• Ново
Црвена Панделка со срцето Lapel Pin, Црвена панделка на ракот на свеста pin brooch , awarness brooch

Црвена Панделка со срцето Lapel Pin, Црвена панделка на ракот на свеста pin brooch , awarness brooch

Оценка на клиентот:
DEN 12432.00

Износ
Залиха


Кристал brooch
Опис На Производот
кристал brooch aslo име кристал копчето,дијамант копчето,метал копчето
1) Материјали : кристал,месинг првенство синџир и позлата
2) Дијаметар : 2*0.625 ИНЧЕН
3) Камен квалитет : Светкавиот чешка Со камења
4 ) Камен боја : Crystal
5 ) Позлата боја : Sliver
6) за Апликација : Облека,чанти,чевли,накит,browbands,мебел,подароци,свадба декорација..
7) Пакување : 1 парче /opp, Пак aslo како вашите барања.
8) Многу количина : 100pcs/многу. Повеќе многу цел, повеќе конкурентни цени ќе може да се добие.
Топло Совет :
Сите предмети се фабрика директни на мојата продавница. Производството ќе бидат отворени откако ќе понудата и плати. Ве молиме не конкурираат ако немаат намера да платите за ставките. Ако имате било какви проблеми откако ќе добиете предмети,ве молиме контактирајте ме пред да замине повратните информации.
СРЕЌЕН НАДДАВАЊЕ ~ THANOR ГЛЕДАЈЌИ
СЕ ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ ДА МЕ КОНТАКТИРАТЕ ЗА БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА
Ние ви обезбеди квалификувано кристал предмети со разумни цени,брза leadtime,најниска товарни полнење, како и задоволителна по-продажба на услуги. Со нетрпение очекуваме да воспоставување на повеќе muti-корист односи со клиенти од секој агол на светот .
Плаќање :
Можеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка, Т/T) или Western Union,Moneygram.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена.
Превозот :
Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по исплата потврда.
"Бесплатен Превозот" предмети ќе бидат испратени од страна на "Кина Пост" регистрирани воздух mail, предмети може да се провери и да се следи онлајн.
Повеќето од предметите ќе се одвива во 3 недели , а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ако тоа се случи, само нас контакт, ние ќе ви помогнат да проверите и да го решат секој проблем. Експрес Испорака нормално трае од 3 до 7 работни дена да го добие.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Услови на продажба :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако не сте задоволни со купување.
Повратната информација е важна за нас, ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние гарантираме за да се направи истото за вас.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не-позитивни повратни информации. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација.
Се враќа политика :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.
Ние gurantee на квалитетот на производот што го продава.
1. Пл леснотија се применуваат за барањето за враќање или размена во рок од една недела по добивањето на пратката.
2. Ве молиме контактирајте со нас за да се добие врати за ставање во промет.

Карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Романтични
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
RA497CT
Серија:
кристал брошеви
Стил:
Прекрасна ,мода,убавина,осветленост
meterial:
Дијамант,стакло,метал
Употреба:
Свадба,чанти,чевли,чизми,подароци
Други:
Цената е разумна,најдобар квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Главниот Камен:
Кристал, Кристал
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жените
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Накит Главен Материјал:
Легури,Кристал

Производи во категоријата

Моден Мажите значка Додаток Изјава Жените гроздобер Панк Шамија Иглички Жените Broches Букет Капи Накит Hijab Иглички Bijoux

DEN 192.00

Топла Продажба ID : 6720 95% ПОПУСТ парче 7.80 100 95% ПОПУСТ парче 38.00 100 95% ПОПУСТ парче 6.40 100 95% ПОПУСТ парче 5.80 100 95% ПОПУСТ парче 4.99 100 95% ПОПУСТ парче 4.99 100 95% ПОПУСТ парче 7.80 100 95% ПОПУСТ парче 5.80 100 Топла Продажба ID : 5148 95% ИСКЛУЧУВАЊЕ парче 4.29 100 95% ПОПУСТ парче 5.77 100 95% ПОПУСТ парче 4.98 100 95% ПОПУСТ парче 9.48 100 95% ПОПУСТ парче 5.18 100 95% ПОПУСТ парче 7.98 100 95% ПОПУСТ парче 4.98 100 95% ПОПУСТ парче 6.05 100 95% ПОПУСТ парче 7.90 100 95% ПОПУСТ парче 6.62 100 95% ИСКЛУЧУВАЊЕ парче 5.08 100 95% ПОПУСТ парче 100 4.98Brooch Големина : 5.0 cm*3.8 cm

