• Ново
Злато Боја Овошје Дизајн Слатки Црвени Brooch Иглички Година Лето Нов Стил Женски Накит Brooch

Злато Боја Овошје Дизајн Слатки Црвени Brooch Иглички Година Лето Нов Стил Женски Накит Brooch

Оценка на клиентот:
DEN 219.84
DEN 200.00 -9 %

Износ
Залиха


Производот се покаже :
Злато Позлатен Овошје Дизајн Слатки Црвени Brooch Иглички 2016 Година Лето Нов Стил Женски Накит Brooch
Производство :
Злато Позлатен Овошје Дизајн Слатки Црвени Brooch Иглички 2016 Година Лето Нов Стил Женски Накит Brooch
Материјал :
Цинк Легура
Место на Потекло :
Qingdao
Време На Испорака :
За 30days.
Пакување :
Како вашата потреба,но треба да си дозволат трошоците за посебно пакување
Внимание :
Имаме многу стилови на ново производство во складирање,за овие производство можеме да испратите нив во кратко време. Ако вашата цел е повеќе од 500pcs ние треба да се организираме да ги направите.
Ви благодариме за вашето доаѓање!

Карактеристики

Метална боја:
Црвено Brooch Иглички
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
ts0092
Бренд Име:
Сочни Грозје
производство име:
Злато Позлатен Овошје Дизајн Слатки Црвени Brooch Иглички 2016 Година Лето Нов Стил
боја:
Пинк
Накит Тип:
Брошеви
Клучни зборови:
Црвено Brooch Иглички
Место на Потекло:
Qingdao Кина
Материјал:
цинк, алуминиум,стакло
Животната средина:
Олово, Nickle и Кадмиум Слободни
Големина:
2.9*4.6 cm
ФОБ порт:
Qingdao
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Dragonfly Brooch Пурпурна Кристал Pin брошеви C261 Д3

DEN 296.16

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC261 Д3 Dragonfly Форма БрошевиЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ : Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред илипо купувањето...

Моден Инсекти Бубамара На Кристал Брошеви Букет Coccinella Septempunctata Brooch Игли За Жени

479.52 -20 % DEN 384.00

Моден Инсекти Бубамара На Кристал Брошеви Букет Coccinella Septempunctata Brooch Игли За ЖениНие сме посветени на обезбедување на најдобри накит и најдобар клиент услуги на нашите клиенти, вашите повратни информации е нашата искреност да се подобри.Ако ви треба дополнителни информации, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress, и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат!Предмет тип : BroochBrooch големина : 0.98*0.94 инчи / 2.5*2.4 cmПол : ЖенитеСтил : ТрендовскиМатеријал : цинк легураМетод на Накит Одржување и Заштита1)...

Топла трговија на Големо Жените и Мажите Lapel Pin Тибетански Spaniel Brooch Трендовски

1151.52 -30 % DEN 806.00

"""""Нашите производи имаат krabičkách или специјални пакување, обезбедување на сигурноста на транспортот ."""""Нашите производи се со бесплатен превозотОд Кина пост воздух mail за да ја испратите, треба 15 до 25 работни дена или така да пристигнат...

Топла трговија на Големо Жените и Мажите Lapel Pin норвешка Шума мачка Terrier Brooch Трендовски

1151.52 -30 % DEN 806.00

Фабриката за Директна Продажба Lapel Pin норвешка Шума мачка Brooch 12pcs / многу ( 2 Бои Слободни Колокација )Драги пријатели на : Прво на сите,ви благодариме за посетата на мојот продавница!Совети : 1 : Кога ќе ја посетите мојата продавница и купува моите производи, доколку има било какви сомнежи и прашања, ве молиме контактирајте ме и да се комуницира со мене во секое време , јас ќе дадам се од себе за да им помогне на вас, да вложиме максимални напори да се реши вашите грижи, ви благодариме!2 : Кога ќе купување на стока во вредност од повеќе од $ 200, ние ќе бидеме слободни со DHL или UPS или ТНТ или FEDEX, итн...

