• Ново
Нови пристигнување Кореја накит Кристал цвет Brooch Џемпер додатоци pin Шамија Shawl ослободувањето Прилично Стакло цвет corsage pin

Нови пристигнување Кореја накит Кристал цвет Brooch Џемпер додатоци pin Шамија Shawl ослободувањето Прилично Стакло цвет corsage pin

Оценка на клиентот:
DEN 68.16
DEN 63.00 -8 %

Износ
Залиха


Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг! Превозот Инструкции : Бесплатен превозот за сите нарачки. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација. Цел (бесплатен превозот) од кина пост обичен мал пакет плус / Yanwen / Sun You Економски Воздух Mail но цел не може да биде целосна следи (Лесно да се загуби парцели) Цел > = $6 (бесплатен превозот) од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Цел > = $6 (бесплатен превозот) од страна на руски Воздух (Posti Финска / руската Федерација) Цел > = $6 (бесплатен превозот) од e Packet (сад) Цел > = $150 (бесплатен превозот) со DHL / EMS Испратите Кина Пост Воздух e-Mail За 26days може да пристигне (Русија трае околу 38days). Ако ви треба добра итно, ве Молиме, изберете ја DHL / ЕМС. превозот метод, но треба да плаќаат дополнителни превозот (6-13days за да стигне до вас). За повеќе од $ 150 цел форма, Ние ќе се обезбеди DHL / EMS бесплатна испорака. Контакт со нас на : Можете да не контактирате страна, оставајќи ни порака за цел или trademanager или ни е-мејл.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во Рок од 24 часа. Ви благодариме за вашата поддршка! Повратни информации : Ако не сте задоволни, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Nagative повратни информации, ние ќе услугата ќе додека не сте задоволни. Ако сте задоволни, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации, ние ќе го Задржи ви даваат одлична услуга тука.

Карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Цвет
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Брошеви
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
flowery оган
Број На Модел На:
BS085
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Бесплатен Превозот ! Убава Позлатен Сребрен Алуминиум Кристал Кристал Мали Срцето Brooch

DEN 576.00

Моден Накит свадба broochСребро Позлатен Срцето Кристал Кристал Brooch.Големината на brooch е 3.2 ширина од 3cm на Високо ниво.Сите камен е Јасно Кристал Кристал, ова е мал, но прекрасен brooch.Имајте на ум ова brooch е навистина одлична и во ВРВОТ Одделение Квалитет !!!Превозот и Плаќање : Превозот : Од Експрес, како што курирската служба DHL,UPSот,EMS,FEDEXОд Кина Пост Воздух Mail.Повратни информацииВе молам дозволете ми да знам кога ќе ја напушти која и негативни повратни информации, Ние се многу подготвени да се реши проблемот со тоа што сте се сретнале со објектот...

Голем Светкавиот Сребро Одлична Кристал Кристал Цвет Свадба Brooch Pin

DEN 180.00

Општ ОписГолем Прилично Позлатен Сребрен Алуминиум Brooch која има зачудувачки Јасна и Јасно AB RhinestonesНа brooch е 3" високо околу,погодна како булчински brooch.Имајте на ум ова е многу зачудувачки brooch.Начин на плаќање и испорака начиниВе молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да и објектот ќе бидат испратени на ден кој ќе плати.Превозот начини : Со Кина Пост Воздух Mail за слободни.За ПревозотНие брод на сите наши објекти во светот со Кина / HK Пост Воздух Mail , & DHL,UPSот,EMS,Fed Ex ЕкспресОбјектот ќе биде испратен во најмногу 24 часа откако ќе се добие исплата Кина Пост Воздух Mail & Хонг Конг Пост Воздух Mail : Ние нудиме сите купувачи Бесплатен Превозот од Кина или Хонг Конг Пост Воздух Mail , но, обично тоа треба цела 24 недели , па ако сакате да се добие елемент, кој ќе победи итно, ние ве советуваме да изберете DHL, UPSот, ЕМС.....

