• Ново
Dragonfly Brooch Сини Кристал Глеѓ Pin брошеви C981 Б

Dragonfly Brooch Сини Кристал Глеѓ Pin брошеви C981 Б

Оценка на клиентот:
DEN 231.36

Износ
Залиха


Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начело
C981 Б Dragonfly Форма Брошеви
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ :
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или
по купувањето. Ние arecommitted на вашиот 100% задоволство.
ШОПИНГ ПРОЦЕС :
изберете производ >> додади во кошничка >> кликни за да се купи >> потврди плаќање
ГОЛЕМИНА : 2.2 x 2.36 инчи(5.6 x 6cm)
КОД : C981 Б
ТИП : Brooch pin
МАТЕРИЈАЛ : Цинк легура, Австрија кристал
ПРЕВОЗОТ : Бесплатен превозот во Светот ( Ние ќе ви според цел количество изберете Превозници)
1-11pieces Преку Кина пост
12~59 Парчиња Преку e Packet или HK пост
60~5000 Парчиња Преку ЕМС или DHL
ПАКУВАЊЕ :
Секое парче накит спакувани во посебен транспарентен пластични кеси (OPP вреќа).
Сите предмети се пакуваат во картонска кутија за превозот.
ЗА ТАРИФА :
Клиентите ќе бидат одговорни за сопствени даночни( ако е потребно ).ве молиме да ни кажете вредност кои
што сакате да го напишете на сопствени грешки листа или ние само пишуваат мали amout на листата.
ПОВРАТНИ информации :
Вашата позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети откако ќе го добиете нашиот накит. ве молиме дај ми 5 ѕвезди.
И ние ќе го прават истото за вас исто така.
Ако имате било незадоволство со нашите накит, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да замине на негативна повратна информација и да ни даде можност да се направи сте задоволни : D : D
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ :
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот
на вашата нарачка.
И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чува
intheir оригинални статус.
На грбот на фотографијата :

Карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Инсекти
Бренд Име:
BINBIN ЖУ
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
C981 Б
Пол:
Унисекс

Производи во категоријата

2018 Нови 36*36mm Домот CZ Brooch Накит Микро Отвори ААА Кубни Циркони Кристал Романтична Зголеми Цвет Брошеви Игли За Жени

652.32 -22 % DEN 509.00

НИЕ СМЕ ФАБРИКА ,НА ПОВЕЌЕ МОЖЕТЕ ДА КУПИТЕ ПОВЕЌЕ ПОПУСТ ИМАТЕ ,ВЕ МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ ПОРАКА АКО САКАТЕ ТОАСекогаш јас брод од страна на пост воздухопловната Бесплатен превозот,ако не сакаат да чекаат времето , ве молиме додадете некои пари да брод од страна на другите пратката ,ви благодарам многу .Превозот : 1...

ДАН Е ЕЛЕМЕНТ Нов Продажен Вистински Австрија Кристално Бела Златна Боја Двојно Срцето Брошеви За Жените Вљубените Подарок 85950

DEN 316.80

wyприклучокstartЖешка Стока$1.67$1.33 $2.46$1.38 $1.91$1.42 $2.9$1.77 $3.62$1.82 $5.2$1.60 $3.01$1.30 $2.09wyприклучоккрајАтрибут Содржина 1 Материјал 2 Тежина Approax...

Бесплатен Превозот ! Убава Позлатен Сребрен Алуминиум Кристал Кристал Мали Срцето Brooch

DEN 576.00

Моден Накит свадба broochСребро Позлатен Срцето Кристал Кристал Brooch.Големината на brooch е 3.2 ширина од 3cm на Високо ниво.Сите камен е Јасно Кристал Кристал, ова е мал, но прекрасен brooch.Имајте на ум ова brooch е навистина одлична и во ВРВОТ Одделение Квалитет !!!Превозот и Плаќање : Превозот : Од Експрес, како што курирската служба DHL,UPSот,EMS,FEDEXОд Кина Пост Воздух Mail.Повратни информацииВе молам дозволете ми да знам кога ќе ја напушти која и негативни повратни информации, Ние се многу подготвени да се реши проблемот со тоа што сте се сретнале со објектот...

Блескавите Кафена Лист Капка Brooch Broach Pin Жените Накит Кристал Кристали 6018

456.00 -20 % DEN 365.00

Објектот Цвет Brooch Материјали Легури,Кристали Метал Злато Позлатен Боја Кафеава ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект...

