• Ново
Моден Топло-Продажба На Големо Fahion Накит Личност Животинско Кристал Симпатична Пингвин Brooch Pin

Моден Топло-Продажба На Големо Fahion Накит Личност Животинско Кристал Симпатична Пингвин Brooch Pin

Оценка на клиентот:
DEN 118.08
DEN 78.00 -34 %

Износ
Залиха


Големина : 2.5 cm*4cm
Тежина : 12g/pc
Плаќање :
Т тука се многу методи за плаќање на располагање на .com , како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна ,
и не ќе биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Превозот :
Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.
Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
Времето во транзит : транзит време варира со различни превозот методи.
Увозни Давачки :
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или shpping трошоци. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Ние ќе ги направиме сите стоката како "подарок" и со помала вредност.Ова пониска вредност не се одразуваат на вкупната цена сте платиле или
пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
Ако имате посебни барање за фактура вредност,ве молиме да ни кажете колку вредност треба да ги пријават на commecial фактура,ви благодариме!
Ако во вашата земја се уште треба да се плати царина,тоа е чест и одговорност.
1.Ако сте од Бразил ,љубезно ве молиме да ни кажете на вашите CPF Број на забелешки колумна,
бидејќи ние треба да го пријават на пратката товарен лист,во спротивно вашата Царинската ќе се одржи на пакет,ви благодариме!
(CPF Бр. формат : XXX.XXX.XXX/XX )
2.Ако сте од Европска земја,ве молиме да ни кажете на вашите EORI БРОЈ.
3.Ако сте од Чиле,ве молиме кажете ни ја вашата E. R. I. L РУТИНА.
Повратни информации :
Ако сте љубители на нашите предмети,ве молиме да ни остават добар фидбек.Вашата акција ќе ни помогне да им понудиме на нашите млеко и леб.Ние ќе го прават истото за вас.
Ако постои било каков проблем,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи и да го реши проблемот.
Ви благодарам многу за вашиот внимателни видите!
Спонзорирано Производи Може Да Бидат Заинтересирани Во
Спонзорирано Производи се реклами за производи продадени од страна на трговци на .com. Ние сме избрани на најпродавани предмети во оваа категорија, само за вас!

Карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
НЕ
Бренд Име:
Coolidage
Брошеви Главен Материјал:
Легура
Материјал:
Легура камења
Брошеви Главниот Камен Материјал:
Кристал, Кристал
Парична казна или Моден:
Моден
празник:
Chirstmas
Повод:
Годишнината Свадба Подарок Партија Ангажман
Тип На Објект:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура

Производи во категоријата

Светкавиот Позлатен Сребрен Алуминиум и Кристал Кристал Булчински Цвет Brooch Партија Иглички

DEN 122.40

Општ Опис многу Убава Позлатен Сребрен Алуминиум Brooch која има зачудувачки Јасна Rhinestones Позлата : Светкавиот Сребро Мерка : 1.8 Инчен приблНачин на плаќање и испорака начиниВе молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да и објектот ќе бидат испратени на ден кој ќе плати.Превозот начини : Со Кина Пост Воздух Mail за слободни...

Убаво Позлатен Сребрен Алуминиум Кристал Кристал Мала Ѕвезда Brooch

DEN 3360.00

Моден Накит свадба broochСребро Позлатен Цвет Кристал Кристал Brooch.Големината на brooch е 3.5*3.5 cm.Сите камен е Јасно Кристал Кристал, ова е мал, но прекрасен brooch.Превозот и Плаќање : Превозот : Од Експрес, како што курирската служба DHL,UPSот,EMS,FEDEXОд Кина Пост Воздух Mail.Ние, исто така, Прифаќа Paypal за Плаќање !Повратни информацииВе молам дозволете ми да знам кога ќе ја напушти која и негативни повратни информации, Ние се многу подготвени да се реши проблемот со тоа што сте се сретнале со објектот...

Убава!Цвет Brooch 8cm Голем Круг Цвет Мода Жената Накит Бисер+Школка+Кристал промет на Големо со Нов Бесплатен Превозот FN2620

767.52 -12 % DEN 675.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА TERISA НАКИТБожиќ подароци накит мода broochбоја : црвена бојаголемина : 8см12cmтежина околу : 63gбесплатен превозот A2620Божиќ подароци накит мода broochбоја : розова бојаголемина : 8см12cmтежина околу : 63gбесплатен превозот A2619Божиќ подароци накит мода broochбоја : розова бојаголемина : 8см12cmтежина околу : 63gбесплатен превозот A2618Божиќ подароци накит мода broochбоја : сина бојаголемина : 8см12cmтежина околу : 63gбесплатен превозот A2617Божиќ подароци накит мода broochбоја : виолетова бојаголемина : 8см12cmтежина околу : 63gбесплатен превозот A2616Божиќ подароци накит мода broochбоја : жолта бојаголемина : 8см12cmтежина околу : 63gбесплатен превозот A2615Божиќ подароци накит мода broochбоја : grya бојаголемина : 8см12cmтежина околу : 63gбесплатен превозот A2614повеќе стил за да изберете ,ако ви се допаѓа некој друг стил молам дозволете ми да знам.благодарение толку многу!ние ќе ве известиме цената што е можно поскоро!...