1.4 Сребрен Тон Легура и Кристал Кристал Мал Цвет и diamante Brooch

DEN 570.24

ОписМногу Убава Свадба / Булчински Brooch која има зачудувачки Јасна Rhinestones.На brooch е во 1.38"(3.5 cm) со дијаметар од прибл .Ова е мала brooch но навистина зачудувачки !За ПревозотНие брод на сите наши објекти во светот со Кина / HK Пост Воздух Mail , & DHL,UPSот,EMS,Fed Ex ЕкспресОбјектот ќе биде испратен во најмногу 48 часа откако ќе се добие исплата Кина Пост Воздух Mail & Хонг Конг Пост Воздух Mail : Ние нудиме сите купувачи Бесплатен Превозот од Кина или Хонг Конг Пост Воздух Mail , но, обично тоа треба цела 24 недели , па ако сакате да се добие елемент, кој ќе победи итно, ние ве советуваме да изберете DHL, UPSот, ЕМС.....

ДАН Е ЕЛЕМЕНТ Нов Продажен Вистински Австрија Кристално Бела Златна Боја Двојно Срцето Брошеви За Жените Вљубените Подарок 85950

DEN 316.80

wyприклучокstartЖешка Стока$1.67$1.33 $2.46$1.38 $1.91$1.42 $2.9$1.77 $3.62$1.82 $5.2$1.60 $3.01$1.30 $2.09wyприклучоккрајАтрибут Содржина 1 Материјал 2 Тежина Approax...

Гроздобер Сребрен Тон Крем Имитација Бисер Кристал Кристал Цвет Brooch Букет Додаток Иглички

DEN 1008.00

Општ ОписМногу Убава Родиум Сребро Позлатен Brooch кој има одлична Rhinestones и Крем Faux бисер.Бисер е 10мм во дијаметар, на brooch е 4cm во дијаметар.Начин на плаќање и испорака начиниВе молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да и објектот ќе бидат испратени на ден кој ќе плати.Превозот начини : Со Кина Пост Воздух Mail за слободни.За ПревозотНие брод на сите наши објекти во светот со Кина / HK Пост Воздух Mail , & DHL,UPSот,EMS,Fed Ex ЕкспресОбјектот ќе биде испратен во најмногу 24 часа откако ќе се добие исплата Кина Пост Воздух Mail & Хонг Конг Пост Воздух Mail : Ние нудиме сите купувачи Бесплатен Превозот од Кина или Хонг Конг Пост Воздух Mail , но, обично тоа треба цела 24 недели , па ако сакате да се добие елемент, кој ќе победи итно, ние ве советуваме да изберете DHL, UPSот, ЕМС.....

Светкавиот Позлатен Сребрен Алуминиум и Кристал Кристал Булчински Цвет Brooch Партија Иглички

DEN 122.40

Општ Опис многу Убава Позлатен Сребрен Алуминиум Brooch која има зачудувачки Јасна Rhinestones Позлата : Светкавиот Сребро Мерка : 1.8 Инчен приблНачин на плаќање и испорака начиниВе молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да и објектот ќе бидат испратени на ден кој ќе плати.Превозот начини : Со Кина Пост Воздух Mail за слободни...

Моден рачно изработени Коноп симпатична елени Брошеви Деца Деца подароци Брошеви момче и девојка pin значка 4 боја, со торба и облека

906.72 -29 % DEN 644.00

Испорака Детална : 1 1 Lot = 8 компјутери2 Пакување : OPP вреќа3.Внимание : ве молиме забележете дека поради светлосни ефекти, се следи светлината контрастот и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Нова мода мажите brooch цвет lapel pin 4cm одговараат boutonniere ткаенина предиво pin 14 бои копчето цвет цвет broochers Мода рачно изработени Коноп симпатична елени Брошеви Деца Деца подароци Брошеви момче и девојка pin значка 4 боја, со торба и облека

Убава!Цвет Brooch 8cm Голем Круг Цвет Мода Жената Накит Бисер+Школка+Кристал промет на Големо со Нов Бесплатен Превозот FN2620

