 до 25 работни дена или така да пристигнат...

Се прилагодите присутни Јасно кристал Голем камен Црвено Глеѓ љубов со секси усни брошеви и игли за жените подароци

DEN 12348.00

Љубов со усна brooch / pinПредност : Високо квалитетен материјал Модерен дизајн во Модерен стил Добар Изглед и добро допирање Опис На Производот : Тип На ПроизводКристал КристалМатеријалМетален Цинк ЛегураГлавниот КаменКристал КристалБојаМногу бои, како на вашите барањаГолеминаМоже да се прилагоди, како на вашите барањаУпотребаСвадба / Партија / Облека / Празник Декоративни; Мажи / Жени / Деца Ѓердан ДодатоциПримерокМоже да обезбедуваат бесплатни примероци во парк, но ние не сноси превозотККВнимателни и строга КК постапка...

Топла трговија на Големо Жените и Мажите Lapel Pin Тибетански Spaniel Brooch Трендовски

1151.52 -30 % DEN 806.00

"""""Нашите производи имаат krabičkách или специјални пакување, обезбедување на сигурноста на транспортот ."""""Нашите производи се со бесплатен превозотОд Кина пост воздух mail за да ја испратите, треба 15 до 25 работни дена или така да пристигнат...

Топла трговија на Големо Жените и Мажите Lapel Pin норвешка Шума мачка Terrier Brooch Трендовски

1151.52 -30 % DEN 806.00

Фабриката за Директна Продажба Lapel Pin норвешка Шума мачка Brooch 12pcs / многу ( 2 Бои Слободни Колокација )Драги пријатели на : Прво на сите,ви благодариме за посетата на мојот продавница!Совети : 1 : Кога ќе ја посетите мојата продавница и купува моите производи, доколку има било какви сомнежи и прашања, ве молиме контактирајте ме и да се комуницира со мене во секое време , јас ќе дадам се од себе за да им помогне на вас, да вложиме максимални напори да се реши вашите грижи, ви благодариме!2 : Кога ќе купување на стока во вредност од повеќе од $ 200, ние ќе бидеме слободни со DHL или UPS или ТНТ или FEDEX, итн...

100pcs многу/Бесплатен превозот сребрен тон кристално јасно 60mm големи Зголеми цвет brooch иглички

DEN 27468.00

Обичај 60mm кристално зголеми цвет brooch иглички 1)Цена : убаво и разумни 2) Квалитетот : најдобар, издржливи 3) Моден стил : Разни бои и стилови се на располагање 4) Moq : 100 компјутери, но мали ред и мешани објекти се достапни 5) Брзо производство како ние сами во нашата фабрика 6)Ние може да се направи примероци и производ според клиенти requiry реалната слика покажуваат : пред приказ На големина : 60mm задниот Ги видите другите топла продажба на објекти : Пакување и испорака : Пакување тип : 100 парчиња / многу пакет метод : opp торби и картон време на Испорака : 5 7days Испорака метод : од воздух, од страна на морето и од експрес(UPSот,DHL,EMS,FEDEX,итн) информациите на Компанијата : Нашите сопствени factoy и profactional тимот : други услуга : прилагодено услуга: Ние прифаќаме сопствени направени привезоци,брошеви,батон и слично,ни ги испратите вашите дизајни,и ние ќе ви овозможат совршено производ назад до тебе...

Dragonfly Brooch Пурпурна Кристал Pin брошеви C261 Д3

DEN 296.16

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC261 Д3 Dragonfly Форма БрошевиЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ : Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред илипо купувањето...

Топла трговија на Големо Жените и Мажите Lapel Pin Велшки Спрингер Spaniel Brooch Трендовски

1151.52 -30 % DEN 806.00

Фабриката за Директна Продажба Lapel Pin Велшки Спрингер Spaniel Brooch 12pcs / многу ( 2 Бои Слободни Колокација )Драги пријатели на : Прво на сите,ви благодариме за посетата на мојот продавница!Совети : 1 : Кога ќе ја посетите мојата продавница и купува моите производи, доколку има било какви сомнежи и прашања, ве молиме контактирајте ме и да се комуницира со мене во секое време , јас ќе дадам се од себе за да им помогне на вас, да вложиме максимални напори да се реши вашите грижи, ви благодариме!2 : Кога ќе купување на стока во вредност од повеќе од $ 200, ние ќе бидеме слободни со DHL или UPS или ТНТ или FEDEX, итн...

Бесплатен превозот дами цинк легура накит Боја глеѓ капка глазура пеперутка збор форма brooch мода ретро додатоци подарок

192.00 -10 % DEN 173.00

политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на воздух mail со следење на број. За НАС купувачи повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 715 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет на Кина Пост...

Топла дизајн!Моден сребро алуминиум шамија брошеви тока кристал brooch двојна цел шамија клип за свадба

187.20 -11 % DEN 167.00

За промет НА ГОЛЕМО ЦЕНА Е ПОЕВТИНА Секој број повеќе од три попуст од 15%За промет НА ГОЛЕМО ЦЕНА Е ПОЕВТИНА Секој број повеќе од 12, попуст од 15%ЗАБЕЛЕШКА!!! Нарачката е 5 ДОЛАРИ! Може Да Се Меша Цел...

Бесплатен превозот дами накит имитација бисер цвет шема жена brooch мода домот Високо-одделение прибор трговија на големо подарок

240.00 -10 % DEN 216.00

политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на воздух mail со следење на број. За НАС купувачи повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 715 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет на Кина Пост...

Топла трговија на Големо Жените и Мажите Lapel Pin Норфолк Terrier Brooch Трендовски

1151.52 -30 % DEN 806.00

"""""Нашите производи имаат krabičkách или специјални пакување, обезбедување на сигурноста на транспортот ."""""Нашите производи се со бесплатен превозотОд Кина пост воздух mail за да ја испратите, треба 15 до 25 работни дена или така да пристигнат...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.