ANKA Австриската Пеперутка Brooch Pin Кристал Накит Специјална Понуда венчаница Brooch Главниот Камен на Кристали од Сваровски 85368

DEN 287.52

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИANKA Австриската Пеперутка Brooch Pin Кристал Накит Специјална Понуда венчаница Brooch Главниот Камен на Кристали од Сваровски Плоча : родиум позлатен Големина : 4.3*5.2 CM Тежина : 8.2 g / еез

RUNMEIFA Нови Свила Шамија Клип Тока Легура Број 8 Краток Свила Шамија Тока Brooch Иглички Накит за Подарок За Жените Accessioties

303.36 -30 % DEN 212.00

Нови Свила Шамија Клип Тока Легура Број 8 Краток Свила Шамија Тока Brooch Иглички Накит За Подарок За Жените Accessioties

Трговија на големо 2.5 Инчен Голем Цвет Крем Faux Бисер Brooch со Кристал Кристално

DEN 1056.00

Моден Цинк легура brooch, свадба brooch, булчински broochРодиум Обложено со Крем Faux Бисер Дизајн Цвет Brooch.На brooch е за 2,5 инч во дијаметар од прибл.Каменот е Кристал Кристал.Бисер е 8мм и 10мм во големина прибл.Фото референца

Моден рачно изработени Коноп симпатична елени Брошеви Деца Деца подароци Брошеви момче и девојка pin значка 4 боја, со торба и облека

906.72 -29 % DEN 644.00

Испорака Детална : 1 1 Lot = 8 компјутери2 Пакување : OPP вреќа3.Внимание : ве молиме забележете дека поради светлосни ефекти, се следи светлината контрастот и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Нова мода мажите brooch цвет lapel pin 4cm одговараат boutonniere ткаенина предиво pin 14 бои копчето цвет цвет broochers Мода рачно изработени Коноп симпатична елени Брошеви Деца Деца подароци Брошеви момче и девојка pin значка 4 боја, со торба и облека

Убава!Цвет Brooch 8cm Голем Круг Цвет Мода Жената Накит Бисер+Школка+Кристал промет на Големо со Нов Бесплатен Превозот FN2617

767.52 -20 % DEN 614.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА TERISA НАКИТБожиќ подароци накит мода broochбоја : сина бојаголемина : 8см12cmтежина околу : 63gбесплатен превозот A2617Божиќ подароци накит мода broochбоја : виолетова бојаголемина : 8см12cmтежина околу : 63gбесплатен превозот A2616Божиќ подароци накит мода broochбоја : жолта бојаголемина : 8см12cmтежина околу : 63gбесплатен превозот A2615Божиќ подароци накит мода broochбоја : grya бојаголемина : 8см12cmтежина околу : 63gбесплатен превозот A2614повеќе стил за да изберете ,ако ви се допаѓа некој друг стил молам дозволете ми да знам.благодарение толку многу!ние ќе ве известиме цената што е можно поскоро!...

CirGen,леопард Злато Сребро Позлатен жените brooch мода легура леопард кристал Смола Камен животинско brooch Накит

DEN 569.76

100% вистински опис, што ќе се види ,она што ќе добиете Ви благодариме ! 100% Сосема нов! исклучителен квалитет! Фабрика цена!! Легура леопард brooch,кристално на леопардБрошеви големина : 3.5 см4.6 cmПакување : свила торбаClor : златна / сребрена1.Ние нудиме најпопуларните предмети и најдобра услуга за вас и Нови ставки за ажурирање секоја недела.2.Микс цел добредојдовте,OEM цел добредојдовте,Извори понудената услуга.3.Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас...