Топла трговија на Големо Жените и Мажите Lapel Pin Велшки Спрингер Spaniel Brooch Трендовски

1151.52 -30 % DEN 806.00

Фабриката за Директна Продажба Lapel Pin Велшки Спрингер Spaniel Brooch 12pcs / многу ( 2 Бои Слободни Колокација )Драги пријатели на : Прво на сите,ви благодариме за посетата на мојот продавница!Совети : 1 : Кога ќе ја посетите мојата продавница и купува моите производи, доколку има било какви сомнежи и прашања, ве молиме контактирајте ме и да се комуницира со мене во секое време , јас ќе дадам се од себе за да им помогне на вас, да вложиме максимални напори да се реши вашите грижи, ви благодариме!2 : Кога ќе купување на стока во вредност од повеќе од $ 200, ние ќе бидеме слободни со DHL или UPS или ТНТ или FEDEX, итн...

Топла трговија на Големо Жените и Мажите Lapel Pin Западниот Планински White Terrier Brooch Трендовски

1151.52 -30 % DEN 806.00

Фабриката за Директна Продажба Lapel Pin Западниот Планински White Terrier Brooch 12pcs / многу ( 2 Бои Слободни Колокација )Драги пријатели на : Прво на сите,ви благодариме за посетата на мојот продавница!Совети : 1 : Кога ќе ја посетите мојата продавница и купува моите производи, доколку има било какви сомнежи и прашања, ве молиме контактирајте ме и да се комуницира со мене во секое време , јас ќе дадам се од себе за да им помогне на вас, да вложиме максимални напори да се реши вашите грижи, ви благодариме!2 : Кога ќе купување на стока во вредност од повеќе од $ 200, ние ќе бидеме слободни со DHL или UPS или ТНТ или FEDEX, итн...

Злато Боја Овошје Дизајн Слатки Црвени Brooch Иглички Година Лето Нов Стил Женски Накит Brooch

219.84 -9 % DEN 200.00

Производот се покаже : Злато Позлатен Овошје Дизајн Слатки Црвени Brooch Иглички 2016 Година Лето Нов Стил Женски Накит BroochПроизводство : Злато Позлатен Овошје Дизајн Слатки Црвени Brooch Иглички 2016 Година Лето Нов Стил Женски Накит BroochМатеријал : Цинк ЛегураМесто на Потекло : QingdaoВреме На Испорака : За 30days.Пакување : Како вашата потреба,но треба да си дозволат трошоците за посебно пакувањеВнимание : Имаме многу стилови на ново производство во складирање,за овие производство можеме да испратите нив во кратко време...

Топла трговија на Големо Жените и Мажите Lapel Pin норвешка Шума мачка Terrier Brooch Трендовски

1151.52 -30 % DEN 806.00

Фабриката за Директна Продажба Lapel Pin норвешка Шума мачка Brooch 12pcs / многу ( 2 Бои Слободни Колокација )Драги пријатели на : Прво на сите,ви благодариме за посетата на мојот продавница!Совети : 1 : Кога ќе ја посетите мојата продавница и купува моите производи, доколку има било какви сомнежи и прашања, ве молиме контактирајте ме и да се комуницира со мене во секое време , јас ќе дадам се од себе за да им помогне на вас, да вложиме максимални напори да се реши вашите грижи, ви благодариме!2 : Кога ќе купување на стока во вредност од повеќе од $ 200, ние ќе бидеме слободни со DHL или UPS или ТНТ или FEDEX, итн...

Сини Кристал Самовила Ангел Pin брошеви Мода Глеѓ brooch C124 BD

DEN 273.12

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC124 BD Ангел Форма БрошевиЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ : Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред илипо купувањето...

