• Ново
Роденден Тема Brooch ТОА Е МОЈОТ РОДЕНДЕН Зборот Pin-рачно изработени Накит

Роденден Тема Brooch ТОА Е МОЈОТ РОДЕНДЕН Зборот Pin-рачно изработени Накит

Оценка на клиентот:
DEN 363.84

Износ
Залиха


Карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ГОЛЕМИОТ BLING
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Број На Модел На:
B1006104
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Цвет
Пол:
Унисекс

Производи во категоријата

Сини Кристал Самовила Ангел Pin брошеви Мода Глеѓ brooch C124 BD

DEN 273.12

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC124 BD Ангел Форма БрошевиЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ : Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред илипо купувањето...

висок квалитет Фламинго brooch , природата свежа вода бисер brooch -многу модни висок квалитет

475.20 -42 % DEN 276.00

За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА , ако не ,пратката ќе биде испратена назад !ова е природата свежа вода бисер па форма се различни едни од други.100% ФИЗИЧКИ ФОТОГРАФИИ НАПРАВЕНИ.БЕЗ БИЛО PS МЕТОД.ЌЕ ДОБИЕТЕ ОНА ШТО ГО ПЛАЌААТ...

Dragonfly Brooch Пурпурна Кристал Pin брошеви C261 Д3

DEN 296.16

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC261 Д3 Dragonfly Форма БрошевиЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ : Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред илипо купувањето...

Бесплатен превозот дами цинк легура накит Боја глеѓ капка глазура пеперутка збор форма brooch мода ретро додатоци подарок

192.00 -10 % DEN 173.00

политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на воздух mail со следење на број. За НАС купувачи повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 715 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет на Кина Пост...

Многу Убаво Злато Hijab Додатоци Парична Казна Глеѓ Brooch Иглички Дама Торба Brooch Corsage Жените Broach Шамија Клип Hijab Pin Up Broche

200.64 -25 % DEN 151.00

Можете да се меша бојата еден многуБела+Родиум ПозлатенБела+18 K Злато ПозлатенЦрвена+18 K Злато ПозлатенАвион+Родиум Позлатен

100pcs многу/Бесплатен превозот сребрен тон кристално јасно 60mm големи Зголеми цвет brooch иглички

DEN 27468.00

Обичај 60mm кристално зголеми цвет brooch иглички 1)Цена : убаво и разумни 2) Квалитетот : најдобар, издржливи 3) Моден стил : Разни бои и стилови се на располагање 4) Moq : 100 компјутери, но мали ред и мешани објекти се достапни 5) Брзо производство како ние сами во нашата фабрика 6)Ние може да се направи примероци и производ според клиенти requiry реалната слика покажуваат : пред приказ На големина : 60mm задниот Ги видите другите топла продажба на објекти : Пакување и испорака : Пакување тип : 100 парчиња / многу пакет метод : opp торби и картон време на Испорака : 5 7days Испорака метод : од воздух, од страна на морето и од експрес(UPSот,DHL,EMS,FEDEX,итн) информациите на Компанијата : Нашите сопствени factoy и profactional тимот : други услуга : прилагодено услуга: Ние прифаќаме сопствени направени привезоци,брошеви,батон и слично,ни ги испратите вашите дизајни,и ние ќе ви овозможат совршено производ назад до тебе...

Моден Инсекти Бубамара На Кристал Брошеви Букет Coccinella Septempunctata Brooch Игли За Жени

479.52 -20 % DEN 384.00

Моден Инсекти Бубамара На Кристал Брошеви Букет Coccinella Septempunctata Brooch Игли За ЖениНие сме посветени на обезбедување на најдобри накит и најдобар клиент услуги на нашите клиенти, вашите повратни информации е нашата искреност да се подобри.Ако ви треба дополнителни информации, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress, и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат!Предмет тип : BroochBrooch големина : 0.98*0.94 инчи / 2.5*2.4 cmПол : ЖенитеСтил : ТрендовскиМатеријал : цинк легураМетод на Накит Одржување и Заштита1)...

Бесплатен превозот дами накит имитација бисер цвет шема жена brooch мода домот Високо-одделение прибор трговија на големо подарок

240.00 -10 % DEN 216.00

политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на воздух mail со следење на број. За НАС купувачи повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 715 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет на Кина Пост...