ANKA Ограничен Брошеви Висок Квалитет Кристално Brooch Pin Мода Пеперутка Љубов Brooch Главниот Камен на Кристали од Сваровски 86247

DEN 373.92

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИОграничен Broches Кристали од Австриската Висок Квалитет Кристално Brooch Pin Мода Накит Пеперутка Љубов Brooch Материјал : алуминиумски,Кристали од Австриската Плоча : бело злато позлатен Големина : 3.8*6.5 CM Тежина : 4.8 g / еез

ДАН Е ЕЛЕМЕНТ Нов Продажен Вистински Австрија Кристално Бела Златна Боја Двојно Срцето Брошеви За Жените Вљубените Подарок 85950

DEN 316.80

wyприклучокstartЖешка Стока$1.67$1.33 $2.46$1.38 $1.91$1.42 $2.9$1.77 $3.62$1.82 $5.2$1.60 $3.01$1.30 $2.09wyприклучоккрајАтрибут Содржина 1 Материјал 2 Тежина Approax...

Убава!Цвет Brooch 8cm Голем Круг Цвет Мода Жената Накит Бисер+Школка+Кристал промет на Големо со Нов Бесплатен Превозот FN2614

767.52 -20 % DEN 614.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА TERISA НАКИТБожиќ подароци накит мода broochбоја : grya бојаголемина : 8см12cmтежина околу : 63gбесплатен превозот A2614повеќе стил за да изберете ,ако ви се допаѓа некој друг стил молам дозволете ми да знам.благодарение толку многу!ние ќе ве известиме цената што е можно поскоро!...

24pcs Позлатен Сребрен Алуминиум и Кристал Кристал Булчински Цвет Brooch

DEN 1680.00

Општ Опис24pcs Прилично Позлатен Сребрен Алуминиум Brooch која има зачудувачки Јасна и Јасно AB RhinestonesНачин на плаќање и испорака начиниВе молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да и објектот ќе бидат испратени на ден кој ќе плати.Превозот начини : Со Кина Пост Воздух Mail за слободни.За ПревозотНие брод на сите наши објекти во светот со Кина / HK Пост Воздух Mail , & DHL,UPSот,EMS,Fed Ex ЕкспресОбјектот ќе биде испратен во најмногу 24 часа откако ќе се добие исплата Кина Пост Воздух Mail & Хонг Конг Пост Воздух Mail : Ние нудиме сите купувачи Бесплатен Превозот од Кина или Хонг Конг Пост Воздух Mail , но, обично тоа треба цела 24 недели , па ако сакате да се добие елемент, кој ќе победи итно, ние ве советуваме да изберете DHL, UPSот, ЕМС.....

ANKA Мода Пеперутка Brooch Pin Фустан Брошеви Нова Мода Кристал Мода Brooch Главниот Камен на Кристали од Сваровски 77455

DEN 460.32

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИANKA Мода Пеперутка Brooch Pin Фустан Брошеви Нова Мода Кристал Мода Brooch Главниот Камен на Кристали од Сваровски Материјал : алуминиумски,Главниот Камен на Кристали од Сваровски Плоча : родиум позлатен Големина : 3.0*2.6 CM Тежина : 7.2 g / еез

ANKA Директна Продажба на Брошеви венчаница Brooch Пеперутка Љубов Brooch Pin Кристал Главниот Камен на Кристали од Сваровски 86214

DEN 335.52

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИANKA Директна Продажба на Брошеви венчаница Brooch Пеперутка Љубов Brooch Pin Кристал Главниот Камен на Кристали од Сваровски Материјал : алуминиумски,Главниот Камен на Кристали од Сваровски Плоча : родиум позлатен Големина : 3.1*1.6 CM Тежина : 4.4 g / еез

Гроздобер Сребрен Тон Крем Имитација Бисер Кристал Кристал Цвет Brooch Букет Додаток Иглички

DEN 1008.00

Општ ОписМногу Убава Родиум Сребро Позлатен Brooch кој има одлична Rhinestones и Крем Faux бисер.Бисер е 10мм во дијаметар, на brooch е 4cm во дијаметар.Начин на плаќање и испорака начиниВе молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да и објектот ќе бидат испратени на ден кој ќе плати.Превозот начини : Со Кина Пост Воздух Mail за слободни.За ПревозотНие брод на сите наши објекти во светот со Кина / HK Пост Воздух Mail , & DHL,UPSот,EMS,Fed Ex ЕкспресОбјектот ќе биде испратен во најмногу 24 часа откако ќе се добие исплата Кина Пост Воздух Mail & Хонг Конг Пост Воздух Mail : Ние нудиме сите купувачи Бесплатен Превозот од Кина или Хонг Конг Пост Воздух Mail , но, обично тоа треба цела 24 недели , па ако сакате да се добие елемент, кој ќе победи итно, ние ве советуваме да изберете DHL, UPSот, ЕМС.....

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.