• Ново
Моден магично стапче инкрустирани со полу-скапоцени камења крстот женски Имитација бисер brooch 2017 игла прибор трговија на големо

Моден магично стапче инкрустирани со полу-скапоцени камења крстот женски Имитација бисер brooch 2017 игла прибор трговија на големо

Оценка на клиентот:
DEN 143.52
DEN 131.00 -9 %

Износ
Залиха


добредојдовте на нашата продавница! ! ! Драг мој господар, се надевам дека ќе ме однесе далеку! ! ! Моден магично стапче инкрустирани со полу-скапоцени камења крстот женски brooch 2017 игла прибор трговија на големо Фотографски технологија е ограничен, ве молиме да се разбере

Карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Секојдневно Материјали
Број На Модел На:
dd0265
Пол:
љубителите'
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
YuanShuo
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
боја:
Црвена
Brooch тип:
Моден
Дали капки масло:
no
Дали пломба :
Yes
Дали со падот:
no
Дали фабриката на големо:
Yes
Yieldly:
Qingdao, Во Кина
Местото на испорака:
Qingdao, Во Кина

Производи во категоријата

Бесплатен Превозот! Сребро Позлатен Легура и Кристал Кристал Пром Фустан Пеперутка Brooch

DEN 576.00

Моден Цинк легура brooch, свадба brooch, булчински broochМногу Убава дизајн Пеперутка brooch со Јасни кристал кристали.На brooch е 1.75 инчен широчина од 1.5 инчи висок прибл.Фото референцаПлаќање начини и превозот начини на Плаќање : 30% депозит и 70% биланс...

Трговија на големо 2.5 Инчен Голем Цвет Крем Faux Бисер Brooch со Кристал Кристално

DEN 1056.00

Моден Цинк легура brooch, свадба brooch, булчински broochРодиум Обложено со Крем Faux Бисер Дизајн Цвет Brooch.На brooch е за 2,5 инч во дијаметар од прибл.Каменот е Кристал Кристал.Бисер е 8мм и 10мм во големина прибл.Фото референца

Idealway Снешко Чорапи Дедо Мраз Глеѓ Brooch Иглички Божиќ Симпатична Брошеви Многу Јака Клип За Шамија Тока Додатоци Подарок

146.40 -23 % DEN 113.00

Мешани целАко сакате да заработите мешан редослед ,ве молиме да се стави сите елементи во количката и потоа ги плаќаат сите заедно од страна на едно времеКОЛИЧИНА : 1 PcБоја : како на сликата шоу;материјал : алуминиум ;Тежина : околу 8g / pc;Ние Брод на Светот1...

1.4 Сребрен Тон Легура и Кристал Кристал Мал Цвет и diamante Brooch

DEN 570.24

ОписМногу Убава Свадба / Булчински Brooch која има зачудувачки Јасна Rhinestones.На brooch е во 1.38"(3.5 cm) со дијаметар од прибл .Ова е мала brooch но навистина зачудувачки !За ПревозотНие брод на сите наши објекти во светот со Кина / HK Пост Воздух Mail , & DHL,UPSот,EMS,Fed Ex ЕкспресОбјектот ќе биде испратен во најмногу 48 часа откако ќе се добие исплата Кина Пост Воздух Mail & Хонг Конг Пост Воздух Mail : Ние нудиме сите купувачи Бесплатен Превозот од Кина или Хонг Конг Пост Воздух Mail , но, обично тоа треба цела 24 недели , па ако сакате да се добие елемент, кој ќе победи итно, ние ве советуваме да изберете DHL, UPSот, ЕМС.....

Моден Топло-Продажба На Големо Fahion Накит Личност Животинско Кристал Симпатична Пингвин Brooch Pin

118.08 -34 % DEN 78.00

Големина : 2.5 cm*4cmТежина : 12g / pcПлаќање : Т тука се многу методи за плаќање на располагање на .com , како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна ,и не ќе биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.Превозот : Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.Времето во транзит : транзит време варира со различни превозот методи.Увозни Давачки : Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или shpping трошоци...