ANKA Нови Пристигнување Висок Квалитет Цвет Brooch Pin Кристал Накит венчаница Брошеви Hijab Бесплатен Превозот 85361

DEN 238.56

ANKA Нови Пристигнување Висок Квалитет Цвет Brooch Pin Кристал Накит венчаница Брошеви Hijab Бесплатен Превозот Материјал : алуминиумски,Кристали Плоча : родиум позлатен Големина : 2.3*2.3 СМ Тежина : 6g / еез

Трговија на големо 2.5 Инчен Голем Цвет Крем Faux Бисер Brooch со Кристал Кристално

DEN 1056.00

Моден Цинк легура brooch, свадба brooch, булчински broochРодиум Обложено со Крем Faux Бисер Дизајн Цвет Brooch.На brooch е за 2,5 инч во дијаметар од прибл.Каменот е Кристал Кристал.Бисер е 8мм и 10мм во големина прибл.Фото референца

ANKA мода Накит пердув кристал брошеви за венчаница Никел слободни Главниот Камен на Кристали од Сваровски 85225

DEN 449.76

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИANKA мода Накит пердув кристал брошеви за венчаница Никел слободни Главниот Камен на Кристали од Сваровски Материјал : алуминиумски,Главниот Камен на Кристали од Сваровски Плоча : родиум позлатен Големина : 4.2*4.2 CM Тежина : 14.8 g / еез

Бесплатен Превозот! Сребро Позлатен Легура и Кристал Кристал Пром Фустан Пеперутка Brooch

DEN 576.00

Моден Цинк легура brooch, свадба brooch, булчински broochМногу Убава дизајн Пеперутка brooch со Јасни кристал кристали.На brooch е 1.75 инчен широчина од 1.5 инчи висок прибл.Фото референцаПлаќање начини и превозот начини на Плаќање : 30% депозит и 70% биланс...

ANKA Директна Продажба на Брошеви венчаница Brooch Пеперутка Љубов Brooch Pin Кристал Главниот Камен на Кристали од Сваровски 86214

DEN 335.52

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИANKA Директна Продажба на Брошеви венчаница Brooch Пеперутка Љубов Brooch Pin Кристал Главниот Камен на Кристали од Сваровски Материјал : алуминиумски,Главниот Камен на Кристали од Сваровски Плоча : родиум позлатен Големина : 3.1*1.6 CM Тежина : 4.4 g / еез

Светкавиот Позлатен Сребрен Алуминиум и Кристал Кристал Булчински Цвет Brooch Партија Иглички

DEN 122.40

Општ Опис многу Убава Позлатен Сребрен Алуминиум Brooch која има зачудувачки Јасна Rhinestones Позлата : Светкавиот Сребро Мерка : 1.8 Инчен приблНачин на плаќање и испорака начиниВе молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да и објектот ќе бидат испратени на ден кој ќе плати.Превозот начини : Со Кина Пост Воздух Mail за слободни...

Сребро Позлатен Кристал Кристал и Бел Бисер Булчински Brooch

DEN 720.00

Општ ОписМногу Убава Сребро Позлатен Brooch кој има одлична Rhinestones и Крем Faux бисер.Бисер е 8мм во дијаметар.Големина НА ОВОЈ brooch е 2" во кол приблНачин на плаќање и испорака начиниВе молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да и објектот ќе бидат испратени на ден кој ќе плати.Превозот начини : Со Кина Пост Воздух Mail за слободни.За ПревозотНие брод на сите наши објекти во светот со Кина / HK Пост Воздух Mail , & DHL,UPSот,EMS,Fed Ex ЕкспресОбјектот ќе биде испратен во најмногу 24 часа откако ќе се добие исплата Кина Пост Воздух Mail & Хонг Конг Пост Воздух Mail : Ние нудиме сите купувачи Бесплатен Превозот од Кина или Хонг Конг Пост Воздух Mail , но, обично тоа треба цела 24 недели , па ако сакате да се добие елемент, кој ќе победи итно, ние ве советуваме да изберете DHL, UPSот, ЕМС.....

24pcs Позлатен Сребрен Алуминиум и Кристал Кристал Булчински Цвет Brooch

DEN 1680.00

Општ Опис24pcs Прилично Позлатен Сребрен Алуминиум Brooch која има зачудувачки Јасна и Јасно AB RhinestonesНачин на плаќање и испорака начиниВе молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да и објектот ќе бидат испратени на ден кој ќе плати.Превозот начини : Со Кина Пост Воздух Mail за слободни.За ПревозотНие брод на сите наши објекти во светот со Кина / HK Пост Воздух Mail , & DHL,UPSот,EMS,Fed Ex ЕкспресОбјектот ќе биде испратен во најмногу 24 часа откако ќе се добие исплата Кина Пост Воздух Mail & Хонг Конг Пост Воздух Mail : Ние нудиме сите купувачи Бесплатен Превозот од Кина или Хонг Конг Пост Воздух Mail , но, обично тоа треба цела 24 недели , па ако сакате да се добие елемент, кој ќе победи итно, ние ве советуваме да изберете DHL, UPSот, ЕМС.....