Моден Инсекти Бубамара На Кристал Брошеви Букет Coccinella Septempunctata Brooch Игли За Жени

479.52 -20 % DEN 384.00

Моден Инсекти Бубамара На Кристал Брошеви Букет Coccinella Septempunctata Brooch Игли За ЖениНие сме посветени на обезбедување на најдобри накит и најдобар клиент услуги на нашите клиенти, вашите повратни информации е нашата искреност да се подобри.Ако ви треба дополнителни информации, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress, и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат!Предмет тип : BroochBrooch големина : 0.98*0.94 инчи / 2.5*2.4 cmПол : ЖенитеСтил : ТрендовскиМатеријал : цинк легураМетод на Накит Одржување и Заштита1)...

100pcs/многу Јасни Кристали Кристал Жените Накит Елка Pin Brooch

DEN 14364.00

Материјали Легури , Кристално кристал Грб Рамно Назад , Шие месо тело , Бар , Pin, Brooch Големина Клиент дизајн е во ред Стил модерен MOQ 100pcs Плаќање Paypal , Western Union, T / T,Пари Грам Испорака FEDEX, UPSот , DHL, TNT, EMS Апликација Свадба Brooch, Brooch За Поканата, Sash, Aair Бенд, Капи, Шалови ,Појас, Подарок Кутија Декорација, Облека, ДекорацијаКомпанијата ИнформацииБесплатен Примерок Во 10 ДенаИстрага сега и ако имаме инвентар може да брод ќе бесплатен примерок, но треба да го плати превозот цена.30 дена ГаранцијаАко сте го добиле на предмети во рамките 30days., да Обезбеди докази за да може да бидат вратени...

Топла трговија на Големо Жените и Мажите Lapel Pin италијански Greyhound Brooch Трендовски

1151.52 -30 % DEN 806.00

"""""Нашите производи имаат krabičkách или специјални пакување, обезбедување на сигурноста на транспортот ."""""Нашите производи се со бесплатен превозотОд Кина пост воздух mail за да ја испратите, треба 15 до 25 работни дена или така да пристигнат...

Бесплатен превозот дами цинк легура накит Боја глеѓ капка глазура пеперутка збор форма brooch мода ретро додатоци подарок

192.00 -10 % DEN 173.00

политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на воздух mail со следење на број. За НАС купувачи повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 715 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет на Кина Пост...

Топла трговија на Големо Жените и Мажите Lapel Pin Црна и Тен Coonhound Brooch Трендовски

1151.52 -30 % DEN 806.00

"""""Нашите производи имаат krabičkách или специјални пакување, обезбедување на сигурноста на транспортот ."""""Нашите производи се со бесплатен превозотОд Кина пост воздух mail за да ја испратите, треба 15 до 25 работни дена или така да пристигнат...

Топла трговија на Големо Жените и Мажите Lapel Pin Тибетански Spaniel Brooch Трендовски

1151.52 -30 % DEN 806.00

"""""Нашите производи имаат krabičkách или специјални пакување, обезбедување на сигурноста на транспортот ."""""Нашите производи се со бесплатен превозотОд Кина пост воздух mail за да ја испратите, треба 15 до 25 работни дена или така да пристигнат...

100pcs/многу Злато на Ѕвонење Кристално Јасно Кристал Елка Со Бисер Pin Brooch

DEN 13557.60

Материјали Легури , Кристално кристал Грб Рамно Назад , Шие месо тело , Бар , Pin, Brooch Големина Клиент дизајн е во ред Стил модерен MOQ 100pcs Плаќање Paypal , Western Union, T / T,Пари Грам Испорака FEDEX, UPSот , DHL, TNT, EMS Апликација Свадба Brooch, Brooch За Поканата, Sash, Aair Бенд, Капи, Шалови ,Појас, Подарок Кутија Декорација, Облека, ДекорацијаКомпанијата ИнформацииБесплатен Примерок Во 10 ДенаИстрага сега и ако имаме инвентар може да брод ќе бесплатен примерок, но треба да го плати превозот цена.30 дена ГаранцијаАко сте го добиле на предмети во рамките 30days., да Обезбеди докази за да може да бидат вратени...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.