висок квалитет Фламинго brooch , природата свежа вода бисер brooch -многу модни висок квалитет

475.20 -42 % DEN 276.00

За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА , ако не ,пратката ќе биде испратена назад !ова е природата свежа вода бисер па форма се различни едни од други.100% ФИЗИЧКИ ФОТОГРАФИИ НАПРАВЕНИ.БЕЗ БИЛО PS МЕТОД.ЌЕ ДОБИЕТЕ ОНА ШТО ГО ПЛАЌААТ...

Се прилагодите присутни Јасно кристал Голем камен Црвено Глеѓ љубов со секси усни брошеви и игли за жените подароци

DEN 12348.00

Љубов со усна brooch / pinПредност : Високо квалитетен материјал Модерен дизајн во Модерен стил Добар Изглед и добро допирање Опис На Производот : Тип На ПроизводКристал КристалМатеријалМетален Цинк ЛегураГлавниот КаменКристал КристалБојаМногу бои, како на вашите барањаГолеминаМоже да се прилагоди, како на вашите барањаУпотребаСвадба / Партија / Облека / Празник Декоративни; Мажи / Жени / Деца Ѓердан ДодатоциПримерокМоже да обезбедуваат бесплатни примероци во парк, но ние не сноси превозотККВнимателни и строга КК постапка...

Кристал Самовила Ангел Pin брошеви Мода Глеѓ brooch C124 Р

DEN 273.12

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC124 Р Ангел Форма БрошевиЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ : Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред илипо купувањето...

Нова мода Едноставен златен рационализација bowknot brooch Жени, украс перниче додатоци

143.52 -9 % DEN 131.00

Добредојдовте на нашиот продавница, ние сме во shandong Qingdao производителиАко имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори на прво место.Нова мода Едноставен златен рационализација bowknot brooch Жени, украс перниче додатоци

Нови Пристигне Романтична Мода Жените Бела СМРТНОСТ ААА Кубни Циркони ,Снегулки Брошеви Џемпер Грб Додатоци

474.24 -19 % DEN 384.00

Бренд : LUKENI име на Производ : brooch Материјал : бакар + ААА циркон Производ големина : 4.2*4.2 CM Пакување : независни пакување За подароцидавање прилики : туризам спомен, надоместоци на вработените на Сите фотографии направени од страна на Микро Lense, ве Молиме бидете сигурни проверете ја големината пред место со цел, ви благодариме

Црвено Овошје Циркон Цреша Мали Brooch Букет Кристал Corsage Јака Pin Broches Свадба Hijab Pin Up Клип Шамија

206.88 -15 % DEN 176.00

Ние прифаќаме Alipay,ЗападУнија,TT,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Парцела ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по уплатата.Поради разликите во царинење време во одделни земји,време на испорака ќе бидат различни.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,или царински давачки.1...

Сини Кристал Самовила Ангел Pin брошеви Мода Глеѓ brooch C124 BD

DEN 273.12

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC124 BD Ангел Форма БрошевиЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ : Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред илипо купувањето...

Многу Убаво Злато Hijab Додатоци Парична Казна Глеѓ Brooch Иглички Дама Торба Brooch Corsage Жените Broach Шамија Клип Hijab Pin Up Broche

200.64 -25 % DEN 151.00

Можете да се меша бојата еден многуБела+Родиум ПозлатенБела+18 K Злато ПозлатенЦрвена+18 K Злато ПозлатенАвион+Родиум Позлатен

Топла трговија на Големо Жените и Мажите Lapel Pin Велшки Спрингер Spaniel Brooch Трендовски

1151.52 -30 % DEN 806.00

Фабриката за Директна Продажба Lapel Pin Велшки Спрингер Spaniel Brooch 12pcs / многу ( 2 Бои Слободни Колокација )Драги пријатели на : Прво на сите,ви благодариме за посетата на мојот продавница!Совети : 1 : Кога ќе ја посетите мојата продавница и купува моите производи, доколку има било какви сомнежи и прашања, ве молиме контактирајте ме и да се комуницира со мене во секое време , јас ќе дадам се од себе за да им помогне на вас, да вложиме максимални напори да се реши вашите грижи, ви благодариме!2 : Кога ќе купување на стока во вредност од повеќе од $ 200, ние ќе бидеме слободни со DHL или UPS или ТНТ или FEDEX, итн...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.