767.52 -12 % DEN 675.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА TERISA НАКИТБожиќ подароци накит мода broochбоја : црвена бојаголемина : 8см12cmтежина околу : 63gбесплатен превозот A2620Божиќ подароци накит мода broochбоја : розова бојаголемина : 8см12cmтежина околу : 63gбесплатен превозот A2619Божиќ подароци накит мода broochбоја : розова бојаголемина : 8см12cmтежина околу : 63gбесплатен превозот A2618Божиќ подароци накит мода broochбоја : сина бојаголемина : 8см12cmтежина околу : 63gбесплатен превозот A2617Божиќ подароци накит мода broochбоја : виолетова бојаголемина : 8см12cmтежина околу : 63gбесплатен превозот A2616Божиќ подароци накит мода broochбоја : жолта бојаголемина : 8см12cmтежина околу : 63gбесплатен превозот A2615Божиќ подароци накит мода broochбоја : grya бојаголемина : 8см12cmтежина околу : 63gбесплатен превозот A2614повеќе стил за да изберете ,ако ви се допаѓа некој друг стил молам дозволете ми да знам.благодарение толку многу!ние ќе ве известиме цената што е можно поскоро!...

ANKA Мода Трендовски Пеперутка Кристал Жените Свадба Подарок Мода Brooch Pin Главниот Камен на Кристали од Сваровски 77446

DEN 449.76

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИANKA Мода Трендовски Пеперутка Кристал Жените Свадба Подарок Мода Brooch Pin Главниот Камен на Кристали од Сваровски Материјал : алуминиумски,Главниот Камен на Кристали од Сваровски Плоча : родиум позлатен Големина : 2.1*2.4 CM Тежина : 8g / еез

6pairs/пакет слива цвет форма Pin Жените Безбедност Шамија слободни Pin покрие Нови Hijab Иглички Кристал трговија на Големо Муслимански Hijab Brooch

474.72 -14 % DEN 408.00

Забелешки : 1.еден пакет= 6pairs2.се меша бојата е испорачуван р andom ,не се секогаш како сликаЗа трговија на големо : ве Молиме контактирајте со нас ако имате големо количество барања...

Убава!Цвет Brooch 8cm Голем Круг Цвет Мода Жената Накит Бисер+Школка+Кристал промет на Големо со Нов Бесплатен Превозот FN2614

767.52 -20 % DEN 614.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА TERISA НАКИТБожиќ подароци накит мода broochбоја : grya бојаголемина : 8см12cmтежина околу : 63gбесплатен превозот A2614повеќе стил за да изберете ,ако ви се допаѓа некој друг стил молам дозволете ми да знам.благодарение толку многу!ние ќе ве известиме цената што е можно поскоро!...

ANKA мода Накит пердув кристал брошеви за венчаница Никел слободни Главниот Камен на Кристали од Сваровски 85225

DEN 449.76

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИANKA мода Накит пердув кристал брошеви за венчаница Никел слободни Главниот Камен на Кристали од Сваровски Материјал : алуминиумски,Главниот Камен на Кристали од Сваровски Плоча : родиум позлатен Големина : 4.2*4.2 CM Тежина : 14.8 g / еез

ANKA Накит детелина Brooch трговија на големо Совршен Пакет Алергија Слободни Зголеми Позлата Парфеми Brooch 85454

DEN 267.36

Брошеви парична Казна Накит детелина Brooch Broche трговија на големо Совршен Пакет Алергија Слободни Зголеми Позлата Парфеми Brooch Материјал : алуминиумски,Кристали Плоча : роза злато позлатен Големина : 2.5*2.5 CM Тежина : 5.7 g / еез

ANKA Накит Брошеви венчаница Алергија Слободни Зголеми Боја Галвански Парфеми Brooch Главниот Камен на Кристали од Сваровски 85256

DEN 257.76

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИANKA Накит Брошеви венчаница Алергија Слободни Зголеми Боја Галвански Парфеми Brooch Главниот Камен на Кристали од Сваровски Материјал : алуминиумски,Главниот Камен на Кристали од Сваровски Плоча : 18k златна боја, Големина : 2.5*5.3 CM Тежина : 10g / еез

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.