Топла трговија на Големо Жените и Мажите Lapel Pin италијански Greyhound Brooch Трендовски

1151.52 -30 % DEN 806.00

"""""Нашите производи имаат krabičkách или специјални пакување, обезбедување на сигурноста на транспортот ."""""Нашите производи се со бесплатен превозотОд Кина пост воздух mail за да ја испратите, треба 15 до 25 работни дена или така да пристигнат...

Топла трговија на Големо Жените и Мажите Lapel Pin Норфолк Terrier Brooch Трендовски

1151.52 -30 % DEN 806.00

"""""Нашите производи имаат krabičkách или специјални пакување, обезбедување на сигурноста на транспортот ."""""Нашите производи се со бесплатен превозотОд Кина пост воздух mail за да ја испратите, треба 15 до 25 работни дена или така да пристигнат...

Топла трговија на Големо Жените и Мажите Lapel Pin норвешка Шума мачка Terrier Brooch Трендовски

1151.52 -30 % DEN 806.00

Фабриката за Директна Продажба Lapel Pin норвешка Шума мачка Brooch 12pcs / многу ( 2 Бои Слободни Колокација )Драги пријатели на : Прво на сите,ви благодариме за посетата на мојот продавница!Совети : 1 : Кога ќе ја посетите мојата продавница и купува моите производи, доколку има било какви сомнежи и прашања, ве молиме контактирајте ме и да се комуницира со мене во секое време , јас ќе дадам се од себе за да им помогне на вас, да вложиме максимални напори да се реши вашите грижи, ви благодариме!2 : Кога ќе купување на стока во вредност од повеќе од $ 200, ние ќе бидеме слободни со DHL или UPS или ТНТ или FEDEX, итн...

До 2015 Шарени Мода за Мажи Lapel се Зголеми Daisy Цвет рачно изработени Boutonniere Стап Brooch Pin Џеб Декорација Додаток 73XU

38.88 -38 % DEN 24.00

Шарени Мажите Lapel се Зголеми Daisy Цвет рачно изработени Boutonniere Стап Brooch Pin Џеб Декорација ДодатокОвој исклучителен цвет brooch pin е украсена со висок квалитет сатен ткаенина и се искачи daisy цвет...

Топла трговија на Големо Жените и Мажите Lapel Pin Западниот Планински White Terrier Brooch Трендовски

1151.52 -30 % DEN 806.00

Фабриката за Директна Продажба Lapel Pin Западниот Планински White Terrier Brooch 12pcs / многу ( 2 Бои Слободни Колокација )Драги пријатели на : Прво на сите,ви благодариме за посетата на мојот продавница!Совети : 1 : Кога ќе ја посетите мојата продавница и купува моите производи, доколку има било какви сомнежи и прашања, ве молиме контактирајте ме и да се комуницира со мене во секое време , јас ќе дадам се од себе за да им помогне на вас, да вложиме максимални напори да се реши вашите грижи, ви благодариме!2 : Кога ќе купување на стока во вредност од повеќе од $ 200, ние ќе бидеме слободни со DHL или UPS или ТНТ или FEDEX, итн...

Топла дизајн!Моден сребро алуминиум шамија брошеви тока кристал brooch двојна цел шамија клип за свадба

187.20 -11 % DEN 167.00

За промет НА ГОЛЕМО ЦЕНА Е ПОЕВТИНА Секој број повеќе од три попуст од 15%За промет НА ГОЛЕМО ЦЕНА Е ПОЕВТИНА Секој број повеќе од 12, попуст од 15%ЗАБЕЛЕШКА!!! Нарачката е 5 ДОЛАРИ! Може Да Се Меша Цел...

Благодатта Јуни Кореја Стил Кристал Enmael Пингвин Брошеви Игли за Жените Домот Божиќ Фестивал Одговараат Hijab Pin Брошеви

191.52 -15 % DEN 163.00

Благодатта Јуни Кореја Стил Кристал Enmael Пингвин Брошеви Игли за Жените Домот Божиќ Фестивал Одговараат Hijab Pin БрошевиМатеријал : Син алуминиумски+ I mported Кристал+емајл(заштита на Животната средина материјал)Пакет се вклучени : 1 buc *брошеви

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.