Моден рачно изработени Коноп симпатична елени Брошеви Деца Деца подароци Брошеви момче и девојка pin значка 4 боја, со торба и облека

906.72 -29 % DEN 644.00

Испорака Детална : 1 1 Lot = 8 компјутери2 Пакување : OPP вреќа3.Внимание : ве молиме забележете дека поради светлосни ефекти, се следи светлината контрастот и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Нова мода мажите brooch цвет lapel pin 4cm одговараат boutonniere ткаенина предиво pin 14 бои копчето цвет цвет broochers Мода рачно изработени Коноп симпатична елени Брошеви Деца Деца подароци Брошеви момче и девојка pin значка 4 боја, со торба и облека

ANKA Брошеви Фустан Микс на Големо Совршен Пакет Алергија Слободни Зголеми Позлата Парфеми Brooch 85527

DEN 287.52

Побрзаа Брошеви Фустан Broches Бесплатен Превозот Микс на Големо Совршен Пакет Алергија Слободни Зголеми Позлата Парфеми Brooch Материјал : алуминиумски,Кристали Плоча : 18k злато позлатен Големина : 3.9*3.0 CM Тежина : 7.5 g / еез

Убаво Позлатен Сребрен Алуминиум Кристал Кристал Мала Ѕвезда Brooch

DEN 3360.00

Моден Накит свадба broochСребро Позлатен Цвет Кристал Кристал Brooch.Големината на brooch е 3.5*3.5 cm.Сите камен е Јасно Кристал Кристал, ова е мал, но прекрасен brooch.Превозот и Плаќање : Превозот : Од Експрес, како што курирската служба DHL,UPSот,EMS,FEDEXОд Кина Пост Воздух Mail.Ние, исто така, Прифаќа Paypal за Плаќање !Повратни информацииВе молам дозволете ми да знам кога ќе ја напушти која и негативни повратни информации, Ние се многу подготвени да се реши проблемот со тоа што сте се сретнале со објектот...

1.4 Сребрен Тон Легура и Кристал Кристал Мал Цвет и diamante Brooch

DEN 570.24

ОписМногу Убава Свадба / Булчински Brooch која има зачудувачки Јасна Rhinestones.На brooch е во 1.38"(3.5 cm) со дијаметар од прибл .Ова е мала brooch но навистина зачудувачки !За ПревозотНие брод на сите наши објекти во светот со Кина / HK Пост Воздух Mail , & DHL,UPSот,EMS,Fed Ex ЕкспресОбјектот ќе биде испратен во најмногу 48 часа откако ќе се добие исплата Кина Пост Воздух Mail & Хонг Конг Пост Воздух Mail : Ние нудиме сите купувачи Бесплатен Превозот од Кина или Хонг Конг Пост Воздух Mail , но, обично тоа треба цела 24 недели , па ако сакате да се добие елемент, кој ќе победи итно, ние ве советуваме да изберете DHL, UPSот, ЕМС.....

6pairs/пакет слива цвет форма Pin Жените Безбедност Шамија слободни Pin покрие Нови Hijab Иглички Кристал трговија на Големо Муслимански Hijab Brooch

474.72 -14 % DEN 408.00

Забелешки : 1.еден пакет= 6pairs2.се меша бојата е испорачуван р andom ,не се секогаш како сликаЗа трговија на големо : ве Молиме контактирајте со нас ако имате големо количество барања...

Убава!Цвет Brooch 8cm Голем Круг Цвет Мода Жената Накит Бисер+Школка+Кристал промет на Големо со Нов Бесплатен Превозот FN2620

767.52 -12 % DEN 675.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА TERISA НАКИТБожиќ подароци накит мода broochбоја : црвена бојаголемина : 8см12cmтежина околу : 63gбесплатен превозот A2620Божиќ подароци накит мода broochбоја : розова бојаголемина : 8см12cmтежина околу : 63gбесплатен превозот A2619Божиќ подароци накит мода broochбоја : розова бојаголемина : 8см12cmтежина околу : 63gбесплатен превозот A2618Божиќ подароци накит мода broochбоја : сина бојаголемина : 8см12cmтежина околу : 63gбесплатен превозот A2617Божиќ подароци накит мода broochбоја : виолетова бојаголемина : 8см12cmтежина околу : 63gбесплатен превозот A2616Божиќ подароци накит мода broochбоја : жолта бојаголемина : 8см12cmтежина околу : 63gбесплатен превозот A2615Божиќ подароци накит мода broochбоја : grya бојаголемина : 8см12cmтежина околу : 63gбесплатен превозот A2614повеќе стил за да изберете ,ако ви се допаѓа некој друг стил молам дозволете ми да знам.благодарение толку многу!ние ќе ве известиме цената што е можно поскоро!...

ANKA Топла Продажба Жените Пеперутка Кристал Brooch венчаница Брошеви Мода Brooch Pin Главниот Камен на Кристали од Сваровски 77125

DEN 412.32

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИANKA Топла Продажба Жените Пеперутка Кристал Brooch венчаница Брошеви Мода Brooch Pin Главниот Камен на Кристали од Сваровски Материјал : алуминиумски,Главниот Камен на Кристали од Сваровски Плоча : родиум позлатен Големина : 4.0*2.7 CM Тежина : 7.9 g / еез

ANKA Накит Брошеви венчаница Алергија Слободни Зголеми Боја Галвански Парфеми Brooch Главниот Камен на Кристали од Сваровски 85256

DEN 257.76

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИANKA Накит Брошеви венчаница Алергија Слободни Зголеми Боја Галвански Парфеми Brooch Главниот Камен на Кристали од Сваровски Материјал : алуминиумски,Главниот Камен на Кристали од Сваровски Плоча : 18k златна боја, Големина : 2.5*5.3 CM Тежина : 10g / еез

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.