ANKA Мода Пеперутка Brooch Pin Фустан Брошеви Нова Мода Кристал Мода Brooch Главниот Камен на Кристали од Сваровски 77455

DEN 460.32

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИANKA Мода Пеперутка Brooch Pin Фустан Брошеви Нова Мода Кристал Мода Brooch Главниот Камен на Кристали од Сваровски Материјал : алуминиумски,Главниот Камен на Кристали од Сваровски Плоча : родиум позлатен Големина : 3.0*2.6 CM Тежина : 7.2 g / еез

Моден рачно изработени Коноп симпатична елени Брошеви Деца Деца подароци Брошеви момче и девојка pin значка 4 боја, со торба и облека

906.72 -29 % DEN 644.00

Испорака Детална : 1 1 Lot = 8 компјутери2 Пакување : OPP вреќа3.Внимание : ве молиме забележете дека поради светлосни ефекти, се следи светлината контрастот и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Нова мода мажите brooch цвет lapel pin 4cm одговараат boutonniere ткаенина предиво pin 14 бои копчето цвет цвет broochers Мода рачно изработени Коноп симпатична елени Брошеви Деца Деца подароци Брошеви момче и девојка pin значка 4 боја, со торба и облека

RUNMEIFA Нови Свила Шамија Клип Тока Легура Број 8 Краток Свила Шамија Тока Brooch Иглички Накит за Подарок За Жените Accessioties

303.36 -30 % DEN 212.00

Нови Свила Шамија Клип Тока Легура Број 8 Краток Свила Шамија Тока Brooch Иглички Накит За Подарок За Жените Accessioties

ANKA Мода Трендовски Пеперутка Кристал Жените Свадба Подарок Мода Brooch Pin Главниот Камен на Кристали од Сваровски 77446

DEN 449.76

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИANKA Мода Трендовски Пеперутка Кристал Жените Свадба Подарок Мода Brooch Pin Главниот Камен на Кристали од Сваровски Материјал : алуминиумски,Главниот Камен на Кристали од Сваровски Плоча : родиум позлатен Големина : 2.1*2.4 CM Тежина : 8g / еез

ANKA Брошеви Фустан Микс на Големо Совршен Пакет Алергија Слободни Зголеми Позлата Парфеми Brooch 85527

DEN 287.52

Побрзаа Брошеви Фустан Broches Бесплатен Превозот Микс на Големо Совршен Пакет Алергија Слободни Зголеми Позлата Парфеми Brooch Материјал : алуминиумски,Кристали Плоча : 18k злато позлатен Големина : 3.9*3.0 CM Тежина : 7.5 g / еез

Убава!Цвет Brooch 8cm Голем Круг Цвет Мода Жената Накит Бисер+Школка+Кристал промет на Големо со Нов Бесплатен Превозот FN2621

767.52 -20 % DEN 614.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА TERISA НАКИТБожиќ подароци накит мода broochбоја : multicolorголемина : 8см12cmтежина околу : 63gбесплатен превозот A2621Божиќ подароци накит мода broochбоја : црвена бојаголемина : 8см12cmтежина околу : 63gбесплатен превозот A2620Божиќ подароци накит мода broochбоја : розова бојаголемина : 8см12cmтежина околу : 63gбесплатен превозот A2619Божиќ подароци накит мода broochбоја : розова бојаголемина : 8см12cmтежина околу : 63gбесплатен превозот A2618Божиќ подароци накит мода broochбоја : сина бојаголемина : 8см12cmтежина околу : 63gбесплатен превозот A2617Божиќ подароци накит мода broochбоја : виолетова бојаголемина : 8см12cmтежина околу : 63gбесплатен превозот A2616Божиќ подароци накит мода broochбоја : жолта бојаголемина : 8см12cmтежина околу : 63gбесплатен превозот A2615Божиќ подароци накит мода broochбоја : grya бојаголемина : 8см12cmтежина околу : 63gбесплатен превозот A2614повеќе стил за да изберете ,ако ви се допаѓа некој друг стил молам дозволете ми да знам.благодарение толку многу!ние ќе ве известиме цената што е можно поскоро!...

