• Ново
Алуминиум Skidplate Пропадна Плоча Мотор Случај Заштитник XR50 CRF50 Z50 Тао Тао Bosuer KAYO Xmotor Аполон 70 90 110CC Јама Dirt Bike

Алуминиум Skidplate Пропадна Плоча Мотор Случај Заштитник XR50 CRF50 Z50 Тао Тао Bosuer KAYO Xmotor Аполон 70 90 110CC Јама Dirt Bike

Оценка на клиентот:
DEN 815.52
DEN 775.00 -5 %

Износ
Залиха


Боја На Алуминиум Skidplate Пропадна Плоча Мотор Случај Protecto

Карактеристики

Објектот Дијаметар:
5cm
Објектот Должина:
45cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
Dot
Специјални Функции:
Пропадна Плоча Мотор Случај Заштитник
Име На Модел:
110
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Висина:
15cm
Бренд Име:
X-motocycle Трговец
Објектот Ширина:
20cm

Производи во категоријата

CITALL A2038850026 Предниот Браник Забавува Кука Покрие Капа За Мерцедес Benz C-класа W203 C230 C240 C280 C320 C350 C32 2001 ~ 2006 2007

DEN 863.52

Предниот Браник Забавува Кука Покрие Капа за Мерцедес Benz Cкласа W203 C230 C240 C280 " Спецификација на Производот Состојба : 100% нови Боја : црна ОЕМ БР...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.