ANKA Накит Брошеви венчаница Алергија Слободни Зголеми Боја Галвански Парфеми Brooch Главниот Камен на Кристали од Сваровски 85256

DEN 257.76

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИANKA Накит Брошеви венчаница Алергија Слободни Зголеми Боја Галвански Парфеми Brooch Главниот Камен на Кристали од Сваровски Материјал : алуминиумски,Главниот Камен на Кристали од Сваровски Плоча : 18k златна боја, Големина : 2.5*5.3 CM Тежина : 10g / еез

Сребро Позлатен Кристал Кристал и Бел Бисер Булчински Brooch

DEN 720.00

Општ ОписМногу Убава Сребро Позлатен Brooch кој има одлична Rhinestones и Крем Faux бисер.Бисер е 8мм во дијаметар.Големина НА ОВОЈ brooch е 2" во кол приблНачин на плаќање и испорака начиниВе молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да и објектот ќе бидат испратени на ден кој ќе плати.Превозот начини : Со Кина Пост Воздух Mail за слободни.За ПревозотНие брод на сите наши објекти во светот со Кина / HK Пост Воздух Mail , & DHL,UPSот,EMS,Fed Ex ЕкспресОбјектот ќе биде испратен во најмногу 24 часа откако ќе се добие исплата Кина Пост Воздух Mail & Хонг Конг Пост Воздух Mail : Ние нудиме сите купувачи Бесплатен Превозот од Кина или Хонг Конг Пост Воздух Mail , но, обично тоа треба цела 24 недели , па ако сакате да се добие елемент, кој ќе победи итно, ние ве советуваме да изберете DHL, UPSот, ЕМС.....

6pairs/пакет слива цвет форма Pin Жените Безбедност Шамија слободни Pin покрие Нови Hijab Иглички Кристал трговија на Големо Муслимански Hijab Brooch

474.72 -14 % DEN 408.00

Забелешки : 1.еден пакет= 6pairs2.се меша бојата е испорачуван р andom ,не се секогаш како сликаЗа трговија на големо : ве Молиме контактирајте со нас ако имате големо количество барања...

ANKA Австриската Пеперутка Brooch Pin Кристал Накит Специјална Понуда венчаница Brooch Главниот Камен на Кристали од Сваровски 85368

DEN 287.52

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИANKA Австриската Пеперутка Brooch Pin Кристал Накит Специјална Понуда венчаница Brooch Главниот Камен на Кристали од Сваровски Плоча : родиум позлатен Големина : 4.3*5.2 CM Тежина : 8.2 g / еез

Убава!Цвет Brooch 8cm Голем Круг Цвет Мода Жената Накит Бисер+Школка+Кристал промет на Големо со Нов Бесплатен Превозот FN2614

767.52 -20 % DEN 614.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА TERISA НАКИТБожиќ подароци накит мода broochбоја : grya бојаголемина : 8см12cmтежина околу : 63gбесплатен превозот A2614повеќе стил за да изберете ,ако ви се допаѓа некој друг стил молам дозволете ми да знам.благодарение толку многу!ние ќе ве известиме цената што е можно поскоро!...

Голем Светкавиот Сребро Одлична Кристал Кристал Цвет Свадба Brooch Pin

DEN 180.00

Општ ОписГолем Прилично Позлатен Сребрен Алуминиум Brooch која има зачудувачки Јасна и Јасно AB RhinestonesНа brooch е 3" високо околу,погодна како булчински brooch.Имајте на ум ова е многу зачудувачки brooch.Начин на плаќање и испорака начиниВе молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да и објектот ќе бидат испратени на ден кој ќе плати.Превозот начини : Со Кина Пост Воздух Mail за слободни.За ПревозотНие брод на сите наши објекти во светот со Кина / HK Пост Воздух Mail , & DHL,UPSот,EMS,Fed Ex ЕкспресОбјектот ќе биде испратен во најмногу 24 часа откако ќе се добие исплата Кина Пост Воздух Mail & Хонг Конг Пост Воздух Mail : Ние нудиме сите купувачи Бесплатен Превозот од Кина или Хонг Конг Пост Воздух Mail , но, обично тоа треба цела 24 недели , па ако сакате да се добие елемент, кој ќе победи итно, ние ве советуваме да изберете DHL, UPSот, ЕМС.....

2018 Нови 36*36mm Домот CZ Brooch Накит Микро Отвори ААА Кубни Циркони Кристал Романтична Зголеми Цвет Брошеви Игли За Жени

652.32 -22 % DEN 509.00

НИЕ СМЕ ФАБРИКА ,НА ПОВЕЌЕ МОЖЕТЕ ДА КУПИТЕ ПОВЕЌЕ ПОПУСТ ИМАТЕ ,ВЕ МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ ПОРАКА АКО САКАТЕ ТОАСекогаш јас брод од страна на пост воздухопловната Бесплатен превозот,ако не сакаат да чекаат времето , ве молиме додадете некои пари да брод од страна на другите пратката ,ви благодарам многу .Превозот : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.